Mjesecarenje - Vasa iskustva

poruka: 223
|
čitano: 58.278
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
ja sam su budio u kadi, u doristu, na terasi, tuđim krevetima, u garazi (kako sam li ju otkljucao???) onda kad sam bio mali sam se uvukao u perilicu, sjeo u otvoreni wc (fuj), stresla me struja par puta, pao sam niz stepenice, pao sam sa balkona, nasrecu na hrpu lisca..., budio se sa nevjerojatnim masnicama, ranama...
jednam sam se probudio krvav sa oderanim vanjskim dijelom bedra, u dvoristu naravno...
vio je prije problem, sad vec znam da npr, dok spavam cu se lako popiknuti pa si pred vrata stavim stolic, tako da ako i izađem, odmah se probudim,,.
jos jedna smjesna prica, svađo sam se sa starcima jedan dan da oni prestanu pisiti, a kad su me probudili u dnevnoj sam sobi sjedio sa 5 cigareta u ustima...
na svu srecu nisam uspio upaliti upaljac
napomna:
NIKAKO ne udite mjesecara ako on neporadno nije u opasnosti, jednom me sestra probudila dok sam pesov stap imao u rukama, isla je u skolu sa tonom pudera i masnicom na desnom obrazu...
50Niggas
15 godina
protjeran
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
1337Code_breaker kaže...
ja sam su budio u kadi, u doristu, na terasi, tuđim krevetima, u garazi (kako sam li ju otkljucao???) onda kad sam bio mali sam se uvukao u perilicu, sjeo u otvoreni wc (fuj), stresla me struja par puta, pao sam niz stepenice, pao sam sa balkona, nasrecu na hrpu lisca..., budio se sa nevjerojatnim masnicama, ranama...
jednam sam se probudio krvav sa oderanim vanjskim dijelom bedra, u dvoristu naravno...
vio je prije problem, sad vec znam da npr, dok spavam cu se lako popiknuti pa si pred vrata stavim stolic, tako da ako i izađem, odmah se probudim,,.
jos jedna smjesna prica, svađo sam se sa starcima jedan dan da oni prestanu pisiti, a kad su me probudili u dnevnoj sam sobi sjedio sa 5 cigareta u ustima...
na svu srecu nisam uspio upaliti upaljac
napomna:
NIKAKO ne udite mjesecara ako on neporadno nije u opasnosti, jednom me sestra probudila dok sam pesov stap imao u rukama, isla je u skolu sa tonom pudera i masnicom na desnom obrazu...

a da ti to nisi bio  pijan

┐(-。ー;)┌
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.9.2010 21:24 (hrvatskafarkasevec).
15 godina
neaktivan
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

ali zar nisi ipak malo pretjerao... pao s balkona?!

netko
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
ne, mada sam jednom popio 4 pive dok sam mjesecario... a imao sam 4 godine, kako me olila glava...
50Niggas
14 godina
neaktivan
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

ja sam se nalio ko onaj iz americke pite i na kraju sam zavrsio u avionu za banglades sa posvojenim djetetom ....

 

ili ne ...

 

Neodlučan

Bilo bi zgodno ... ali nije potrebno
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
lako se vama smijati, starci su mislili da sam budan, nisam 2 tjedna smio gledat teletabise, to mi je tad bia velika stvar
mislim da se stari vise ljutio sto sam vecinu prolio :)
50Niggas
14 godina
neaktivan
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

Hahaha dobra tema..Moja iskustva : Djed mi je pričao da je kao mali se probudio usred noći,otvorio prozor i gledao kako snijeg pada...Smijeh

Intel Core i7,Zotac GeForce GTX 295 ,6 GB of RAM,WD Caviar Black 1TB
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
hrvatskafarkasevec kaže...
1337Code_breaker kaže...
ja sam su budio u kadi, u doristu, na terasi, tuđim krevetima, u garazi (kako sam li ju otkljucao???) onda kad sam bio mali sam se uvukao u perilicu, sjeo u otvoreni wc (fuj), stresla me struja par puta, pao sam niz stepenice, pao sam sa balkona, nasrecu na hrpu lisca..., budio se sa nevjerojatnim masnicama, ranama...
jednam sam se probudio krvav sa oderanim vanjskim dijelom bedra, u dvoristu naravno...
vio je prije problem, sad vec znam da npr, dok spavam cu se lako popiknuti pa si pred vrata stavim stolic, tako da ako i izađem, odmah se probudim,,.
jos jedna smjesna prica, svađo sam se sa starcima jedan dan da oni prestanu pisiti, a kad su me probudili u dnevnoj sam sobi sjedio sa 5 cigareta u ustima...
na svu srecu nisam uspio upaliti upaljac
napomna:
NIKAKO ne udite mjesecara ako on neporadno nije u opasnosti, jednom me sestra probudila dok sam pesov stap imao u rukama, isla je u skolu sa tonom pudera i masnicom na desnom obrazu...

a da ti to nisi bio  pijan

e, da nisi to možda sanjao?!? Nevinašce

Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
15 godina
protjeran
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
a da ti to nisi bio  pijan

e, da nisi to možda sanjao?!? Nevinašce

a mozda jos sanja

┐(-。ー;)┌
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.9.2010 22:09 (hrvatskafarkasevec).
14 godina
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

ja ne mjesecarim, ali moj frend mjesecari, isli smo na ekskurziju u 6. razredu i svaki samo dan (noc) morali na drugo mjesto staviti kljuc od vrata da ga ne uzme.

 

Drugi primjer, moj kum, (muz od kume) ko zna sta je isto ima problema, pricala mi kuma, probudila se po noci ida na WC ide, i osjeti hladno je nesto, a on stoji na krevetu i valove pravi sa jorganom. :D:D:D:D:D

Bilo bi zgodno... Ali nije potrebno.
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.9.2010 22:10 (XYomegaYX).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
hrvatskafarkasevec kaže...
a da ti to nisi bio  pijan

e, da nisi to možda sanjao?!? Nevinašce

a mozda jos sanja

možda je zabrijao da je u Inception-u

Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
da bar...
ja se ne salim nista, znalo je to vrlo bolno bit, definitivno je najgore bilo kad sam ligament istegnuo, ajme kolko je to bolilo...
50Niggas
15 godina
protjeran
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
1337Code_breaker kaže...
da bar...
ja se ne salim nista, znalo je to vrlo bolno bit, definitivno je najgore bilo kad sam ligament istegnuo, ajme kolko je to bolilo...

pa sta te ne paze onda...ak si si to sve napravio sta si reko lako mozes poginut danas sutra

┐(-。ー;)┌
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
ja bi te zavezao prije spavanja za krevet... pa ti mjesečari baja...
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
a ne nisu, pa nije to tako lako, problem je to sto, ono o cemu razmisljas prije spavanja, to ces raditi dok mjesecaris, ja sam uvijek znao otkljucati vrata, maknuti prepreke, odgurnuti stol...
problem je sto, kad si gotov, ici ces random...
50Niggas
15 godina
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva

daj onda razmisljaj o necem pametnijem npr sexu pa mozda i povalis koju zensku u snu

Life will kill you, even if you're in a rock and roll band
13 godina
neaktivan
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

Zavezu te onim kaisom kao u ludnici, pa da mi je vidjet kako ces se odvezat >.<

The ONE and ONLY!
14 godina
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

A ako imas nekoga pored sebe, rjesenje je zavezati nekako zvonce oko noge, kada se hoda da zvoni da se probude ostali.

Bilo bi zgodno... Ali nije potrebno.
14 godina
protjeran
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
damircazin kaže...

Ovdje napisite malo o vasem mjesecarenju ako ste ikad mjesecarili.

I dali neko zna imali metoda da se to zaustavi ?

Moj ti je prijedlog zakljucaj vrata i sakri kljuc tamo di ga ni budan nebi nasa.

★★★★★ Super moderator.I live to die another day
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.9.2010 22:42 (SUPER :)).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
hahaha, jesmo i to, samo su me nasli u kadi, a zvono prerezano...
to je fenomen, svaka prica je suvisna, prosli tjedan sam se zarezao bo rebrima do kosti, takve te stvari nasrecu probude, ali problem je sto klinci koji mjesecare odu van i pogodi ih auto... meni se to nasrecu (jos) nije desilo...
bratic mi ima isti problem, no njega je pogodio auto i slomio mu obje noge, ruku i rebra, zacudo, nakon toga nije mjesecario...
pomaze ako ides u krever mrtav umoran, radije nego samo pospan...
50Niggas
13 godina
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
1337Code_breaker kaže...
ja sam su budio u kadi, u doristu, na terasi, tuđim krevetima, u garazi (kako sam li ju otkljucao???) onda kad sam bio mali sam se uvukao u perilicu, sjeo u otvoreni wc (fuj), stresla me struja par puta, pao sam niz stepenice, pao sam sa balkona, nasrecu na hrpu lisca..., budio se sa nevjerojatnim masnicama, ranama...
jednam sam se probudio krvav sa oderanim vanjskim dijelom bedra, u dvoristu naravno...
vio je prije problem, sad vec znam da npr, dok spavam cu se lako popiknuti pa si pred vrata stavim stolic, tako da ako i izađem, odmah se probudim,,.
jos jedna smjesna prica, svađo sam se sa starcima jedan dan da oni prestanu pisiti, a kad su me probudili u dnevnoj sam sobi sjedio sa 5 cigareta u ustima...
na svu srecu nisam uspio upaliti upaljac
napomna:
NIKAKO ne udite mjesecara ako on neporadno nije u opasnosti, jednom me sestra probudila dok sam pesov stap imao u rukama, isla je u skolu sa tonom pudera i masnicom na desnom obrazu...

Da ti nisi možda žigolo? Šutim

“Don't do drugs, don't have unprotected sex, don't be violent... leave that to me”
14 godina
neaktivan
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

Ja sunčarim, a ne mjesečarim. Obično spavam po danu, a noću sam budan Izlanuo se

Nista nije sveto sve je bruto i neto, sve je zabava!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
ko budan znam di je kljuc, naci cu ga i dok mjesecarim :D
po danu nemozse mjesecarit, poanta je da mjesec izaziva utjecaj u mozgu, ja i danas kad god je puni mjesec mjesecarim, uvijek...
50Niggas
15 godina
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva
Ja imam drugaciju situaciju, mene je nemoguce probuditi, tako zaspem da me mozete samarati i necu ni mrdnuti.

Frendovi snimili na ekskurziji.

:)
I i7 960D0 I HD5970 I 12Gb Kingmax I EX-58 UD-5 I Xilence1200W I 2Tb Hitachi I Antec 1200 I
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
kolko dugo spavas?
50Niggas
13 godina
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
1337Code_breaker kaže...
ko budan znam di je kljuc, naci cu ga i dok mjesecarim :D
po danu nemozse mjesecarit, poanta je da mjesec izaziva utjecaj u mozgu, ja i danas kad god je puni mjesec mjesecarim, uvijek...

Vukodlak?Cool

Češnjak na vrata i nemaš beda!

Haha code breaker kad ćeš završit u 24sata? Belji se

&quot;The war is in your blood.Don't fight it!&quot;-John Rambo
13 godina
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

http://www.roda.hr/tekstovi.php?TekstID=201&Tekst2ID=&Show=2297

...Tu sve piše ...Zato vjerujem Zakiju a za koud brejkera ne znam... 

“Don't do drugs, don't have unprotected sex, don't be violent... leave that to me”
15 godina
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva
Uvijek se probudim na vrijeme :)

Valjda u mozgu ostane raditi unutarnja budilica i probudim se onda kada sam i naumio (otprilike naravno, ionako mi namjestanje budilice nist ne znaci jer necu skuziti da zvoni), inace nikada ne mjesecarim niti znam ikoga tko mjesecari.
I i7 960D0 I HD5970 I 12Gb Kingmax I EX-58 UD-5 I Xilence1200W I 2Tb Hitachi I Antec 1200 I
13 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
SUPER :) kaže...
damircazin kaže...

Ovdje napisite malo o vasem mjesecarenju ako ste ikad mjesecarili.

I dali neko zna imali metoda da se to zaustavi ?

Moj ti je prijedlog zakljucaj vrata i sakri kljuc tamo di ga ni budan nebi nasa.

jedino da neko drugi sakrije kljuc. Jer bi znao gdje sam ga sakrio :D

Be Gamer
14 godina
online
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva

Ja često sanjam da se mojoj curi nešto dogodilo i da je u bolnici ili da vrišti iz nekog razloga.

Nemam pojma zašto,ali vrlo,vrlo neugodan san koji se jako često događa.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice