Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.675
|
čitano: 1.316.214
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042

Znaci taj sweetspot je u jedinici gdje su snajperi (oružja) prejaki???  Ne razumijem te baš,mora da malo kasnim za žargonima :)...hvala na mišljenju i prijedlogu

15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...
red_bull kaže...

Frende, pa ti ne "moraš" igrat ništ kaj ti se ne sviđa.. a ako imaš već ono kaj ti se svidilo igraj to... Ww3 bude igra po svemu inferiornija bf 3. ili 4.. i po grafici i po mehanici a najviše po popularnosti.. kaj buš s tim ak imaš već nekak kaj je bolje?

U potpunosti kužim frustracije i razočarenja pa i određenu dozu "plakanja" ali pobogu-čemu???  

 I dalje ne shvaćam usporedbu igre koji radi mali studio od možda 50 ljudi, sa AAA naslovom koji rade stotine i opet ispadne smeće epskih aaa razmjera 

 

no nebitno, pratim temu da vidim kad će koje godine popravit igru, ove više neće, zasluženi godišnji uzeli.

 Ne radi se ovdje o usporedbi snage, količine love i sličnome.. ovdje se spominje indie igra kao bf killer. To se nikad neće dogoditi..koliko god bilo tko bio uvrijeđen ili povrijeđen jer je novi bf sranje... Jedan portal je bolji igriviji  od bilo čega što ww3 može bit.da ea ima mozga napucali bi popularne stare mape iz svih bfova u portal i ok.. . Ww3 u najboljem slučaju može bit solidna kopija bf3... Ko i par drugih opskurnih naslova koje nitko živ ne igra... 

Kada bf postane zadnje sranje(na dobrom su putu) i u potpunosti krene u apex-fortnite vode, e onda bude se možda dogodila alternativa ... Nada bf veterana mora umrijeti.. Tad se otvaraju vrata za neke nove priče.

Vajnanje samo tjera dizajnere i šupke iz EA da rade šugave hibride..

(G)jokaCRO ingame.. Im too old for this shit (TM)
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Kendo kaže...

 Velika večina ovih komentatora BF2042 nema igru pa nemaju pojma koje sve mogučnosti ima. Gledaju youtube i na temelju toga donose zaključke. Kukaju za starim igrama a u portalu imaju tri starija serijala, ima servera koji se mogu preurediti kako ekipi paše. Samo da naprave da multiplayer ima tečnost i igrivost kao solo i co-op bit će to dobar bf. Mislim da se to može popraviti pachom jer još uvijek ima smrznutih likova, random pada performansi i levitiranja.

To se događalo u prijašnjim igrama kad je netko sa visokim pingom bio u igri. Znači fali odabir regije.

 

Mogu oni izbaciti 100 patcheva i nece pomoci ovim mapama na kojima je flow uzasan npr. meni je to problem broj 1 u ovoj igre mape su mi dno dna ili su prazne ili je clusterfuck na kvadrat, smatram da su totalno fulali sa 128 playera absolutno nepotrebno.

 

 

 

 

twice the pride double the fall
13 godina
online
Re: Battlefield 2042
bertRo92 kaže...

znam da nije tema za ovaj forum, koji je po vama bolji bf1 ili bf 5 ???

 Meni je osobno BFV puno bolji čisto zbog gunplaya i vozila te su izbacili spotanje s "Q", BF1 uvijek brzo dojadi nakon svog wow faktora.

Premda, obe igre se daju naći za 7€, na saleu za 5€, ne možeš previše mašit za te pare.

Say hello to my little friend
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
bertRo92 kaže...

Znaci taj sweetspot je u jedinici gdje su snajperi (oružja) prejaki???  Ne razumijem te baš,mora da malo kasnim za žargonima :)...hvala na mišljenju i prijedlogu

 Da, u jedinici većina snajpera ima sweetspot udaljenost s koje ubija s jednim metkom. 

2 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042

Daj molim te odgovori na još samo jedno pitanje,da ne spamam ovu temu s pitanjima iz druge teme,kad ovdjw dobim ekspresni odgovor..sve štima izbacili spot iz bf5,kako to funkcionira s avionima,jesu li to nekako optimizirali,možeš li vidit nèsto,pobrat koji kill ili hardcore totalni...hvala po  zadnji put za odgovor 😅

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Krunoo7 kaže...
bertRo92 kaže...

znam da nije tema za ovaj forum, koji je po vama bolji bf1 ili bf 5 ???

 Meni je osobno BFV puno bolji čisto zbog gunplaya i vozila te su izbacili spotanje s "Q", BF1 uvijek brzo dojadi nakon svog wow faktora.

Premda, obe igre se daju naći za 7€, na saleu za 5€, ne možeš previše mašit za te pare.

 Definitivnio se više to isplati sada kupiti nego Bf42

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
red_bull kaže...
fila2208 kaže...
red_bull kaže...

Frende, pa ti ne "moraš" igrat ništ kaj ti se ne sviđa.. a ako imaš već ono kaj ti se svidilo igraj to... Ww3 bude igra po svemu inferiornija bf 3. ili 4.. i po grafici i po mehanici a najviše po popularnosti.. kaj buš s tim ak imaš već nekak kaj je bolje?

U potpunosti kužim frustracije i razočarenja pa i određenu dozu "plakanja" ali pobogu-čemu???  

 I dalje ne shvaćam usporedbu igre koji radi mali studio od možda 50 ljudi, sa AAA naslovom koji rade stotine i opet ispadne smeće epskih aaa razmjera 

 

no nebitno, pratim temu da vidim kad će koje godine popravit igru, ove više neće, zasluženi godišnji uzeli.

 Ne radi se ovdje o usporedbi snage, količine love i sličnome.. ovdje se spominje indie igra kao bf killer. To se nikad neće dogoditi..koliko god bilo tko bio uvrijeđen ili povrijeđen jer je novi bf sranje... Jedan portal je bolji igriviji  od bilo čega što ww3 može bit.da ea ima mozga napucali bi popularne stare mape iz svih bfova u portal i ok.. . Ww3 u najboljem slučaju može bit solidna kopija bf3... Ko i par drugih opskurnih naslova koje nitko živ ne igra... 

Kada bf postane zadnje sranje(na dobrom su putu) i u potpunosti krene u apex-fortnite vode, e onda bude se možda dogodila alternativa ... Nada bf veterana mora umrijeti.. Tad se otvaraju vrata za neke nove priče.

Vajnanje samo tjera dizajnere i šupke iz EA da rade šugave hibride..

 Joka, nije istina. WW3 ima fantastičnu atmosferu i samim tim nadilazi fazu kopije nekog BF naslova.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
13 godina
online
Re: Battlefield 2042
bertRo92 kaže...

Daj molim te odgovori na još samo jedno pitanje,da ne spamam ovu temu s pitanjima iz druge teme,kad ovdjw dobim ekspresni odgovor..sve štima izbacili spot iz bf5,kako to funkcionira s avionima,jesu li to nekako optimizirali,možeš li vidit nèsto,pobrat koji kill ili hardcore totalni...hvala po  zadnji put za odgovor 😅

 Ma ima onaj spotting scope za recona, njime možeš čak i vozila spottat, a također assualt može izabrat specijalizaciju da kad damagea vozilo ono ostane spottano

Say hello to my little friend
12 godina
offline
Battlefield 2042

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...

 Ajde dobro je da je popravljaju.... Biće dobra igra još koji update, da maknu specijaliste, malo poboljšaju performanse još, popune mape sa stvarima da nisu prazne, zakrpaju bugove, smanje malo mape i približe zastave, stave u Portal još koju mapu, povećaju broj modova, povećaju recoil malo, poprave vozila... eto.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.12.2021 10:46 (Soldier977).
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 ...

 Ajde dobro je da je popravljaju.... Biće dobra igra još koji update, da maknu specijaliste, malo poboljšaju performanse još, popune mape sa stvarima da nisu prazne, zakrpaju bugove, smanje malo mape i približe zastave, stave u Portal još koju mapu, povećaju broj modova, povećaju recoil malo, poprave vozila... eto.

 Ja nebi da smanje mape,ima nas koji volimo velike mape,recoil je i sad prevelik.

 

Ak već večina želi manje mape nek naprave cq small za vas,a ne da maknu velike mape.

 

Btw šta fali vozilima?

 

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.12.2021 10:52 (pirat).
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
pirat kaže...
Soldier977 ...

 Ajde dobro je da je popravljaju.... Biće dobra igra još koji update, da maknu specijaliste, malo poboljšaju performanse još, popune mape sa stvarima da nisu prazne, zakrpaju bugove, smanje malo mape i približe zastave, stave u Portal još koju mapu, povećaju broj modova, povećaju recoil malo, poprave vozila... eto.

 Ja nebi da smanje mape,ima nas koji volimo velike mape,recoil je i sad prevelik.

 

Ak već večina želi manje mape nek naprave cq small za vas,a ne da maknu velike mape.

 

Btw šta fali vozilima?

 

 Pa je li hovercraft išao po zgradama?

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže... 

 Pa je li hovercraft išao po zgradama?

 Prije mjesec dana jbt.

سمندری ڈاکو
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...
MRSKI kaže...

 Ajde dobro je da je popravljaju.... Biće dobra igra još koji update, da maknu specijaliste, malo poboljšaju performanse još, popune mape sa stvarima da nisu prazne, zakrpaju bugove, smanje malo mape i približe zastave, stave u Portal još koju mapu, povećaju broj modova, povećaju recoil malo, poprave vozila... eto.

 Tako malo fali da bude ok igra 

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
pirat kaže...
Soldier977 kaže... 

 Pa je li hovercraft išao po zgradama?

 Prije mjesec dana jbt.

 Eto to su popravili. Vidiš da im ide na bolje. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...

 Eto to su popravili. Vidiš da im ide na bolje. 

 Jedno od...trolaš polagano..

سمندری ڈاکو
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
pirat kaže...
Soldier977 ...

 

 Ja nebi da smanje mape,ima nas koji volimo velike mape,recoil je i sad prevelik.

 

 

 Baš su uništili igru sa prevelikim recoilom 

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
pirat kaže...
Soldier977 kaže...

 Eto to su popravili. Vidiš da im ide na bolje. 

 Jedno od...trolaš polagano..

 Ma nije nego stvarno ne znam... vidim da po youtubeu plaču da ne valjaju vozila pa sam zato napisao, a jedino mi je Hovercraft ostao u sjećanju jer je bilo upečatljivo, kao i mogućnost zabijanja aviona i helikoptera u zgrade bez posljedica. Radi toga sam napisao da trebaju i to popraviti.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.12.2021 13:55 (Soldier977).
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...
pirat kaže...
Soldier977 ...

 

 Ja nebi da smanje mape,ima nas koji volimo velike mape,recoil je i sad prevelik.

 

 

 Baš su uništili igru sa prevelikim recoilom 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...

 Baš su uništili igru sa prevelikim recoilom 

 To je njegov 'opinion'.

Dok ne probaš i nemaš svoj 'opinion' sve je to kita.
BTW gdje nalaziš sve te kurce haha.

Stavio bi anketu o recoilu,al glasat će i ovi koji nemaju igru(hahah) pa nema smisla

سمندری ڈاکو
13 godina
online
Re: Battlefield 2042
pirat kaže...

Stavio bi anketu o recoilu,al glasat će i ovi koji nemaju igru(hahah) pa nema smisla

Ja npr. kliknem tamo di ima najmanje glasova da bude zanimljivije. 

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
pirat kaže...
MRSKI kaže...

 Baš su uništili igru sa prevelikim recoilom 

 To je njegov 'opinion'.

Dok ne probaš i nemaš svoj 'opinion' sve je to kita.
BTW gdje nalaziš sve te kurce haha.

Stavio bi anketu o recoilu,al glasat će i ovi koji nemaju igru(hahah) pa nema smisla

 Ja nemam igru ali sam dobio da probam i odigrao sam jedno 2-3 sata do sad i glasao bi za "DA". 

 

 

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
pirat kaže...
MRSKI kaže...

 BTW gdje nalaziš sve te kurce haha.

 Evo i neki nepoznati Stodeh o tome ima video 

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...
pirat kaže...
Soldier977 ...

 

 Ja nebi da smanje mape,ima nas koji volimo velike mape,recoil je i sad prevelik.

 

 

 Baš su uništili igru sa prevelikim recoilom 

 Smanjili su mi recoil na LMGu u ovom patchu? :D

LOL, eto mene danas natrag u igru, nekoliko dana sam malo odmarao :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...
pirat kaže...
Soldier977 kaže...

 Eto to su popravili. Vidiš da im ide na bolje. 

 Jedno od...trolaš polagano..

 Ma nije nego stvarno ne znam... vidim da po youtubeu plaču da ne valjaju vozila pa sam zato napisao, a jedino mi je Hovercraft ostao u sjećanju jer je bilo upečatljivo, kao i mogućnost zabijanja aviona i helikoptera u zgrade bez posljedica. Radi toga sam napisao da trebaju i to popraviti.

 Za ocjenu vozila treba igrati sa njima pa onda vidiš i osjetiš. Vozila su previše oslabili naspram bfv i početnih postavki u bf2042. Mali heli doslovno treba cijelo punjenje topa 20 mm do pregrijavanja sa burstovima da riješi jednog pješaka, na veća vozila nema efekta. Ako staviš rakete zrak zemlja dvije koje nosi ne uništavaju tenk niti aa tenk, isto tako apachi i onaj ruski heli. Sa tenkom bolje mlati pješadiju sa strojnicom nego topom. Topom moraš pogoditi pješaka. Npr stoje trojica na hrpi , ubiješ jednog kojeg si pogodio drugoj dvojici ništa. Od zaletavanja u zgrade kao na youtubu ništa od toga. Ne kažnjava lagano češanje u zgradu, demage 20, 30 posto ali direktniji pogodak uništenje. Dok u recimo BFV nisi avionom smio vidjeti granu od palme gotovo, ovdje ipak proletiš kroz raslinje u niskom letu pri izbjegavanju rakete ili aviona. Trebali su ostaviti početne postavke vozila jer ima puno protuoklopnog oružja koje može svaki specijalista uzeti. Od bacača koji gađa kao laser, c5, mine, vjeverica sa samonavođenim granatama, m50 snajper, stinger i to sve mogu nositi 64 protivnička igrača pa ti sad dođi sa boltom malo bliže a top 30mm kao da puca pahuljice a ne eksplozivne naboje. Još ti netko baci emp i možeš se plakati i gledati sa čime će te uništiti.

(Gcro)K4lim3ro
2 godine
protjeran
offline
Re: Battlefield 2042
Kendo kaže...
Soldier977 kaže...
pirat kaže...
Soldier977 kaže...

 Eto to su popravili. Vidiš da im ide na bolje. 

 Jedno od...trolaš polagano..

 Ma nije nego stvarno ne znam... vidim da po youtubeu plaču da ne valjaju vozila pa sam zato napisao, a jedino mi je Hovercraft ostao u sjećanju jer je bilo upečatljivo, kao i mogućnost zabijanja aviona i helikoptera u zgrade bez posljedica. Radi toga sam napisao da trebaju i to popraviti.

 Za ocjenu vozila treba igrati sa njima pa onda vidiš i osjetiš. Vozila su previše oslabili naspram bfv i početnih postavki u bf2042. Mali heli doslovno treba cijelo punjenje topa 20 mm do pregrijavanja sa burstovima da riješi jednog pješaka, na veća vozila nema efekta. Ako staviš rakete zrak zemlja dvije koje nosi ne uništavaju tenk niti aa tenk, isto tako apachi i onaj ruski heli. Sa tenkom bolje mlati pješadiju sa strojnicom nego topom. Topom moraš pogoditi pješaka. Npr stoje trojica na hrpi , ubiješ jednog kojeg si pogodio drugoj dvojici ništa. Od zaletavanja u zgrade kao na youtubu ništa od toga. Ne kažnjava lagano češanje u zgradu, demage 20, 30 posto ali direktniji pogodak uništenje. Dok u recimo BFV nisi avionom smio vidjeti granu od palme gotovo, ovdje ipak proletiš kroz raslinje u niskom letu pri izbjegavanju rakete ili aviona. Trebali su ostaviti početne postavke vozila jer ima puno protuoklopnog oružja koje može svaki specijalista uzeti. Od bacača koji gađa kao laser, c5, mine, vjeverica sa samonavođenim granatama, m50 snajper, stinger i to sve mogu nositi 64 protivnička igrača pa ti sad dođi sa boltom malo bliže a top 30mm kao da puca pahuljice a ne eksplozivne naboje. Još ti netko baci emp i možeš se plakati i gledati sa čime će te uništiti.

 Pa sorry ali ja udjem sa tenkom u kucu ili zgradu gdje mozes unistiti i taj zid. Jednostavno se zaletis i to je to, koliko puta tako vec trolam helice, skacu sa c5-ticom kao majmuni sa grane. Sa heat municijom mozes sprasiti i dva tri vojnika koji su blizu jer ima veci blast.

Mali helic je op, ja ga neznam voziti, imam kolegu koji prasi snjime po 60-tak killova, ovisi o mapi(coveru).

Mislim igra je onak, ima problema, svaka vam ja na mijestu, ali daleko od toga da se nemoze igrati. Mislim da je danas samo moderno da se ima cemu prigovarati, inace bi bilo dosadno da smo u utopiji ipak.

14 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Igram ja i imam već oko 200 sati, još malo pa s leveli, pa donekle znam o ponašanju vozila u prijašnjim BF i u ovom. Nije bez razloga napisano to što je  gore napisano. Što ti vrijedi tenk ako kampa iza pješadije i farma kilove a ne smije ići u proboj i osvojiti zastavu. Taj tvoj kolega koji napravi takav scor sa litle birdom svaka mu čast ili neka pokaže račun iz mc donalda.

(Gcro)K4lim3ro
2 godine
protjeran
offline
Re: Battlefield 2042
Kendo kaže...

Igram ja i imam već oko 200 sati, još malo pa s leveli, pa donekle znam o ponašanju vozila u prijašnjim BF i u ovom. Nije bez razloga napisano to što je  gore napisano. Što ti vrijedi tenk ako kampa iza pješadije i farma kilove a ne smije ići u proboj i osvojiti zastavu. Taj tvoj kolega koji napravi takav scor sa litle birdom svaka mu čast ili neka pokaže račun iz mc donalda.

 Pa oke, mislio sam da si jedan od ovih sto su odigrali 5-10 sati i sad samo blabla :)

Mali helic je fenomenalan, okretljiv je, samo mi igramo u tandemu pa mu nekad znam spotati i popravljati mali helic(mozes to u letu dok si pasanger). Nemoras mi vjerovati, imam profesionalca u teamu, vec je osvajao turnire u WOT-u :)

Ali svaka ti je na mijestu, nakon 120 sati jednostavno me dosta toga zivcira li opet se zabavljam sa ekipom. Samo da maknu da moze svaki konj furati AA ili zolju ili soflam pa sve redom lokati. Ali da tenk je onak dosta slab, kao da ima medium armor a ne heavy.

Zao mi je sto ekipa napusta ovaj BF, a onak portal ima dosta potencijala i zabave i eto, steta, pola mape mobova sada ni nemam vise volje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.12.2021 14:59 (UltrasVinkovci).
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
pirat kaže...
Soldier977 ...

 Ajde dobro je da je popravljaju.... Biće dobra igra još koji update, da maknu specijaliste, malo poboljšaju performanse još, popune mape sa stvarima da nisu prazne, zakrpaju bugove, smanje malo mape i približe zastave, stave u Portal još koju mapu, povećaju broj modova, povećaju recoil malo, poprave vozila... eto.

 Ja nebi da smanje mape,ima nas koji volimo velike mape,recoil je i sad prevelik.

 

Ak već večina želi manje mape nek naprave cq small za vas,a ne da maknu velike mape.

 

Btw šta fali vozilima?

 

 mape su prevelike, prazne i bez flowa.

 

Treba maknuti poziv vozila na tablet, eventualno kvadove ili motore, i to cooldown nekakav.

Desi se da te melju stalno vozila. Ubije te tenk, pregzi hover, ma smelje little bird, pa transport gunner, pa aa tenk itd.

 

Dakle svaki igrač, bez obzira na doprinos teamu može dobit tenka. Super.

 

zašto vozila nisu po flagovima, da imaš incijativu napasti braniti objective, booby trapat heli itd.

 

Na pola zgrade možeš stvati bird ili nešto da se ljudi bore za njega, tenk negdje u garažu itd, da treba doći do njega, uzet ga i onda ga čuvati ako želiš prevagu.

 

Dakle formula je bila: uzmi veliku mapu, stavi 6-8 flagova. Na svaki stavi 2-3 kućice, hale, zgradu. I to je to, nek si svi zovu psiće, jeepove itd, kad im se svidi.

Bit će i 128 igrača pa će svatko moć neki rejp raditi s tenkom/helijem itd pa će ljudi bit sretni.

 

I to je problem, to nije bf. 

 

DIZAJNIRANI POŽELJNI KAOS, a ne ovo, kaos koji na pola mapa nije zanimljiv niti zabavan.

To je samo jedan od problema.

 

Neka odrežu trtećinu mape, stave 64 igrača i ugase zvanje većih vozila te ih stave po flagovima.

Budemo vidjeli šta će raja više igrat. Još će raditi bolje i biti igrivije.

Recoil je prevelik?

aa ima valjda forgripova i manjeg kalibra da si to smanjite kad vam već izbija ruku iz ramena.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice