Smije li se imati 2 računa zaključana tema

poruka: 17
|
čitano: 2.891
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Smije li se imati 2 računa

pozz...zanima me smijem li po pravilima imati 2 korisnička računa na bug forumu...i ako mi blokiraju prošlog jel smijem napraviti novog...molim da mi netko odgovori čim prije...

13 godina
neaktivan
offline
Smije li se imati 2 računa

ko ti smeta {#}

12 godina
neaktivan
offline
Smije li se imati 2 računa

da iskren velim moj račun je macan123 i nezz zašt sam dobio crni karton...piše zbog trolanja u temi ankete vezane za život...ajd pogledajte i recite jel sam trolao ili ne?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Smije li se imati 2 računa
bancic123 kaže...

pozz...zanima me smijem li po pravilima imati 2 korisnička računa na bug forumu...i ako mi blokiraju prošlog jel smijem napraviti novog...molim da mi netko odgovori čim prije...

Trebalo bi ti odmah za početak "blokirati" ovaj jer otvaraš temu vezano za pravila foruma prije nego si ista pročitao: "Zabranjeno je registriranje i korištenje više nickova (multinick) za jednu te istu fizičku osobu."

 

E sad, u realnosti stvari stoje malo drugačije, jel, da se ne lažemo, ali ne smiješ.

War vs Us: http://www.youtube.com/watch?v=1tyhN7Us-F8&feature=related /// - REVOLUTION -
15 godina
neaktivan
offline
Smije li se imati 2 računa

Počni ti spremat i treći {#}

Q9650 @ 3.0GHz | ASUS P5Q-E | 8GB @ 800MHz | Gainward GTX480 | 2x WD Caviar Black 640GB RAID 0 | Corsair HX850W | CM-690 |
12 godina
neaktivan
offline
Smije li se imati 2 računa

a hebe mi se nisam ja kriv nisam trollao i ništa...

12 godina
neaktivan
offline
Smije li se imati 2 računa

i ja sam isto dobio crni karton danas zbog anketa sto sam postavljo...
Vec mi se gade te ankete

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.6.2011 22:38 (#GaMerr).
14 godina
neaktivan
offline
Smije li se imati 2 računa

Pa gle u biti ne smiješ, ali tko će te otkriti... osim ako ne otvoriš temu i sam nam kažeš :(

Xanzzu jer je danas teško biti orginalan.
14 godina
neaktivan
offline
Smije li se imati 2 računa

Smije, ako to ne uhvate :)

 

Napravi novog, ne spominji to nikome i budi normalan... Tko će znati da si to ti?

15 godina
suspendiran
offline
Re: Smije li se imati 2 računa
bancic123 kaže...

pozz...zanima me smijem li po pravilima imati 2 korisnička računa na bug forumu...i ako mi blokiraju prošlog jel smijem napraviti novog...molim da mi netko odgovori čim prije...

A, gledaj... Pošto si dobio crni karton na tome svom korisničkom računu ti više nisi aktivan tj. nemaš ga pa prema tome smiješ otvoriti novi korisnički račun. Valjda je to tako?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Smije li se imati 2 računa
Izzy kaže...
bancic123 kaže...

pozz...zanima me smijem li po pravilima imati 2 korisnička računa na bug forumu...i ako mi blokiraju prošlog jel smijem napraviti novog...molim da mi netko odgovori čim prije...

A, gledaj... Pošto si dobio crni karton na tome svom korisničkom računu ti više nisi aktivan tj. nemaš ga pa prema tome smiješ otvoriti novi korisnički račun. Valjda je to tako?

i hope {#}...samo da mi ovog ne izbrishu...{#}

15 godina
suspendiran
offline
Re: Smije li se imati 2 računa

Zašto bi ga izbrisali?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Smije li se imati 2 računa
bancic123 kaže...

da iskren velim moj račun je macan123 i nezz zašt sam dobio crni karton...piše zbog trolanja u temi ankete vezane za život...ajd pogledajte i recite jel sam trolao ili ne?

 

#GaMerr kaže...

i ja sam isto dobio crni karton danas zbog anketa sto sam postavljo...
Vec mi se gade te ankete

vidim momci nije nam lako \o/

viva la rakija.....
12 godina
neaktivan
offline
Re: Smije li se imati 2 računa
Izzy kaže...

Zašto bi ga izbrisali?

a nezz zato jer se mozda nesmije imat 2 accounta...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Smije li se imati 2 računa
bancic123 kaže...
Izzy kaže...
bancic123 kaže...

pozz...zanima me smijem li po pravilima imati 2 korisnička računa na bug forumu...i ako mi blokiraju prošlog jel smijem napraviti novog...molim da mi netko odgovori čim prije...

A, gledaj... Pošto si dobio crni karton na tome svom korisničkom računu ti više nisi aktivan tj. nemaš ga pa prema tome smiješ otvoriti novi korisnički račun. Valjda je to tako?

i hope {#}...samo da mi ovog ne izbrishu...{#}

... onda opet otvoriš novi {#}

Samo se šalim ali bilo je takvih cjelo čudo na forumu.

Xanzzu jer je danas teško biti orginalan.
15 godina
suspendiran
offline
Re: Smije li se imati 2 računa
bancic123 kaže...
Izzy kaže...

Zašto bi ga izbrisali?

a nezz zato jer se mozda nesmije imat 2 accounta...

Onaj tvoj na koji si dobio crni karton više nije tvoj račun, on više ne vrijedi.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.6.2011 22:51 (Izzy).
16 godina
offline
Smije li se imati 2 računa

Ne smiješ imati više accountova. Odnosno ne smiješ ih koristiti više od jednom.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice