Cpu nb voltage i freq, nb voltage i ht link odnosi

poruka: 2
|
čitano: 1.453
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Cpu nb voltage i freq, nb voltage i ht link odnosi

Kao što i naslov kaže zanima me dali bi dobio veči oc na procu bez da diram vcore da "usuglasim" ove parametre jer proc je kao što se vidi BE pa nisam trebao dirati bus speed da ga clockam al me zanima odnos cpu nb-a i nb voltage-a ali nortbridgha na matičnoj ne onog od proca za memoriju(btw nb freq je na 2400 i cpu nb voltage je na 1,2500) i dali bi dobio što na oc-u da povečam ht koja je trenutno na 2000mhz s obzirom da mi netreba dizati fsb počto je BE proc.Gledao sam već po nekim stranim forumima ali slabo je objašnjen taj odnos svega nabrojenog pa ako ima ko od mahera da je dobro upućen da mi pomogne.Molio bi da se ne stavljaju linkovi jer sam ih se već nagledao i prestručni su mi neki engleski izrazi.Prilažem i trenutnu valiadaciju:-

 

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2212773

I da zaboravi sam spomenut sb voltage koji je na stock postavkama ali kao što rekoh nisam dirao fsb pa mislim da je na stock postavkama ok osim ako..... neko ima drukčije mišljene.

$inke
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.1.2012 21:01 ($inke).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Cpu nb voltage i freq, nb voltage i ht link odnosi

Nema niko da pojasni malo te parametre,barem nb voltage od chipseta čemu bi služilo njegovo povečanje tj. što bi se dobilo s time i dali ima kakve veze sa stabilnošču ako se proc clocka ili je čisto za neke druge komponente vezan(pitam za nb od matične ne cpu nb) jer mi baš ta postavka nije jasna.

$inke
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice