Za nespavalice (22h - 06h) zaključana tema

poruka: 116.250
|
čitano: 5.602.925
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Za nespavalice (22h - 06h)
15 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

evo , nakon cijelog dana provedenog na racunalu, sada sam se sjetio da nisam procitao vijesti na netu :)

16 godina
offline
Za nespavalice

Ja sam prebudan i igram Grid i tako dalje...

Ak zaspim za tipkovnicom, ne shvaćajte to kao spamCool

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
doktor1 kaže...

Ja cekam da mi se skine film (American Gangster), pa da zaspem na uvodnoj spici.

 ako je to onaj film za koji mislin da je.. mislim da bi bilo bolje da ga pogledas sutra, ako bi uopce htio spavati veceras... I, daleko od toga da ces zaspati na uvodnoj spici..
http://zupadesigns.com http://www.theTGC.org Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
15 godina
offline
RE: Za nespavalice
puma1400 kaže...

ima li nas jos budnih?....

amo, naadjimo neku zabavu..

 uvijek ima budnih
dosta je zabave za većeras,idem da se odmorim u komp
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Za nespavalice

Upravo se i ja odmaram od svih gluposti danas.Pregledavam feedove i malo editiram AIMPov skin

Umesto AIMP 2 metio sam naslov Mrak Player a imam ideje da metim i Anti Winamp Smijeh

I eto..koja slucajonst,Bajaga narice ...."gluvo je doba svi su zaspali,osecam strasan nedostatak buke..." :)

 

Dok u pozadini cuclam sa rapidsharea kao free user sa "strasnim" brzinama,jerbo malo je nas koji smo se okacili bas na deutche telekom servere

Q: What's tiny and yellow and very, very, dangerous? A: A canary with the super-user password.
16 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice
veceer ljudi, kako smo?
http://zupadesigns.com http://www.theTGC.org Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
16 godina
offline
Za nespavalice

još sam tu, sve mi se činio da ći opet zaglibit nešto više od planiranog, mislim naforum.

هردسري & سبيدسري
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
puma1400 kaže...
veceer ljudi, kako smo?
 Dobro hvala na pitanju.
Striker II formula,Intel quad 9550,FreezerXtreme,4gb kingston hyperX,9800gx2,coolermaster cosmosS.chieftec 750w.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice

Vrijeme je odlicno hehe

Citam malo po http://www.bug.hr/ i tako...

 

Nitko nikada nije postigao nešto zaista veliko, a da se nije izložio riziku. Denis Waltley
15 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

Sad pogotovo neću moći zaspat...

Napokon nabavim i instaliram CoD5 kad ono problemi....

 

Biti će ovo još jedna duga noć mučenja...

16 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

Nadam se da ces uspjesno rijesit problem al onda cu ti samo rec banzai shvatit ces zasto btw oni znaju dugo drzat budnima.Smijeh

15 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

Ajd kada vec ne spavate šta kažete na ove templatove?

http://demo.phpbb3styles.net/Avalon+Blue
http://demo.phpbb3styles.net/eTech

ili imate bolje?

Nitko nikada nije postigao nešto zaista veliko, a da se nije izložio riziku. Denis Waltley
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
Prison Breaker kaže...

Sad pogotovo neću moći zaspat...

Napokon nabavim i instaliram CoD5 kad ono problemi....

 

Biti će ovo još jedna duga noć mučenja...

 Također, ali zbog Footbal Managera 2009.

Srećom izašao je DVD-Rip od Dark Knighta i R5 od Max Payne-a pa tako kratim vrijeme i smirujem živce.
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
15 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

Graveyard shift, od 23-7.Radim eto šta.

 

Imam sve osim kauča.Ispunio sam tražbenicu, ali imam neki feeling da mi to neće proć Belji se.Kompovi su dobra stvar, ali se nemreš na njih legnut.

Baotica Baot
15 godina
offline
Za nespavalice

Ova je tema idealna za mene(ko da sam je ja otvorioBelji se), posto sam potpuno zamjenio dan za noc, znaci idem spavat u 5 ili 7 UJUTRO(zavisi kako kad)a dizem se najranije u 13 a kasnije 16h, popi.... cu vise neznam sta bi radio.Neodlučan

Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice

Baš pogledao batmana, vrijeme je za sanatorij.

I mislim da neki ne shvačaju smisao ove teme, ona nije za normalne ljude, klonite se naše teme i ne postajte u njoj ranije od ponoći, jer nema nam pomoći.Bogataš

Geekovih svih zemalja, ujedinite se!
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.11.2008 4:10 (Ormuz).
15 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

Evo baš stigo iz Zagreba bio na velesajmu, vidim ima neki turnir u cod4 za klanove pa jel se ko prijavio?

 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice

Dosadno danas nesto...

Vrijeme je za nocno igranje COD2 pa pozdrav....Cool

Nitko nikada nije postigao nešto zaista veliko, a da se nije izložio riziku. Denis Waltley
15 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

Ja uspio sredit probleme sa CoD:WaW, tak da je kod mene vrijeme za noćno igranje CoD5 Smijeh

15 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

Kako sam se napilo. Trebo sam ići sa školom na info sajam i ništa .aaaaa

a baš sam mislio nabacit se tamo na turnir iz cod-a.

q6600, 8800gt, 2gb ram, 500gb hdd, gigabyte p35 ds3....
15 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

Jel jos neko budan osim mene.

Striker II formula,Intel quad 9550,FreezerXtreme,4gb kingston hyperX,9800gx2,coolermaster cosmosS.chieftec 750w.
16 godina
offline
Za nespavalice

Tu sam, došao iz kina gledao Đeimsa Bonda.

Još malo surfenzi pogledat forum/e dalje  .... zna se

هردسري & سبيدسري
16 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

Prvo pohvale autoru teme na jako dobroj ideji  Osmijeh  Namigiva

A onda da se pridruzim temi Osmijeh

 

Jedna opaska kako si mogao navest da je moguce pisanje vec od 19 sati WTH???

Po meni neka relana granica bi trebala biti od 00-5 ujutro.

Jer jedino tada su oni pravi Geekovi budni Namigiva

 

Nego ima još nocnih ptica na ovom forumu?  Osmijeh?

MORTAL, CAN YOU FEEL THE FORCE OF DARK SIDE... I ROCK YOU LIKE A HURRICANE^^
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.11.2008 1:08 (Darth Punisher).
15 godina
offline
RE: Za nespavalice
AVPR kaže...

Jel jos neko budan osim mene.

 Da budan, necu zaspat prije 4 Belji se
Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
15 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

ništa bolje od studiranja madden nfl-a u 1 sat hehehe

 

https://www.youtube.com/view_play_list?p=278E57A46D319CFA

16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
AVPR kaže...

Jel jos neko budan osim mene.

 Oficer Paolo2612 reporting for dutySmijeh
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
15 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

Hahahaha,manijaci,bwe davno su prosla takva vremena za neke,nekad kad je sunce pocelo se reflektirati od ekran bio je znak za spavanje...sad vise ni vremena a bome ni igrica koliko bi me toliko zapalile za cijelonocno visenje za PCem...evo nakon neznam koliko mjeseci da am iza 1h online pa da pozrdavim vas u ime starih dana:P

16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
Bocky kaže...

Hahahaha,manijaci,bwe davno su prosla takva vremena za neke,nekad kad je sunce pocelo se reflektirati od ekran bio je znak za spavanje...sad vise ni vremena a bome ni igrica koliko bi me toliko zapalile za cijelonocno visenje za PCem...evo nakon neznam koliko mjeseci da am iza 1h online pa da pozrdavim vas u ime starih dana:P

Jaooo koda da sam sebe slušam Osmijeh   
Sunce izlazi i tek onda se pozdravljaš na TS-u i odeš spavat uf.. probudiš se taman na rucak negdje oko 14h kad se sjetim koja milina je to bila.... jao nostalgija me hvata Smijeh 
A bome se slazem sa tobom da više nema niti takvih igra koje bi te toliko zadrzale za ekranom.... nisu vrijedne toga. 
MORTAL, CAN YOU FEEL THE FORCE OF DARK SIDE... I ROCK YOU LIKE A HURRICANE^^
15 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

Ma i bolje je da je tako...sad 2-3h i prošao si igru,jbg više se i nema vremena,godine cine svoje,sad minimalno 8 sati sna ili sam koma cijeli tjedan:) srecom pa se sutra ne radi:) Skinuo sam neki HL2 pa idem probati malo:)

15 godina
offline
RE: Za nespavalice
Darth Punisher kaže...
Bocky kaže...

Hahahaha,manijaci,bwe davno su prosla takva vremena za neke,nekad kad je sunce pocelo se reflektirati od ekran bio je znak za spavanje...sad vise ni vremena a bome ni igrica koliko bi me toliko zapalile za cijelonocno visenje za PCem...evo nakon neznam koliko mjeseci da am iza 1h online pa da pozrdavim vas u ime starih dana:P

Jaooo koda da sam sebe slušam Osmijeh   
Sunce izlazi i tek onda se pozdravljaš na TS-u i odeš spavat uf.. probudiš se taman na rucak negdje oko 14h kad se sjetim koja milina je to bila.... jao nostalgija me hvata Smijeh 
A bome se slazem sa tobom da više nema niti takvih igra koje bi te toliko zadrzale za ekranom.... nisu vrijedne toga. 
 Eto upravo ste opisali moj zivot nema spavanja prije 5 i budenja prije 14hBelji se
Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Za nespavalice (22h - 06h)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice