Mjesecarenje - Vasa iskustva

poruka: 223
|
čitano: 58.429
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
vi pricajte sta ocete al ja nista ne izmisljam, sta octet da si kamere po kuci postavim....
to isto ide genetski, i moj stari je mjesecario...
50Niggas
14 godina
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
1337Code_breaker kaže...
vi pricajte sta ocete al ja nista ne izmisljam, sta octet da si kamere po kuci postavim....
to isto ide genetski, i moj stari je mjesecario...

paranormal activity Cool

Don't panic, im Bosnian!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
Gushes kaže...

Haha ona druga prica je smijesna...Moja preporuka : Zaveži se za krevet ili zakljucaj vrata od sobe i mirno spavaj Osmijeh ili idi na nekakve terapije za to.
Ja od malena a i danas govorim u snu...brat mi dokasna na laptopu i kaze da me svaku noc cuje kako nesto govorim,mrmljam,derem se "Aaaa nemoj" " nemoj pusti me" " sto je tebi hhrk" i tako to,cak i nekad pocnem udarati okolo jer sanjam da se tucem s nekim...a i on ujutro svaki put oko 6:40 kaze nesto kao "Sto?Nemoj me zaje***ati" I onda nastavi spavati do 3 :)

Također i moj brat viče isto u snu, sigurno sanja nešto tog tipa, također, ako imaš nesanicu, ne mislim na ne spavanje nego spavanje bez sna, ako neko npr priđe ti pored uha i đapće nešto, on ćče to sanjati, tako ja sanjam kako zvoni telefon, pa kako brat nesta govori itd... Također zeleni marker: jednom sam tako dobio po nosu.

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
13 godina
neaktivan
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

Da. Ako vani pada kisa ja sanjam neku oluju ili kako s autom vozim po kisi.

A na casu od biologije smo pricali o tome prije par godina i profesorica je rekla da sve sto cujemo u snu da od toga si pravimo sliku (sanjamo.)

Be Gamer
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
to i je problem, zato mjesecari znaju izaci iz sobe, kuce ili izbjeci prepreke....
50Niggas
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
1337Code_breaker kaže...
to i je problem, zato mjesecari znaju izaci iz sobe, kuce ili izbjeci prepreke....

Stanes pokraj nekoga ko mjesecari i vices: DESNO, DESNO, NE LIJEVO, DESNO! SAD LIJEVO, MA LIJEVO, LIJEVO, PAZI! IDI DESNO IDI DESNO

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
hahahahahahahahahahaha
trebas to jednom vidit da razumijes :D
50Niggas
13 godina
neaktivan
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

mjesecarenje je zanimljivo onom ko nemjesecari a onom ko mjesecari i bas nije ugodno :D

Be Gamer
14 godina
odjavljen
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
BannedOnThisForum kaže...
1337Code_breaker kaže...
to i je problem, zato mjesecari znaju izaci iz sobe, kuce ili izbjeci prepreke....

Stanes pokraj nekoga ko mjesecari i vices: DESNO, DESNO, NE LIJEVO, DESNO! SAD LIJEVO, MA LIJEVO, LIJEVO, PAZI! IDI DESNO IDI DESNO

GODLIKE WIN...

Smijeh

Pinky je zakon... I ♥ π
13 godina
neaktivan
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

jednom sam otisao do mame,poljubio mamu,i legao spavat,poslije par minuta to isto se desilo,i opet,i opet.Mama mi je ujutru rekla:Sta je tebi,sta se sa tobom desava?

 

isto tako sam sanjao da trcim,trcim po planini,i nevidim kamen i spotaknem se na njega i kao da hocu da padnem,trznem se i probudim

 

jednom sam sanjao da letim,nisam niss osjetio ispod sebe,zapravo kad sam otvorio oci skonto sam da mi glava visi niz krevet,a noge u zraku.Superman!!!

 

Jednom sa izasao iz kuce,otisao kod djeda,reko đesi ba,vratio se i lego spavat.

 

Stvarno cudno,nemorate vjerovat ali kad bi to vidjeli zacudili bi se.

 

Jednom sam sanjao nesto kao real life,samo sto sam bio covjek,ali sam bio svjestan da sanjam i upravljao sam snom,onda sam sjeo u avion,odvezo se do f1-Ive i izbrisao mu sistem,na kojem je bila sacuvana njegova šifra od profila na bugu,koju je zaboravio i sacuvao si je u notepad,eh jbg,ode nam ivo dok nesazna sifru...

harry
13 godina
protjeran
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
1337Code_breaker kaže...
vi pricajte sta ocete al ja nista ne izmisljam, sta octet da si kamere po kuci postavim....
to isto ide genetski, i moj stari je mjesecario...

 Slažem se apsolutno,ja sam od mame pokupio da pričam,a od starog da hodam u snu...

Jebeš novce i slavu kad nema moje drage kraj mene...
15 godina
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
Cro.Renger50 kaže...
1337Code_breaker kaže...
vi pricajte sta ocete al ja nista ne izmisljam, sta octet da si kamere po kuci postavim....
to isto ide genetski, i moj stari je mjesecario...

 Slažem se apsolutno,ja sam od mame pokupio da pričam,a od starog da hodam u snu...

Pokupio sve najbolje Šutim

I'm going woo woo
13 godina
protjeran
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
Captain.Price kaže...

jednom sam otisao do mame,poljubio mamu,i legao spavat,poslije par minuta to isto se desilo,i opet,i opet.Mama mi je ujutru rekla:Sta je tebi,sta se sa tobom desava?

 

isto tako sam sanjao da trcim,trcim po planini,i nevidim kamen i spotaknem se na njega i kao da hocu da padnem,trznem se i probudim

 

jednom sam sanjao da letim,nisam niss osjetio ispod sebe,zapravo kad sam otvorio oci skonto sam da mi glava visi niz krevet,a noge u zraku.Superman!!!

 

Jednom sa izasao iz kuce,otisao kod djeda,reko đesi ba,vratio se i lego spavat.

 

Stvarno cudno,nemorate vjerovat ali kad bi to vidjeli zacudili bi se.

 

Jednom sam sanjao nesto kao real life,samo sto sam bio covjek,ali sam bio svjestan da sanjam i upravljao sam snom,onda sam sjeo u avion,odvezo se do f1-Ive i izbrisao mu sistem,na kojem je bila sacuvana njegova šifra od profila na bugu,koju je zaboravio i sacuvao si je u notepad,eh jbg,ode nam ivo dok nesazna sifru...

 Ajd molimte neizmišljaj,kak si mogo iz kuće izać i otić kod djeda

Jebeš novce i slavu kad nema moje drage kraj mene...
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.10.2010 13:16 (Cro.Renger50).
13 godina
protjeran
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
tnakir kaže...
Cro.Renger50 kaže...
1337Code_breaker kaže...
vi pricajte sta ocete al ja nista ne izmisljam, sta octet da si kamere po kuci postavim....
to isto ide genetski, i moj stari je mjesecario...

 Slažem se apsolutno,ja sam od mame pokupio da pričam,a od starog da hodam u snu...

Pokupio sve najbolje Šutim

I nisam baš sve najbolje

Bicikl sam naučio vozit tek sa 5 godina Namigiva

Jebeš novce i slavu kad nema moje drage kraj mene...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
Cro.Renger50 kaže...

 Ajd molimte neizmišljaj,kak si mogo iz kuće izać i otić kod djeda

Imam prijatelja u Tučepima koji ima sina, prije 6 god, kad mu je sin imao tačno 7 godina, žive iznad magistrale, sin je ustao oko 4 ujutru, prešao magistralu, i prešao 1 km do bakine kuće, također bilo je ljeto, tako da je bilo dosta turista.

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
13 godina
protjeran
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
BannedOnThisForum kaže...
Cro.Renger50 kaže...

 Ajd molimte neizmišljaj,kak si mogo iz kuće izać i otić kod djeda

Imam prijatelja u Tučepima koji ima sina, prije 6 god, kad mu je sin imao tačno 7 godina, žive iznad magistrale, sin je ustao oko 4 ujutru, prešao magistralu, i prešao 1 km do bakine kuće, također bilo je ljeto, tako da je bilo dosta turista.

 Taj se nahodao

Ja sam jednom zaspao na stolici bilo je negdje 10 sati,prije nekih mjesec dana,a ujutro sam se probudio u krevetu otkriven,a nitko me nebi mogao odnesti da kreveta jer su mi starci bili u svatovima,a i probudio sam se u 4 ujutro,taman sam tad čuo auto kako ulazi u dvorište

Jebeš novce i slavu kad nema moje drage kraj mene...
13 godina
neaktivan
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

Mjesecarenje i nije bas toliko rijetko koliko sam ja mislio o_0

Be Gamer
14 godina
protjeran
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
Ala seres, btw letenje je najlijepsi san...
Udri brigu na veselje
15 godina
protjeran
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
Daniman123 kaže...
Ala seres, btw letenje je najlijepsi san...

nije,ak se bojis visina 

┐(-。ー;)┌ | (  ゚,_ゝ゚)
13 godina
protjeran
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
R4zOR229 kaže...

daj onda razmisljaj o necem pametnijem npr sexu pa mozda i povalis koju zensku u snu

Ja sam imao slično,prije spavanja sam razmišljao o grkanju i gledam koji k je vlažno u gačama i po krevetu,kad ono spermići.

MOTOR u srcu BRZINA u glavi ADRENALIN u krvi i ANDJELI čuvari
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva

kako nemoze,ima kod mene jedan covjek i on mjesecari i ode tako od kuce do bake i vec koga,i prati ga otac (stariji covjek)i onda se zajedno vrate kuci

a ovaj ga nebudi ISTINA JE!!

RAZOR
13 godina
neaktivan
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

vjerujem ti, dok mjesecaris mozes uradit svasta a da nisi ni svjesan

Be Gamer
13 godina
protjeran
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

Jedna preporuka tko god ima bilo kakav moped,skuter,motor štogod od takvih dvokotača a da su na pogon nekakav,bolje pitajte susjeda da stavite kod njega u garažu,ja sam uzeo od buraza skuter i vozio se i vratio kući i kao da ništa nije bilo,to jutro mi buraz rekao da sam tražio ključeve skutera da se odem provozat,dobro je pa nisam uzeo ključeve mog velikog dvokotača.

MOTOR u srcu BRZINA u glavi ADRENALIN u krvi i ANDJELI čuvari
14 godina
neaktivan
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

al to je sve nekako

zatvoreni ociju ono ides i znas put napamet i to sve i sutradan se probudis ko da se i nije desilo

RAZOR
13 godina
protjeran
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
tpg kaže...

al to je sve nekako

zatvoreni ociju ono ides i znas put napamet i to sve i sutradan se probudis ko da se i nije desilo

Svako jutro posljednjih 10 godina idem ili skuterom ili motorom(donedavno sam imao slabiji motor) i tako da znam napamet put već,valjda zbog toga se nisam razbio i ništa mi nije bilo?

MOTOR u srcu BRZINA u glavi ADRENALIN u krvi i ANDJELI čuvari
13 godina
protjeran
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

Ja sam ko klinac mjesečario tak da sam se derao nešto stario je uletio u sobu jer je mislio da je lopov. Uglavnom nakraju me kaže primio u naručje i pričao sam s njime i imao sam otvorene oči kad me ujutro pitao zakaj sam se derao ja sam rekao o čemu on to priča nisam se ničega sjećao čak nisam niti ništa ružno sanjao. Eto toliko od mene imao sam još par slučajeva no ovaj je najzanimljiviji.

BAZINGA
13 godina
neaktivan
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

Ja inace ne znam da sam ikada hodala u snu, ali mi se cesto desava da pricam ili od velike preopterecenosti od ucenja nakon sto zaspim u snu i dalje vjezbam zadatke...............najgore mi kad ga rijesim i odmah se probudim, a zaboravim rjesenje Plač

14 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
_dddddaaaaa_ kaže...

Ja inace ne znam da sam ikada hodala u snu, ali mi se cesto desava da pricam ili od velike preopterecenosti od ucenja nakon sto zaspim u snu i dalje vjezbam zadatke...............najgore mi kad ga rijesim i odmah se probudim, a zaboravim rjesenje Plač

MS (mind shot) or it didn't happend Belji se

Gid moaning!...Will you please stop bonging the bill...I will go out the bock pissage................IN GAME: IWEK91
16 godina
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

Nisam imao mjesečarskih iskustava no čuo sam raznih priča o tome.

 

No imao sam nešto drugo. Nekad se jednostavno dok spavam trgnem kao da cijeli odskočim od kreveta.

 

Kažu da u snu ne možeš čitat iako vidiš tekst, da ne rade ti centri u mozgu, ali ja normalno čitam u snu.

Deja-vu mi isto nisu strani, a ponekad bude i lucidnih snova samo što jako kratko traju.

 

Jednom sam se probudio i nekih par minuta bio uvjeren da sam lik iz jedne igre što sam igrao skoro cijeli dan prije spavanja.

Budim se, pitam se zašto ne kašljem (lik u igri kašlje kad se budi), ustajem, pitam se di je bla bla bla uglavnom sve iz igre...

I onda si nakon toga mislim "vidi budale, moram to mal smanjit to igranje".

 

Zna se desit da razgovaram s čaćom i on zaspe usred razgovora te nastavi pričati ali nepovezane gluposti.

Pogotovo dok leži na trosjedu u dnevnoj i gledamo nešt na TV-u te uz to razgovaramo.

 

 

Ako sam ikako pomogao, nešto pojasnio il se barem trudio - kliknite na HVALA; kao znak zahvalnosti. Hvala.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
191x7 kaže...

Meni je nagore kad sanjam da sam dobio brand new iphone 4 ili nešto drugo, probudim se i roditelje pitam gdje mi je xyz, a mi bude krivo sto sam to sanjao.

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice