Okupljanje Bug forumaša

poruka: 128
|
čitano: 21.848
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
mario.L_hr kaže...
rooswelt1991 kaže...

U zagrebu je rujanfest, mislim da je to odlična lokacija {#}

Htio si reći u Zaprešiću je rujanfest.{#}

S obzirom da 5 minute od moje kuće pješice, kreće bus prema rujanfestu, meni je još bliže nego prošli put {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
15 godina
online
Okupljanje Bug forumaša

i jos su busevi besplatni tako da mozemo svi bez troska doc tamo.cak je i taxi ultra jeftin

12 godina
neaktivan
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
antimadridista kaže...
cuspajz kaže...

Za početak bi bilo najbolje u 4 najveća grada: Zagreb, Split, Rijeka i Osijek

kud baš 4? :D

a da zaokružimo na 5 pa da i Zadar bude u igri? {#}

Evo ima nas za sada 7 iz Zadra pa nam nitko ne brani da se i mi Zadrani okupimo {#}

12 godina
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
mar123 kaže...

i jos su busevi besplatni tako da mozemo svi bez troska doc tamo.cak je i taxi ultra jeftin

  Već vidim naslov u novinama: Pijana grupa Bol forumaša uništila 5 šatora i pozornicu te se kamionom Zagrebačke pivovare odvezli u nepoznatom smjeru...{#}

Molimo poštene građane ako imaju kakve informacije neka se jave na 192{#}

13 godina
neaktivan
offline
Okupljanje Bug forumaša

A ja sam otvoren za ST tamo u posljepodnevnim satima sljedeća 3 dana (od 15h nadalje bi trebalo bit) a za sve ostalo tu je mastercard....

\/\/ F1des911 \/\/ Champion of the Underworld
14 godina
neaktivan
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
AbeDomeNuS kaže...

A ja sam otvoren za ST tamo u posljepodnevnim satima sljedeća 3 dana (od 15h nadalje bi trebalo bit) a za sve ostalo tu je mastercard....

rekli smo vikend, tjednom nema smisla. Al ako ces za vikend ima bit da nas je 3. već :)

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
athlon64 kaže...
AbeDomeNuS kaže...

A ja sam otvoren za ST tamo u posljepodnevnim satima sljedeća 3 dana (od 15h nadalje bi trebalo bit) a za sve ostalo tu je mastercard....

rekli smo vikend, tjednom nema smisla. Al ako ces za vikend ima bit da nas je 3. već :)

Ako nisi skužio ovaj dio, znači da bi trebalo vidjet ako bude kakve mogućnosti, makar mi nije problem zaletit se do ST-a najvjerojatnije busom.... :)

\/\/ F1des911 \/\/ Champion of the Underworld
16 godina
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
Tiby kaže...
mar123 kaže...

i jos su busevi besplatni tako da mozemo svi bez troska doc tamo.cak je i taxi ultra jeftin

  Već vidim naslov u novinama: Pijana grupa Bol forumaša uništila 5 šatora i pozornicu te se kamionom Zagrebačke pivovare odvezli u nepoznatom smjeru...{#}

Molimo poštene građane ako imaju kakve informacije neka se jave na 192{#}

Zaboravil si spomenut da su bili naoružani nazubljenim i naoštrenim tipkovnicama jel.{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
15 godina
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
rambox kaže...

Zaboravil si spomenut da su bili naoružani nazubljenim i naoštrenim tipkovnicama jel.{#}

I ranili par stražara, koji su dobili tetanus zbog posjekotina od zahrđalih limića {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
athlon64 kaže...

Ajmo sta ste umrli, iduci vikend negdi popit nesto ekipa iz Splita,dok jos nisu pocele obveze, necemo se nikad organizirat ovako.

 

Ja bi rado ali ovi misec ne mogu nema teorije. Nakon toga sam relativno slobodan do daljnjega.

Plus iman zalihe vina i žestica na bacanje jer to kod mene niko ne troši. Tako da se mogu svi besplatno napit dovoljno da kidnapiraju kamione kao što gore Tiby spominje (predlaže / priželjkuje ?).

Ali ipak sve mi se čini da od ovoga svega neće ništa biti kad se ovoliko dugo dogovara. Ili će doći dvojica na gay druženje.

Jedino rješenje bi bilo nekako natjerati ljude da se pojave, a jedino šta meni pada na pamet je da neko unajmi striptizetu, sort of kao Delboy za rođendan ujaka Alberta...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.9.2012 2:20 (Enkidu).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
Enkidu kaže...
athlon64 kaže...

Ajmo sta ste umrli, iduci vikend negdi popit nesto ekipa iz Splita,dok jos nisu pocele obveze, necemo se nikad organizirat ovako.

 

Ja bi rado ali ovi misec ne mogu nema teorije. Nakon toga sam relativno slobodan do daljnjega.

Plus iman zalihe vina i žestica na bacanje jer to kod mene niko ne troši. Tako da se mogu svi besplatno napit dovoljno da kidnapiraju kamione kao što gore Tiby spominje (predlaže / priželjkuje ?).

Ali ipak sve mi se čini da od ovoga svega neće ništa biti kad se ovoliko dugo dogovara. Ili će doći dvojica na gay druženje.

Jedino rješenje bi bilo nekako natjerati ljude da se pojave, a jedino šta meni pada na pamet je da neko unajmi striptizetu, sort of kao Delboy za rođendan ujaka Alberta...

 

 

Već je 4 reklo da bi došlo u subotu, ti se onda javi za iduce okupljanje kad budeš moga :)

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Okupljanje Bug forumaša

da, i kolega penryn je reka da će doć u subotu, znaći 4 nas je već

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
neaktivan
offline
Okupljanje Bug forumaša

Kkako ćete se vi nać tačno kad dođete na lokaciju ? Ili mislite nosit bedževe / tetovaže u obliku bubamare ?

15 godina
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
Enkidu kaže...

Kkako ćete se vi nać tačno kad dođete na lokaciju ? Ili mislite nosit bedževe / tetovaže u obliku bubamare ?

Ozbiljno????

 

A mobitel i mahanje rukom ti nije palo na pamet {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
Athlon i ekipa, ja ovaj vikend nazalost ne mogu jer imam nekih obveza, tako da ja otpadam.
http://www.youtube.com/watch?v=43oFiKvAQe0&feature=fvwrel
14 godina
offline
Okupljanje Bug forumaša
Vrlo bi rado došao na neko okupljanje, barem da sa nekim porazgovaram normalno o tehnologiji i igrama bilo bi odlično ne slušati glupe komentare mojih "maloumnih" prijatelja... A da vi dodete u liku na pravu janjetinu i rakijicu? :D
the sound of engine is cure for everything!
12 godina
offline
Okupljanje Bug forumaša

Pa možda bih i mogao doć,ali samo da niste mularija na kvadrat,ipak imam 33g i 3 dite na putu!!{#}

AUDIOFIL
13 godina
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
Genoxxx kaže...
Vrlo bi rado došao na neko okupljanje, barem da sa nekim porazgovaram normalno o tehnologiji i igrama bilo bi odlično ne slušati glupe komentare mojih "maloumnih" prijatelja... A da vi dodete u liku na pravu janjetinu i rakijicu? :D

Ovo je najbolja {#} ponuda otkako sam na forumu, a gdje si točno po lokaciji {#} ?!?!

ATJ Lučko
14 godina
offline
Okupljanje Bug forumaša
Svi vole pojest janjetine i popit koju, eli :D... Živim u Otočcu, mali gradić ali zabavan.
the sound of engine is cure for everything!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
mario.L_hr kaže...
rooswelt1991 kaže...

U zagrebu je rujanfest, mislim da je to odlična lokacija {#}

Htio si reći u Zaprešiću je rujanfest.{#}

  Gledaj, kad nam odgovara - spadate pod naš kišobran  {#}

www.bug.hr/forum/suspended/ *** Ne očekuj populističke komentare.
13 godina
neaktivan
offline
Okupljanje Bug forumaša

Kad budem išao na exkurziju u četvrtak, vjerovatno ćemo stat negdje malo u Zagrebu, pa eto, ko je iz Zagreba neka mi se javi u PP :D

'Život je nekada čudan. Nekada je divan. Nekada je grozan. A nekad poželiš da nisi ni živ. Svakakva sranja se dešavaju. Ali opet, postoje i dobre stvari u životu za koje vrijedi živjeti.'
16 godina
neaktivan
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
Genoxxx kaže...
Vrlo bi rado došao na neko okupljanje, barem da sa nekim porazgovaram normalno o tehnologiji i igrama bilo bi odlično ne slušati glupe komentare mojih "maloumnih" prijatelja... A da vi dodete u liku na pravu janjetinu i rakijicu? :D

 

Nisam ljubitelj janjetine ali rakijica može. A kao što svaki pravi Ličanin zna (a ja sam napola Ličanin) jedina prava rakijica je šljivovica, iliti sveta mučenica kako reče poljar Lijan (ako ne znate ko je poljar Lijan i zašto je šljivovica sveta, sramite se, to je dio naše kulture, odma udrit po knjizi ! {#}). Prvu sam proba sa 6 godina (bia sam napredan ka mali {#}).

15 godina
online
Okupljanje Bug forumaša

meni je ipak janjetina draza od rakijice, nisam ljubitelj rakije uopce.

14 godina
neaktivan
offline
Okupljanje Bug forumaša

Onda Splićani, sutra u 4 na Hnk? Ili bi radije nedilju. 

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
athlon64 kaže...

Onda Splićani, sutra u 4 na Hnk? Ili bi radije nedilju. 

Ja sutra nemogu, iman obaveza ovaj vikend, može li sljedeći tjedan? ^^

\/\/ F1des911 \/\/ Champion of the Underworld
13 godina
offline
Okupljanje Bug forumaša

Potaknut raspravama u temama o novom iPhone-u imam pitanje za sve one koji bi organizirali nešto ovakvo. Ne bojite se masovne makljaže između iPhone ljubitelja vs Android ljubitelja?

Stručnjak za odmaganje...
16 godina
neaktivan
offline
Okupljanje Bug forumaša

Ma neee stari moj, što se imam bojati kad već imam spreman bokser, skakavac, bengalke, kacigu i pancirku, gas-masku, baseball palicu, razbijene pivske boce, lance, nunčake, i sve ostale rekvizite potrebne za miroljubivo i uljuđeno izražavanje vlastitog mišljenja (i uvjeravanje protivnika u diskusiji u moje viđenje stvari) u vezi osobnih smartphone preferencija...

Nadam se da će i ostali biti mudri i ići adekvatno opremljeni...

{#}

13 godina
neaktivan
offline
Okupljanje Bug forumaša

Oće li bit šta od ovih Splićana i okupljanja? ^^

Pravi ste dalmoši, nikako skupit ljudi da se može na dvi ruke nabrojit za nać se :P

\/\/ F1des911 \/\/ Champion of the Underworld
14 godina
neaktivan
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
AbeDomeNuS kaže...

Oće li bit šta od ovih Splićana i okupljanja? ^^

Pravi ste dalmoši, nikako skupit ljudi da se može na dvi ruke nabrojit za nać se :P

ma boze sacuvaj, od 16 prijavljenih ljudi nas se ne moze 5 dogovorit.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
AbeDomeNuS kaže...

 

Pravi ste dalmoši, nikako skupit ljudi da se može na dvi ruke nabrojit za nać se :P

Problem je uvik u tome : 'kome se da maknit'

 

Tko je iz Dalmacije, ne trebam mu dodatno objašnjavat.

 

+, mislim da vam je okupljanje (ne)loša ideja, svakako će biti hawkward.

Barem se dogovorite oko godina jer bi bilo idiotski da se nalaze klinci od 16 i momci od 25.

 

 

It puts the lotion on its skin or else it gets the hose again.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice