O svemiru

poruka: 637
|
čitano: 157.502
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
odjavljen
offline
RE: O svemiru

Čitajući komentare na tu vijest na nekim drugim portalima došao sam do zaključka da se na Zemlji nakupila kritična masa kretena koja je počela remetiti zakone fizike u sferi promjera pola svj. godine...

Nemam 14 godina
16 godina
offline
O svemiru
Za dom - vjera, ljubav i domovina
16 godina
offline
RE: O svemiru
Danijel14 kaže...

Čitajući komentare na tu vijest na nekim drugim portalima došao sam do zaključka da se na Zemlji nakupila kritična masa kretena koja je počela remetiti zakone fizike u sferi promjera pola svj. godine...

zemlji treba neka vrsta diktatora, usmjerena prema idiotima.. recimo hitler za idiote, neka pokori cijeli svijet i sve wannabe, modne mačke, lambaše i karabatićke pošalje u gulag smješten na morskoj platformi, usred oceana nekog..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2010 21:17 (nixass).
14 godina
neaktivan
offline
O svemiru

evo jedan vrlo interesantan članak

 

i neki ss koje sam ja uzeo

 

 

तुम सच में करने के लिए पर्याप्त गूगल में इस डाल अनुवाद समय क्या करना है
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.12.2010 15:45 (1337Code_breaker).
15 godina
offline
RE: O svemiru
1337Code_breaker kaže...

evo jedan vrlo interesantan članak

 

i neki ss koje sam ja uzeo

 

 

Očito je da su to Reaperi.

 

A life? Where can I download one of those?
13 godina
offline
RE: O svemiru

Zašto nitko nije pisao već skoro 7 mjeseci? 
Evo da ja refresham s ovim

Stvar koja me opisuje: http://www.youtube.com/watch?v=EExdBDd0rcA
11 godina
protjeran
offline
Re: O svemiru
1337Code_breaker kaže...

evo jedan vrlo interesantan članak

 

i neki ss koje sam ja uzeo

 

 

sve su to laži

ja vjerujem da če nešto velikoga biti u prosincu. ali što god bilo, upamtite da je to laž, ne vjerujte svojim očima.

manipuliranje običnim čovjekom je došlo do te mjere da če se ljudima na planeti prikazivati kojekakve prirodne katostrofe i alieni kako bi se narod udružio i stvorila se jedna velika vlada

i da ove godine če biti puno prirodnih katastrofa pred kraj i bit če aliena, nuklearnih napada... ali sve su to podmetnute laži koje imaju svoju svrhu

ja se samo nadam da to bude išlo glatko prema tuđem planu jer ako nebu iči če hrapavo i neče biti dobro

svejedno nam je civilizacija na rubu pa ne trebamo brinuti oko ničeg. Milijunima godina na ovoj planeti izumiru civilizacije i životinje i to ne slučajno pa neče slučajno ni naša

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice