Stolica / Fotelja za računalo? izdvojena tema

poruka: 1.388
|
čitano: 707.471
|
moderatori: pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Kako riješiti problem sa tim da svaka pc stolica propada, popušta i spušta se, promjenio 2 u godini dana, po 250 eura plaćene u Jysk, njihovi best buy modeli, a ja ispod 90kg - kako je to moguće?

12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
crocro23 kaže...

Kako riješiti problem sa tim da svaka pc stolica propada, popušta i spušta se, promjenio 2 u godini dana, po 250 eura plaćene u Jysk, njihovi best buy modeli, a ja ispod 90kg - kako je to moguće?

 Kupis stolac koji nije smece :)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
13 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Skoro svima ce otici amortizer nekada, ali meni su i jeftinije potrajale bar 5 godina, 85kg. Jedino sto ih ja relativno pazim, a i dam barem 400€. Amortizer se da kupiti, samo pitanje koliko love...
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2024 14:56 (Mad Ant).
5 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Kod mene Steelcase leap već 5 godina. Plaćena koliko je plaćena jbg ali ne propada, materijal se nije istrošio, rukohvati nisu izlizani i sve radi kao prvi dan. Ja120kg i nisam baš pažljiv prema stolici.
13 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
markoveliki kaže...
Kod mene Steelcase leap već 5 godina. Plaćena koliko je plaćena jbg ali ne propada, materijal se nije istrošio, rukohvati nisu izlizani i sve radi kao prvi dan. Ja120kg i nisam baš pažljiv prema stolici.

zato i daju toliku garanciju

14 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Pozdrav, Razer Iskur XL, kupljena prije nepuna dva mjeseca u Mall.hr.

Sa stolicom se u zadnja 3-4 dana počelo dešavat da kad sjednem, ona propadne.

To se ne dešava često, možda jednom ili eventualno dva puta u danu.

 

Vidim na Razer sajtu link, da to znači da bi trebalo mijenjat onaj ciindar.

Dal postoji kakvo riješenje koje mogu sam bezbolno i ne pretjerano skupo odradit ili mi ne gine ganjanje s Mall.hr vezano za jamstvo ?

Unaprijed zahvale

10 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

probaj negdje cilindar kupit, znam da je ekipa tu davno znala gdje se takvo nesto moze kupit

8 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ja sam u ovih uzeo prije godinu dana i još drži. https://www.sked.com.hr/product/proizvod-1/

 

“You had me at ‘Meat Tornado.’”
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice