Alone in the Dark

poruka: 25
|
čitano: 3.884
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Alone in the Dark

kako vam se čini igra alone in the dark?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Alone in the Dark

Prvih 20 min je dobra, grafika je ok, ali kontrole i upravljanje, opčenito površnost ubijaju igrivost

...something diabolic
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Alone in the Dark

Jel netko zna da li se igra moze igrati na gamepad? Trazio sam i nisam naso.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Alone in the Dark

Dali je neko igro tu igru? da cujem kakva je... po ign-ovom  i gamespot-ovom reviewu, vidim da je sr*** !

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Alone in the Dark
Abra008 kaže...

Dali je neko igro tu igru? da cujem kakva je... po ign-ovom  i gamespot-ovom reviewu, vidim da je sr*** !

 Pa i je, neznam zašto su si dopustili ovako nešto izdati. Trebalo je još dosta toga doraditi. "Igra je nit v rit nit mimo"
...something diabolic
16 godina
neaktivan
offline
Alone in the Dark

Gore sam postavio pitanje pa ako netko zna odgovor da li moze da odgovori?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Alone in the Dark

Konkretno meni je igra fenomenalna,samo kaj je malo ipak prelaka,i malo prekratka.Trebali su omogučiti biranje težine igre.Gledaj svaki ti ima svoj ukus,ako recimo voliš igre Silent Hill,Resident Evil,i Obsecure onda ti bu super.Ja ju igram treći put zaredom i još uvjek mi je fenomenalna ko prvi put.Kak sam rekel sve je stvar ukusa,tak da se o tome ne isplati raspravljati i prepirati.

 

Kaj se tiče gamepada,morala bi ga podržavati jer je ipak igra prebačena s konzole na komp;nisam sprobal ali kolko sam čital na netu,ljudi veliju da je na gamepad teže igrati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Alone in the Dark

Najbolje da ti sam probas tu igru. Meni recimo je jedini survival horror koji uzivam igrati Silent Hill serial, a Resident Evil ne volim i ne svidja mi se. Alone in the dark necu ni probat jer mi se jednostavno ne svida.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Alone in the Dark

Probo sam naredit na svoj gamepad ali nece da radi... Ne znam vise sta da probam. Ako nista onda cu igrati na tipkovnicu. Neodlučan

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Alone in the Dark
Dino89 kaže...

Probo sam naredit na svoj gamepad ali nece da radi... Ne znam vise sta da probam. Ako nista onda cu igrati na tipkovnicu. Neodlučan

 može se i na tipkovnici igrat... treba se samo priviknuti... meni još niti jedna igra koju sam igrao nije predstavljala neki problem s kontrolama. sjećam se tony hawka za komp koji ima toliko toga za lupat po tipkovnici ali sam se priviknuo i sada ide dobro.
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
protjeran
offline
Alone in the Dark

Igra je dobra i ima dobrih moša ali s vremenom dosadi.

A i grafika nije nešto posebno

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Alone in the Dark

Razmišljam da je kupim al nisam siguran bi li je mogla moja grafička tjerati. Piše da je minimalna grafička GeForce 7600. Moja 7300GT je clocknuta iznad taktova 7600GS. Jel itko probao na nekoj sličnoj grafičkoj?

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 1.8GHz; ASUS EN7300GT SILENT @ 500/930; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Alone in the Dark
scorpion667 kaže...

Razmišljam da je kupim al nisam siguran bi li je mogla moja grafička tjerati. Piše da je minimalna grafička GeForce 7600. Moja 7300GT je clocknuta iznad taktova 7600GS. Jel itko probao na nekoj sličnoj grafičkoj?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.10.2008 14:12 (Raving Rabbid).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Alone in the Dark
Raving Rabbid kaže...
scorpion667 kaže...

Razmišljam da je kupim al nisam siguran bi li je mogla moja grafička tjerati. Piše da je minimalna grafička GeForce 7600. Moja 7300GT je clocknuta iznad taktova 7600GS. Jel itko probao na nekoj sličnoj grafičkoj?

  Hehe kad bi vjerovao toj stranici nebi mogao ni crysis pokrenit (a igram ga na medium detaljima). zna li itko kakvih sve ima grafičkih postavki u igri. Koje rezolucije su na raspolaganju itd.
FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 1.8GHz; ASUS EN7300GT SILENT @ 500/930; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
15 godina
neaktivan
offline
RE: Alone in the Dark
scorpion667 kaže...
Raving Rabbid kaže...
scorpion667 kaže...

Razmišljam da je kupim al nisam siguran bi li je mogla moja grafička tjerati. Piše da je minimalna grafička GeForce 7600. Moja 7300GT je clocknuta iznad taktova 7600GS. Jel itko probao na nekoj sličnoj grafičkoj?

  Hehe kad bi vjerovao toj stranici nebi mogao ni crysis pokrenit (a igram ga na medium detaljima). zna li itko kakvih sve ima grafičkih postavki u igri. Koje rezolucije su na raspolaganju itd.
 za pokretanje crysisa dovoljna je grafička s shaderom 2.0 a za alone in the dark je potrebno 3.0
pogledaj na toj istoj stranica konfiguraciju za crysis pa za alone in the dark.
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
16 godina
neaktivan
offline
Alone in the Dark

nisam mogao čekati pa sam kupio piratsku verziju. Piše da je minimum 7800GTX, a evo ja je sretno igram na 7300GT na medium detaljima. Svašta. Sutra idem po original da malo podržim dobri stari ATARI. Igrao sam prvi chapter i igra mi je fenomenalna. Nije mi čak ni trebalo puno da se naviknem na kontrole, pa mi nije jasno zašto su svi to zamjerali.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 1.8GHz; ASUS EN7300GT SILENT @ 500/930; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Alone in the Dark

Evo moj komentar nakon što sam prešao 6 epizoda (od ukupno 8): Igra je FANTASTIČNA. Stvarno šteta što je na osnovu kontrola i inventara dobivala tako loše ocjene. Jedna od najpodcjenjenijih igara ikada. Igrao sam s kombinacijom miš/tipkovnica i nakon nekih pola sata sam se u potpunosti uhodao u kontrole. Mogu reći isto što sam rekao i za Dead Space - šteta propustiti ovakvu igru samo zato jer s kontrole malo drukčije od onoga na što ste se dosad navikli. Igrivost je odlična. Sve je nekako epski i filmski urađeno. Zagonetke nisu teške i logične su. Malo je nezgodno što nema sejvanja ali kako su "chekpointi" u većini slučajeva jako blizu jedni drugima to se i ne primjeti. Nekada zna biti gadno kada je neka duža "sekcija" npr. kada s autom bježite od procjepa pa vas onda ako poginete vrati na početak bježanja. Al zato postoji opcija da se preskoči taj dio, al ja to ni u ludilo nebi uradio jer te sekvence izlgledaju toliko dobro da bi ih svejedno više puta odvozio. U svakom slučaju - FANTASTIČNA igra.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.1GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Alone in the Dark

upravo sam je instalirao i poceo da igram pa cu da vidim kakva je s tim da mi se odma na pocetku nikako ne svidja upravljanje i kamera...

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.4.2009 12:17 (luxman).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Alone in the Dark

Alone in the Dark besplatno!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Alone in the Dark

Jedinica je već dugo besplatna.

...something diabolic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Alone in the Dark

Pa sta je novi Alone in the Dark bas katastrofa?

Zanimao sam se za njega i planirao uzet ali podlegao optuzbama!!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Alone in the Dark

Katastrofa, promašaj, poluproizvod... zovi ga kako želiš, ali na žalost nije nešto predobar.

...something diabolic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Alone in the Dark

MORAM PRIZNATI DA JE IGRA FENOMENALNA POGOTOVO KAKO ODMICEM DALJE I DALJE

RADNJA JE ZANIMLJIVA PA ME ZBOG TOGA NE CUDI ZASTO SU SVI NOVIJI HOROR NASLOVI POTEKLI PO UZORU NA 1.2.3. I 4 DIO OVOG PRAHISTORIJSKOG NASLOVA

 
0 0 hvala 0
10 mjeseci
neaktivan
offline
Alone in the Dark

Remake Alone in the Dark dolazi 25.10. ove godine

 

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Alone in the Dark
Uvijek kazem, yebao ih remake, ali ovo.....e to je posao!

Jedva cekam!
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice