Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG

poruka: 80
|
čitano: 31.704
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
RE: Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG

sta se odma ljutis ahahha...vidim da tu nema nikog osim tebe jel imas ti sta karata koje bi mijenjao

16 godina
offline
RE: Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG
Ronaldinho10 kaže...

sta se odma ljutis ahahha...vidim da tu nema nikog osim tebe jel imas ti sta karata koje bi mijenjao

Ovisi što nudiš za uzvrat, imam dost karata koje imam puno primjeraka a koje ne koristimo za igranje TCG-a...

Ako sam ikako pomogao, nešto pojasnio il se barem trudio - kliknite na HVALA; kao znak zahvalnosti. Hvala.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG

a neznam sta ti treba imam jako puno karata.....od novih pa do starih edicija jel mi mozes dati popis zlatnih koje imas pa cu ja dati tebi

16 godina
offline
RE: Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG
Ronaldinho10 kaže...

a neznam sta ti treba imam jako puno karata.....od novih pa do starih edicija jel mi mozes dati popis zlatnih koje imas pa cu ja dati tebi

Jesi ti dobro? Pa nisam pukao da dajem svjetlucave. Kao što rekoh, možda bih mijenjao ali jedino one karte kojih imam mnogo a ne koristim. Svjetlucave su uglavnom jake karte, a takve su najbolje za deckove.

I nisu mi karte ovdje u Osijeku već doma.

Ako sam ikako pomogao, nešto pojasnio il se barem trudio - kliknite na HVALA; kao znak zahvalnosti. Hvala.
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.11.2010 18:47 (191x7).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG

znaci ti nemjenjas zlatneee

16 godina
offline
RE: Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG
Ronaldinho10 kaže...

znaci ti nemjenjas zlatneee

Ko kaže? Mijenjam možda neke što su svjetlucave ali ih ne koristimo. Samo ne znam napamet koje su to.

Al za tebe, ne mijenjam ništa. Zaš? Jer imam osječaj da imaš malo malo godina vjerojatno...

Ako sam ikako pomogao, nešto pojasnio il se barem trudio - kliknite na HVALA; kao znak zahvalnosti. Hvala.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG

daj se smiri imam 21 god sad cu 22 gle slusaj ja cu sada tebi ostavit link di su ti moje karte pa pogledaj sta imam ako te zanima naravnoo

 

 

 

http://www.njuskalo.hr/djecje-igracke/pokemon-karte-moze-zamjena-oglas-1882653

 

16 godina
offline
Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG

Kao što rekoh, imaš malo malo godina. Ja imam više. I nisam skupljač već igrač. I to samo Wizards of the Coast kartama.  Nove ne hvala.

Prodaješ karte za 500 Kn? To je sića, za moju (točnije našu, jer nisu samo moje karte već moje, bratićeve i prijateljeve) kolekciju bez problema se može dobiti i do par tisuća...

No ja ne prodajem, takav čin smatram sramotnim, ipak je to dio mog djetinjstva i simbol prijateljstva te vremena provedenog u igri s prijateljima i bratićima.

Meni moje karte imaju neprocjenjivu sentimenatlnu vrijednost.

Ako sam ikako pomogao, nešto pojasnio il se barem trudio - kliknite na HVALA; kao znak zahvalnosti. Hvala.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG

sorry faco stari si mozda pola god najvise ...daj mi reci kakv si ti igrac jesi li bio na kojem prvenstvu nisi daj ono mislim .....nemoj se tjesit jbt

a ovo cijenu ja sam stavio bezveze 500kn zato jer znam da niko nece dati a uglavnom mijenjam karte gle imam i starih isto karata ali to ne mijenja jel to su cijeli setovi jungel i basic a kao prvo ako omas stare karte nemozes dobit ni 300 kn a kamoli par tisuca malo si zabrijao....{#}

16 godina
offline
RE: Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG
Ronaldinho10 kaže...

sorry faco stari si mozda pola god najvise ...daj mi reci kakv si ti igrac jesi li bio na kojem prvenstvu nisi daj ono mislim .....nemoj se tjesit jbt

a ovo cijenu ja sam stavio bezveze 500kn zato jer znam da niko nece dati a uglavnom mijenjam karte gle imam i starih isto karata ali to ne mijenja jel to su cijeli setovi jungel i basic a kao prvo ako omas stare karte nemozes dobit ni 300 kn a kamoli par tisuca malo si zabrijao....{#}

Prije godinu-godinu i po najmanje. 23 i pol godine.

Nisam bio na prvenstvu jer nikakvih natjecanja nije bilo u mojoj okolici a za ići u ZG - to nisam mogao.

Ne vidim kakve to veze ima s mojim igranjem TCG-a. Nađi mi nekoga tko će me poraziti po prvim pravilima s Wizards kartama pa ćemo vidit.

Dapače, siguran sam da u lijepoj našoj nema baš puno igrača koji su odigrali više partija s više različitih deckova nego što sam ja.

Uz to, uvjeren sam da si sakupljač a da pravilno igranje TCG-a niti ne znaš. Smao osnove igranja možda poznaš...

 

Btw; pogledaj malo kako se prodaju rijetke karte na eBayu i sličnim stranicama te koju cijenu postižu.

Kolekcionarima su starije vrjednije nego novije.

Ako sam ikako pomogao, nešto pojasnio il se barem trudio - kliknite na HVALA; kao znak zahvalnosti. Hvala.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG

gle u kojem god gradu zivis mora biti natjecanje i onda je prvenstvo u zagrebu i pobjednik ide neznam napr.u japan na drzavni tunir

eto vidis ja sam pobjedio na prvestvu  i trebao sam ici u Houston ali nisam na kraju isi jel sam bio pre star

 

ja cu te pobijedit evo ako dodes u zagreb ikad javi se na ovaj mail pa cemo otic odigrat koju kremer26@net.hr

 

a e bay je bezveze to su gluposti evo reci mi ko ce ti dati 200 dolara za charizarada napr evo ja ih imam 4 u savsenom stanju pa nemogu dobit ni 200 dolara za sva 4

 

16 godina
offline
Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG

Ne živim u gradu. Najbliži grad Virovitica. Ni u Virovitici ni u Slatini nije bilo turnira.

Ako sam ikako pomogao, nešto pojasnio il se barem trudio - kliknite na HVALA; kao znak zahvalnosti. Hvala.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG

e jbg onda nemas srece

16 godina
offline
RE: Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG
Ronaldinho10 kaže...

e jbg onda nemas srece

Ma kako nemam, znaš li ti koja je sreća bila kad sam vidio da u robnoj kući Trgocentra imaju starter set i još roditelji pristali da mi ga kupe iako je koštao mislim oko 200 Kn?

A jesam bio lud za tim Pokemonima; album s sličicama, TCG, Game Boy igre, anime na satelitskoj, čak sam ih i sam crtao po sjećanju s tv-a, pa onda oni žetoni iz čipsova, čak sam i njemački Kellogs Froot Lops našao u KTC-u (jedan trgovački centar) i kupovao i jeo samo zato što su se dobijale naljepnice Pokemona koje svijetle u mraku. I one pokemon loptice (skočilopte ili kako se to već zove) što sam našao u jednoj trgovinici u Mađarskoj (isto od Nintenda službeno; imao sam Mew-twoa)...

Ma joj sad bih to najradje sve opet, kolika me nostalgija hvata dok prepričavam...

Ako sam ikako pomogao, nešto pojasnio il se barem trudio - kliknite na HVALA; kao znak zahvalnosti. Hvala.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG

a svakom je tako vjeruj mi ko ima malo vise god

14 godina
moderator
online
RE: Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG
imam ti ja nekakvih karti, žetona i ko zna čega sve ne, pa ako trebaš... ne kužim se baš u to pa neznam kakve ti karte trebaju...mogu ti poslije poslikat to sve...
ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///////...believe...wake up, and drive...
13 godina
neaktivan
offline
RE: Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG

moze ajde posalji slike ak ti nije problem na ovaj mail kremer26@net.hr

14 godina
moderator
online
Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG

evo karti koje imam, neke su skoro nove, neke u lošem stanju, sve se vidi na slikama...

najprije nudim 191x7 a ako on nešto ne uzme može onda nekom drugom...

 

Evo končno su sve tu

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///////...believe...wake up, and drive...
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.11.2010 22:12 (XXX-Man).
14 godina
moderator
online
Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG

upload iz 100. pokušaja...

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///////...believe...wake up, and drive...
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.11.2010 22:29 (XXX-Man).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG

hmm

http://admin.schime-share.schime.operaunite.com/webserver_1/content/index.html
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.4.2011 15:54 (D-Style).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG
zaki kaže...

imam ja par tisuca karata al i dalje se zabavljam s njima (stvarno su zakon) pa ti ih nedam.Cool

  oooohh zlobeeeee :) "imam al nedam"   lool

http://admin.schime-share.schime.operaunite.com/webserver_1/content/index.html
16 godina
offline
Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG

Ima li šta novo?

Provjerite Boss Game @ http://boss-game.com/forum2/index.php
11 godina
offline
Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG

Pozdrav ljudovi, mene i frendove uhvatila nostalgija za kartanjem posto nam je to bila glavna zanimacija kad smo bili klinci, dekovi su ok ali nisu bili "tip-top" jer u to vrijeme nismo bas mogli nabavljati sve karte koje zelimo sad smo se dogovorili da cemo svako sebi sastaviti po zelji, ja cu ovdje staviti svoj deck pa vi recite svoje misljenje, dali nesto promjeniti, ubaciti, izbaciti :) POKEMONI: 4x Horsea (2x Fossil, 2x Neo Genisis) 3x Seadra (3x Neo Genisis) 3x Kingdra (3x Neo Genisis) 3x Lapras (3x Fossil) 1x Elekid 1x Qwilfish ENERGIJE: 18x Water Energy 1x Recycle Energy TRENERI: 4x Energy Removal 4x Potion 2x Energy Retrival 2x Super Energy Removal 2x Bill 2x Super Potion 1x Super Energy Retrival 1x Professor Elm 1x Professor Oak 1x Gold Berry 1x Berry 1x Computer Search 1x Item Finder 1x Full Heal 1x Pokemon Breeder 1x Pokemon Trader Eto, svako misljenje i savjet dobro dosao, dakle dolaze u obzir karte od Base Set 1 do Neo Destiny...

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.3.2014 22:40 (ibme74).
16 godina
offline
Re: Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG
ibme74 kaže...

Pozdrav ljudovi, mene i frendove uhvatila nostalgija za kartanjem ...

Joj što bih rado protiv tog decka igrao, jao. Odakle si?

Jel možemo to nekako srediti da odigramo video vezom (da nam kamere gledaju u karte, a mi komuniciramo preko Skype ili nečega)?

Twitter: @191x7
11 godina
neaktivan
offline
Re: Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG
ibme74 kaže...

Pozdrav ljudovi, mene i frendove uhvatila nostalgija za kartanjem posto nam je to bila glavna zanimacija kad smo bili klinci, dekovi su ok ali nisu bili "tip-top" jer u to vrijeme nismo bas mogli nabavljati sve karte koje zelimo sad smo se dogovorili da cemo svako sebi sastaviti po zelji, ja cu ovdje staviti svoj deck pa vi recite svoje misljenje, dali nesto promjeniti, ubaciti, izbaciti :) POKEMONI: 4x Horsea (2x Fossil, 2x Neo Genisis) 3x Seadra (3x Neo Genisis) 3x Kingdra (3x Neo Genisis) 3x Lapras (3x Fossil) 1x Elekid 1x Qwilfish ENERGIJE: 18x Water Energy 1x Recycle Energy TRENERI: 4x Energy Removal 4x Potion 2x Energy Retrival 2x Super Energy Removal 2x Bill 2x Super Potion 1x Super Energy Retrival 1x Professor Elm 1x Professor Oak 1x Gold Berry 1x Berry 1x Computer Search 1x Item Finder 1x Full Heal 1x Pokemon Breeder 1x Pokemon Trader Eto, svako misljenje i savjet dobro dosao, dakle dolaze u obzir karte od Base Set 1 do Neo Destiny...

Nije nešto.. Probaj ovako:

 

x2 Lapras

x3 Squirlte

x1 Wartotle

x2 Blastoise (Base)

x4 Horsea

x2 Seadra

x3 Kingdra

x1 Cleffa (eek)

 

x2 Gold Berry

x4 Professor Oak

x2 Bill

x4 Energy Removal

x2 SE Removal

x4 Breeder

x2 Scoop Up

x3 Gust of wind

x4 Energy Retrival

x2 Computer Search

x2 Item Finder

 

x11 Energija Vodenih

 

Malo izbalansiran može i bolje naravno ali ovisi što imaš od karata.

11 godina
offline
Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG

Ljudi ima netko od vas možda jednog od ova dva Suicune-a?

1 1
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.4.2014 12:10 (ibme74).
16 godina
offline
Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG

Imam ja ovog drugog i to sjajnu kartu, zašto pitaš?

Twitter: @191x7
11 godina
offline
Re: Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG
191x7 kaže...

Imam ja ovog drugog i to sjajnu kartu, zašto pitaš?

Jel bi htio prodati ili mjenjati? Javi mi se najbolje na PM

16 godina
offline
Re: Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG
ibme74 kaže...
191x7 kaže...

Imam ja ovog drugog i to sjajnu kartu, zašto pitaš?

Jel bi htio prodati ili mjenjati? Javi mi se najbolje na PM

Naravno da ne. Zašto?

Twitter: @191x7
11 godina
offline
Re: Skupljanje i igranje PoKeMoN TCG
191x7 kaže...
ibme74 kaže...
191x7 kaže...

Imam ja ovog drugog i to sjajnu kartu, zašto pitaš?

Jel bi htio prodati ili mjenjati? Javi mi se najbolje na PM

Naravno da ne. Zašto?

Pa zato što bi ju uzeo, ništa onda....

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice