VIP Trio paket

poruka: 271
|
čitano: 120.550
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
A sad mi nije najjasnije ti si se prebacivo s beneta na vip kabelsku ili s ht na vip ili? Sta si kudbprenosio da si tolko ceko... kod mene je fora da je vip svoje odradio i da je kod hta vidljivo da prelazim al jos nisu odobrili. i jos sam nesto skonto. Kad zovem poslje 22 23 sata uvjek dobijem super likove koji znaju sta pricaju i sta se zbiva.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
11 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
PC - stručnjak kaže...
A sad mi nije najjasnije ti si se prebacivo s beneta na vip kabelsku ili s ht na vip ili? Sta si kudbprenosio da si tolko ceko... kod mene je fora da je vip svoje odradio i da je kod hta vidljivo da prelazim al jos nisu odobrili. i jos sam nesto skonto. Kad zovem poslje 22 23 sata uvjek dobijem super likove koji znaju sta pricaju i sta se zbiva.

ti se veseliš ko da ti je več stiglo eheheh

12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
Danas poslano odobrenje ht-a vipu...
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
neaktivan
offline
VIP Trio paket

OOO pa danas su ht-ovci čak i zvali, i pazi pitanja, želim li stvarno prijeći u vip, i ako se smije znati razlog :P

1. je bilo da želim i to što prije

2. zato jer ste pre skupi.

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
11 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
heheh pametna pitanja . potpišeš ugovor sa vipom a oni pitaju jel stvarno to želiš hehheh
13 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
PC - stručnjak kaže...

OOO pa danas su ht-ovci čak i zvali, i pazi pitanja, želim li stvarno prijeći u vip, i ako se smije znati razlog :P

1. je bilo da želim i to što prije

2. zato jer ste pre skupi.

 

Mene su zvali iz Bneta mjesec dana nakon sto sam potpisao zahtjev za prelazak. Mene su pitali da li prebacujem samo telefon ili? :D

 

Nakon sto sam im objasnio kako ostajem pri svojoj odluci oni su nudili neke akcijske cijene ako bi ostao na Bnetu...

 

Borba za korisnike je pocela... 

12 godina
neaktivan
offline
VIP Trio paket

Evo mene su takočer zvali skoro mjesec dana nakon potpisivanja, i zvao vip kaže u ponedjeljak ili utorak če vas netko od nas kontaktirat i trebali bi opremu dobit.

E sad budemo vidili, al u to baš nevjerujem.

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
Kilko je vama trebalo da dobijete opremu od kad vas tcom zvao da ce prebacit?
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
11 godina
neaktivan
offline
VIP Trio paket
evo spojeno preko vipa sad otišo tehničar. U subotu slao 5 meilova žalio se na sve strane i u ponedeljak odmah zvali kad mogu doč . Preporod što se tiče neta nakon t-com staračke brzine a sad vidjet čemo dalje
12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
Ajde podijeli s nama malo sto si i kako kome kolko ceko. Moze i speedtest slika itd.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
11 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
e da tebe nije bilo još bi čeko ali si nisam mogo dopustiti da dobiješ prije mene ehehe
12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
Hehehe ... ajd ak nije problem .... nabaci speed test... i sta si koga "maltretiro" da se zna sto kad zapne. El imas vip tv?
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
11 godina
neaktivan
offline
VIP Trio paket
potpiso sam 27.12.2013 nevjerujem da bi došo ovaj tjedan da nisam divljo u subotu sa prigovorima na sve strane znači čeko sam pa eto 50 dana telka nije došla nju još tjedan čekam
11 godina
neaktivan
offline
VIP Trio paket
trenutno mi se samo jedno pitanje vrti po glavi zašto nisam prije otišo sa t-coma
12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
To preko tcom parice? Ili kablovski. A sta si u subotu kome piso? .. htu ili vipu?
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
11 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
ParaNO1d kaže...

Evo slike nisam prije stigao...

drugačije mi izgleda i ruter i stb prijemnik na mojem kad se ugasi telka ostane sat 

11 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
PC - stručnjak kaže...
To preko tcom parice? Ili kablovski. A sta si u subotu kome piso? .. htu ili vipu?

kablovski , jednom nazvo t-com pito jel su dobili kakvu provjeru oni kažu jesu prije dva dana . zatim zovem vip kažem da t-com još nije dobio ništa i šta se to dogača kako ništa nakon 42 dana heheh pa prekinem ponovo vip opet isto pa mi daju       sluzba.za.korisnike@vipnet.hr       pa jedan , i tako jedno 5 ljepih mailova pa opet službu za korisnike biče da su dobili proljev od mene

12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
Ja se sad drzim vec par dana zovi svaki dan rijesit ce jer sam dosadan i ima napretka. Danas dopodne nije bilo al sad su kreirani korisnicki racuni i za dsl i za tv. Pislano tcomu na aktivaciju. Kaze lik po njegovom sutra naj kasnije prekosutra i linija i sve mora bit kod nji a oprema kod mene. Sad cemo vidit. Jos sam i malo mailom poceo davit. ;)
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
Evo posto obavjestavam svaki korak. Danas je broj u vipu i trenutno mi pozivi idu preko njih. Adsl i tv kazu iduci tjedan.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
14 godina
protjeran
offline
Re: VIP Trio paket
skrap kaže...
potpiso sam 27.12.2013 nevjerujem da bi došo ovaj tjedan da nisam divljo u subotu sa prigovorima na sve strane znači čeko sam pa eto 50 dana telka nije došla nju još tjedan čekam

Kad si potpisao ugovor? 

From all the things I lost, I miss my mind the most...
12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
8.1.2013. Sasvim korektno odradili. Sam jos tv i dsl i ja sretan. Drze se da ce bit unutar 45 dana
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
11 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket

fulo god 2012

13 godina
odjavljen
offline
VIP Trio paket

Ja sam 11.1.2013 uzeo trio paket i jos cekam...danas zvao i kao cekaju odgovor od t-coma...

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
I ja sam danas zvao i jedne i druge... Kod tcoma mi je nalog nisu još dopustili DSL vipu...
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
11 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
načekat češ se ti još heheehh
12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
Ma razvali
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
E necu duze od 45 dana... Jer reko sam im nebude li amen od mene... Sad su cak poslali i pozurnicu htu.. Ma moze se kad se oce... Sad se odjednom u hti sve pojavilo i stoji da sam ja vipov korisnik al nije do kraja realizirano... Ma reko super... Sta se ceka kaze tcomovac ma super lik pricali pila sata o svacemu dok on rovo po suszavu di sta od kud i kak ... Sve znaobjasnit i pronac... Zamislite nalog mi se nalazio medu prekrivenim nalozima te na moj prigovor su unjeli u sustav da se greska popravi.. Ma lol
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
11 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
PC - stručnjak kaže...
E necu duze od 45 dana... Jer reko sam im nebude li amen od mene... Sad su cak poslali i pozurnicu htu.. Ma moze se kad se oce... Sad se odjednom u hti sve pojavilo i stoji da sam ja vipov korisnik al nije do kraja realizirano... Ma reko super... Sta se ceka kaze tcomovac ma super lik pricali pila sata o svacemu dok on rovo po suszavu di sta od kud i kak ... Sve znaobjasnit i pronac... Zamislite nalog mi se nalazio medu prekrivenim nalozima te na moj prigovor su unjeli u sustav da se greska popravi.. Ma lol

na kolko si sad, eto meni teče 53 dan telka bi tek u srijedu trebala doči ehheeh tak da udri sa prigovorima ako želiš prije ehheheh

13 godina
odjavljen
offline
Re: VIP Trio paket
skrap kaže...
PC - stručnjak kaže...
E necu duze od 45 dana... Jer reko sam im nebude li amen od mene... Sad su cak poslali i pozurnicu htu.. Ma moze se kad se oce... Sad se odjednom u hti sve pojavilo i stoji da sam ja vipov korisnik al nije do kraja realizirano... Ma reko super... Sta se ceka kaze tcomovac ma super lik pricali pila sata o svacemu dok on rovo po suszavu di sta od kud i kak ... Sve znaobjasnit i pronac... Zamislite nalog mi se nalazio medu prekrivenim nalozima te na moj prigovor su unjeli u sustav da se greska popravi.. Ma lol

na kolko si sad, eto meni teče 53 dan telka bi tek u srijedu trebala doči ehheeh tak da udri sa prigovorima ako želiš prije ehheheh

ti to 53 radni dan ili sve skupa od kad si potpisao?

12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
Ma vjerojatno sve skupa... Al treba se napravit sto mutaviji i ne racunat radne vec sve... Brze rijesavaju... Sam mutavo mi u tcomu stoji da sam vipov korisnik al s olovcicom kako kaze agent te da je u obradi.... Mislim sto si dosadniji i jednim i drugim brze ide... Kasnije ides na for proslo je puno nije istina da sve mora zadnji dan itd.... Ugl cim si ljubazan i ljude ljepozamolis sta je s tim mora bit nesto kud sta... Odma znaju a kad onak bahato nazoves i galamis... Gospodine 45 dana je rok i stoji u ugovoru strpite se i to to...
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice