Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.171
|
čitano: 6.366.699
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
dreadmoore kaže...

Index.hr nemogu biti crveniji nego sto jesu.Prosle izbore most mi je bio dobar ali oni su se u svemu pogubili stavili covjeka za premijera koji ne zna pricat hrvatski jezik.I onda je Plenki nastupio.Tko bi po mom misljenju bio najbolji premijer hrvatske nije ni škoro tome dorastao.Zato je najsposobniji Zdravko Mamic jedini on zna kako napraviti kes i svaka mu čast, najbolji covjek na svijetu sto je Hrvatska majka iz rodila. 

 Ha onda nema druge nego doći u Hrvatsku i glasat za one druge, iako u njoj me živiš niti imaš koristi od toga

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
MrBlc kaže...
Zamisli da se ne smiješ javno poljubiti s curom ili je držati za ruku. Zamisli da ne smiješ s curom zajedno živjeti, zajedno otići na odmor. O braku da i ne govorimo. Koliko bi u takvim uvjetima imao šanse ostvariti dulju i ozbiljniju vezu? Koliko bi ti prosječna veza trajala? Koliko bi vezao imao?

 Ti si definitivno kralj loših analogija. No1.

14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
nixass kaže...
dreadmoore kaže...

Index.hr nemogu biti crveniji nego sto jesu.Prosle izbore most mi je bio dobar ali oni su se u svemu pogubili stavili covjeka za premijera koji ne zna pricat hrvatski jezik.I onda je Plenki nastupio.Tko bi po mom misljenju bio najbolji premijer hrvatske nije ni škoro tome dorastao.Zato je najsposobniji Zdravko Mamic jedini on zna kako napraviti kes i svaka mu čast, najbolji covjek na svijetu sto je Hrvatska majka iz rodila. 

 Ha onda nema druge nego doći u Hrvatsku i glasat za one druge, iako u njoj me živiš niti imaš koristi od toga

 Nemogu doci zatvorena granica jedino kao emigrant kroz sumu.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Ti si definitivno kralj loših argumenata. No1.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
14 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

AHAHHAHAHAHAHAHAHAHA

 

 

 

NAJJAČI PREDIZBORNI SPOT IKAD.

 

Pupovac kao etnobiznismen nagovara biznismena Gatesa da Windowse nazove XP - što na ćirilici značu HR

 

 

ovo je za usrat se od smjeha hahahahahha

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.6.2020 23:00 (ivan dragi).
12 godina
online
Što se događa s našim društvom?

Č = Četnik hahahahha

 

Pametnom dosta. 

 

Btw, ta mi je najača. Kad Trump ili neki Pernarov dibidus izvali neki biser, uvjek neki sljedbenik kulta ličnosti napravi konstrukciju koju napiše na fejsu i onda mu isti takvi lajkaju.

 

 

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.6.2020 23:30 (DarthMarkus).
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
BDS kaže...

Naravno, slažem se s tobom... samo moje mišljenje je da je "all lives matter" daleko bolji slogan za trenutačnu situaciju u USA. S obzirom na ono što Amerika stvarno je....multinacionalno, rasno, kulturološko, socijalno, obrazovno raznolika, tako da "all lives matter" ne ostavlja prostora za bilo koja dodatna pitanja koja bi se mogla pojaviti. 

Jednom prije 49. godina jedan dio stanovnistva jedne drzave osjetio je da mu se gusi identitet, kultura i da djeca drzavnih-oficira dobivaju sva bolje placena mjesta, stanove, politicke pozicije i vlast.

 

Nezadovoljstvo je bujalo, i doslo je do perioda u kalendarskoj godini kada je tamnicenje naroda postalo nezidrzivo i ti su ljudi organizirali prosvjede koji su djelomicno bili i nasilni.

 

Dandanas potomci tih prosvjednika slave taj period kalendarske godine kao bitan trenutak u razvijanju identiteta i kulture.

 

Ali iz postovanja prema svim ostalim sunarodnjacima taj se pokret naziva: Jugosalvenska Godisnja Doba, jer su svi narodi Jugoslavije bitni, kao i sto su sva godisnja doba bitna!

 

I tako danas, bozanaski nepogresivi narod hrvata koji su bili robovi velikosrpske hegemonije, cetnistva i krvolocne koljaze komunisticko-cetnicke agresije solidalizira se sa onima koji su zbilja bili robovi i segregirani gradjani drugog reda. Vecina, barem, postoje licemjerni supci koji ne vide zivotnu ironiju.

 

Zanimljiv je i period.

 

Jugoslavensko Godisnje Doba po nekim povijesnicarima pocinje 1966. taman izmedju 1964., 1965., i 1968. nakon sto je ukinuta segregacija u USA.

No i na takve kozmicke koincidencije bozanski i nepogresivi narod hrvatski ostaje imun, odolijevajuci osjeti osnovne ljudske empatije.

 

Za one koji ne zele dalje biti supci - kao i one koji mrze Jugoslaviju jer im je srbin uzeo drzavni stan, a oni su dobili kurac, apeliram bar na tu bazicnu reakciju na stanodavacke nepravde:

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
bananaman1 kaže...

 Rekao sam i ponavljam - meni oni ne smetaju i da netko napadne pedera ja bih skočio i obranio ga! Točka! I ovo sve mogu zamisliti i to vrlo lako. Nije im lako i žao mi je što je tako. No kad je u pitanju posvajanje djeteta ja sam protiv.  Treba prvenstveno misliti na dobrobit klinca, a ne na njih dvojicu. 

 Možeš li navesti razloge zbog kojih ne bi dozvolio posvajanje od strane gay parova?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
6 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
bananaman1 kaže...
MrBlc kaže...
Za dobrobit klinca je nebitno koliko u prosjeku homoseksualci imaju partnera (a još manje koliko su imali u vrijeme kad se s partnerom nisu smjeli pojaviti u javnosti), već da li mu par koji bi ga posvojio može pružiti svu potrebnu stabilnost, emocionalnu podršku, financijsku potporu i odgoj.

Ne smetaju ti homoseksualci, ali ćeš isto tražiti svaku mogućnost da po njima pljuješ.

Ima ona stara - ako ti rečenica počinje sa "nisam _______, ali", onda jesi upravo to (homofob, rasist, seksist...).

 Kako nebitno pa najvjerojatnije je najbolje da su tata i tata imali po 787 partnera svaki? Mislim da će to dijete sigurno imati ispunjeno djetinjstvo . Dobra ti je logika, baš dobra.

 stvarno nije u redu tako omalovažavat starlete, pa tina katinić to odradi u godini dana 

10 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

 

 

Šta mislite o tome, što su našeg poduzetnika koji nije ničija politička igračaka, pitali više puta pitali dal' on voli Hrvatsku i dal' je htio njezino stvaranje?

Čovjek je bio kritičan prema uhljebima koji ništa ne rade, nego samo žive na grbači radnog čovjeka.

 

Mislim da je to slika današanje hrvatske stvarnosti, gdje uništavatelji narodnih slojeva na uštrb nacionalizma, lažnog morala žele vladati nad zavedenim masama.

Hrvatsku se nije imalo što stvarati 90/91, kada je stvorena 1944. na trećem zasjedanju ZAVNOH-a

Do dana današnjeg politička mafija i kriminalci manipuliraju sa osjećima ljudi, te ih neprestance guraju jedne kontra drugih, kako bi oni mogli vladati.

Još, povrh svega sebe stavljaju kao "stovoritelje Hrvatske", u faktično su oni njezini uništavatelji.

 

Meni još samo čude oni koji vjeruju u ovakvu državu.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
13 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Visak kaže...

 Možeš li navesti razloge zbog kojih ne bi dozvolio posvajanje od strane gay parova?

 

nemoj molim te opet kickstartati taj krugodrk..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
BDS kaže...

Naravno, slažem se s tobom... samo moje mišljenje je da je "all lives matter" daleko bolji slogan za trenutačnu situaciju u USA. S obzirom na ono što Amerika stvarno je....multinacionalno, rasno, kulturološko, socijalno, obrazovno raznolika, tako da "all lives matter" ne ostavlja prostora za bilo koja dodatna pitanja koja bi se mogla pojaviti. 

Kako sam 100% uvjeren da ces ignorantski odmahnuti na gornju analogiju zasto postoje precizno nazvani pokreti, hajmo spustiti ljestvicu jos nize i dokazati ti da si toliko glup da bi ovom retorikom vjerojatno sam sebe prije 100 godina proglasio glupim i pripadnikom nize rase.

 

Esej na temu:

Americki rasizam i zasto si kreten kad ponavljas apologetsku rasisticku mantru "Svi zivoti su bitni"

 

Americki rasizam, iako najkrvolocnije i najnehumanije usmjeren prema afro-amerikancima, nije uvijek bio temeljen na boji.

 

Nekada davno, prije 150-200 godina, u jeku gladi i post-ratnih nedaca Europe u kojima su jadni kmetovi osjetili svu silinu nejednakosti pred jednakoscu Boga Krista svevisnjeg, masa Talijana, Iraca i Slavena uputilo se prema Americkom kontinentu.

 

No, iako su samo 150 godina ranije "americki" pilgrimi doslovno ucinili istu stvar, nove pridoslice nisu docekali sa odusevljenjem, jer eto, u Novom Vrlom Svijetu, osnovali su "bolje" kapitalisticko drustvo - jer kmet je glasan i gladan, dok je rob - rob. Odjednom bi novi val pridoslica poremetio tu divnu simbiozu prvovalnog Anglo-Germanskog doseljenistva i tih divnih "radnika" na cijim su se ledjima obogacivali.

 

Tako su nastale "Male Italije", "Male Rusije" i "Male Irske" medjuostalim.

 

No kako je crncu lako dokazati da je crn - kako dokazati Ircu da nije bijel i da ne zasluzuje ista prava kao prvovalni Anglo-Germanski doseljenik? Ta taj je Anglo-German genocidom morao osigurati zemlju nad Indijancima, pa potom i porobiti citavu grupu ljudi! Kako li se Irci/Talijani samo usudjuju nazvati se Amerikancima?

 

Tako su izmisljena dva divna testa - IQ i velicina glave. I eto svi koji nisu pravo-bijeli su imali mali IQ i malu glavu osim onih koji nisu imali malu glavu i mali IQ, ali to su bili Zidovi koji su bili dobri sa novcem, sto opet bas i nije islo na ruku pravo-bijelog potomka cisto-Anglo-Germanskih provovalnih doseljenika, uspjesnih pocinitelja dva genocida i jos boljih porobitelja.

 

I sad, mislis, pa kako je itko iole pametan prihvatio ovako kompliciranu i nedosljednu tezu? Kako to da necija zena nije bila glupa i maloglava potomkinja nekog Talijana? Talijane, katolike, koje je protestantska i robovlasnicka masa Majcice Amerike takodjer pokusala istrijebiti?

 

PA DA! Rasizam i ksenofobija su inherentno kretenski sustavi namjerno osmisljeni kako bi se ciljano nekoga izrabljivalo! A cilj se moze promjeniti ovisno kako ti pase. Malo Crnci, pa malo Talijani, pa malo Irci, pa eto malo i ti i ja, gamad Slavenska.

 

E sad se sigurno pjenis jer sam te nazvao glupim?

 

Pa nisam te ja nazvao glupim, jer prema sluzbenim istrazivanjima eugenicara, rasista i genocidalnih manijaka - Slaveni - ciji si ti potomak, su sluzbeno bili gluplji i od Talijana!

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Immigration_Act_of_1924

https://en.wikipedia.org/wiki/Emergency_Quota_Act

https://onlinelibrary.wiley.com/doi/pdf/10.1111/j.1536-7150.1969.tb03093.x

 

E sad, sto smo zakljucili?

1. Prije 200 godina "Svi zivoti vrijede" je bilo rezervirano samo na malu sacicu pravo-bijelih Anglo-Germana (iako sami debili nisu shvacali da su se vec previse izmjesali da bi se mogli nazvati tim etnicitetom)

2. Prije 150 godina to je malo prosireno eto i na malo vise Europskih etiniciteta

3. Kad su prije 60 godina crnci trazili prava - onda su pod zastavu "Svi Zivoti" potpali i Talijani i Irci, konacno, jer je postalo stetno njima govoriti da su im glave male i IQ jos manji, pa eto bolje da se bore sa "nama" kontra crnaca.

4. Sad kad vidimo da su problem i crnci i latino i hispano i ostala imigracija - sad cemo "Sve Zivote" nadvisiti kao bozanski sveobuhvatni termin jer Majcica Amerika voli svu svoju djecu.

5. Sad kad nije pristojno biti rasist - onda se istice kako eto Azijati su pametniji - pa rasizma nema - jelte, iako je iz 1920-ih direktno zabaranjena sva imigracija iz Azije, kao sto su i za vrijeme WW2 postojali logori za Azijate. O Tempora O Mores jelda!

 

Osim sto je tebi, Slavenu stoljecima govorila da si medju glupljim olosem Europe!

 

https://reason.com/2013/05/17/are-hispanics-too-stupid-to-become-ameri/

 

"In 1961, according to Lynn and Vanhanen, the average Greek IQ was 88. According to other data, Croatians had an average of 90, Bulgarians were at 91, Romanians were at 94, Poles were at 92, and Sicilians were at 89. In 1972, the lowest IQ scores in Europe belonged to the Irish, who averaged just 87 points. These results are not far off from those that the early 20th century psychometricians found for immigrant groups coming to America."

 

E, a znas koliko su po tim mjerenjima bili pametni crnci? 90ak.

 

Divota, jelda?

 

E, a tamo 1933. jedan divan brko je vidio kako Majcica Amerika divno provodi segregaciju, cak i po europskim korijenima, pa i eugeniku pa i mrznju prema pametnijim Zidovima, pa je od Majcice Amerike, preuzeo u rijec, tocku i paragraf sve navedeno o glupim nizim rasama Europe i Zidovima, pa tako i o meni i tebi, Slavenima, ali eto Kapo Benito je rekao da bi bilo dobro da se dio tvojih sugradjana ipak postedi Aushwica jer je Duče vizionarski predvidio da ce Slavenski Jadran bit turisticka meka za Ubermenše - pa bi bilo dobro da imaju robove u priobalju.

 

 

(Za one malo pametnije:

Amerika je zemlja koja je nastala masovnom imigracijom na naseljena podrucja Sj. Amerike koje su doseljenici nasilno preuzeli pritom pocinivsi genocid nad autohtonim stanovnistvom.

Morbidno i cudovisno licemjerno - svim silama su se pokusali oduprijeti drugom valu imigracije, pritom posebno sikanirajuci Irce, Talijane i Istocno-Europljane, ponajvise Slavene, kao i Spanjolce i Portugalce.

 

Tu su diskirminaciju opravdavali eugenikom, progalasavajuci Nordijske, Germanske i Anglo-saksonske etnicitete superiornim svim drugim "rasama", ali i svim drugim Europskim narodima, te su provodili sarlatanska istrazivanja kojima su pokusavali dokazati kako su svi navedeni narodi niza ljudska rasa, neitelignetna i zla. Tu su mrzlili katolicizam, mrzili su socijalizam - iako tih 1800ih, Staljin i Mao i Pol Pot bas i nisu postojali.

Primjetite kako su podlo mjenjali termine rasa i etnicitet kako im je pasalo.

 

I eto - 200 godina kasnije, mantraju o istim neljudskim zlikavcima koji ulaze u cistu Majcicu Ameriku imigracijom, ali eto, postoje nasi Slaveni koji puse takve kurceve, iako su po klasifikaciji Majcice Amerike iz 1924 bili podljudska rasa neinteligentnih stetocina.

 

No nasim Slavenima debilima nije ni to bilo dovoljno - vec su popusili i Hitlerov kurac, koji ih je, kopirajuci Amerikance, nazvao jos gorima nazivima.

 

No ni to nije dosta nasim Slavenima, pa smo rijetka zemlja u EU koja treba vizu za USA, ali zato nama BDS tako vrijedno prenosi to znanje iz Majcice Amerike u kojoj su "Svi Zivoti Bitni". (Osim kad nisu jelda, jelda, ne mozes biti toliko glup.)

 

Zasto postoje Male Italije, Rusije, Kine, Jugoslavije? Jer smo i mi bili niza, nehumana rasa. Jadno je da dandanas postoje europljani koji puse americke neonacisticke i desnicarske parole.

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
odjavljen
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Bi li dao posvojiti hetero paru u kojem je žena plavuša ako statistika pokaže da plavuše imaju u prosjeku više partnera? Znaš li uopće šta znači riječ prosjek? Kakvom mentalnom gimnastikom homoseksualca koji je imao 2-3 partnera i u stabilnoj je vezi smatraš lošijim posvojiteljem po tom kriteriju od starlete koja se izjebala s kim se stigla, samo zato što neki drugi homoseksualci promijene više partnera od nekih drugih starleta!?
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
6 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

po tome što je idiot, otkad je sexualna orjentacija mjerilo odgoja djece ??? Isto kao što nije boja kože, boja očiju, visina, rasa, vjera, tako i nije sexualna orjentacija, i sa tim treba zaključit, i ne gurat jedini razlog zašto to nije ok "jer tako piše u bibiliji" - jer je daleko od toga da je to relevanta knjiga o ljudskoj dobroti...

16 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

wyks 

 

Napisao si puno teksta, naveo neke povijesne činjenice. Pretpostavljam na što u konačnici ciljaš. Sljedeći put pokušaj biti jednostavniji i direktniji. Koliko sam shvatio razočaran si društvom koje se kroz povijest skrivalo iza "parola" i "pokreta" tipa "svi smo jednaki i jednako važni" pri tome debelo držeći figu. I slažem se. Ali, i dalje osobno mislim za ono što se događa u Americi pogotovo kad je u pitanju rasna netrpeljivost "all lives matter" puno prikladniji slogan. Ako sam nešto krivo shvatio pokušaj biti jasniji i direktniji(ELI5).

16 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

Zašto 'Black lives matter' mijenjati u 'All lives matter', zašto ne odmah u 'White power', kad je to ono što se zapravo mota po glavi?

 

https://www.adelaidenow.com.au/business/work/us-president-donald-trump-approvingly-tweets-video-showing-white-power-chant-then-deletes-after-backlash/news-story/c86e591cf351abfc4bb78f47f72da088

 

Inače, video je urnebesan i podsjeća na neke Seinfeld epizode.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Milka30 kaže...
Visak kaže...

 Možeš li navesti razloge zbog kojih ne bi dozvolio posvajanje od strane gay parova?

Homosexualci krse jedno od pravila za posvajanje i to ti je dovoljan razlog za odbijanje!

-Posvajatelji moraju biti psihicki stabilne osobe..............to pravilo oni kod psihijatra ne mogu proci i u tome je kvaka.

 Mislim da projeciraš, ali zanima me njegov odgovor.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
6 godina
online
Re: Što se događa s našim društvom?
Milka30 kaže...
Visak kaže...

 Možeš li navesti razloge zbog kojih ne bi dozvolio posvajanje od strane gay parova?

Homosexualci krse jedno od pravila za posvajanje i to ti je dovoljan razlog za odbijanje!

-Posvajatelji moraju biti psihicki stabilne osobe..............to pravilo oni kod psihijatra ne mogu proci i u tome je kvaka.

Po tvojoj logici ne mogu niti vjernici (vjerovati u izmišljeno biće).

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.6.2020 20:20 (love2ml86).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Milka30, sad bih mogao biti zločest i reći da isto vrijedi i za religiozne ljude ;-)
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
6 godina
protjeran
offline
Što se događa s našim društvom?

šta je ovo? 

13 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Visak kaže...
bananaman1 kaže...

 Rekao sam i ponavljam - meni oni ne smetaju i da netko napadne pedera ja bih skočio i obranio ga! Točka! I ovo sve mogu zamisliti i to vrlo lako. Nije im lako i žao mi je što je tako. No kad je u pitanju posvajanje djeteta ja sam protiv.  Treba prvenstveno misliti na dobrobit klinca, a ne na njih dvojicu. 

 Možeš li navesti razloge zbog kojih ne bi dozvolio posvajanje od strane gay parova?

 Situacija: žena i muž žele posvojiti dijete, žena nema posao, muž radi u birtiji i ima poznatu povijest nasilja kao i malo jači dosje sa drogama, u isto vrijeme, gay par gdje oba lika rade u poznatim informatičkim firmama, jedan čak od doma, žele posvojiti isto dijete.

 

Po tvojoj logici, djetetu će biti bolje sa gore navedenima mamom i tatom a ne tatom i tatom?

 

Nema uopće smisla voditi tu raspravu, postoji puno faktora koji igraju ulogu, treba gledati što je za dijete bolje u određenoj situaciji, jer može se desiti da jedno dijete od jednom želi posvojiti više parova, a može se desiti da nitko ne dođe u godinu dana.

 

Osobno, ako dijete može pričati, ja bi ga samo pitao jel mu smeta imati 2 tate, čisto da ne bude u konfliktu samo sa sobom dok ne shvati nekakve stvari, a onda kada shvati, neka postupi kako misli da je ispravno..

12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Strm kaže...

 Situacija: žena i muž žele posvojiti dijete, žena nema posao, muž radi u birtiji i ima poznatu povijest nasilja kao i malo jači dosje sa drogama, u isto vrijeme, gay par gdje oba lika rade u poznatim informatičkim firmama, jedan čak od doma, žele posvojiti isto dijete.

 

Po tvojoj logici, djetetu će biti bolje sa gore navedenima mamom i tatom a ne tatom i tatom?

 

Nema uopće smisla voditi tu raspravu, postoji puno faktora koji igraju ulogu, treba gledati što je za dijete bolje u određenoj situaciji, jer može se desiti da jedno dijete od jednom želi posvojiti više parova, a može se desiti da nitko ne dođe u godinu dana.

 

Osobno, ako dijete može pričati, ja bi ga samo pitao jel mu smeta imati 2 tate, čisto da ne bude u konfliktu samo sa sobom dok ne shvati nekakve stvari, a onda kada shvati, neka postupi kako misli da je ispravno..

 Dijete bi trebalo imati mater. Moj redosljed prvenstva usvajanja, uz pretpostavku da se radi o osobama koje nemaju nekih psihićkih problema, ovisnosti... :

1. lezbe

2. hetero

3. pederi

 

Čisto zbog brojnog stanja matera.

8 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Strm kaže...
 gay par gdje oba lika rade u poznatim informatičkim firmama, jedan čak od doma, žele posvojiti isto dijete.

 

 

Da, od ovoga samo ljepse zvuci da su obadvojica tata u vladi, ili barem nekom ministarstvu...

 

Mislim, ono....

 

Isto si mogao napisati i dva beskucnika, i dva nezaposlena....

 

Stavio si naglasak na financije, sto je sasvim ok, ali, mozda je za neko dijete i bolje da mu mama bude nezaposlena a tata konobar, nego da mu tate rade u informatickoj firmi, pa jos k tome i poznatoj.... pa cak i od kuce....

 

Jer, takvo dijete moze imati apsolutno sve na svijetu, ali jednu stvar nikad nece moci imati - mamu. I stvarno mislis da se to nece odraziti na njega?

Children Shouldnt Play with Dead Things
5 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
PzKpfw kaže...

 

 

Šta mislite o tome, što su našeg poduzetnika koji nije ničija politička igračaka, pitali više puta pitali dal' on voli Hrvatsku i dal' je htio njezino stvaranje?

Čovjek je bio kritičan prema uhljebima koji ništa ne rade, nego samo žive na grbači radnog čovjeka.

 

Mislim da je to slika današanje hrvatske stvarnosti, gdje uništavatelji narodnih slojeva na uštrb nacionalizma, lažnog morala žele vladati nad zavedenim masama.

Hrvatsku se nije imalo što stvarati 90/91, kada je stvorena 1944. na trećem zasjedanju ZAVNOH-a

Do dana današnjeg politička mafija i kriminalci manipuliraju sa osjećima ljudi, te ih neprestance guraju jedne kontra drugih, kako bi oni mogli vladati.

Još, povrh svega sebe stavljaju kao "stovoritelje Hrvatske", u faktično su oni njezini uništavatelji.

 

Meni još samo čude oni koji vjeruju u ovakvu državu.

 Čudi me da ga nisu pitali gdje je bio 91g? U ovoj zemlji to je pitanje svih pitanja. Ako nije nosio pušku, ćao , nije ni za ku.ac!? Premijer, ravnatelj klinike, stranački čelnik..... gdj si bio Bajo moj?? Sve sami junaci i ratnici bez kojih Hrvatske ne bi ni bilo, a možda ni EU?

BDS kaže...

wyks 

 

Napisao si puno teksta, naveo neke povijesne činjenice. Pretpostavljam na što u konačnici ciljaš. Sljedeći put pokušaj biti jednostavniji i direktniji. Koliko sam shvatio razočaran si društvom koje se kroz povijest skrivalo iza "parola" i "pokreta" tipa "svi smo jednaki i jednako važni" pri tome debelo držeći figu. I slažem se. Ali, i dalje osobno mislim za ono što se događa u Americi pogotovo kad je u pitanju rasna netrpeljivost "all lives matter" puno prikladniji slogan. Ako sam nešto krivo shvatio pokušaj biti jasniji i direktniji(ELI5).

 Točno tako, svi životi su važni. Ovo sa crncima je gadno isforsirano, kao i mnoge druge stvari danas.

Milka30 kaže...
Visak kaže...

 Možeš li navesti razloge zbog kojih ne bi dozvolio posvajanje od strane gay parova?

Homosexualci krse jedno od pravila za posvajanje i to ti je dovoljan razlog za odbijanje!

-Posvajatelji moraju biti psihicki stabilne osobe..............to pravilo oni kod psihijatra ne mogu proci i u tome je kvaka.

 Pa ima tu istine, baš tako. 

BlueMax kaže...
Strm kaže...

 Situacija: žena i muž žele posvojiti dijete, žena nema posao, muž radi u birtiji i ima poznatu povijest nasilja kao i malo jači dosje sa drogama, u isto vrijeme, gay par gdje oba lika rade u poznatim informatičkim firmama, jedan čak od doma, žele posvojiti isto dijete.

 

Po tvojoj logici, djetetu će biti bolje sa gore navedenima mamom i tatom a ne tatom i tatom?

 

Nema uopće smisla voditi tu raspravu, postoji puno faktora koji igraju ulogu, treba gledati što je za dijete bolje u određenoj situaciji, jer može se desiti da jedno dijete od jednom želi posvojiti više parova, a može se desiti da nitko ne dođe u godinu dana.

 

Osobno, ako dijete može pričati, ja bi ga samo pitao jel mu smeta imati 2 tate, čisto da ne bude u konfliktu samo sa sobom dok ne shvati nekakve stvari, a onda kada shvati, neka postupi kako misli da je ispravno..

 Dijete bi trebalo imati mater. Moj redosljed prvenstva usvajanja, uz pretpostavku da se radi o osobama koje nemaju nekih psihićkih problema, ovisnosti... :

1. lezbe

2. hetero

3. pederi

 

Čisto zbog brojnog stanja matera.

 A šta ako su dvije Severine? Ne bih mu bio u koži.

12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
bananaman1 kaže...

 A šta ako su dvije Severine? Ne bih mu bio u koži.

 

Po legendi Romula i Rema je usvojila vučica, a oni su poslije osnovali Rim. Znači nije bitno kakvo je, bitno da je žensko.

5 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Damir22 kaže...
Strm kaže...
 gay par gdje oba lika rade u poznatim informatičkim firmama, jedan čak od doma, žele posvojiti isto dijete.

 

 

Da, od ovoga samo ljepse zvuci da su obadvojica tata u vladi, ili barem nekom ministarstvu...

 

Mislim, ono....

 

Isto si mogao napisati i dva beskucnika, i dva nezaposlena....

 

Stavio si naglasak na financije, sto je sasvim ok, ali, mozda je za neko dijete i bolje da mu mama bude nezaposlena a tata konobar, nego da mu tate rade u informatickoj firmi, pa jos k tome i poznatoj.... pa cak i od kuce....

 

Jer, takvo dijete moze imati apsolutno sve na svijetu, ali jednu stvar nikad nece moci imati - mamu. I stvarno mislis da se to nece odraziti na njega?

Možda "on" kao gay baš i ne misli o vrijednosti majke kao ja i ti , recimo? Pa zbog citata ispod, misli o majci većinom loše i mrska mu je? 

 

- Freud je naglasio u psihoanalitičkoj školi: materinsi kompleks najčešći je uzrok skretanja u istospolnost. Osnovni faktor neurotičnog razvoja ličnosti vlastohlepna je majka i slab, povodljiv otac. Gruba, hladna, autoritativna mati, koja se vlada poput muškarca, a u obitelji zapovijeda i svima nameće svoju volju, može svojom autoritativnošću uliti u sina strah pred ženskim spolom. Poznato je, naime, da dijete svoje dojmove o roditeljima prenosi na sve ljude. Ako je dječak u tijeku cijelog svog razvoja živio u stalnom strahu pred majkom, prenosi taj strah na sve nosioce ženskog spola. Odbojan stav dječaka prema majci, odnosno ženi, može se pojačati sve do mržnje pa i odvratnosti. To će onda biti još snažniji motiv za skretanje u homoseksualnost.

6 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
bananaman1 kaže...
Damir22 kaže...
Strm kaže...
 gay par gdje oba lika rade u poznatim informatičkim firmama, jedan čak od doma, žele posvojiti isto dijete.

 

 

Da, od ovoga samo ljepse zvuci da su obadvojica tata u vladi, ili barem nekom ministarstvu...

 

Mislim, ono....

 

Isto si mogao napisati i dva beskucnika, i dva nezaposlena....

 

Stavio si naglasak na financije, sto je sasvim ok, ali, mozda je za neko dijete i bolje da mu mama bude nezaposlena a tata konobar, nego da mu tate rade u informatickoj firmi, pa jos k tome i poznatoj.... pa cak i od kuce....

 

Jer, takvo dijete moze imati apsolutno sve na svijetu, ali jednu stvar nikad nece moci imati - mamu. I stvarno mislis da se to nece odraziti na njega?

Možda "on" kao gay baš i ne misli o vrijednosti majke kao ja i ti , recimo? Pa zbog citata ispod, misli o majci većinom loše i mrska mu je? 

 

- Freud je naglasio u psihoanalitičkoj školi: materinsi kompleks najčešći je uzrok skretanja u istospolnost. Osnovni faktor neurotičnog razvoja ličnosti vlastohlepna je majka i slab, povodljiv otac. Gruba, hladna, autoritativna mati, koja se vlada poput muškarca, a u obitelji zapovijeda i svima nameće svoju volju, može svojom autoritativnošću uliti u sina strah pred ženskim spolom. Poznato je, naime, da dijete svoje dojmove o roditeljima prenosi na sve ljude. Ako je dječak u tijeku cijelog svog razvoja živio u stalnom strahu pred majkom, prenosi taj strah na sve nosioce ženskog spola. Odbojan stav dječaka prema majci, odnosno ženi, može se pojačati sve do mržnje pa i odvratnosti. To će onda biti još snažniji motiv za skretanje u homoseksualnost.

dobro pa nam dolazi 5G, pa neće više majka biti kriva što joj je sin gay 

12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Freud bi se često napio pa pisao pizdarije.
Osnovna stvar je da je u njegovo vrijeme homoseksualnost smatrana bolešću pa su se tražili uzroci i lijekovi. U biti je homoseksualnost samo jedan od ukusa. Neko voli muške, balet i prokulice, ja volim ženske, boks i janjetinu. Zašto? Koga briga.
Ova teorija o materi kao generatoru homoseksualaca pada u vodu na jednom od homoseksualaca koje poznajem. Čovjek ima brata blizanca koji nije homoseksualac.
Zašto mislim da muški homoseksualni par nije idealan za usvajanje djece? Zato jer dijete treba majku. Čak mislim da je homoseksualni par bolja opcija nego jedan ili dvojica hetero muškaraca. Ako je u pitanju ženski homoseksualni par, ne vidim problem.
Ovo je malo diskriminirajuće ali to je moje mišljenje.
Nemam nikakve predrasude prema homoseksualcima niti ih smatram manje vrijednima od sebe ali bi lagao kad bi rekao kako mi je svejedno hoće li mi djeca biti homoseksualci. Ako netko od njih bude, imat će moju podršku.
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
love2ml86 kaže...

Po tvojoj logici ne mogu niti vjernici (vjerovati u izmišljeno biće).

 

MrBlc kaže...
Milka30, sad bih mogao biti zločest i reći da isto vrijedi i za religiozne ljude ;-)

Nisam,mama me slala na testiranje Sheldon Cooper

 

Ah,ocito da vjernici ipak prolaze to testiranje,tako da ne drzi vodu.

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
6 godina
protjeran
offline
Što se događa s našim društvom?

Nema me nekoliko dana na temi a vi još niste sišli s pedera..

 

Ljudi, izbori su pred vretima, mrtva trka anemičnog Plenkixa i velikog fizičara i velikog katolika vjernika Bernardixa.

Škorex je spustio komunikaciju s ljudima na razinu razgovora s bakicama s placa, "ej, kak je bako, šta ima, je l sluša djed..ho,ho,hoho..."

 

Ako ste raspoloženi može li jedna predizborna BUG-anketa o rezultatima izbora;

 

 

0 Restart
1 Hdz
0 Domovinski pokret
0 Most
11 Ostali
O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice