Melior Osijek

poruka: 18
|
čitano: 19.600
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Melior Osijek

ovak na ovu temu ce moci pisati samo oni koji su iz OsijekaSmijeh

 

mene zanimaju vasa iskustva s tom prodavaonicom informatičke opreme... neki koje poznajem ju hvale neki kude...ako netko ima kakvu informaciju o melioru nek je molim vas podijeli samnom (ako ne ovak prek posta moze i prek PM)

Ide podmornica pustinjom i sretne pingvina. Pita koliko je sati a pingvin izvadi toplomjer i kaze cetvrtak
16 godina
neaktivan
offline
RE: Melior Osijek

ajmo ljudi malo...pa zar je moguce da neam nijednog osjecanina koji je tam nes kupovo!?

Ide podmornica pustinjom i sretne pingvina. Pita koliko je sati a pingvin izvadi toplomjer i kaze cetvrtak
16 godina
offline
RE: Melior Osijek

ja studiram u osijeku ali ne znam gdje je ta trgovina, ajde pošalji adresu da odem razgledati

16 godina
offline
RE: Melior Osijek

ja studiram u osijeku ali ne znam gdje je ta trgovina, ajde pošalji adresu da odem razgledati

16 godina
neaktivan
offline
RE: Melior Osijek
poseidon6rule kaže...

ajmo ljudi malo...pa zar je moguce da neam nijednog osjecanina koji je tam nes kupovo!?

 Očito da nema nijednog osječanina koji je atmo kupovao. Ja sam u Osijeku već 5 godina i nisam ni čuo za tu trgovinu.
There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money!
15 godina
neaktivan
offline
Melior Osijek

Jel to ono u Zupanijskoj?

 

Nisam nista tamo kupovo

16 godina
neaktivan
offline
RE: Melior Osijek

Da u županijskoj je (neznam tocnu adresu) prekoputa je Konikoma...

 

Kupio sam ovaj komp u potpisu tamo. Prodavac je legendaOsmijeh, sve se mozes ko covjek dogovoriti s njime, a usluga na nivou.

 

btw. na sve prozivode 10% popusta na gotovinuSmijeh

 

 

Q8200, XFX HD 4870 (512), ASUS P5QL, WD Caviar 500 GB, Kingmax 4 GB (1066), Pioneer DVR-216DBK, Chieftec gamer tower GX-01B, OCZ StealthXStream 500W
14 godina
neaktivan
offline
Melior Osijek

Kupovao sam dosta toga u toj trgovini, i uvijek sam dobio tocno ono sto sam trazio, u vrijeme kad je bilo dogovoreno i to po vrlo fer cijeni... Izmedju ostalog, impresioniran sam njihovim shvacanjem cable managementa, svi kablovi u kucistu budu iznimno lijepo slozeni.

15 godina
neaktivan
offline
Melior Osijek

Najbolja trgovina u Osijeku,nema puno u trgovini proizvoda ali naruči ti što hočeš i to u kratkom roku i nije skup.Gazda je legenda :)

16 godina
neaktivan
offline
Melior Osijek

Kupovao sam PC kod njega prije cca 3 godine. Sve najbolje mogu reći. Cijena bila OK, dogovorili se da platim na dvije rate. Poslije cca godinu dana sam nešto prčkao po matičnoj i skurio je. Otišao čovjeku, rekao - oni mi nabavio istovjetnu matičnu. Servis nisam platio već samo 50 Kn trošak dostave iz Zagreba. Sve bilo gotovo u 2-3 dana. Iako sam na nekim forumima čitao neka druga iskustva.

Ja kupujem samo domaće. Stranu robu kradem.
15 godina
neaktivan
offline
Melior Osijek

ma trgovina ,  isto kao i gazda , su na potpunom nivou , samo mi je zao sto nije trgovina malo veca jer ovako se doima jako pretrpano iako nema bas nesto puno stvari ali uvijek sve sto te zanima covjek u 98 % slucajeva nabavi kroz 2-3 dana,,   jako lijepa iskustva imam ....  sjecam se da sam prije  godinu dana  trazio neki proc za 939 platformu(stari komp za net) i covjek mi za 2 dana nabavio iako su vec onda bili rijetki... a uzo mi sitnu lovu...   

Da si visok koliko si glup, imao bi snijega po glavi .....
12 godina
neaktivan
offline
Re: Melior Osijek

Da li je trgovina melior i dalje aktivna i i mogu li dobiti web adresu :D

13 godina
neaktivan
offline
Melior Osijek

Da, trgovina jos radi, nema svoju stranicu, ali ima facebook profil..

13 godina
offline
Re: Melior Osijek
brane47 kaže...

Da, trgovina jos radi, nema svoju stranicu, ali ima facebook profil..

Prije su imali neku stranicu (www.melior.hr), ali, ako se dobro sjećam, samo početnu stranicu, bez ikakvih korisnih informacija. Sad više nema ni toga. Moram priznati da sam uvijek pomalo sumnjičav prema firmama koje nemaju web stranicu pa je to vjerojatno razlog što nikad nisam ulazio tamo. Ja volim prvo malo vidjeti na webu što se nudi pa tek onda ući u trgovinu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.10.2011 15:45 (espero).
15 godina
offline
Melior Osijek

Trgovina Melior ponovo ima svoju web stranicu!

 

MELIOR

TrustNo1
12 godina
protjeran
offline
Melior Osijek

Može "gazda" zatvoriti butigu s tim cijenama. Pogledaj samo cijene grafičkih kartica.

 

BTW..a i jaka mu "web" stranica. {#}

Das Herz hat seine Grunde, die der Verstand nicht kennt !
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.12.2012 23:09 (Budokai).
13 godina
offline
Melior Osijek

da nema sto za rec. osim sto je bila prva trgovina u gradu sto se tice pc opreme i racunala,kupovao sam prije 9 godina, kod njega i nemam sto rec.

uvjek je sve bilo ok. gazda je  znao  i popricat i objasnit kad kupujes racunalo, za sto ti treba i u koje svrhe i dan danas znam se  zaletit, 

kod njega i ako nema guzve uvjek ga pitam za neku iformaciju i uvjek pomogne,i ako bih nesto kupio nemogu doslo je vrijeme da se nema para,i

recimo zadnje racunalo koje sam kupio kod njega 2009 i dan danas radi i ako je zastario,okrecem sve nove naslove igara.trebao bih novu recimo mozda grafu,ali nemam novca 

dodem pa gledam u nove stvari a nista nemogu,pa tako s njim tu i tamo ako nema guzve popricam s njim.ali sve u svemu necete pogrijesit kod njega s pc opremom.to sigurno..{#}

7 godina
neaktivan
offline
Melior Osijek

Obiteljski biznis, nema poštenijih ljudi, uvijek su spremni pomoći u svakoj situaciji, rješiti će ti 99% problema i zahtjeva.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice