Maturalac-Španjolska-dojmovi...

poruka: 459
|
čitano: 183.674
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Ev da napisem kako je bilo ukratko kad mi je naumpalo.

Znaci bilo je extra da se moze ponovit dao bi duple pare,dnevno spavas 2-3 sata i nevjerovatno mi je kako sam mogo izdrzat toliko da budem budan 9 dana,upozno "brdo" ljudi i cura i imena vecini zaboravio,donio apsinta od tamo,soba 213 jednu noc bila najgora u hotelu winnn !!policija dolazila u hotel,onda tjerala nas sa plaze pjane oko 4-5 ujutro,ma ludnica zesca,sto se disca tice u tropixu bilo pre i napomena bez 250 eura ne idite ako mislite cugat u velikim kolicinama,duvat vutru i kupit par poklona za svoje vamo,iako je alkohol jeftin pravo u prodavnici,da nije vratilo onaj deposit od hotela ne bi imo sta jest kad smo se vracali hahahah,a inace ima se i za vidit dosta toga kome je to prioritet ono

The Wicker Man
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.10.2016 1:53 (The Wicker Man).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
The Wicker Man kaže...

...a inace ima se i za vidit dosta toga kome je to prioritet ono

 Nije li to svrha maturalnoga putovanja?

vocap, bičz?
7 godina
protjeran
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
Arendelle kaže...
The Wicker Man kaže...

...a inace ima se i za vidit dosta toga kome je to prioritet ono

 Nije li to svrha maturalnoga putovanja?

 Ne.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
15 godina
online
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Svrha maturalca nije puko razgledavanje, jer to je zapravo jedno obicno putovanje na koje se vodi srednjoskolce jednom u skolovanju, a tamo ti radi sto god ti pase i sto bi radio i da sam ides. Neki ce pit, neki ce razgledavat, neki ce oboje. Ja na svom sam i razgledavo i pio svaki dan. Bilo mi je super i sjecam se svega. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
Kako kome,kao sto je to rekao mar,ja ne kazem da nisam razgledao,ustvari najvise slika i jest sa tog razgledanja,jer sve ostalo uglavnom nisam bio u stanju da slikam hahah,al mogu reci svima,ko god kaze da se i ovde moze napit i napusit i sve to,da nije isto,drukcije je kad ti to radis u Spanij,slobodnij si puno,jos pogotovo kad te vodi profesorica koja je nas vodila,s kojom smo nazdravljali hahah,a i vodic je bio kralj zesci
The Wicker Man
7 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
Bok, na kraju kolovoza idemo u lloret, ikakav savjet? Uz to koji klub je najbolji vidio sam na netu st trop, hollywood i tropics kao da su dobri
11 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
marko.juric57 kaže...
Bok, na kraju kolovoza idemo u lloret, ikakav savjet? Uz to koji klub je najbolji vidio sam na netu st trop, hollywood i tropics kao da su dobri

 Brate u tropixu je prejako,za ostale ne znam,cijene u discu su hebene pravo i moja preporuka napij se prije,cijene alkohola bar gdje smo mi kupovali,manje nego u nas u BiH(six pack pive bile i po 2.5 eura) i budite sto ludji,nemoj se bojat da ce te kaznit razrednik/ca,ako imas dobru raju nemoj se ba stidit nicega,treba milion jer bude vise ekskurzija na jednom mjestu,na granici te ne kontrolise sta nosis i to da znas tako da mozes ponjeti boga oca svega(vutra,alkohol il sta već konzumirate),ali jbg mi to nismo znali kad smo isli,pa nismo puno nosili.

The Wicker Man
11 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
Pozdrav zanima me dali je dosta 300-350€ za spanjolsku
6 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Evo vidim tema neaktivna malo duže vrijeme,pa da je aktiviramo ;)....

Uglavnom ima li neka tema gdje se baš razgovara o iskustvima na maturalcima il neš il jel off topic da se tu piše o iskustvima ako nisu iz Španjolske???

Samo whey Bajo moj
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice