Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG

poruka: 80
|
čitano: 31.710
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
online
Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG

.

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.1.2022 14:50 (ibme74).
13 godina
offline
Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG

Imam jednog Mewtwo-a EX 60/66 pa prodajem tko je zainteresiran.

7 godina
neaktivan
offline
Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG

pa jel itko gleda ovu temu jos na ijednom forumu pa diste ljudi?!?,kupio bih pokemon karte pa se slobodno javite

10 godina
offline
Re: Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG

Koje te karte zanimaju, koje edicije,.. slazes deck ili si kolekcionar?

7 godina
neaktivan
offline
Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG

zanimaju me starije karte zlatne,mozes par slikas poslati tu?

10 godina
offline
Re: Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG
Kod frenda u garazi mi je kutija s kartama, imam hrpu edicija, ukljucujuci najnoviju, ali i nesto tih starijih rare karata. Bum sliko kad nadjem vremena.
16 godina
offline
Re: Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG
The_Fichek kaže...

Koje te karte zanimaju, koje edicije,.. slazes deck ili si kolekcionar?

Zanimaju me Wizards of the coast (dakle stare karte), edicije do Neo Destiny ili Legendary Collection.

To su ti Base Set, Jungle, Fossil, Base set 2, Team Rocket, Gym Heroes, Gym Challenge, Neo Genesis, Neo Discovery, Neo Revelation i Neo Destiny.

Zašto te? Zato što smo Pokemon TCG skupljali i kartali tamo negdje od 1999 do 2002. Ne znamo novija pravila niti nas zanimaju novi "Pokemoni".

Slažu se deckovi, igra se s 1-2 člana rodbine i eventualno kojim prijateljem, nekoliko puta godišnje.

Nismo kolekcionari (troje nas je "ujedinilo" svoje karte), samo smo već 14 godina na istim kartama pa je postalo malo dosadnjikavo, a i neke karte smo izlizali. Dosadnjikavo u smislu iscrpljenih ideja za deckove koje možemo napraviti s kartama koje imamo. Valjalo bi prošiti mogućnosti, a to se može i common kartama, energijama, trainerima, novim basic pokemonima ili evolucijama.

Twitter: @191x7
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2016 2:14 (191x7).
10 godina
offline
Re: Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG

Budem poslikao i stavio link s tim kartama ovdje, ako dns nadjem vremena. Sve da se odlucite kupiti ne znam kako bi se stigli naci iduci tjedan, posto mi je tjedan prenatrpan. Je li vam hitno? Ja bih to najradije sliko iduci petak/vikend pa cemo vidit (tjedan nakon iduceg mi je slobodniji), ok?

 

Inace, imam hrpetinu novih karata sve do Diamond&Pearl edicije, nakon tog smo prestali kartat kao nekada, a ja jos uvijek ponekad nekaj nabavio. Ovog ljeta smo se random opet sjetili tu i tam otkartat. To kaj vi radite sa starim kartama mi radimo sa nesto novijim. Imam dosta onih prvih EX pokemona koji bas i nisu OP u odnosu na vase edicije i tako. Btw. mogli bi se i tradeat, Prof. Oak, Cleffa, Gold Berry su neke koje me interesiraju napamet.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2016 13:41 (The_Fichek).
16 godina
offline
Re: Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG

Uh, teško da bismo se našli, Zaprešić baš i nije u Virovitici ili Osijeku. :)
Meni nije hitno, neće mi karte nikuda otići. Bitno je samo da postoji volja za kupovinu karti od moje strane i da su cijene OK od strane onoga tko bi prodao.

Twitter: @191x7
10 godina
offline
Re: Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG

Ma ok, nije problem slikat, budem onda idući vikend probao uloviti vremena za foto sesiju karti :)

7 godina
neaktivan
offline
Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG

ja sam mislio da samnom pricas ti sto drzis karte u garazi ali volio bi da sto prije mozes mi poslikas svd zlatne koje imate a pogtoov starije karte

10 godina
offline
Re: Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG

Znači ti i 191x7 niste skupa? Budem slikao čim prije, ali mi to nije prioritet u životu, kažem idući vikend sam mislio napraviti foto sesiju pa gledajte.

16 godina
offline
Re: Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG
The_Fichek kaže...

Znači ti i 191x7 niste skupa? Budem slikao čim prije, ali mi to nije prioritet u životu, kažem idući vikend sam mislio napraviti foto sesiju pa gledajte.

 Nismo. Ja sam autor teme. Donat je kolekcionar iz Osijeka.

Twitter: @191x7
16 godina
offline
Re: Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG
The_Fichek kaže...

Znači ti i 191x7 niste skupa? Budem slikao čim prije, ali mi to nije prioritet u životu, kažem idući vikend sam mislio napraviti foto sesiju pa gledajte.

 Par mjeseci prošlo, ima novih informacija?

Twitter: @191x7
10 godina
offline
Re: Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG

191x7 Sorry za cekanje i sretan Uskrs https://postimg.org/gallery/md97j09i/

16 godina
offline
Re: Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG
The_Fichek kaže...

191x7 Sorry za cekanje i sretan Uskrs https://postimg.org/gallery/md97j09i/

 Hvala. Također, i tebi sretan Uskrs.

Twitter: @191x7
16 godina
offline
Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG

Jel ima aktivnih? Se netko možda rješava starih karti?

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
13 godina
online
Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG

Pozdrav narode.

Evo nakon skoro 10 godina što sam proglasio svojih 300tinjak Pokemon karata izgubljenim, našao sam ih.
Iza ormara, na tavanu, u kutiji, na sigurnom 

 

Kakva je situacija? Ima li to kakve vrijednosti danas?
Danas sam malo preletio reddit i vidio da spominju aplikaciju TCGplayer koja skenira karte i odmah izbaci sve podatke o karti.
Moram priznat zaprepastio sam se kako radi 

 

Kad uhvatim više vremena posložim kolekciju pa i napišem što imam. Uglavnom karte su korištene jer sam često igrao i skupljao.
U Vinkovcima je bila Poke škola pa sam i tamo dosta vremena visio. Što je doprinjelo da se karte izližu.
Ali ne do neprepoznatljivosti. Stanje nije mint, ali nije ni derudno.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
16 godina
offline
Re: Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG

Imaš kod nas ljudi koji trguju kartama, kupuju rijetke, prodaju, mijenjaju, itd. Tima je bitno stanje karti i zanimaju ih samo rijetke karte ili pak one koje im fale za završiti kolekciju.

I imaš ljude poput mene, koji povremeno nabave tu i tamo koju kartu u nadi da će, jednog dana, opet imati s kime ponekad odigrati i koji nijednu kartu ne bi prodali, nikad.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
3 godine
neaktivan
offline
Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG

Jel ima tko da još prodaje karte? Starije edicije? Konkretno skupljamo Neo Revelation...ali mogu i ostale edicije, jer djeca sa mnom i igraju TCG. 😊

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice