Okupljanje Bug forumaša

poruka: 128
|
čitano: 21.846
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
forzzuk kaže...
AbeDomeNuS kaže...

 

Pravi ste dalmoši, nikako skupit ljudi da se može na dvi ruke nabrojit za nać se :P

Problem je uvik u tome : 'kome se da maknit'

 

Tko je iz Dalmacije, ne trebam mu dodatno objašnjavat.

 

+, mislim da vam je okupljanje (ne)loša ideja, svakako će biti hawkward.

Barem se dogovorite oko godina jer bi bilo idiotski da se nalaze klinci od 16 i momci od 25.

 

 

Pa dobro slušaj, to je, al opet, šta ima veze ako se nađu momci od 16 i 25 ako su malo bližeg racionalnog i "zrelog" razmišljanja? Normalno da se nećemo dogovorit sa nekim balonjom, ida ima 25 god svejedno, ono, šta će nam netko tko nema zrno soli u glavi jelte, bar ja tako mislim... Al od ovoga ništa čini mi se :P

Taman kad dobijem lijep posao i kad sam po splitu skoro svaki dan nemogu se nać, pa u pič mač... :/

\/\/ F1des911 \/\/ Champion of the Underworld
16 godina
neaktivan
offline
Okupljanje Bug forumaša
athlon64 kaže...

ma boze sacuvaj, od 16 prijavljenih ljudi nas se ne moze 5 dogovorit.

 

Vidi, ne znam za tih 16 pi*ki, ali ako ja kažem da ću negdi doći onda dođem pa makar me divlji konji vukli na drugu stranu.

Proljetos sam rekao da ću doć na oni anti-ACTA prosvjed, i došao sam iako su bili uvjeti kakve nisam nikad u životu vidio, Peristil je bio sav zaleđen i klizav tako da sam zamalo nogu slomio, ali došao sam, samo što prosvjeda nije bilo ali to je druga priča...

Daklem kad budem ima vrimena ja ću doć kad se dogovorite, jedino ako me kamion pregazi ili meteor pogodi neću bit tamo...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.9.2012 14:44 (Enkidu).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
Enkidu kaže...

Vidi, ne znam za tih 16 pi*ki, ali ako ja kažem da ću negdi doći onda dođem pa makar me divlji konji vukli na drugu stranu.

Proljetos sam rekao da ću doć na oni anti-ACTA prosvjed, i došao sam iako su bili uvjeti kakve nisam nikad u životu vidio, Peristil je bio sav zaleđen i klizav tako da sam zamalo nogu slomio, ali došao sam, samo što prosvjeda nije bilo ali to je druga priča...

Daklem kad budem ima vrimena ja ću doć kad se dogovorite, jedino ako me kamion pregazi ili meteor pogodi neću bit tamo...

Ja bi bio najsritniji kad bi se mogli nać negdi di je meni poznat teren, najbolje bi bilo kod linksa {#} jer tamo radim a i svak bi triba znat di je on valjda, mislin, ipak svak ide uvik nešto kupit tamo.... Uglavnom, kako dogovor padne tako ću i ja, samo nemojte da moran kljusat na drugi kraj grada! Od pon-pet san slobodan od 16/16:30 nadalje a u sub (svaka druga radna) od 15 koliko san upoznat sa radnin vrimenon jelte... :)

\/\/ F1des911 \/\/ Champion of the Underworld
14 godina
neaktivan
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
forzzuk kaže...
AbeDomeNuS kaže...

 

Pravi ste dalmoši, nikako skupit ljudi da se može na dvi ruke nabrojit za nać se :P

Problem je uvik u tome : 'kome se da maknit'

 

Tko je iz Dalmacije, ne trebam mu dodatno objašnjavat.

 

+, mislim da vam je okupljanje (ne)loša ideja, svakako će biti hawkward.

Barem se dogovorite oko godina jer bi bilo idiotski da se nalaze klinci od 16 i momci od 25.

 

 

U ćemu je problem tu? Ja imam 17, nemam u ekipi od muških SKORO nikoga svojih godina jer su mi svi dosadni od nezrelosti i debilizma tako da više tema nađem sa starim IT-evcom od 40 godina nego njima. To je doduše zato šta sam u školi u kojoj niko nema iste interese ko ja al ocu ti rec ovo sto si predlozio da se stariji separiraju od mlađih je TOTALNI debilizam. Sad idem u procaffe-a na marjan s jednom narančastom slatkicom na kavu tako da za danas ste zakasnili :D

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Okupljanje Bug forumaša

Sta Zagreb nista onda?

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet {http://megayoutubeviews.com/register-form.php?r=15961}
15 godina
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
EZY-E kaže...

Sta Zagreb nista onda?

Ja sam zato da se nađemo u Zagrebu, u bug bircu :-D

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
protjeran
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša

Ajmo zagrepcani di ste??? ja sam za iza cetvrtka iduci tjedan,vikend mi takoder odgovara samo nemojte da moram negdje preko svijeta ic,inace sam oko glavnog kolodvora,autobusnog,trga,dubrave i tako...ugl.recite lokaciju otprilike vrijeme,koji dan pa cemo nesto iskemijat,neka dode nas 5 opet dobro,dosli smo bar...{#}

TL
14 godina
offline
Okupljanje Bug forumaša

Ja sam slj. vikend slobodan

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet {http://megayoutubeviews.com/register-form.php?r=15961}
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice