Pozivnice za privatne torrent trackere izdvojena tema

poruka: 5.095
|
čitano: 1.494.255
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
13 godina
online
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Cansee kaže...
Friday kaže...

Da, na THR-u je pravilo da se moze kupiti maksimalno jedna pozivnica mjesecno. Poprilicno strogo ako se mene pita. Valjda imaju dobar razlog za to.

Inace, ne volim nekakve sulude uvjete za tracker. Ja prije THR-a nisam nikada koristio privatne trackere i nisam imao nikakav "pedigre" po kojem bih zasluzio pozivnicu. Ali dobio sam ju i nije bilo nikakvih problema. Cak stovise - vrlo sam aktivan clan (trenutno skoro 300 torrenata na seedu). Od pozivnica koje sam ja podjelio za THR svega je nekolicina ljudi ispala nekorektna.

Sjecam se jednog lika koji je doslovno MOLIO za pozivnicu i onda u 2 mjeseca koristenja nije jedan jedini torrent skinuo. Ladno sam zamolio admina da mu obrise account. Sta ces nam?

 

Ja cu nastaviti dijeliti pozivnice kako mi budu dostupne (jer i ja sam ju dobio "na lijepe oci"). A za nepridrzavanje pravila ili neaktivnost - letite van. Vrlo jednostavno...

 

Pozdrav kolega, ja samo imam jedno pitanje, kako to da imaš 300 torrenata na seedu? Kolike to imaš hard diskove? 

 

 ja imam kombinirano (THR i TDAY) 200+ torrenta na seedu a nemam nista posebno od pohrane.
1 hdd od 2tb i 1 od 1tb.
i ovaj od 2 tb je na 80% popunjenosti.

9 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
zeryx kaže...
Cansee kaže...
Friday kaže...

Da, na THR-u je pravilo da se moze kupiti maksimalno jedna pozivnica mjesecno. Poprilicno strogo ako se mene pita. Valjda imaju dobar razlog za to.

Inace, ne volim nekakve sulude uvjete za tracker. Ja prije THR-a nisam nikada koristio privatne trackere i nisam imao nikakav "pedigre" po kojem bih zasluzio pozivnicu. Ali dobio sam ju i nije bilo nikakvih problema. Cak stovise - vrlo sam aktivan clan (trenutno skoro 300 torrenata na seedu). Od pozivnica koje sam ja podjelio za THR svega je nekolicina ljudi ispala nekorektna.

Sjecam se jednog lika koji je doslovno MOLIO za pozivnicu i onda u 2 mjeseca koristenja nije jedan jedini torrent skinuo. Ladno sam zamolio admina da mu obrise account. Sta ces nam?

 

Ja cu nastaviti dijeliti pozivnice kako mi budu dostupne (jer i ja sam ju dobio "na lijepe oci"). A za nepridrzavanje pravila ili neaktivnost - letite van. Vrlo jednostavno...

 

Pozdrav kolega, ja samo imam jedno pitanje, kako to da imaš 300 torrenata na seedu? Kolike to imaš hard diskove? 

 

 ja imam kombinirano (THR i TDAY) 200+ torrenta na seedu a nemam nista posebno od pohrane.
1 hdd od 2tb i 1 od 1tb.
i ovaj od 2 tb je na 80% popunjenosti.

 

A dobro da, vjerojatno držite manje datoteke na seedu, ja najčešće skidam velike, od 50+ gb pa ih držim oko mjesec dana na seedu. Ove manje datoteke maknem ranije. Nekako sam stekao dojam da se najviše skidaju te veće datoteke, trebalo mi je oko godinu i pol da postanem extreme user, što vjerujem da je ok.

13 godina
online
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

da vecinom serije i filmove skidam.

 

filmovi su oko 4-5gb serije puno manje.

 

 

14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Ja ne gledam koliko seedam. Kako seedam. Sve sto skinem ostane gore pa kad me pukne pobrisem.
Nema nekog pravila.
Vrtim doma always on torrent na intel nucu.

Sve se moze kad je volje i zelje..
Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Cansee kaže...

 

Pozdrav kolega, ja samo imam jedno pitanje, kako to da imaš 300 torrenata na seedu? Kolike to imaš hard diskove? 

 

 

4x8 TB u RAID 5

 

 

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.2.2024 12:51 (Friday).
2 godine
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Friday kaže...

 

4x8 TB u RAID 5

 

 

 

Svaka čast...

 

Ali, toliko karme si napičio na THR  dok se isto karme davalo i za puno malih skinutih torrenata,  dok negdje 2016 nisu počeli dijeliti karmu po veličini skinutog materijala.

 

Svakako, respekt na trudu.

合氣道
16 godina
odjavljen
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Zaporožac kaže...
Friday kaže...

 

4x8 TB u RAID 5

 

 

 

Svaka čast...

 

Ali, toliko karme si napičio na THR  dok se isto karme davalo i za puno malih skinutih torrenata,  dok negdje 2016 nisu počeli dijeliti karmu po veličini skinutog materijala.

 

Svakako, respekt na trudu.

 

U mojim pocecima kad se na mrsavom ADSL-u i jos manjim diskovima seedalo bilo je jako tesko. Ali sam zato izracunao koji je najbolji omjer velicine torrenta i karme po satu. Pa sam onda napravio crawler koji je skinuo stotine torrenata od cca 100 mega velicine i to sam onda drzao na seedu. Karma je sibala kao luda. Sad nije problem kad se ima resursa.

Ovo nije nikakav dedicated seedbox. Samo moj kucni NAS kojem je to tek jedna od namjena.

 

Inace, prije godinu otprilike sam htio uploadati najveci torrent ikada (preko 4TB). Radi se o mojoj kolekciji spotova i video mixeva. Nazalost, nakon nekoliko tjedana pokusavanja svega i svacega jednostavno sam odustao jer ni jedan jedini torrent klijent nije u stanju to odraditi. Pukne nakon 30-ak sati hashiranja. Ili kaze da je gotov ali .torrent fajl bude neispravan.

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav,

 

ima li tko dobre volje za jedan invite za THR?

 

Šaljem proof s TL-a ako treba...

 

Hvala unaprijed! :)

13 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Friday kaže...
Cansee kaže...

 

Pozdrav kolega, ja samo imam jedno pitanje, kako to da imaš 300 torrenata na seedu? Kolike to imaš hard diskove? 

 

 

4x8 TB u RAID 5

 

 

Sakrio da se ne vidi pro0n koji skida i seeda.. pffff 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
16 godina
odjavljen
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
sudy_freak kaže...

Sakrio da se ne vidi pro0n koji skida i seeda.. pffff 

 

Heh, to sam odmah po registraciji onemogucio (pristup tim materijalima). Slab sam covjek

Freak Show Inc.
4 godine
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozz

 

Evo situacije kod mene. QNAP NAS sa 12 x 3,5" + 4 x 2,5" + 2 x m.2 mesta. 6x16TB RAID za podatke i torrent. Ostalo je za potrebe firme...

 

Preko 3000 torrenata na seed-u. Više od 3 godine nisam ništa obrisao, sve što skinem ostaje na seed-u, za sad...

 

5 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
razor_amd kaže...

Pozz

 

Evo situacije kod mene. QNAP NAS sa 12 x 3,5" + 4 x 2,5" + 2 x m.2 mesta. 6x16TB RAID za podatke i torrent. Ostalo je za potrebe firme...

 

Preko 3000 torrenata na seed-u. Više od 3 godine nisam ništa obrisao, sve što skinem ostaje na seed-u, za sad...

 

 pih lagano kad možeš u firmi i još na hardver od firme, kod nas nesmeš spomenut torrent riječ

11 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav,

 

zamolio bih neki "invite kod" za torrent HR i ako moze u PM 

neki kratki opis pravila i kako se koristi? 

 

Bio sam clan PARTI.SI godinama prije nego sto su ga ugasili.

Tamo je samo trebalo paziti na omjer skidanja / uploada. 

 

Lp

 

9 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Nudim 1x THR, potreban proof aktivnosti s nekog drugog trackera.

 

Edit: Poslano

 

 

Inače ne tražim ali u zadnje vrijeme su se kolege forumaši pokazali nekorektni, traže pozivnicu i onda ili uopće nisu aktivni ili skupljaju HnR, kao recimo VooDooZg , brankan77
NHF, samo upozorenje drugima da ne troše pozivnice na vas 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.2.2024 23:15 (0x4c756b61).
12 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
0x4c756b61 kaže...

Nudim 1x THR, potreban proof aktivnosti s nekog drugog trackera.

 

 

 

Inače ne tražim ali u zadnje vrijeme su se kolege forumaši pokazali nekorektni, traže pozivnicu i onda ili uopće nisu aktivni ili skupljaju HnR, kao recimo VooDooZg , brankan77
NHF, samo upozorenje drugima da ne troše pozivnice na vas 

 

 

Trošio bi da imaju nešto za ponuditi, iskreno o tom torrent HR se priča kao o svetom gralu a više filmova u jačim rezolucijama ima na raznim drugim site-ovim tipa 1337x, Zamunda i pogotovo rargb.to

 

Tako da eto ispričavam se kaj sam tražio ako je mogu propustiti pozivnicu nekom drugom eto rado - samo mi objasnite kako da to napravim !!

14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
VooDooZg kaže...

 

Trošio bi da imaju nešto za ponuditi, iskreno o tom torrent HR se priča kao o svetom gralu a više filmova u jačim rezolucijama ima na raznim drugim site-ovim tipa 1337x, Zamunda i pogotovo rargb.to

 

Tako da eto ispričavam se kaj sam tražio ako je mogu propustiti pozivnicu nekom drugom eto rado - samo mi objasnite kako da to napravim !!

 Pa tebi drugo ništa ni ne treba osim public trackera :)

5 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
VooDooZg kaže...
0x4c756b61 kaže...

Nudim 1x THR, potreban proof aktivnosti s nekog drugog trackera.

 

 

 

Inače ne tražim ali u zadnje vrijeme su se kolege forumaši pokazali nekorektni, traže pozivnicu i onda ili uopće nisu aktivni ili skupljaju HnR, kao recimo VooDooZg , brankan77
NHF, samo upozorenje drugima da ne troše pozivnice na vas 

 

 

Trošio bi da imaju nešto za ponuditi, iskreno o tom torrent HR se priča kao o svetom gralu a više filmova u jačim rezolucijama ima na raznim drugim site-ovim tipa 1337x, Zamunda i pogotovo rargb.to

 

Tako da eto ispričavam se kaj sam tražio ako je mogu propustiti pozivnicu nekom drugom eto rado - samo mi objasnite kako da to napravim !!

 

držs se ti dećko pajrtbeja to je za tebe ti si zaluto malo, thr je trenutno sveti gral čak i ispred crne berze , nije ti to block buster sajt , thr ti je više specificiran za domaće serije,dokumentarce, glazbu, crtane stripovi i sl.  

 

12 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Evo poskidat ću nešto tek toliko i pustiti bar 72 sata da se može skinuti čisto zato jer si mi sad nabio osjećaj krivnje !!

- nemoj me krivo shvatiti, greška je i moja ali o tom THR se pričako kao da je nekadašnji rarbg koji je kad si odabrao film u 4k imao još 10 opcija tog 4k da li s atmosom, da li sa jačim bitrate-om dali sa DTS true-HD itd, tu ih masa nema ni 4k i kad sam tražio nisam našao na Thr a našao sam na ovim public i jednostavno ga nisam koristio, moja greška kaj sam tražio i molio za pozivnicu ali kažem ne vidim poantu za moju potrebu nažalost pogotovo sad uz ovu brzinu neta danas.

 

ili kažem mi objasnite kak da dam nekom drugom tu pozivnicu - može i u pm

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.2.2024 19:26 (VooDooZg).
16 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
VooDooZg kaže...

nekadašnji rarbg koji je kad si odabrao film u 4k imao još 10 opcija tog 4k da li s atmosom, da li sa jačim bitrate-om dali sa DTS true-HD itd, tu ih masa nema ni 4k 

 Samo na public, također nabavljam u DV kvaliteti jer imam OLED TV

LOL: Crobrother
5 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
VooDooZg kaže...

Evo poskidat ću nešto tek toliko i pustiti bar 72 sata da se može skinuti čisto zato jer si mi sad nabio osjećaj krivnje !!

- nemoj me krivo shvatiti, greška je i moja ali o tom THR se pričako kao da je nekadašnji rarbg koji je kad si odabrao film u 4k imao još 10 opcija tog 4k da li s atmosom, da li sa jačim bitrate-om dali sa DTS true-HD itd, tu ih masa nema ni 4k i kad sam tražio nisam našao na Thr a našao sam na ovim public i jednostavno ga nisam koristio, moja greška kaj sam tražio i molio za pozivnicu ali kažem ne vidim poantu za moju potrebu nažalost pogotovo sad uz ovu brzinu neta danas.

 

ili kažem mi objasnite kak da dam nekom drugom tu pozivnicu - može i u pm

 

 

opet nisi shvatio što sam napisao thr je sveti gral za određene stvari, srpsku seriju iz 90-tih bolji život ćeš naći samo na thr iliti crna berza nikakav public i ostala komercijala

12 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
deev_zg kaže...

 

opet nisi shvatio što sam napisao thr je sveti gral za određene stvari, srpsku seriju iz 90-tih bolji život ćeš naći samo na thr iliti crna berza nikakav public i ostala komercijala

 

Ok, eto moja greška - ovaj info koji si mi sad dao nisam znao, niti sam ga mogao saznati, sad mi je jasnije i žao mi je kaj sam tražio pozivnicu..

5 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
hrka11 kaže...
deev_zg kaže...

 

istina neki idu iz krajnosti u krajnost

Kakva krajnost,ovo sto je naveo je najosnovnije nesto....samo da si aktivan nista vise tj. da seedas pa imao upaljen svoj komp 0-24 ili placao najjeftiniji seedbox nebitno,tvoja stvar kako ces to odradit.

Jazavci koji dodju i traze pozivnicu samo radi tog da skinu 2-3 torenta i vise se ne pojave ovo sigurno ne rade pa je bar njih otkantao ovako.

 

ja nemam nikakav seedbox , niti mi je komp upaljen 0-24, što je najbolje od svega nemam ni kućni internet, imam jedino službenu tarifu od 190 gb prometa preko moba i uspješno održavam oko 10tak prajvt t.trekera

9 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav, nekad davno sam imao acc na torrenthr.

 

Dali bi mi netko mogao poslati inv kod, htio bih skidati sinkronizirane crtiće za djecu :)

14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
dr3ad kaže...

Pozdrav, nekad davno sam imao acc na torrenthr.

 

Dali bi mi netko mogao poslati inv kod, htio bih skidati sinkronizirane crtiće za djecu :)

 nekad davno si imao..

 

sada vise nemas...

 

:)

crtici, netflix, hbo max, sky showtime, hrti

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2024 9:05 (tuna-1).
5 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
tuna-1 kaže...
dr3ad kaže...

Pozdrav, nekad davno sam imao acc na torrenthr.

 

Dali bi mi netko mogao poslati inv kod, htio bih skidati sinkronizirane crtiće za djecu :)

 nekad davno si imao..

 

sada vise nemas...

 

:)

crtici, netflix, hbo max, sky showtime, hrti

 

još jedan padobranac 

9 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

imaš li pozivnicu ili nemaš?

5 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
dr3ad kaže...

imaš li pozivnicu ili nemaš?

 

 

nemam, al da ih imam stotine, tebi sigurno nebi nikad dao 

9 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

bravo care, osim što trošiš svoju trošiš i tuđu energiju, koga briga što bi ti...

15 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Jel znate za neki tracker koji ima android igre i aplikacije? Na ovim general trackerima(IPT, TL, THR) nemogu bas naci stvari ili je upakirano u neke packove di skidam 50gb stvari koje mi netrebaju.

16 godina
odjavljen
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Masa ljudi se ovdje javlja da im trebaju crtici za djecu. Nazalost, skoro nitko od njih nije dobio pozivnicu. Ne ulazim uopce u to kakvi bi oni bili clanovi na trackeru. Ajde vi kojima trebaju crtici javite mi se na PM pa cu vam dati pristup na dio moje kolekcije. Imam troje djece pa se ne mogu ne sazaliti...

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.3.2024 21:06 (Friday).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice