Zelim vam puno srece!

poruka: 63
|
čitano: 5.536
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Zelim vam puno srece!

Pozdrav svima! Jos nekih 50ak minuta i Hrvatska je u EU ako sam dobro izracunao! Zelim vam puno zdravlja, jer je to ono najbitnije, srece, veselja i novaca! Iskoristio sam priliku da ovo napisem, bar ovdje, dok cekam prevoz za skolu, ovdje je 7 ujutro.

 

Pozdrav od 3 generacije Hrvata iz Melbournea, a rodom iz okoline Zadra!

 

15 godina
offline
Zelim vam puno srece!

I ja nam (0_o) čestitam. Želim vam puno sreće u putovanjima po Europi i brdo jeftinjih komponenti {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
neaktivan
offline
Zelim vam puno srece!

takoder narode, nego, hoce biti jeftinije cijene na ebayu? hoce se carina i dalje placati za sve preko 300kn?? hvala i zapalite jednu prije 00:00 jer ce cijene toga otici nebu pod oblake :)) 

mjenjam sobnu lampu za dvosobnu..
13 godina
neaktivan
offline
Zelim vam puno srece!

Želim vam puno sreće da vas ne uhvate kako kradete digitalno po EU.

Torrenti i tak'.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
10 godina
neaktivan
offline
Zelim vam puno srece!

Pozdrav s nocne smjene,sve najbolje vam želim u EU !

Zanemarite pesimiste i ove koji znaju samo pljuvati, samo s pozitivnim mislima možemo poboljšati našu Hrvatsku kako ovaj službeni ulazak u EU nebi bio samo simbolicki, vec da iz njega izvucemo najbolje i smjestimo se tamo gdje nam je vec davno bilo mjesto.

Sve najbolje još jednom, uživajte!

 

 

p.s.  Na kraju ljeta narucujem novi komp iz njemacke, jedva cekam :)

15 godina
online
Zelim vam puno srece!

jesam li ja jedini tu koji misli da nam ovaj ulazak nece donjet nista dobro?

10 godina
protjeran
offline
Zelim vam puno srece!

zasto imam neki osjecaj da nece biti bolje?  {#}

 

@mar123 u isto vrijeme {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.6.2013 23:31 (Kulo Vi Britania).
14 godina
offline
Re: Zelim vam puno srece!
mihaeeel kaže...

takoder narode, nego, hoce biti jeftinije cijene na ebayu? hoce se carina i dalje placati za sve preko 300kn?? hvala i zapalite jednu prije 00:00 jer ce cijene toga otici nebu pod oblake :)) 

do 22€ nema carine i poreza
do 45€ nema carine i poreza ako je poklon
do 150€ plaća se pdv
preko 150€ plaća se pdv i carina

Swedish latin super funk.
13 godina
offline
Zelim vam puno srece!

I ja vam želim puno sreće i zdravlja, jeftinijeg hardvera :)

Ovo nam dođe ko' neka nova godina. Imamo vatromet, imamo koncerte... {#}

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
14 godina
offline
Zelim vam puno srece!

Evo netko od susjeda se potrudio prevest :)

 

 

 

Legenda Nigel Farage malo o ekipi koja će nas rukovodit :

 

 

 

 

 

Malo o domaćoj kleptokraciji koja će se dobro uhljebit za plaću u Eurima

 

 

 

 

I 2 vrlo zanimljiva dokumentarca o EU :

 

 

 

 

 

 

Dobro došli u EU :)

 

 

 

 

 

 

 

15 godina
offline
Re: Zelim vam puno srece!
sirka666 kaže...
mihaeeel kaže...

takoder narode, nego, hoce biti jeftinije cijene na ebayu? hoce se carina i dalje placati za sve preko 300kn?? hvala i zapalite jednu prije 00:00 jer ce cijene toga otici nebu pod oblake :)) 

do 22€ nema carine i poreza
do 45€ nema carine i poreza ako je poklon
do 150€ plaća se pdv
preko 150€ plaća se pdv i carina

O bože, pa zar to treba pisati u svakoj temi {#}

 

Unutar EU nema ni carine ni PDV-a! PDV plačaš u državi gdje si to kupio, dakle nema povrata PDV-a više, a ne carini se ništa.

Preko 22€ se plaća carina i PDV ako naručujete proizvode izvan EU! to lijepo piše, neda mi se sad tražiti link, ali imate ga u svakoj temi povezanoj sa EU...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
15 godina
offline
Re: Zelim vam puno srece!

Ajd samo mi sad objasnite na kojem  *urcu nam to cestitate i sta ce nam to bit bolje?

You got to lose to know how to win
14 godina
offline
Re: Zelim vam puno srece!
rooswelt1991 kaže...

O bože, pa zar to treba pisati u svakoj temi {#}

 

Unutar EU nema ni carine ni PDV-a! PDV plačaš u državi gdje si to kupio, dakle nema povrata PDV-a više, a ne carini se ništa.

Preko 22€ se plaća carina i PDV ako naručujete proizvode izvan EU! to lijepo piše, neda mi se sad tražiti link, ali imate ga u svakoj temi povezanoj sa EU...

Ovako piše u Bugu.

Swedish latin super funk.
14 godina
offline
Re: Zelim vam puno srece!
MelbourneCRO kaže...

Pozdrav svima! Jos nekih 50ak minuta i Hrvatska je u EU ako sam dobro izracunao! Zelim vam puno zdravlja, jer je to ono najbitnije, srece, veselja i novaca! Iskoristio sam priliku da ovo napisem, bar ovdje, dok cekam prevoz za skolu, ovdje je 7 ujutro.

 

Pozdrav od 3 generacije Hrvata iz Melbournea, a rodom iz okoline Zadra!

 

Pozdravi nam Aboriđane.

 

 

 

12 godina
offline
Zelim vam puno srece!

Citam njemacke komentare na njihovim stranicama i mislim si: "pa tko nas je uopce podrzao" :)

 

Spominju korupciju, spominju svasta..svasta sto je i inace u drzavama prisutno. Ili smo "napredniji" sto se tice korupcije.

ja
15 godina
neaktivan
offline
Zelim vam puno srece!

Sreće nema ni na vidiku.

Čitava država će otić za kunu, branitelji su nam u Haagu a narod kruha gladan i bez posla.

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
14 godina
neaktivan
offline
Zelim vam puno srece!

je od ovog trenutka zamrznut tecaj kune i eura ili?

mjenjam sobnu lampu za dvosobnu..
13 godina
neaktivan
offline
Zelim vam puno srece!

Kura* si pare, politika, bogastvo, unija.

 

 

Nema carine,  to je  meni bitno, sad ću se ubiti naručivanjem preko interneta, a ovi kenjavi političari mogu da mi ga ****** dok se ja davim sa svojim naručenim stvarima.

15 godina
offline
Zelim vam puno srece!

Mene jedna stvar zanima, u to nisam upućen pa bih molio odgovor.

 

Hoće li se moći sa osobnom kartom (Bosanskom) prijeći granica, tj. ući u RH nakon njenog ulaska u famoznu EU?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Zelim vam puno srece!
mar123 kaže...

jesam li ja jedini tu koji misli da nam ovaj ulazak nece donjet nista dobro?

 

Lol, pa gdje ti živiš? Nisi skužio da je danas in popljuvati i biti pesimističan?

 

 

14 godina
protjeran
offline
Re: Zelim vam puno srece!

Bar će političari sada lakše prati novac, jer ipak se briše granica između HR i SLO.

 

Pa nek švercanje počne.

1. RTFM | 2. Use the search button | 3. Respect elders
13 godina
offline
Zelim vam puno srece!

a zašto nam čestitaš? šta smo to napravili?

 

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
13 godina
neaktivan
offline
Zelim vam puno srece!

Mislim da bi bio pun pogodak kada bi se na Bug -u napisao članak što nam to točno EU donosi boljega (u svim pogledima, a posebno onom tehnološkom - ima li promjena Zakona o kaznenom postupku (čitaj - što će biti ako nešto hackiraš ili radiš nešto nelegalno na netu) i tako, da se malo informiramo o prednostima i manama u nekakvom sažetom članku.

 

OK, super, proslavili smo ulazak (ako stvarno donosi dobro onda i je dobro), no ajmo se sada vratiti na stvarnost i probati naći ljudima poslove, da mogu imati barem ono minimalno (kruh, mlijeko, krov nad glavom). Neki ni to nemaju.

Memento mori.
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.7.2013 0:23 (TheGh0st).
16 godina
offline
Re: Zelim vam puno srece!
Colossus7 kaže...

Evo netko od susjeda se potrudio prevest :)

 

 

 

Legenda Nigel Farage malo o ekipi koja će nas rukovodit :

 

 

 

 

 

Malo o domaćoj kleptokraciji koja će se dobro uhljebit za plaću u Eurima

 

 

 

 

I 2 vrlo zanimljiva dokumentarca o EU :

 

 

 

 

 

 

Dobro došli u EU :)

 

 

 

 

 

 

 

Dobro došli da tak je, evo političari uzmite šljem i pancirku moglo bi zatrebat ak se rulja pobuni jel.Izlanuo se

 

Kaj se tiče ovog šta si linkal, da zanimljivo koji ljudi vode EU(ili su vodili) s obzirom da su neki osuđeni za sve i svašta razne muljaže. Te činjenice koje nisu izmišljene nikom ne smetaju izgleda, no problem je u tome kaj večina uopče nit ne zna za te nezgodne činjenice. {#}

 

Vezano za naše političare, pa normalno da se oni bore za EU njima če bit dobro a ostali ko vas šljivi snađite se.{#}

F1-IVO kaže...

Sreće nema ni na vidiku.

Čitava država će otić za kunu, branitelji su nam u Haagu a narod kruha gladan i bez posla.

Hm šta reč ništa to je to, samo mislim da se gospa Vesna Pusič nikak ne bi s tobom složila jel.{#}

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.7.2013 0:25 (rambox).
15 godina
online
Re: Zelim vam puno srece!
TheGh0st kaže...

Mislim da bi bio pun pogodak kada bi se na Bug -u napisao članak što nam to točno EU donosi boljega (u svim pogledima, a posebno onom tehnološkom - ima li promjena Zakona o kaznenom postupku (čitaj - što će biti ako nešto hackiraš ili radiš nešto nelegalno na netu) i tako, da se malo informiramo o prednostima i manama u nekakvom sažetom članku.

 

OK, super, proslavili smo ulazak (ako stvarno donosi dobro onda i je dobro), no ajmo se sada vratiti na stvarnost i probati naći ljudima poslove, da mogu imati barem ono minimalno (kruh, mlijeko, krov nad glavom). Neki ni to nemaju.

bila je tema u bugu sto EU nosi vezano za informatiku.

 

ali prijatelju moj, kako ce to unija donjet ljudima posao? mozda tako sto moramo izdvojit ogroman novac za clanstvo u istoj? ili tako sto vise nismo neovisna drzava, sve zakone nam mora potvrdit njihov parlament. pun pogodak nasih debila ce bit kad daju valutu. jel vi kuzite da po standardima EU kod nas ima previse policajaca i tu ce otpustit tisuce ljudi koji idu na burzu? jel vam jasno da carinici neznaju uopce kud sad idu, neku su se uhljebili a neki vjerojatno put burze(oni bez veze jel). a da ne spominjem zabranu zaposlajavanja u njemackoj i slicnim drzavama sljedece 2 godine.

 

EDIT: i da, ovi debili cijelo vrijeme sviraju odu radosti, to valjda ovim 400 000 na burzi. oni su sad nezaposleni europljani, to mora da je nesto.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.7.2013 0:30 (mar123).
14 godina
offline
Re: Zelim vam puno srece!
sirka666 kaže...
rooswelt1991 kaže...

O bože, pa zar to treba pisati u svakoj temi {#}

 

Unutar EU nema ni carine ni PDV-a! PDV plačaš u državi gdje si to kupio, dakle nema povrata PDV-a više, a ne carini se ništa.

Preko 22€ se plaća carina i PDV ako naručujete proizvode izvan EU! to lijepo piše, neda mi se sad tražiti link, ali imate ga u svakoj temi povezanoj sa EU...

Ovako piše u Bugu.

Detaljnije pročitaj(ako gledaš tablicu na str. 20, pogledaj naslov)

 

On topic: napokon smo i to dočekali, može nam biti samo bolje.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.7.2013 0:28 (power_user).
16 godina
neaktivan
offline
Zelim vam puno srece!

posto cesto odlazim u lov na nosoroge i antilope po kongu, keniji, zimbabveu i kamerunu, cesto imam problema sa papirologijom...ovjerit trofeje, preparirane glavurde  i sl.

posto hrvatska nema konzulate po tim egzoticnim zemljama, kao gradjanin / lovac, sad sve to mogu obavit u konzulatu neke od clanica eu.

 

eto lijep primjer blagodati pristupanja.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
14 godina
offline
Re: Zelim vam puno srece!
fila2208 kaže...

a zašto nam čestitaš? šta smo to napravili?

 

Pasivno ga primili kao da nas boli kesa za sve i sjedili u kućama pred kompovima i televizorima, dok domaće lupige  idu po debeli mjesečni ček od cca 14000 eura, cca 100, 000 kuna!

 

Pol planeta gori u protestimai neredima samo mi jos vjezbamo lekcije iz bivšeg režima, stfu i glavu dole.

14 godina
offline
Re: Zelim vam puno srece!
torrente kaže...

posto cesto odlazim u lov na nosoroge i antilope po kongu, keniji, zimbabveu i kamerunu, cesto imam problema sa papirologijom...ovjerit trofeje, preparirane glavurde  i sl.

posto hrvatska nema konzulate po tim egzoticnim zemljama, kao gradjanin / lovac, sad sve to mogu obavit u konzulatu neke od clanica eu.

 

eto lijep primjer blagodati pristupanja.

Čuo sam da su Liberija i Nigeria pravi raj za turiste i lovce :)

 

Toplo preporučam.

14 godina
protjeran
offline
Re: Zelim vam puno srece!
torrente kaže...

posto cesto odlazim u lov na nosoroge i antilope po kongu, keniji, zimbabveu i kamerunu, cesto imam problema sa papirologijom...ovjerit trofeje, preparirane glavurde  i sl.

posto hrvatska nema konzulate po tim egzoticnim zemljama, kao gradjanin / lovac, sad sve to mogu obavit u konzulatu neke od clanica eu.

 

eto lijep primjer blagodati pristupanja.

Najbolje ti je lovit noplize - ne trebaš nikakav papir ni dozvolu, samo 9mm pljucu ili bolju.

1. RTFM | 2. Use the search button | 3. Respect elders
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice