Ovisnost o računalu

poruka: 289
|
čitano: 59.594
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Ovisnost o računalu

ako koriste po 12 sati računalo 6 dana u tjednu ovisni jesu...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Ovisnost o računalu
Ag3nt kaže...

Dnevno provedem oko 12 sati za PC-om.Ali da imam baš potrebu da sjedim po cijeli dan,NEMAM!Već jednostavno to mi je hobi.Ne bavim se sportom tako da...

Pa kako mozes reci da nemas potrebu sjediti cijeli dan za racunalom a provodis 12 sati za pc-om, pa sta je to ako nije cijeli dan?, ostane ti 8 sati za spavanje i samo 4 sata za nesto drugo osim racunalal!!! 
16 godina
neaktivan
offline
Ovisnost o računalu

kad bi bila skala ovisnosti od 1 do 10 ja bi bio na 9 mjestu pa mozda čak i na 10

NevinašceNevinašce

16 godina
neaktivan
offline
Ovisnost o računalu

Uopće ne.Ja svoje slobodno vrijeme provodim za kompom,i to ne smatram nikakvom ovisnošću.Ponekad sam,kad nabavim dobru igru i do 30 sati bez prestanka za kompom,ako se nađe prilika i to nije nikakava ovisnost.

Ako trebam nešto napraviti onda se bez problema odvojim od kompa,sve ovisi kak je neko glup,pa sere da je o nečemu ovisan.Ovisnost ne postiji,samo kreteni koji traže neko sažaljenje od drugih,smišljaju takva sranja.Normalno taj pojam je kao i sve drugo došel iz USA, a nebrem vjerovati da ima kretena koji im vjeruju.Svakog takvog "ovisnika" treba odlamiti tak da mu izbiješ sve zube pa ćemo vidjet dal je još ovisan.

16 godina
neaktivan
offline
Ovisnost o računalu

Nemoj tako mozda kod njega dan traje 72h....

 

Ja nisam ovisan o računalu ali mislim da ima ljudi koji jesu i da bi mi svi trebali malo razmisliti sta bi sve mogli učiniti za ono vrijeme provedeno na računalima...

 

Kako duboko, da me 4ndY vidi tako bi se ponosio mnome... :)

16 godina
odjavljen
offline
Ovisnost o računalu

mislim da sam je jedan od najveći ovisnika ovdje... ja sam u školi do 13-15h i onda kad dođem doma odmah na PC i na njemu sam do 2-3hBelji se ujutro...ako je netko duže od mene na PC nek mi se javi....

16 godina
neaktivan
offline
RE: Ovisnost o računalu
Radeon PRO kaže...

mislim da sam je jedan od najveći ovisnika ovdje... ja sam u školi do 13-15h i onda kad dođem doma odmah na PC i na njemu sam do 2-3hBelji se ujutro...ako je netko duže od mene na PC nek mi se javi....

 mnogo korisnika tu ti je puno duže na kompu

P.S.ti nemaš zadaće?

http://www.freewebs.com/horagio/
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ovisnost o računalu
toma kaže...

Uopće ne.Ja svoje slobodno vrijeme provodim za kompom,i to ne smatram nikakvom ovisnošću.Ponekad sam,kad nabavim dobru igru i do 30 sati bez prestanka za kompom,ako se nađe prilika i to nije nikakava ovisnost.

Ako trebam nešto napraviti onda se bez problema odvojim od kompa,sve ovisi kak je neko glup,pa sere da je o nečemu ovisan.Ovisnost ne postiji,samo kreteni koji traže neko sažaljenje od drugih,smišljaju takva sranja.Normalno taj pojam je kao i sve drugo došel iz USA, a nebrem vjerovati da ima kretena koji im vjeruju.Svakog takvog "ovisnika" treba odlamiti tak da mu izbiješ sve zube pa ćemo vidjet dal je još ovisan.

 E pa gle... kljucna rijec je AKO TREBAM, (trebalo bi biti: ako HOCU), znaci odvajas se od kompa samo ako trebas, i 30 sati za kompom jest ovisnost i tvoj izrazito agresivan odgovor to vrlo jasno pokazuje, al' to je tvoj zivot pa koga to ionako briga, ali eto zelio sam samo prokomentirati.

Dok sam prije provodio 12-15 sati na kompu uopce mi nije palo napamet niti pomisliti da sam ovisan o njemu ali sada kada provedem 1-2 sata dnevno (cesto  niti toliko) jasno vidim koliki sam ovisnik bio.
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.4.2008 20:42 (croart).
16 godina
offline
Ovisnost o računalu

Ljudi ak neko misli da je tolko ovisan o necem da si ne moze pomoci, uvijek se moze baciti u pakao Vrapca!

Bolnice, naravno!


Amd Athlon64 X2 6400+ Black Edition, Thermaltake V1, Gigabyte GA-M56S-S3, 4GB DDR2 800 Kingmax, Powercolor Radeon 2600xt 256Mb DDR4, Forton Blue Storm 2 500W, Seagate 250GB, Samsung 205BW 20" Widescreen, Thermaltake Armor Jr., Logitech Z-2300, Logitech LX 500
16 godina
odjavljen
offline
RE: Ovisnost o računalu
Horagio kaže...
Radeon PRO kaže...

mislim da sam je jedan od najveći ovisnika ovdje... ja sam u školi do 13-15h i onda kad dođem doma odmah na PC i na njemu sam do 2-3hBelji se ujutro...ako je netko duže od mene na PC nek mi se javi....

 mnogo korisnika tu ti je puno duže na kompu

P.S.ti nemaš zadaće?

 ja svoju zadaću napišem na satu...a gledaj to sam rekao samo što sam doma...mene profa iz informatike uzima za nastavu s osmašima(inače ja sam sedmaš)....dizajner školskih novina....molim ljepo....mislim da spadam u one teške ovisnike o PC...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ovisnost o računalu
Radeon PRO kaže...


  ja svoju zadaću napišem na satu...a gledaj to sam rekao samo što sam doma...mene profa iz informatike uzima za nastavu s osmašima(inače ja sam sedmaš)....dizajner školskih novina....molim ljepo....mislim da spadam u one teške ovisnike o PC...
  daj molim te...
Jel  znaš  kad  si  ovisnik  o  kompu?
Kad  totalno  zanemariš  privatni  život;
Napustiš  školu  zbog  kompa;
Napustiš  posao  zbog  kompa;
Samo  cijeli  dan  i  noc  sjediš  pred  prokletom  kutijom  i  diviš  joj  se.
Ko  oni  kinezi  koji  krepavaju  pred  kompom.
To  je  ovisnost.
Ostalo  su  bajke  i  predpostavke. 

Athlon X2 5000+@ 3200mhz,Gigabyte GA-MA770-DS3,Geil ultra 2x1gb, Gigabyte radeon HD 3870
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ovisnost o računalu
Radeon PRO kaže...
Horagio kaže...
Radeon PRO kaže...

mislim da sam je jedan od najveći ovisnika ovdje... ja sam u školi do 13-15h i onda kad dođem doma odmah na PC i na njemu sam do 2-3hBelji se ujutro...ako je netko duže od mene na PC nek mi se javi....

 mnogo korisnika tu ti je puno duže na kompu

P.S.ti nemaš zadaće?

 ja svoju zadaću napišem na satu...a gledaj to sam rekao samo što sam doma...mene profa iz informatike uzima za nastavu s osmašima(inače ja sam sedmaš)....dizajner školskih novina....molim ljepo....mislim da spadam u one teške ovisnike o PC...
 dobro ti je LUXX napisal, ti si neko superinteligentno dijete,koje sve zapamti čim čuje, budući nobelovac, jer ako samo zadaću napišeš, a nit knjigu ne pogledaš i sve znaš kao što navodiš u školi, evo novog Einsteina

http://www.freewebs.com/horagio/
16 godina
odjavljen
offline
RE: Ovisnost o računalu
Horagio kaže...
Radeon PRO kaže...
Horagio kaže...
Radeon PRO kaže...

mislim da sam je jedan od najveći ovisnika ovdje... ja sam u školi do 13-15h i onda kad dođem doma odmah na PC i na njemu sam do 2-3hBelji se ujutro...ako je netko duže od mene na PC nek mi se javi....

 mnogo korisnika tu ti je puno duže na kompu

P.S.ti nemaš zadaće?

 ja svoju zadaću napišem na satu...a gledaj to sam rekao samo što sam doma...mene profa iz informatike uzima za nastavu s osmašima(inače ja sam sedmaš)....dizajner školskih novina....molim ljepo....mislim da spadam u one teške ovisnike o PC...
 dobro ti je LUXX napisal, ti si neko superinteligentno dijete,koje sve zapamti čim čuje, budući nobelovac, jer ako samo zadaću napišeš, a nit knjigu ne pogledaš i sve znaš kao što navodiš u školi, evo novog Einsteina

 učim neke predmete ali većinu predmeta se treba slušati i zapamtiš sve i kad je test ili nešto slično pročitaš i sve znaš...moj prosjek je 4,9...jedino hrvatski imam 4 ostalo 5....hrvatski nemogu imati pet jer testove dobijem 5 a ovo ostalo dobijem 3-4 jer nemogu izgovoriti slovo R...ključ učenja je da t paziš na satu i da imaš zanimanje...ako ti nemaš zanimanje za nešto badava ti uči cijeli dan kad ništa nećeš naučit...pa zar nije tako????
16 godina
odjavljen
offline
RE: Ovisnost o računalu
LUXX kaže...
Radeon PRO kaže...


  ja svoju zadaću napišem na satu...a gledaj to sam rekao samo što sam doma...mene profa iz informatike uzima za nastavu s osmašima(inače ja sam sedmaš)....dizajner školskih novina....molim ljepo....mislim da spadam u one teške ovisnike o PC...
  daj molim te...
Jel  znaš  kad  si  ovisnik  o  kompu?
Kad  totalno  zanemariš  privatni  život;
Napustiš  školu  zbog  kompa;
Napustiš  posao  zbog  kompa;
Samo  cijeli  dan  i  noc  sjediš  pred  prokletom  kutijom  i  diviš  joj  se.
Ko  oni  kinezi  koji  krepavaju  pred  kompom.
To  je  ovisnost.
Ostalo  su  bajke  i  predpostavke. 

 privatni život nemam jer sam se preselio u pulu...živio sam u slavoniji i tamo sam imo frendove,cure i sve ostalo dođem u pulu i nemam ništa...onda sam krenuo raditi na PC i tek onda sam postao ovisnik....sad se ispravljam nisam teško ovisnik ja sam neki osrenji ovisnik o PC....
16 godina
protjeran
offline
RE: Ovisnost o računalu
Za netkoga tko kaze da je pametan, si ustvari vrlo glup*...
Da se malo otkopcaj s kompa, pogledaj oko sebe, razmisli, pa uvidi sto u toj tvojoj slici ne stima....
16 godina
neaktivan
offline
Ovisnost o računalu

Ovisnost  o  racunalu/kompjuteru  NE  POSTOJI!  I  ne  moze  se  uspoređivati  kao  ovisnost  o  drogi,  alkoholu  i  sl.  Ne  tako  davno  sam  bio  citao  od  nekoga  "psihijatra"  mjerilo  ovisnosti  o  kompjuteru u satima.

Ne  znam  više  niti  koliko  sati  niti  šta  je  pisalo  za  pojedine  sate  ali  taj  "psihijatar"  je  napravio  neku  tablicu/skalu  i  vremenski  je  odredio  recimo  svakodnevno  6  sati  provedeno  pred  racunalom  je  pocetak  ovisnosti  i  takve  gluposti.

Znaci  po  njegovoj  filozofiji  oni  koji  rade  i  koriste  racunalo  za  rad  i  ako  provedu  svaki  dan  na  poslu  više  od  6  sati  oni  pocimnju  biti  ovisni  Smijeh

 

Dakle  recimo  netko  tko  na  poslu  provede  8  sati  za  racunalom  +  da  još  mora  doma  raditi  nešto  za  posao  ili  sebi  privatno  2-3  sata  je  teški  ovisnik?

Nije  nego  toj  osobi  je  kompjuter  nuzno  potreban  za  njegov  rad  i  to  onda  nije  nikakva  ovisnost. Ali  po mišljenju  nekog uglednog psihijatra on bi bio tretiran kao ovisnik o racunalu Smijeh

 

Luxx  je  lijepo  napisao  nešto  što  bi  se  moglo  nazvati  ovisnošcu  ali  to  je  više  bolest  nego  ovisnost  ako  zanemariš  ama  baš  sve  osim  kompjutera.

 

Sam  neki  put  znam  provesti  cijeli  ali  baš  cijeli  dan  za  kompjuterom  bilo  igrajuci  igre  ili  gledam  filmove  ili  šta  vec  radim  ali  ne  zato  jer  sam  ovisan  vec  zato  jer  ja  to  zelim.

Isto  tak  zna  proci  dan  jedva  da  stignem  pola  sata  provesti  za  kompjuterom.

Znam  da  kad  izađe  Starcraft  2  da  necu  izaci  iz  stana  minimalno  tjedan  dana  i  sad  ce  mi  neki  psihijatar  bubnut  da  sam  ovisan.  NISAM!  ja  to  sam  zelim.


May The Force be With You DuDe!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ovisnost o računalu
Darth Punisher kaže...

Ovisnost  o  racunalu/kompjuteru  NE  POSTOJI!  I  ne  moze  se  uspoređivati  kao  ovisnost  o  drogi,  alkoholu  i  sl.  Ne  tako  davno  sam  bio  citao  od  nekoga  "psihijatra"  mjerilo  ovisnosti  o  kompjuteru u satima.

Ne  znam  više  niti  koliko  sati  niti  šta  je  pisalo  za  pojedine  sate  ali  taj  "psihijatar"  je  napravio  neku  tablicu/skalu  i  vremenski  je  odredio  recimo  svakodnevno  6  sati  provedeno  pred  racunalom  je  pocetak  ovisnosti  i  takve  gluposti.

Znaci  po  njegovoj  filozofiji  oni  koji  rade  i  koriste  racunalo  za  rad  i  ako  provedu  svaki  dan  na  poslu  više  od  6  sati  oni  pocimnju  biti  ovisni  Smijeh

 

Dakle  recimo  netko  tko  na  poslu  provede  8  sati  za  racunalom  +  da  još  mora  doma  raditi  nešto  za  posao  ili  sebi  privatno  2-3  sata  je  teški  ovisnik?

Nije  nego  toj  osobi  je  kompjuter  nuzno  potreban  za  njegov  rad  i  to  onda  nije  nikakva  ovisnost. Ali  po mišljenju  nekog uglednog psihijatra on bi bio tretiran kao ovisnik o racunalu Smijeh

 

Luxx  je  lijepo  napisao  nešto  što  bi  se  moglo  nazvati  ovisnošcu  ali  to  je  više  bolest  nego  ovisnost  ako  zanemariš  ama  baš  sve  osim  kompjutera.

 

Sam  neki  put  znam  provesti  cijeli  ali  baš  cijeli  dan  za  kompjuterom  bilo  igrajuci  igre  ili  gledam  filmove  ili  šta  vec  radim  ali  ne  zato  jer  sam  ovisan  vec  zato  jer  ja  to  zelim.

Isto  tak  zna  proci  dan  jedva  da  stignem  pola  sata  provesti  za  kompjuterom.

Znam  da  kad  izađe  Starcraft  2  da  necu  izaci  iz  stana  minimalno  tjedan  dana  i  sad  ce  mi  neki  psihijatar  bubnut  da  sam  ovisan.  NISAM!  ja  to  sam  zelim.


 Očito nisi shvatio što sam napiso. Ljudi koji koriste računalo na poslu se ne bi trebali smatrati ovisnima zato jer to ne ovisi o njima hoće li raditi na računalu ili neće (šef ih tjera), a drugo je ono kad si svaki dan na kompjuteru. Ja kad dođem doma prvo odem u sobu upaliti komp (prešlo mi je u naviku) a onda odem nešto pojesti i nakon toga budem na kompu dok ne zaspem, to jest na dva kompa.

Nema pitanja na koje ne postoji odgovor.
http://pchaker.blog.hr/
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ovisnost o računalu
Darth Punisher kaže...

 

Sam  neki  put  znam  provesti  cijeli  ali  baš  cijeli  dan  za  kompjuterom  bilo  igrajuci  igre  ili  gledam  filmove  ili  šta  vec  radim  ali  ne  zato  jer  sam  ovisan  vec  zato  jer  ja  to  zelim.

 

Znam  da  kad  izađe  Starcraft  2  da  necu  izaci  iz  stana  minimalno  tjedan  dana  i  sad  ce  mi  neki  psihijatar  bubnut  da  sam  ovisan.  NISAM!  ja  to  sam  zelim.


 Ha ha, fakat je zabavno citati ovakve izjave (ti si vec serijski ovisnik Smijeh).

No matter how fantastic your latest and greatest PC is, you will be able to buy it for half the price in 12 months
16 godina
odjavljen
offline
RE: Ovisnost o računalu
bestia kaže...
Za netkoga tko kaze da je pametan, si ustvari vrlo glup*...
Da se malo otkopcaj s kompa, pogledaj oko sebe, razmisli, pa uvidi sto u toj tvojoj slici ne stima....
 Šta da se družim s drogerašima??Alkoholičarima??Ili s onima koji već po 2 put ponavljaju isti razred???
16 godina
odjavljen
offline
RE: Ovisnost o računalu
bestia kaže...
Za netkoga tko kaze da je pametan, si ustvari vrlo glup*...
Da se malo otkopcaj s kompa, pogledaj oko sebe, razmisli, pa uvidi sto u toj tvojoj slici ne stima....
 Šta se pravim pametan kad je istina šta sam rekao trebaš samo paziti na satu i sve ćeš zapamtiti a ako ti pišeš poruke,igrapp igre na mobitelu naravno da će ti sve biti teško!!
16 godina
protjeran
offline
RE: Ovisnost o računalu
Radeon PRO kaže...
bestia kaže...
Za netkoga tko kaze da je pametan, si ustvari vrlo glup*...
Da se malo otkopcaj s kompa, pogledaj oko sebe, razmisli, pa uvidi sto u toj tvojoj slici ne stima....
 Šta da se družim s drogerašima??Alkoholičarima??Ili s onima koji već po 2 put ponavljaju isti razred???
 Davno sam bio u Puli zadnji put (prije nekih 5. godina), pa nebi znao sto se promjenulo, no jedno sam siguran, da valjda postoji jos netko normalan u tom gradu, a cisto sumljam da se svi "djevojcice i djecaci" u osnovnoj skoli ( barem se to tako zvalo u moje vrijeme) drogiraju, opijaju, i tko zna sto jos. Moja ti je namjera rec da za svoj zivot mozes samo kriviti sebe (nisam nikakav psiholog ili ucitelj zivota), te da te upozorim da u svojoj osamljenosti i otudenosti od stvarnosti nema nista dobro, a internet ti u tome sasvim sigurno nece pomoci.
Onaj zivot (punim plucima) van tvoje sobe koliko god se tebi cino sumoran, je zapravo realnost s kojom se trebas suociti, a ako si inteligentan naci ces nacina uzeti najbolje od svega te se usmjeriti ka onoj tvojoj boljoj buducnosti.
Vidis, zasigurno postoji veci broj ljudi na ovom forumu koji su prosli ili prolaze slicne faze otudenosti i nezainteresiranosti svime "ostalim" oko sebe, jednostranosti u svom misljenju itd, NISI SAM' SAMO USAMLJEN
Ja u svom poslu cesto upoznajem ljude koji nemaju verbalnih vjestina i osobnih karakteristika, usljed upravo ovakve takozvane "ovisnosti", te je vrlo cesto nemoguce ostvariti nekakvu normalnu komunikacijsku razinu koja je nepohodna, kako u radnim uvijetima tako i u zivotu opcenito.
Da ne duljim bezveze, ovaj moj prijedlog od gore u prijasnjem postu jos uvijek stoji....

 

Zlo i Naopako
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.4.2008 13:28 (bestia).
16 godina
odjavljen
offline
RE: Ovisnost o računalu
bestia kaže...
Radeon PRO kaže...
bestia kaže...
Za netkoga tko kaze da je pametan, si ustvari vrlo glup*...
Da se malo otkopcaj s kompa, pogledaj oko sebe, razmisli, pa uvidi sto u toj tvojoj slici ne stima....
 Šta da se družim s drogerašima??Alkoholičarima??Ili s onima koji već po 2 put ponavljaju isti razred???
 Davno sam bio u Puli zadnji put (prije nekih 5. godina), pa nebi znao sto se promjenulo, no jedno sam siguran, da valjda postoji jos netko normalan u tom gradu, a cisto sumljam da se svi "djevojcice i djecaci" u osnovnoj skoli ( barem se to tako zvalo u moje vrijeme) drogiraju, opijaju, i tko zna sto jos. Moja ti je namjera rec da za svoj zivot mozes samo kriviti sebe (nisam nikakav psiholog ili ucitelj zivota), te da te upozorim da u svojoj osamljenosti i otudenosti od stvarnosti nema nista dobro, a internet ti u tome sasvim sigurno nece pomoci.
Onaj zivot (punim plucima) van tvoje sobe koliko god se tebi cino sumoran, je zapravo realnost s kojom se trebas suociti, a ako si inteligentan naci ces nacina uzeti najbolje od svega te se usmjeriti ka onoj tvojoj boljoj buducnosti.
Vidis, zasigurno postoji veci broj ljudi na ovom forumu koji su prosli ili prolaze slicne faze otudenosti i nezainteresiranosti svime "ostalim" oko sebe, jednostranosti u svom misljenju itd, NISI SAM' SAMO USAMLJEN
Ja u svom poslu cesto upoznajem ljude koji nemaju verbalnih vjestina i osobnih karakteristika, usljed upravo ovakve takozvane "ovisnosti", te je vrlo cesto nemoguce ostvariti nekakvu normalnu komunikacijsku razinu koja je nepohodna, kako u radnim uvijetima tako i u zivotu opcenito.
Da ne duljim bezveze, ovaj moj prijedlog od gore u prijasnjem postu jos uvijek stoji....

 

 dobro malo sam pretjerao s ono drogiraju...ali što se tiče alkohola i cigareta nisam...bar je tako na Vidikovcu...cure sve puše...dečki ima tuj nekih koji nepuše među kojima sam i ja...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ovisnost o računalu
Radeon PRO kaže... 

...
 dobro malo sam pretjerao s ono drogiraju...ali što se tiče alkohola i cigareta nisam...bar je tako na Vidikovcu...cure sve puše...dečki ima tuj nekih koji nepuše među kojima sam i ja...
ajme majko, sta mi se gadi kada zenske puse! I jel one sad ocekuju da ih netko poljubi?!?!  Ja sigurno nebi.
Surova cinjenica ali nazalost tako je i po svim splitskim OŠ.

http://www.puma1400.deviantart.com
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ovisnost o računalu
Radeon PRO kaže...

 

 dobro malo sam pretjerao s ono drogiraju...ali što se tiče alkohola i cigareta nisam...bar je tako na Vidikovcu...cure sve puše...dečki ima tuj nekih koji nepuše među kojima sam i ja...
 ma, na svakoj školi ti ima takvih, al kaj buš moraš imat frendove. ja nit moji prijatelji ne pušimo , al poznam neke koji puše. to kaj oni puše ne znači da moraš i ti. probaj se s nekim skompat(ne s kompom,LOL) jer kako kaže stara poslovica : Tko traži prijatelja bez mane, ostat će bez njega(prijatelja).

http://www.freewebs.com/horagio/
16 godina
protjeran
offline
Ovisnost o računalu

Ok,imam i ja jednoga frenda koji sve više naginje ovisnosti,naime jedino što ga tjera od računala je to da i njegova braća oćeju na računalo se igrat,ali i u to vrijeme govori onu poznatu:daj da ti pomognem ovaj level...

 

Ja osobno bih radio nešta drugo da je zanimljivije i pristupačnije...


phhh,k'o da me briga,potpis...'ko to još piše...
16 godina
neaktivan
offline
Ovisnost o računalu

Dobar dan grupo - Moje ime je Zippo i ja...ovaj pa znate ja....sam ovisan.Imam 13 godina,a na kompjuteru sam cijeli dan(doslovno)-ne izlazim iz kuce osim kad idem u skolu(a i to samo kad mi se da).Zato molim grupo pomoc

 

P.S.-Centar za Hitne pozive je otvoren - nazovite 035/Zippocentar i pomoci cemo vam u roku od 2-3 godine.Život je lakši bez računala(ovo ovdije napisano je jedna obicna reklamna laz)


C2DE4400@default :-(
8600GT512Mb
2GB Crucial Balistix
19" ASUS LCD
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ovisnost o računalu

Ja sam prije 1-4 razred(i 5.) bio medju programom za izrazito nadarene ucenike,a sad 6. i 7. razred imam cetvorke,pola profesora me mrzi i starci me tlače jer nemogu ic u gimnaziju.Zašto?E tu dolazi naslov ove teme - racunalo.Ucim kolko treba da slozim torbu.Na satu samo provociram ucitelje i uvijek sjedim dalje od onih koji naporno uce.A kad dodjem kuci - potpuno se iskljucim od sveg vanjskog svijeta i svega i samo na kompjuteru provodim dan za danom.Imam i telefon odmah nadomak ruke i njega koristim da se nebi moro odvajat od kompjutora.Ovisnik sam

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.5.2008 10:38 (Zippo).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ovisnost o računalu
Zippo kaže...

Dobar dan grupo - Moje ime je Zippo i ja...ovaj pa znate ja....sam ovisan.Imam 13 godina,a na kompjuteru sam cijeli dan(doslovno)-ne izlazim iz kuce osim kad idem u skolu(a i to samo kad mi se da).Zato molim grupo pomoc

 

P.S.-Centar za Hitne pozive je otvoren - nazovite 035/Zippocentar i pomoci cemo vam u roku od 2-3 godine.Život je lakši bez računala(ovo ovdije napisano je jedna obicna reklamna laz)


 prema tome smo isti, samo sam godinu stariji

Silvonis
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ovisnost o računalu
Zippo kaže...

Ja sam prije 1-4 razred(i 5.) bio medju programom za izrazito nadarene ucenike,a sad 6. i 7. razred imam cetvorke,pola profesora me mrzi i starci me tlače jer nemogu ic u gimnaziju.Zašto?E tu dolazi naslov ove teme - racunalo.Ucim kolko treba da slozim torbu.Na satu samo provociram ucitelje i uvijek sjedim dalje od onih koji naporno uce.A kad dodjem kuci - potpuno se iskljucim od sveg vanjskog svijeta i svega i samo na kompjuteru provodim dan za danom.Imam i telefon odmah nadomak ruke i njega koristim da se nebi moro odvajat od kompjutora.Ovisnik sam

E da san ti ja otac... Kompjuter bi ti prvin autobuson isa na Karpovac ili Mirogoj (kako ti drago). Ma salin se, ali bi se zbilja treba malo uozbiljit (sta se tice skole). E a moga bi i nesto pocet trenirat tek toliko da budes u nekon drustvu ili sa prijateljima pocet izlazit na balun (pa 13 ti je, ja ssan u toj doboi @{posebno kad je bilo prolice} jedva ceka izac vani)

PS. Pazi sta se tice skole da ti jedanput otac (ili mater) nebi kompjuteru namijenili sudbinu koju sam ja gore "SAMO" napisao.

http://www.puma1400.deviantart.com

Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
16 godina
odjavljen
offline
RE: Ovisnost o računalu
Horagio kaže...
Radeon PRO kaže...

 

 dobro malo sam pretjerao s ono drogiraju...ali što se tiče alkohola i cigareta nisam...bar je tako na Vidikovcu...cure sve puše...dečki ima tuj nekih koji nepuše među kojima sam i ja...
 ma, na svakoj školi ti ima takvih, al kaj buš moraš imat frendove. ja nit moji prijatelji ne pušimo , al poznam neke koji puše. to kaj oni puše ne znači da moraš i ti. probaj se s nekim skompat(ne s kompom,LOL) jer kako kaže stara poslovica : Tko traži prijatelja bez mane, ostat će bez njega(prijatelja).

 imam ja prijatelj družim se ja s svakim...bolje je imati prijatelje nego neprijatelje...ali meni je najljepše biti sam s PC...samo da je još neka dobra cura sve bi bilo superCool
P.S.LOOOOLSmijeh
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice