Vozacka vs novi komp

poruka: 17
|
čitano: 2.918
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Vozacka vs novi komp

vasa misljenja .... 

12 godina
protjeran
offline
Vozacka vs novi komp

vozačka ti traje cjeli komp a komp dok vrti ili dok ne crkne

 

pa sad sam zaključi

AŠrot Superman, Gigabyte Kryptonite, If you want ŠROT buy ASRock, if you want quality buy Asus
13 godina
offline
Vozacka vs novi komp

Napravi anketu.

Moj glas ide šoferskoj.

57 Vozačka
4 Novi PC
11 godina
neaktivan
offline
Vozacka vs novi komp

dugorocno gledano vozacka ... al problem je zima ... nema se preko cega igrat :D ... a dolazi sezona pa ce bit kasnije vozacka .... al ako je sad vozacka kasnije moze bit auto ..... hh ... dvojba dvojba ... 

da cujem sta bi vi  

12 godina
offline
Vozacka vs novi komp

Uz vozačku auto/motor, uz auto/motor ide registracija, tehnički pregled, benzin... 

Sam moraš odlučiti..

Nema tog pitanja na kojeg ja imam pametan odgovor.
14 godina
protjeran
offline
Re: Vozacka vs novi komp

Ako se napiješ i sjedneš za komp - neće ti se desiti ništa loše. {#}

From all the things I lost, I miss my mind the most...
11 godina
neaktivan
offline
Re: Vozacka vs novi komp
Cromaki kaže...

Uz vozačku auto/motor, uz auto/motor ide registracija, tehnički pregled, benzin... 

Sam moraš odlučiti..

 

 

servis si zaboravio :D 

Da znam ... problem mi je posao ... niko me nece ... a do sezone treba cekat ....

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Vozacka vs novi komp
Don Kihoty kaže...

Ako se napiješ i sjedneš za komp - neće ti se desiti ništa loše. {#}

 

 

meni nece .. al bi mogli kompu ... pogotovo tipkovnici :D 

15 godina
offline
Vozacka vs novi komp

Ako ćeš odmah dobiti auto, tj. ako ćeš imat priliku da se barem 2-3 puta tjedno provozaš sa autom i da dobiješ naviku vožnje, onda vozačka, a ako položiš i nećeš imat prilike vozit, onda komp.

14 godina
neaktivan
offline
Vozacka vs novi komp

Pa vozacka naravno, kakva su to pitanja uopce{#}

The quieter you become, the more you are able to hear | where there is a shell , there is a way (◣_◢) 伊凡992...
12 godina
offline
Vozacka vs novi komp

Mislim da se prvo trebaš pitati koje ti od toga više treba.

 

Imaš li često potrebu ići negdje i da ti auto u tom slučaju može koristiti?

Je li ti komp baš toliko star i slab da ti treba novi?

 

Komp možda možeš nadograditi / zamijeniti neke komponente s vremenom ako uštediš neke pare...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Vozacka vs novi komp
mjaneci3 kaže...

Mislim da se prvo trebaš pitati koje ti od toga više treba.

 

Imaš li često potrebu ići negdje i da ti auto u tom slučaju može koristiti?

Je li ti komp baš toliko star i slab da ti treba novi?

 

Komp možda možeš nadograditi / zamijeniti neke komponente s vremenom ako uštediš neke pare...

Ima devetnaest godina, naravno da uvijek ima negdje za ići.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Vozacka vs novi komp
thuglife kaže...
mjaneci3 kaže...

Mislim da se prvo trebaš pitati koje ti od toga više treba.

 

Imaš li često potrebu ići negdje i da ti auto u tom slučaju može koristiti?

Je li ti komp baš toliko star i slab da ti treba novi?

 

Komp možda možeš nadograditi / zamijeniti neke komponente s vremenom ako uštediš neke pare...

Ima devetnaest godina, naravno da uvijek ima negdje za ići.

slazem se s tobom ... imam uvijek za ic ... al to opet iziskiva druge troskove ... cestarina ... pokloni .. gorivo ....

toga me i strah ako sad polozim i ne vozim auto 2 3 4 5 il dulje mjeseci bezveze sam polozio jer necu imati ni malo osjecaja kolko se moze stjec za vrijeme auto skole .... :D  

14 godina
neaktivan
offline
Re: Vozacka vs novi komp
nix2811 kaže...

slazem se s tobom ... imam uvijek za ic ... al to opet iziskiva druge troskove ... cestarina ... pokloni .. gorivo ....

toga me i strah ako sad polozim i ne vozim auto 2 3 4 5 il dulje mjeseci bezveze sam polozio jer necu imati ni malo osjecaja kolko se moze stjec za vrijeme auto skole .... :D

Najbolje da se vozis mukte jbg. normalno je da sve ima svoje troskove pa sta sad, auto ce ti postat potreba prije il kasnije...

 

Nemora te bit strah niceg jer i ja kad sam polozio nisam u auto sjeo cca godinu i pol dana pa sta onda osjecaj za volanom ce ti doc sam od sebe...

The quieter you become, the more you are able to hear | where there is a shell , there is a way (◣_◢) 伊凡992...
11 godina
neaktivan
offline
Re: Vozacka vs novi komp

znam da ce bit potreban ... al ono glupo mi .. imas vozacku a nemozes vozit ... jedan od razloga zasto nebi vozio je snaga automobila .... 

12 godina
offline
Re: Vozacka vs novi komp

Naravno vozacka, pusti igrice i ostale gluposti.
Igras se na dualcu kao ja, ima dobrih igrica za poigrati i na losijim konfama. Kao da moras igrati BF3, surfat i 99% ostalog mozes i s tim. 

14 godina
neaktivan
offline
Vozacka vs novi komp

Sam ti položi prije nego pilotska licenca postane jeftinija. A ako nemaš auto, uvijek imaš rodbine, prijatelje, susjede etc. da tu i tam voziš čisto da ti feeling ne ode.

Vozačka dozvola ti je na neki način dio života.

 

Makar da i ne voziš narednih 5 godina, ti uvijek možeš zamolit nekoga da ti posudi auto čisto da se sjetiš prometnih pravila i malo vratiš filing kvačila (osim ako nisi lazy automatic). Vozačka vrijedi vječno. Komp po trenutnim standardima, za 2 godine već ide pod rang "uskoro buduća muzejska kanta".

If applications are created with vb.net, what created vb.net ?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice