Privatni torrent trackeri P&O izdvojena tema

poruka: 3.326
|
čitano: 1.068.573
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pozivnice za privatne torrent trackere
14 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Budući da neko vrijeme neću moći seedati dok mi se SSD ne vrati sa servisa moram da parkiram accounte da ih slučajno nebi izgubio, već neko vrijeme ne seedam. HD-Space i THR sam parkirao, ali na PTP, IPT, Bitgamer i Partis ne mogu da nađem opciju da parkiram account. Ili je nema, ili je negdje dobro skrivena. Zna li neko slučajno da li oni imaju tu opciju i gdje se nalazi? Unaprijed hvala.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
13 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
Haker_x kaže...

Budući da neko vrijeme neću moći seedati dok mi se SSD ne vrati sa servisa moram da parkiram accounte da ih slučajno nebi izgubio, već neko vrijeme ne seedam. HD-Space i THR sam parkirao, ali na PTP, IPT, Bitgamer i Partis ne mogu da nađem opciju da parkiram account. Ili je nema, ili je negdje dobro skrivena. Zna li neko slučajno da li oni imaju tu opciju i gdje se nalazi? Unaprijed hvala.

 Mjesecima se nisam ulogiravao na IPT ,Partis i nikakvih problema.

Preporuka procitaj FAQ s tih trakera.

 

Eire
13 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Cini se da je partis dolje. nadam se ne zadugo.

Eire
14 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
DukeOs kaže...

 Mjesecima se nisam ulogiravao na IPT ,Partis i nikakvih problema.

Preporuka procitaj FAQ s tih trakera.

 

 IPT nakon 3 mjeseca briše account, šalju mi mailove otprilike svakih 20 dana da se moram logovati na site barem jednom svake dvije sedmice i piše ako se ta neaktivnost nastavi 90 dana da će account biti nepovratno obrisan, iako sam uredno imao više torrenata na seedu(neki trackeri to prate a ne login), oni to ne gledaju već login.
Nemam vremena da čitam kompletne FAQ-ove, koristio sam search i pretraga nije dala nikakve rezultate za "park" ili "parking".

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
14 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Nažalost, čini se kako je Partisu i službeno došao kraj. Glavni admin je prema riječima jednoga od glavnih uploadera koji su bili uključeni u Partis i njegovo vođenje, nažalost preminuo te će Partis.si portal stati s radom.

14 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Rarbg ne radi više. Partis također. RIP.

 

Napokon dobio gigabitnu optiku, a nemam od kuda skidati (i seedati!). TPBu ne vjerujem jer je pun šrota.

 

Tražim neki generalno dobar tracker, može i private sa filmovima/serijama dobre kvalitete i da brzo izlaze nakon službenog releasea.

 

Što vi koristite ovih dana?

15 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
Kod mene torrent galaxy i torrentleech + seedbox.
14 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Ima li tko pozivnice za privatne trackere? torenthr?

 

Na partisu već mjesec dana ne radi search.

 

Nekada davno sam koristio rumunjski lasttorrents sad su navodno ponovno oživjeli pod last-files org

11 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Da li netko zna jel ima osim TL-a i IPT-a neki tracker da ima ove 0day MP3 packove?

 

Hvala.

12 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O

Filelist, Blutopia, IPT, Torrent Leech i Alpha ratio.  S njima sam manje više pokriven u smislu kvalitetnog sadržaja.

15 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

U potrazi sam za sinkroniziranim epizodama Spuzva Bob Skockani.

Na kojim privatnim torrent trackerima bi mogao to pronaci ? Torrent hr ?

 

7 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
Flameseeker kaže...

U potrazi sam za sinkroniziranim epizodama Spuzva Bob Skockani.

Na kojim privatnim torrent trackerima bi mogao to pronaci ? Torrent hr ?

 

 Da, ima ih na torrenthru.

8 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Nudi li netko pozivnicu za TorentHR
Brzina interneta 500/250

12 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Ne znam jeste li vidjeli, ali gasi se FileList.

Za mene jedan od najboljih trackera...

13 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
big smoke kaže...

Ne znam jeste li vidjeli, ali gasi se FileList.

Za mene jedan od najboljih trackera...

 lol taman sam se uclanio

Éire
12 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
big smoke kaže...

Ne znam jeste li vidjeli, ali gasi se FileList.

Za mene jedan od najboljih trackera...

 Sada vidim...ne vjerujem. I meni je tracker bio prva liga!

Imate li kakvu dobru alternativu za preporuciti, ili jos bolje - ponuditi? Uglavnom sam skidao sa spomenutog, te sa IPTorrenta i TorrentHRa.

14 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

ipak se ne gasi Filelist

http://trakt.tv/user/MjezZza
7 mjeseci
online
Privatni torrent trackeri P&O

Jel kod nas prate i kažnjavaju pirating?

 

Razmišljam uzeti seedbox i vpn pa me zanima kako to kod nas ide.

4 godine
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O

Koliko sam ja upoznat ne prate nego ako si optužen za nešto ili te iz nekog razloga imaju na piku onda pri pretrazi kuće ili stana pretražuju i računalo i gledaju jesi šta skidao ilegalno pa ti i to još nabace u kaznu.

Dakle ako nisi kriminalac siguran si 

12 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O

Nisu. Mišljenja sam da prvo treba riješiti korupciju na višim nacionalnim ali i lokalnim levelima. Kad to riješe onda neka slobodno krenu na malog čovjeka.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.10.2023 13:13 (mirno76).
12 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
Entropy kaže...

Jel kod nas prate i kažnjavaju pirating?

 

Razmišljam uzeti seedbox i vpn pa me zanima kako to kod nas ide.

 Nisu. Mišljenja sam da prvo treba riješiti korupciju na višim nacionalnim ali i lokalnim levelima. Kad to riješe onda neka slobodno krenu na malog čovjeka.

12 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Moze neko poslati pozivnicu za thr, po ne znam koji put je trazim na forumu ali niko nista :) uglavnom sto se tice uploada imao sam vrhunski ratio na partis.si, ali eto nema ih do nove godine. Pa eto ako neko ima bio bih mu zahvalan.

5 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
pitbullringo kaže...

Moze neko poslati pozivnicu za thr, po ne znam koji put je trazim na forumu ali niko nista :) uglavnom sto se tice uploada imao sam vrhunski ratio na partis.si, ali eto nema ih do nove godine. Pa eto ako neko ima bio bih mu zahvalan.

 Do nove godine? Čuo sam da je vlasnik umro i da je stoga trajno ugašeno. Imaš neki info da će se vratiti stranica?

12 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O

Pa nemam pojma, na stranici tako piše, vraćamo se 01.01.2024, pa vidjet ćemo šta će biti.

12 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Moze li mi neko poslati pozivnicu za iptorrents???? Naravno ukoliko je ima...

14 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Pozdrav! Uzimam veliki seedbox, pa ako netko želi možemo se dogovoriti za podijelu troškova i korištenja. Ako nema zainteresiranih, sam ću ga uzeti.

 

Uvjeti su da ste ozbiljni, imate iskustva s privatnim trackerima i dug staž na forumu. Minimalno 2 proofa s trackera.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pozivnice za privatne torrent trackere
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice