Maturalac-Španjolska-dojmovi...

poruka: 459
|
čitano: 183.757
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
almir7356 kaže...

I moj razred planira da ide u spaniju..sama exkurzija bez ikakvih ulaznica je 250 eura..raja je do jaja :),od nas 30 ide nas 18..mislio sam ponijeti 250 eura,nisam mislio kupovat neke poklone suvenire mozda 1-2 za fameliju :)...ostatak bi trosio na alkohol hranu i odlazan u neki izlet :D

 Prag je oko 900 km bliže ako se kreće iz Zagreba.

11 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
Bug Manijak kaže...
Pozz ljudi. Evo ja cu za godine ic na maturalac, ali ne znam di još. Znan, ima vrimena ali san radoznal...pa me zanima. Naći kad fođete tamo, je li vi obavezno morate ić vani i u klubove se zajebavat i sl. Jer ja san tip koji klubove mtrzi od dna duše. Pa sam mislio da li se može ostat u hotel dok su ostali po klubovima? Iman tablet pa kad nude cu ga ponit, i laptop i mob naravno, pa se mislin prikacit na wi-fi ako ga bude i lipo ne izlazit is sob i ic lec oko 23, ponoc. Jel se to može? Znan, čudan san ja, ali ja san navika ić rano leć i rano se dizat.

 Jebote irud šta san ja mislija prije 2 godine, koji kreten. Zato sutra idemo na maturalac, u Prag :D Neću vidit hotela ja mislim 

404 Greške a nema ih nigdje
13 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
Bug Manijak kaže...
Bug Manijak kaže...
Pozz ljudi. Evo ja cu za godine ic na maturalac, ali ne znam di još. Znan, ima vrimena ali san radoznal...pa me zanima. Naći kad fođete tamo, je li vi obavezno morate ić vani i u klubove se zajebavat i sl. Jer ja san tip koji klubove mtrzi od dna duše. Pa sam mislio da li se može ostat u hotel dok su ostali po klubovima? Iman tablet pa kad nude cu ga ponit, i laptop i mob naravno, pa se mislin prikacit na wi-fi ako ga bude i lipo ne izlazit is sob i ic lec oko 23, ponoc. Jel se to može? Znan, čudan san ja, ali ja san navika ić rano leć i rano se dizat.

 Jebote irud šta san ja mislija prije 2 godine, koji kreten. Zato sutra idemo na maturalac, u Prag :D Neću vidit hotela ja mislim 

  jesi trolo tad ili? Ne vjerujem da si imo takvo razmišljanje

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
16 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
win4crazzy kaže...
Bug Manijak kaže...
Bug Manijak kaže...
Pozz ljudi. Evo ja cu za godine ic na maturalac, ali ne znam di još. Znan, ima vrimena ali san radoznal...pa me zanima. Naći kad fođete tamo, je li vi obavezno morate ić vani i u klubove se zajebavat i sl. Jer ja san tip koji klubove mtrzi od dna duše. Pa sam mislio da li se može ostat u hotel dok su ostali po klubovima? Iman tablet pa kad nude cu ga ponit, i laptop i mob naravno, pa se mislin prikacit na wi-fi ako ga bude i lipo ne izlazit is sob i ic lec oko 23, ponoc. Jel se to može? Znan, čudan san ja, ali ja san navika ić rano leć i rano se dizat.

 Jebote irud šta san ja mislija prije 2 godine, koji kreten. Zato sutra idemo na maturalac, u Prag :D Neću vidit hotela ja mislim 

  jesi trolo tad ili? Ne vjerujem da si imo takvo razmišljanje

 u ove dve godine mu se valjda zamirisala koja piconja pod nosom pa je poceo covjek izlazit :D

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
10 godina
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

jel netko tamo u razdoblju od 1. - 7. rujna?

 

i imate li kakave savjete, jel 200-250€ dosta?

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.8.2015 22:17 (Del_Boy97).
13 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
Del_Boy97 kaže...

jel netko tamo u razdoblju od 1. - 7. rujna?

 

i imate li kakave savjete, jel 200-250€ dosta?

 ja sam u spanjolsku, 8 dana, nosio oko 200 eura, ako se dobro sjecam, s tim da sam na kasinu digo jos 100, bilo mi je dosta, cak sam doma doso sa vise nego sto bi se ocekivalo 

kupite cugu u nekom 0-24 shopu, nesto jeftino, bambus je uvijek dobra opcija, jeftino a fino te moze udarit i onda idete van, u klubovima se ne isplati kupovati nista, mozda 1-2 cisto da te drzi jer je skupo, bar je meni bilo u spanjolskoj 

sto se tice hrane, valjda ce te u hotelu dobijati, ak ne budete ili ak bude losa ko nasa, ima jeftinih sendvica po gradovima, u spanjolskoj je 0.80 eura bio fin komad od kojeg se moglo najesti, tih 6-7 kuna je nista 

ne trosi na gluposti, sladoled je skup, npr u francuskoj kad mi je teta rekla da je kugla 8 eura, skoro sam u nesvijest pao, isto kao i ona kad sam joj rekao da kod nas nije ni euro 


i sta ja znam na sta se moze jos trosit, samo pametno kupovati, birati ono jeftinije i najpotrebnije i bit ce ti dosta to 

sto se tice kur*i, nisu bas sigurne, rjesavajte frendice iz raz, ako smo mi mogli rijesavat, a generacija je bila normalna, a ovo sve sto je mladje to je ludje, napijes ih za pocetak, izdvojis sastrane, krenes prvi, ako se ne odupre, predlozis sobu i 1 od 3 ce pristat 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
10 godina
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

u razredu od 22 cure i 8 dečkiju, nas ide jednako i dečki i cura, pa onda nisam pretjerano samouvjeren da ću sa curama iz razreda nekaj "uspjet", nadam se da ću se skompat sa ljudima iz drugih škola, gradova pa da će tu bit nešto...

 

uglavnom hvala na savjetu

13 godina
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

cinjenica je da ako ne pokusas nes nis ni upecat, ako hoces da ti malo poblize objasnim neke stvari i kako postpat u tim situacijama, javi se na pm

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.8.2015 23:21 (win4crazzy).
15 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...
Poslije javi dojmove na friendzone club.
--------------------------------------------------------------------------------------------
10 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
zerocool12 kaže...
Poslije javi dojmove na friendzone club.

 obavezno

15 godina
online
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

ja sam bio prosle godine u pragu, 5 nocenja i nosio sam 400 eura, doma doso s nula. mi recimo nismo mogli kupovat alkohol ovako pa pit u hotelu jer nam profesori nisu dali i pretresali su nam torbe i sve tako da smo morali cugat vani, a to vani nije bilo da svako sebi kupi neku cugu nego smo trosili na boce i svakakva sranja. sto se tice hrane u hotelu skoro uopce nisam jeo, jer za dorucak sam bio pre pijan da bi se digo, a na veceru mi se nije dalo tako da sam uvijek u gradu nesto pojeo. u biti prag je jeftin grad, jeftiniji od hrvatske sto se tice cuganja i takv ih stvari.

10 godina
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

fino te profesori zajebali, nadam se da mene neće

15 godina
online
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
Del_Boy97 kaže...

fino te profesori zajebali, nadam se da mene neće

 ma da, mi smo dosta bili ograniceni, npr eto to nismo smjeli cugat u hotelu, naravno da smo mi cugali potajno no onda su dosli i sve nam uzeli, bilo je svega. druga glupost je sto na nisu pustali svaku vecer van jer su rekli "bit cete pre umorni za sutrasnje izlete, nema van", ja kad sam to cuo nagovaro sam ekipu da pobjegnemo jer doso sam tamo uzivat i pit a ne razgledavat crkve, no oni su se usrali pa sam pobjego s dvije cure i jednim frendom, na kraju su ovi svi zalili sto nisu isli. kazem profesori su nas dosta jebali no i mi smo i njih.

10 godina
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

vjerujem da nas neće tako jer imam legendu od razrednika pa nam pusti da radimo što hoćemo, poprilično je tolerantan, a vjerujem da će i popit koju sa nama

15 godina
online
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
Del_Boy97 kaže...

vjerujem da nas neće tako jer imam legendu od razrednika pa nam pusti da radimo što hoćemo, poprilično je tolerantan, a vjerujem da će i popit koju sa nama

 ma nije problem razrednik, problem su ostali profesori, mi smo isli s jedno 5 profesora jer je islo dosta razreda i onda razrednica nas pusti da radimo to i to, i dode neki kreten od profesora i kaze sti ti njima to dopustas ajmo svi u sobe. jedno vrijeme smo morali bit zatvoreni u sobama cijelo vrijeme i niko nije smio van, ovi su strazarili po hodnicima.

11 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
nixass kaže...
win4crazzy kaže...
Bug Manijak kaže...
Bug Manijak kaže...
Pozz ljudi. Evo ja cu za godine ic na maturalac, ali ne znam di još. Znan, ima vrimena ali san radoznal...pa me zanima. Naći kad fođete tamo, je li vi obavezno morate ić vani i u klubove se zajebavat i sl. Jer ja san tip koji klubove mtrzi od dna duše. Pa sam mislio da li se može ostat u hotel dok su ostali po klubovima? Iman tablet pa kad nude cu ga ponit, i laptop i mob naravno, pa se mislin prikacit na wi-fi ako ga bude i lipo ne izlazit is sob i ic lec oko 23, ponoc. Jel se to može? Znan, čudan san ja, ali ja san navika ić rano leć i rano se dizat.

 Jebote irud šta san ja mislija prije 2 godine, koji kreten. Zato sutra idemo na maturalac, u Prag :D Neću vidit hotela ja mislim 

  jesi trolo tad ili? Ne vjerujem da si imo takvo razmišljanje

 u ove dve godine mu se valjda zamirisala koja piconja pod nosom pa je poceo covjek izlazit :D

 Pa u ove dvije godine sam našao društvo s kojim ono igram i kojim izlazim vani i našao sam curu još pprije 3 godine al prekinuli smo prije par dana al nema veze ide se večeras :D. Al bogami sam bio glup, Sreća pa me BUG prosvijetlio

404 Greške a nema ih nigdje
12 godina
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Sutra napokon i ja idem na tu famoznu exkurziju hah,nadam se da ce mi bit lijepo a i planiro sam da bude.Javim vam se kad dodjem kuci kako sam se proveo i da dojam ostavim neki.

 

10 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
Ne idi u hollywood i collossus, zesce njesra, uzmi si kartu za sve dane u tropicsu ako ne slusas cajke, a ako ti nisu problem cajke odes u rockfeller i imas besplatan ulaz na svim balkanskim partijima, jos je i cuga jeftina tekila je 1€ a koktel 6€ (ak uzmes 2 koktela dobijes dzabe nargilu za pusit)
10 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
Ne idi u hollywood i collossus, zesce njesra, uzmi si kartu za sve dane u tropicsu ako ne slusas cajke, a ako ti nisu problem cajke odes u rockfeller i imas besplatan ulaz na svim balkanskim partijima, jos je i cuga jeftina tekila je 1€ a koktel 6€ (ak uzmes 2 koktela dobijes dzabe nargilu za pusit)
8 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Dojmovi su preskupi, za te novce što odu djeca tamo na pet dana, mogu biti 10 dana u HRV :)
jel se varam?

15 godina
online
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
MihaelS17 kaže...

Dojmovi su preskupi, za te novce što odu djeca tamo na pet dana, mogu biti 10 dana u HRV :)
jel se varam?

 pa moram ti reci da se varas. pogledaj samo koje cijene se nabijaju za putovanja u Hrvatsku, da ne govorim da su cijene hotela istog ranga u Hrvatskoj i jednoj Češkoj ili slično potpuno iste. cijene u gradu su iste ili nize, a da ne govorim da je puno ljepše otić van, vidiš nešto novo, nešto drugačije.

12 godina
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

ja sam platio ex. 270e,ponio 500e i potrosio 150e tih 150e sto sam potrosio potrosio sam na halugu :D,pivo i pojeo sam max 3 sendvica i to je to...hrana sve ima u hotelu,moze se fino najest...pojedem sve sa tanjira ustanem i donesem drugi..a najbolje je sto te niko ne zna samo tvoji iz skole,i kad izadjes iz toropicsa ili nekog drugog kluba u 4 5  u jutro grad je zivmznaci niko ne spava.samo se treba cuvat crncuga,zacas ti nesto nestane ako ne pazis,i pare sakrij u hotelu kako..meni su ukrali 2 espritove majice iz hotela...skotno sam kad sam doso kuci :D

7 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
Evo da ozivim temu jel ima neko nekakve savjete za maturalac u prag ili lisabon i okolicu (nazalost ce ekipa iz razreda vjerojatno izabrat spanjolsku) mozete napisat i svoje dozivljaje kako vam je bilo i neke najzanimljivije događaje
9 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Jel ima kakvih jeftinjara dućana robe da si kupim koje robe il tak neš? 

French Car Mafia EST.2016
16 godina
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Da ne otvarama novu temu. Trebam jednu uslugu nekog tko zivi u Spanjolskoj. Trebalo bi preuzeti jedan paket i poslati ga u HR. Platit cu uslugu. Nije nista ilegalno :)

Javite mi se PM-om za vise detalja

 

Slobodno mi predlozite kako da nekog nadem, ako postoji neka stranica ili servis gdje mogu naci nekog takvog

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.8.2016 9:29 (nesto222).
9 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Večeras idem u Španjolsku,poželite mi svu sreću pa vam javim kako je bilo 

French Car Mafia EST.2016
9 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Ma probijo se ki pičxa

French Car Mafia EST.2016
11 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Ja idem veceras za Spaniju i po belaju razbolio se,jutros temperaturu imo i moram antibiotike pit

The Wicker Man
13 godina
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

nema jačeg antibiotika od rakije

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
12 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

U sobi 202 stoji fleka na zidu od bljuvotine

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice