Allods online

poruka: 12
|
čitano: 4.226
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Allods online

stavio sam skidat allods online, navodno igra s najvecim budzetom koja je free to play na trzistu trenutno... samo koliko sam cuo i citao govore da je cash shop neophodan za igranje jer u suprotnom se neces maknut previse smjesta ili bit osuden na nubovstvo vecinu vremena.. stoga me zanima informacija ako je netko vec probao igru da mi ubaci koji info, jer ako je zaista tako necu je ni pocinjat igrat... jer da zaista mislim potrosit prave novce na mmorpg, definitivno bi mi wow , terra ili nesto slicno bilo na repertoaru, a ne neki f2p. unaprijed hvala...  (btw sry ako sam fulo topic , al pisem u zurbi pa postam u prvom gamerski orijentiranom okruzenju) unaprijed hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Allods online

komunitstički wow... samo combat 3 puta sporiji i puno grinda... neisplati se. Tutorial će te možda impresirati, ali dalje prosječni free mmorpg

 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Allods online

bolje odi igrat wow na privatnim serverima i to BC

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Allods online

hvala na odgovorima. ma nisam nesto za ove privat servere, pogotovo radi hackova i slicnoga.. al eto hvala na info o allodsima.. i za kraj samo ako moze jos nesto. naime gnjavim curu neko vrijeme da pocnemo igrat neki f2p mmorpg, i s obzirom da allods otpada sta mislite o forsaken worldu. probao sam perfect world i takav zanr mi je odlican, samo stvar koja me odbila od igre je kompliciranost... milijun craftova, gemova i sta ti ja znam kakvih stvarcica da bi mi mozak prekuho cim bi otvorio gamer interface.. inace za sebe solo igram DC universe a razmisljam o aionu iako jos ne kuzim aion age i pravi aion itd (a boze sacuvaj sr*nja), al sad trazim nesto relaksirajuce za nju i sebe, jednostavno al opet da nije ni lako ko puzzle za predskolsku dob =) pa eto ako vam padne koji dobar naslov sa dobrom grafikom i neobaveznim cash shopom vicite..  unaprijed hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Allods online

možda najbolje da ne igrate mmoe... jednostavno gubitak vremena i stvarno ne  vidim smisao u klanju 5,10,20 creepova da obaviš quest s pričom tipa: "Hey stari imam probleme s vukima, kolju mi kokoši. Ajde ubi ih i dobiš 20 zlatnika + čarobne gače"

razmislil koliko vremena te igre uzimaju i da nemaš nikakvog benefita, ništa ne učiš kad ih igraš i većinu vremena nisu zabavne... bolje ih se odreći {#}

 
3 1 hvala 0
12 godina
offline
Allods online

hahahaah to kralju... ma daj jbte ko ce se seksat stalno, zivot ce mi isisat.. ovako ju imam s cim okupirat B)  nevezano za konkretni odgovor bar si me uspio nasmijat, al u pravu si "wolves and chickens"   xD

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Allods online

Ok registrirao sam se samo da odgovorim na ovo. NAvedeni "razlozi" zašto ne igrati ALlods su glupi. ako te veseli igranje MMO-a, zašto bi prestao jer si pročitao nečije negativno mišljenje.

 

Allods je stvarno super napravljen s obzirom da je F2P, ima duboko razrađeni lore, super dizajn svijeta i likova, i friendly community. I sve to za 0 kuna mjesečno. Dakle, nema ni onog presinga da što prije dođeš do max levela jer si platio mjesečnu pretplatu. Probaj, ništa te ne košta, lako i brzo se instalira.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Allods online

Igrao sam igru jos prije 2 godine kad je bila u beta fazi. Tad je i licila na nesto dok nije dosao famozni patch. Tu se sve zivo nerfalo, mobovi postali 200% jaci i dogodio se odliv nekih 30-40% igraca. Vjerujem da se do sad pretvorilo u jedan fin community. Inace igra ko igra mi je bila pre pre. Bio sam Orc tank ako se ne varam lvl 34 od tadasnjih max. 40.

15 godina
offline
Allods online

igra tko mozda, ako zna neki guild il nesto

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Allods online
cropunk kaže...

igra tko mozda, ako zna neki guild il nesto

Bas bih mogao skinuti ponovno. Jel ima kakvih pozitivnih novosti u zadnjih godinu dana?

15 godina
offline
Allods online

A kao izasao je novi patch koji donio kolko skuzio dosta toga.Na brzinu procital,tak da slobodno sam sve detaljno bolje procitaj,ja cu garant izostavit hrpu toga.Danas cu bas igrat,jer jucer se skidalo cjelu vecer.
Morat cu pogledat na kojem sam serveru,jedino znam da sam "ally" 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Allods online

Igra li netko allods?

http://www.youtube.com/user/SarcasticTwist
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice