Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.650
|
čitano: 1.287.151
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
kazem vam.. na vrhu nebodera dosao iza lika i nije ga htjelo headshotat.. nisam lud 😁
battlenet: SUGARfree#21113
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
ProTeinZ kaže...
kazem vam.. na vrhu nebodera dosao iza lika i nije ga htjelo headshotat.. nisam lud 😁

Vjerojatno ti je zadrhtala ruka zbog uzbuđenja pa si zato mašio glavu.

[19xx] 4ntraks
3 godine
offline
Battlefield 2042

Kako promijeniti rezoluciju na fullhd s 4k, igra me non stop baca na 4k(takav mi je i monitor), probao sam windowed, bordeles fulscreen no nepomaze nista! jedino kad stavim windowed no onda kurca ne vidim dobijem mali kvadratic

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...
CyberDemonVZ kaže...
Soldier977 kaže...
CyberDemonVZ kaže...
ProTeinZ kaže...
covjek kampa na zgradi dodem.sa 5 metara sniperom 5 puta pucam po glavi i ne registrira, lik se okrene i ubije me, ovako los hitreg ni bf3 nije imao..

 Mislim da je ovo prvi put da čujem žalbe na loš hitreg. Nisam vidio ni na forumu, ni Redditu.

 Rekli su da je snajpanje pokvareno.

 Vidio sam video od Stodeha. Nije mi izgledalo baš pokvareno.

Evo ga:

 Nisam ja igrao snajper, nego se sjetio šta je LevelCap rekao oko toga.

 

 

edit: "https://www.youtube.com/watch?v=Ax2MO3WR98o"

Uh što ih je naredao 

 Može mi netko objasniti kako je ovo moguće?

Imam preko 3000-4000 sati u svim BFovima, a nemam ni 5% ovoga kako lik igra. Tako da do "iskustva" nije :D

 

Dal se trebaš roditi s tim? Vježbati na nekim Aim aplikacijama?

Igrati se sa postavkama miša u igri i Windowsima?

Promijeniti miša...?

Igrati čim više FPS igara?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Battlefield 2042

Trebaš imati talenta Cyber 

 

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
ProTeinZ kaže...
kazem vam.. na vrhu nebodera dosao iza lika i nije ga htjelo headshotat.. nisam lud 😁

 Ako je izoliran slučaj, onda moguće da je neki bug/glitch, ili je lik ima privremeni ping preko 1000 il tak nešto.

Ako imaš više takvih primjera... e, onda bi bilo dobro da snimaš gameplay i uploadaš da DICE vidi.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...

Trebaš imati talenta Cyber 

 

 

 

 Gle.... znam, to mi je jasno. Ali više likova postane bolje, a ja sam tu negdje meh.. na KD 1.5-max 2 već godinama :D

 

Onda pitanje, kako postati bolji s ovim manjkom talenta koji imam? :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
Nemoguća misija?

Počelo se sve bolje pisati u temi jeste me nasmijali na ovoj zadnjoj strani haha
sake08
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.10.2021 16:29 (maxis).
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Ryzen 3600 rtx 2070 super, igra radi vise nego ok na high postavkama osim sto iz nekog razloga svaki put kad adsam bloka proc :) zakuca ga na miljun % i bloka haha
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Zašto meni ne radi afterburner u igjici, odnosno neće mi prikazuje fps i one ostale pizdarije
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...
Soldier977 kaže...
CyberDemonVZ kaže...
Soldier977 kaže...
CyberDemonVZ kaže...
ProTeinZ kaže...
covjek kampa na zgradi dodem.sa 5 metara sniperom 5 puta pucam po glavi i ne registrira, lik se okrene i ubije me, ovako los hitreg ni bf3 nije imao..

 Mislim da je ovo prvi put da čujem žalbe na loš hitreg. Nisam vidio ni na forumu, ni Redditu.

 Rekli su da je snajpanje pokvareno.

 Vidio sam video od Stodeha. Nije mi izgledalo baš pokvareno.

Evo ga:

 Nisam ja igrao snajper, nego se sjetio šta je LevelCap rekao oko toga.

 

 

edit: "https://www.youtube.com/watch?v=Ax2MO3WR98o"

Uh što ih je naredao 

 Može mi netko objasniti kako je ovo moguće?

Imam preko 3000-4000 sati u svim BFovima, a nemam ni 5% ovoga kako lik igra. Tako da do "iskustva" nije :D

 

Dal se trebaš roditi s tim? Vježbati na nekim Aim aplikacijama?

Igrati se sa postavkama miša u igri i Windowsima?

Promijeniti miša...?

Igrati čim više FPS igara?

 Dam ti ja instrukcije :D

15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
Zašto meni ne radi afterburner u igjici, odnosno neće mi prikazuje fps i one ostale pizdarije

 Ne radi niti meni. Doduše nisam ga nadogradio na najnoviju verziju već dugo. Uglavnom igra na ultra mi radi od 60 (nekad i nešto manje) pa sve do 90 fps-a u zatvorenom. Većinom imam u rasponu od 60-70 fps-a.  A kada mi je sve na high, tada je fps većinom iznad 80. S tim i kada je visok fps igra je trzava. Ali to će sigurno ispraviti. Ti trzaji mi u potpunosti kvare doživljaj igranja.

 

E, i ne mogu povećati mapu. Pritišćem "M", ali ništa se ne događa.

 

EDIT: Nisam išao za tim, ali vidim sada da mi je ping oko 150 ms. Vjerojatno mi i zbog toga trza, tj. osjećaj igranja je neobičan.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.10.2021 18:17 (Izzy).
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Izzy kaže...
Volume kaže...
Zašto meni ne radi afterburner u igjici, odnosno neće mi prikazuje fps i one ostale pizdarije

 Ne radi niti meni. Doduše nisam ga nadogradio na najnoviju verziju već dugo. Uglavnom igra na ultra mi radi od 60 (nekad i nešto manje) pa sve do 90 fps-a u zatvorenom. Većinom imam u rasponu od 60-70 fps-a.  A kada mi je sve na high, tada je fps većinom iznad 80. S tim i kada je visok fps igra je trzava. Ali to će sigurno ispraviti. Ti trzaji mi u potpunosti kvare doživljaj igranja.

 

E, i ne mogu povećati mapu. Pritišćem "M", ali ništa se ne događa.

 Mapa - poznat bug, ne radi nikome :(

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
aufhenger kaže...

Bench (Afterburner 4.6.4 b4)


06-10-2021, 23:03:23 bf.exe benchmark completed, 117384 frames rendered in 1219.281 s

Average framerate : 96.2 FPS
Minimum framerate : 63.2 FPS
Maximum framerate : 127.7 FPS
1% low framerate : 63.9 FPS
0.1% low framerate : 52.1 FPS


Afterburner grafovi

 

 Jel to ovo?

 

 

EDIT:

Pronašao

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.10.2021 18:08 (CyberDemonVZ).
11 godina
offline
Battlefield 2042

Na DOS pisu da AB ne radi na beti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
Zašto meni ne radi afterburner u igjici, odnosno neće mi prikazuje fps i one ostale pizdarije

 Meni je proradilo kad sam napravio update afterburnera na najnoviju beta verziju. Gledam po netu stvarno nikom ne radi tipka za cijelu mapu, meni je baš game breaking jer sam uvijek naviknuti to klikat. Meni je stabilno na UW 1440p high oko 75 fps.

10 godina
offline
Battlefield 2042

Kriminal netcode isto, nekad doslovno gađam tipa na 5m i nista se ne događa, neki rubberbandovi animacija vozila, mrtvi u daljini ostanu stojati itd... Nije mi jasno kako uspiju tako ukenjat, jer sumnjam da rade svaki BF from ground up

EDIT: Zna netko kako sacuvati attachmente? Iritantno mi je svaki respawn ponovno stavljati sve

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.10.2021 18:34 (D3lBoy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 2042

Pozdrav ekipa, molim za pomoć. Pošto imam x370 ploču, ima li smisla upgrejdat se s R5 1600x na R7 3700x ? Imam GTX 1070 Ti i na 1080p 60Hz, sve na LOW dobivam oko 30FPS-a i neigrivo je, a o 1440p 60Hz da ne pričam. Našao sam par videa gdje likovi imaju oko 60 FPS-a na 1440p s R5 3700x i 1070, ali isto tako sam našao par videa s 1060 3gb i R5 5600x i imaju stabilnih 50-60 fpsa pa više ni sam ne znam šta da mislim. Ako ću dobiti isti drek onda računam da mi se ne ispalti kupnja.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Kupi. Pljuni pare, pa bf te zove. Što ne čuješ?

 

Uglavnom, 3700x je puno jači procesor, a i kada za koju godinu budeš kupovao novu grafičku (što vjerujem da hoćeš), jači procesor će to pravilno ispratiti. Nećeš imati brige.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.10.2021 19:00 (Izzy).
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Ma imam ga priliku kupiti za 1700kn, al pošto mi je ovo jedina novija igra koju imam želju igrati onda mi je glupo da dam i te novce, a da u protivnom ostanem razočaran s performansama koju on daje s tom grafom. A da idem opet na 5000 seriju treba mi i novija ploča, a to je cca 4-5k

 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
9 godina
offline
Battlefield 2042

meni radi ok na kanti pod moj pc 2560x1440 na 75hz, toliko i fps-a imam manje više na low, isključeno ono prerenderiranje koji ti daje više fps-a a lošiji odziv.

procesor je u prosjeku na 50% , automatski overclock uključen na max.

dakle slično kao na bf5

 

inače igra mi je ok, dinamična, brza, lagana za igrati, u prve dvije partije kd 6:0 lol

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Žalosno je da su u ovakvom stanju pustili bete.

Same gameply i osječaj napucavanja je ispod prosječan, klase više ne postoje samo su imena klasa ostale na loadout-ovim.

UI je živa katastrofa, grafički mi je BF3 i BF4 puno bolje izgledali. Vidi se da su dosta toga uzeli  iz BFV.

Mapa za ovako brzu igru je prevelika, a da ne govorim da mi je 50% kilova čini glupi AI.

na mojoj konfiguraciji(R5 5600x, RTX3060ti, 16GB, rezolucija 1440p) sve na full je bio prosjek od 80fps.

 

 

BF3:fluffy_inside
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.10.2021 19:31 (Wolf88).
15 godina
offline
Battlefield 2042

Isprobano na laptopu sa slijedećom konfiguracijom (koga zanima):

 

Intel i7-7700H 2.80 Ghz

NVIDIA GeForce 1060GTX 6 GB - 1080p

16 GB RAM

 

Kada se grafika postavi sve na "Medium" dobro se ponaša na otvorenom, ali kada počme borba sve šteka, pogotovo u zatvorenom prostoru... 

 

Na "Low" je već puno bolje...

 

Općenito, igra mi je prebrza, kretanje i to uklizivanje, što mi je išlo na živce i u BFV... sada je to 100 puta gore. Ne znaš tko pije tko plaća.

 

Mislim da ću ovaj BF lagano preskočiti... i ne kužim zašto je toliko zahtjevna igra, grafika nije ništa posebno.

 

Btw, sa ovom konfom, gurao sam BFV sve na Max.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Low:

08-10-2021, 18:21:01 bf.exe benchmark completed, 8586 frames rendered in 93.188 s
Average framerate : 92.1 FPS
Minimum framerate : 79.9 FPS
Maximum framerate : 103.9 FPS
1% low framerate : 62.7 FPS
0.1% low framerate : 51.2 FPS

 

High:

08-10-2021, 18:14:18 bf.exe benchmark completed, 9887 frames rendered in 155.500 s 
Average framerate : 63.5 FPS
Minimum framerate : 55.4 FPS
Maximum framerate : 105.7 FPS
1% low framerate : 42.3 FPS
0.1% low framerate : 29.1 FPS

 

Ultra:

08-10-2021, 18:30:59 bf.exe benchmark completed, 15109 frames rendered in 243.516 s
Average framerate : 62.0 FPS
Minimum framerate : 48.7 FPS
Maximum framerate : 85.6 FPS
1% low framerate : 43.2 FPS
0.1% low framerate : 32.9 FPS

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Sickness kaže...

Ma imam ga priliku kupiti za 1700kn, al pošto mi je ovo jedina novija igra koju imam želju igrati onda mi je glupo da dam i te novce, a da u protivnom ostanem razočaran s performansama koju on daje s tom grafom. A da idem opet na 5000 seriju treba mi i novija ploča, a to je cca 4-5k

 

 Ne vjerujem da ćeš ostati razočaran prelaskom jer taj R5 1600X ima dosta slabe jezgre za današnje pojmove. Mislim da su u rangu Intelovih "Haswella". Jedino što bi ti još dobro došla brža memorija.

13 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
Sickness kaže...

Ma imam ga priliku kupiti za 1700kn, al pošto mi je ovo jedina novija igra koju imam želju igrati onda mi je glupo da dam i te novce, a da u protivnom ostanem razočaran s performansama koju on daje s tom grafom. A da idem opet na 5000 seriju treba mi i novija ploča, a to je cca 4-5k

 

 Da nebi pogrijesio radije pricekaj pravi release i onda ce oni Rusi (linkano prije 2 stranice) opet napraviti novi benchmark jer su tako napravili i sa BFV Betom i puno toga se promijenilo sto se tice procesora.

Jer moze kasnije biti da optimiziraju taman dovoljno da ti graficka postane bottleneck.

 

Jos ako taj RAM stvarno radi na 2400, to ti dosta gusi proc.

Ne znam na koliko moze ici Infinity Fabric na prvoj generaciji ali ako bi se taj RAM dao nategnut na nekih 3000-3200 i ok tajminzi to bi malo propuhalo tog Ryzena

14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
pirat kaže...
fila2208 kaže...

 ma imam ja,m ide to do 110 u zatvorenijim mjestima, ali su mi nejasni postotci gpu i cpu, nemoguće da ga tako malo koristi...

 Meni procesor koristi oko 40% a grafu 90-98%

 Meni slično zauzeće cpu-gpu na high postavkama. Moram još probati ultra postavke kako se ponaša. Kada smanjujem postavke fps je viši naravno ali zna imati povremena trzanja pa mi sve ide fluidnije i bolje s višim postavkama . Medium i high postavke idu glatko baš me zanima kako će se ponašati na ultra postavkama.

Probao ultra i fps drastično nizak. Najbolje mi radi na medium-high definitivno. Nadam se da će to sve ispeglati što se tiče drivera i ostalih tehnikalija. Što se tiče bugova i drugih loših strana u igri tu sam više skeptičan. Za povremeno napucavanje će poslužiti.

sake08
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.10.2021 20:40 (maxis).
15 godina
offline
Battlefield 2042

Zabavna ova "igrica". Igrica jer nema tu težinu kao bf3,bf4,bf1. Sve je nakako lelujavo blještavo iskaču obavijesti udaraju preko monitora sa svih strana ufff. Gađeti igračkice, flashing and kicking, želi biti call of duty i obrnuto.Spektakularno je vidit eksplozije lansirnog postrojenja i tornado. Tenk slijedim i nađem ko indijanac tragač po tragovima. Poslužit će za zajebanciju ajd.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.10.2021 20:38 (dery).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield 2042

1440p na ultra, 60fpsa zakljucano na TVu, igra izgleda dobro, nikakvi lagovi i dropovi, ali koje govno od igre, sa ovim robotima itd, mislio kupiti, ali nema sanse

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Ispod TVa imam komp R5 1600X, sa GTX 1060 3GB.

 

Igra se pokušava pokrenuti u 4K, ide sve sporije i sporije i kad se treba učitati početni screen izbaci Nvidia Error (vjerojatno premalo memorije).

Gdje i kako podesiti? Pretpostavio sam u onom fajlu u Documents/BF2042 beta

Ali na svom kompu vidim da je upisano:

GstRender.ResolutionWidth 0

GstRender.ResolutionHeight 0

 

A sad mi je već komp ugašen, ne pali mi se i podešava ponovno, pogotovo jer imam feeling da nešto ne štima s tim opcijama :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice