Maturalac-Španjolska-dojmovi...

poruka: 459
|
čitano: 183.493
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
blackchoco kaže...


 

  HAhahahahahahha......  jer ti si zmijaaa   a ja sam žaba žaba.......hahahhaahha...a nezz vidit ćemo tamo kad dođemo...kolko ste uopće spavali na maturalcu?..:D..ak ste spavali

Ma poludio, a nas je išlo samo 8, a od toga 7 njih sluša cajke(pogodo koji ne sluša...{#}) Ali išao je i drugi razred pa sam sa njima partijao onda{#}

 

Mah nismo niš spavali, jer smo imali ful gust raspored, stalno se nešto radilo/negdje išlo. Uglavnom poslije izlaska bi bio u hotelu između 4 i pol i 6 a budeđenje u 7 i pol za doručak. A ono što sam u busu spavao i nije neki san bio...Izdržao tako 4 dana i onda me temperatura opalila, pa samo jedno 12 sati odmarao i onda opet udri{#}

 

 

Stoja
14 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

jel ko bija u Pragu, kakva je situacija sa coffee shopovima, jel dobra marica i tako? :D

15 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
blackchoco kaže...
Stoja kaže...

U lored de maru ne ići u holywood klub...osim ako ne slušate cajke...a naša agencija složila deal da za male pare imamo upad za sve dane...nakon drugog dana bacio taj kupon jer sam poludio kada sam prošao tisuće kilometara i onda čuo" jer ti si zmijaaa   a ja sam žaba žaba...." A plus cijeli balkan je bio u njemu, hrvati, srbi, bosanci, slovenci...

 

Tropics je meni bio brutala, i vrlo jeftina cuga, sve po 1,5€(holywood dosta skupljiji) a kupiš 3 cuge i dobiješ majicu badava!{#}  Također posjetiti i GALA klub pogotovo kada je "piška party" kako oni to nazivaju"rus je vlasnik kluba" onda je još i striptiz show{#}  A možda dobijete i majicu na poklon kao ja{#}

 

 

  HAhahahahahahha......  jer ti si zmijaaa   a ja sam žaba žaba.......hahahhaahha...a nezz vidit ćemo tamo kad dođemo...kolko ste uopće spavali na maturalcu?..:D..ak ste spavali

Nikako, kronična nesanica, spavao sveukpno 20 ak sati u 10 dana, s tim da sam par puta uglavnom legnem i odspavam,  a ovako nikako, nemaš ednostavno vremena.

Mi smo prvi dan došli u loret u 10 navečer, odmah van, tequila party, do 6 ujutro a u 7 moramo se spakovat i krenut, taman sam se istuširao spremio stvari i u bus.

Drugi dan cijelo vrijeme putovali, zahebancija u busu na kat, spavat nema šanse. Došli u madrid u 6 sati na večeru u hotel, jeli i odmah na spavanje (spavali 2-3 sata, i onda van.

Opet cijelonočno pijanjčevanje i ujutro se probudili u drugom hotelu na drugoj strani grada sa drugim tetama{#}

Onda vračaj se nazad, u naš hotel, preskočili doručak i ručak, i onda malo shopping po gradu, i opet navečer cuga parkić i ožeži {#}

 

Sutra dan u 7 ujutro išli u neki grad na nekom brdu, i tamo bili cijeli dan, u povratku opet večera i opet van :-D

 

Ujutro opet taman se stignem istuširati i opet nazad u bus prema barceloni.

Došli tamo, jedni otišli na barcin stadion jedni u grad. Ja na cugu i u taj akvarij :-D

Onda opet u bus i za loret.

Tamo 3 dana nisam spavao u svom krevetu, eto koliko sam spavao{#}

U montecarlu nismo spavali, jer smo samo u busu bili cijeli dan, i navečer prema azurnoj obali

Pri povratku još u francuskoj, pola ekipe u busu bolesno, pokupili gripu, meni očigledno nešto ubijalo bakterije {#}

I to je mjesto gdje sam se prvi put pošteno naspavao na maturalcu. došli oko 11 navečer, i mi otišli do grada, tamo same crnje, pa se brzo vratili :-D

I onda spavanje od 1 navečer do 12 ujutro, preskočio i doručak i obilazak grada :-D

 

I onda došao doma, prvi tjedan izbjegavao školu :-D i spavao 14 sati na dan {#}

 

 

Poruka, naspavaj se tjedan dana prije maturalca, jer tamo ćeš teško.

 

PS a i sigurnije ti je, ne želiš znati šta smo mi radili onima koji su zaspali na partyu{#}

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod moj PC. volim često mjenjati stvari pa imajte i to imajte na umu, ne sramite mi se neš ponuditi od hardvera :-D
16 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
rooswelt1991 kaže...
blackchoco kaže...

E da...zanima me kako ste se čuli sa svojim starcima?..curom?...dedom,babom{#} itd..:D

Mobitel i poruke!

Najjeftinije riješenje!

Objasni im da zvanjem trošiš desetke kuna samo na uspostavu poziva, i da je slanje poruke najjeftinija solucija.

Ja sam im slao poruku 1 dnevno, osim kad sam zaobravio, pa sam onda pisao drugi dan i ispriku {#}

Bio sam na maturalcu 2009 u španjolskoj kaj da ti velim čista ludnica. Što se tiče ovog da se čuješ sa ovima doma salji poruke a i našli smo neke kao telefonske govornice ugl za par eura pricas dosta dugo ako zoves doma na kućni, tak da to potrazite jeftinije je nego slat poruke jer su lopovi a ako tebe slucajno nazovu odu ti sve pare koje imas jer si u roamingu... Hranili smo se većinom po McDonaldsima i Subwayu :D A to da nitko nezna eng nezz di ste to čuli ja sam sa svima na eng bez problema izašao na kraj. Navečer nikad sam okolo jbg kaj je sigurno je sigurno mi je vraćali jednom oko 3 do hotela jer mi je frendica nes zaboravila ugl jbt crnci samo stoje naslonjeni na zid i gledaju ono samo čekaju hahaha Sjećam se kad smo mi bili je bila akcija kupis cugu i dobis jos jednu gratis. Mi gledamo i sjecam se mutno da smo uzeli par boca i morali su nam dat jos isto tolko gratis ma brutala :D U svakom slučaju maturalac će vam svima ostati u sjećanju cijeli život. Kad se vratite jbg nikog neće bit u skoli tjedan dana i to je to jbg tolko nam je svima trebalo da se odmorimo samo sam spavao. A na maturalcu sam spavao po možda par sati dnevno što je fkt ubijanje jer kad se vratiš doma si prokleto umoran.{#}

He who is brave is free.
13 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Ja kad sam bio u Lloret de Maru nije mi se baš svidjela (ne znam kako da to nazovem), raskalašenost, osjećaj nesigurnosti na ulicama.

Mislim nije to ništa strašno samo moraš biti dvostruko oprezan.

Ali što ćeš kad grad živi od toga.

 

Inače, bilo je preodlično. Neopisivo.

Pogotovo dok se "mirovalo" (kad smo bili u sobama, na brodu, u busu). Ljudi kao da su tada posebno inspirirani (grčevi u trbuhu i suze na očima od smijeha).

Ta sjećanja ti najviše ostanu bez obzira što je lijepo vidjeti znamenitosti, parkove itd...

 

 

Your Ego Is Writing Checks Your Body Can't Cash
13 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
rooswelt1991 kaže...
blackchoco kaže...
Stoja kaže...

U lored de maru ne ići u holywood klub...osim ako ne slušate cajke...a naša agencija složila deal da za male pare imamo upad za sve dane...nakon drugog dana bacio taj kupon jer sam poludio kada sam prošao tisuće kilometara i onda čuo" jer ti si zmijaaa   a ja sam žaba žaba...." A plus cijeli balkan je bio u njemu, hrvati, srbi, bosanci, slovenci...

 

Tropics je meni bio brutala, i vrlo jeftina cuga, sve po 1,5€(holywood dosta skupljiji) a kupiš 3 cuge i dobiješ majicu badava!{#}  Također posjetiti i GALA klub pogotovo kada je "piška party" kako oni to nazivaju"rus je vlasnik kluba" onda je još i striptiz show{#}  A možda dobijete i majicu na poklon kao ja{#}

 

 

  HAhahahahahahha......  jer ti si zmijaaa   a ja sam žaba žaba.......hahahhaahha...a nezz vidit ćemo tamo kad dođemo...kolko ste uopće spavali na maturalcu?..:D..ak ste spavali

Nikako, kronična nesanica, spavao sveukpno 20 ak sati u 10 dana, s tim da sam par puta uglavnom legnem i odspavam,   a ovako nikako, nemaš ednostavno vremena.

Mi smo prvi dan došli u loret u 10 navečer, odmah van, tequila party, do 6 ujutro a u 7 moramo se spakovat i krenut, taman sam se istuširao spremio stvari i u bus.

Drugi dan cijelo vrijeme putovali, zahebancija u busu na kat, spavat nema šanse. Došli u madrid u 6 sati na večeru u hotel, jeli i odmah na spavanje (spavali 2-3 sata, i onda van.

Opet cijelonočno pijanjčevanje i ujutro se probudili u drugom hotelu na drugoj strani grada sa drugim tetama{#}

Onda vračaj se nazad, u naš hotel, preskočili doručak i ručak, i onda malo shopping po gradu, i opet navečer cuga parkić i ožeži  {#}

 

Sutra dan u 7 ujutro išli u neki grad na nekom brdu, i tamo bili cijeli dan, u povratku opet večera i opet van :-D

 

Ujutro opet taman se stignem istuširati i opet nazad u bus prema barceloni.

Došli tamo, jedni otišli na barcin stadion jedni u grad. Ja na cugu i u taj akvarij :-D

Onda opet u bus i za loret.

Tamo 3 dana nisam spavao u svom krevetu, eto koliko sam spavao{#}

U montecarlu nismo spavali, jer smo samo u busu bili cijeli dan, i navečer prema azurnoj obali

Pri povratku još u francuskoj, pola ekipe u busu bolesno, pokupili gripu, meni očigledno nešto ubijalo bakterije  {#}

I to je mjesto gdje sam se prvi put pošteno naspavao na maturalcu. došli oko 11 navečer, i mi otišli do grada, tamo same crnje, pa se brzo vratili :-D

I onda spavanje od 1 navečer do 12 ujutro, preskočio i doručak i obilazak grada :-D

 

I onda došao doma, prvi tjedan izbjegavao školu :-D i spavao 14 sati na dan  {#}

 

 

Poruka, naspavaj se tjedan dana prije maturalca, jer tamo ćeš teško.

 

PS a i sigurnije ti je, ne želiš znati šta smo mi radili onima koji su zaspali na partyu{#}

  Hahahhahahhahaha koji si ti lik.. a ovi moji se kao nabrijavaju da će se napit..napušit..itd..:D

blacky
13 godina
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Jeli itko bio u Amsterdamu?

MI tamo planiramo ići sljedeće godine...

Baš se pitam zašto

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
13 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
KKristijan kaže...

Jeli itko bio u Amsterdamu?

MI tamo planiramo ići sljedeće godine...

Baš se pitam zašto

  Mi smo imali to isto u planu al nismo išli....kao jako skupo je tamo bla bla..:D

blacky
13 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

i ja idem u španjolsku 23.8 isto sa spektrom sam kaj mi idemo busom i brodom jedva cekam {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.8.2011 21:33 (iggypc).
15 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
Gain kaže...

Ja kad sam bio u Lloret de Maru nije mi se baš svidjela (ne znam kako da to nazovem), raskalašenost, osjećaj nesigurnosti na ulicama.

Mislim nije to ništa strašno samo moraš biti dvostruko oprezan.

Ali što ćeš kad grad živi od toga.

 

 

Da tako smo se i mi osjećali isto...

 

Uglavnom navčer nikuda ne idite sami, makar da ste dvojica zajedno za svaki slučaj. I nikako ne nasjedajte na one jeftine k***e ako ne želite ispušiti svu lovu...to se njima dvojici dogodilo svaki po nekih 300-400€ bio spušio pa vi vidite...hebeno skup BJ{#} Jedan se uspio izvući jer je prije posla dao novčanik frendovima pa nije imao ništa kod sebe, ali je zato morao bježati od jednog black dude-a kojem se to nije svidjelo...{#}

 

Uglavnom alkohol, pljuga, sve ok, ali ženske po klubu lovite a ne po ulici{#}

 

 

Stoja
14 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Blago vama koji idete u Španjolsku, mi ćemo najverojatnije u Grčku... Neću ništa govoriti jer ne znam kako je tamo, al meni se Španjolska čini bolja. Još po ovim komentarima {#}

Battlefield Fan!
15 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
Gamer71 kaže...

Blago vama koji idete u Španjolsku, mi ćemo najverojatnije u Grčku... Neću ništa govoriti jer ne znam kako je tamo, al meni se Španjolska čini bolja. Još po ovim komentarima {#}

Ma svugdje ti je super, svako mjesto ima svoje čari{#} 

Stoja
13 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
Stoja kaže...
Gamer71 kaže...

Blago vama koji idete u Španjolsku, mi ćemo najverojatnije u Grčku... Neću ništa govoriti jer ne znam kako je tamo, al meni se Španjolska čini bolja. Još po ovim komentarima {#}

Ma svugdje ti je super, svako mjesto ima svoje čari{#} 

Tj svugdje ima cigara,alkohola i Curki

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
15 godina
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

joj mi idemo 22 u cesku. jedva cekam :D

14 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Jedva čekam, tih 9 dana {#} .

Imam osjećaj da živim za taj maturalac.

 

Imam osjećaj da neću znat di san, od alkohola do ko zna čega sve ne.....

AAAAAAAAAAA još 15 dana. 

Nista nije sveto sve je bruto i neto, sve je zabava!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
slimyyy kaže...

jel ko bija u Pragu, kakva je situacija sa coffee shopovima, jel dobra marica i tako? :D

Ništa posebno, i jako skupa.

Ne postoje coffee shopovi, al postoji dućan sa lizalicama od marihuane. Oo

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
13 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
slimyyy kaže...

jel ko bija u Pragu, kakva je situacija sa coffee shopovima, jel dobra marica i tako? :D

pa to je Prag.

Ne amsterdam

tamo ja idem :D

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
13 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Jel ima u Španjolskoj neki intrenet caffe?...

blacky
15 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
blackchoco kaže...

Jel ima u Španjolskoj neki intrenet caffe?...

Šta ideš na maturalac da bi surfao netom?

World Championships: 7, GP started: 280, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,473
13 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
F1-IVO kaže...
blackchoco kaže...

Jel ima u Španjolskoj neki intrenet caffe?...

Šta ideš na maturalac da bi surfao netom?

  hahah..ma pitam sam..pa neću visit na int...joj..:P :D

blacky
15 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
blackchoco kaže...

Jel ima u Španjolskoj neki intrenet caffe?...

HAhahahahahahahha

ja u španjolskoj nisam znao ni šta je kompjuter :-D

Tamo ideš uživati, lake tete cuga i društvo.

NE brini se ti, bugforum će preživjeti bez tebe 10ak dana{#}

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod moj PC. volim često mjenjati stvari pa imajte i to imajte na umu, ne sramite mi se neš ponuditi od hardvera :-D
14 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
Slash 666 kaže...
slimyyy kaže...

jel ko bija u Pragu, kakva je situacija sa coffee shopovima, jel dobra marica i tako? :D

Ništa posebno, i jako skupa.

Ne postoje coffee shopovi, al postoji dućan sa lizalicama od marihuane. Oo

očito niste baš upućeni :) od siječnja ove godine su se u Pragu počeli otvarat coffee shopovi (prošla generacija ih nije baš dosta vidila jer nisu bili otvoreni) pošto je tamo od nedavno skoro sve legalno, priča san kratko sa nekin ljudima koji su bila tamo prije 2-3 miseca i kažu da ima coffee shopova dosta al nisan se puno raspita pa san mislija da neko odavde zna nešto :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
rooswelt1991 kaže...
blackchoco kaže...

Jel ima u Španjolskoj neki intrenet caffe?...

HAhahahahahahahha

ja u španjolskoj nisam znao ni šta je kompjuter :-D

Tamo ideš uživati, lake tete cuga i društvo.

NE brini se ti, bugforum će preživjeti bez tebe 10ak dana{#}

  {#}

blacky
15 godina
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Da ne otvaram novu temu, ima li tko kakav savjet za Češku i Poljsku?

edit: Coffee shop-ovi su mi zanimljivi.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.8.2011 22:56 (mind_challenge).
15 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
mind_challenge kaže...

Da ne otvaram novu temu, ima li tko kakav savjet za Češku i Poljsku?

Pamet u glavu, novčanik u prednji đep, i kondome u van novčanika (da nebi pogubio pare u žurbi :-D)

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod moj PC. volim često mjenjati stvari pa imajte i to imajte na umu, ne sramite mi se neš ponuditi od hardvera :-D
14 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
slimyyy kaže...
Slash 666 kaže...
slimyyy kaže...

jel ko bija u Pragu, kakva je situacija sa coffee shopovima, jel dobra marica i tako? :D

Ništa posebno, i jako skupa.

Ne postoje coffee shopovi, al postoji dućan sa lizalicama od marihuane. Oo

očito niste baš upućeni :) od siječnja ove godine su se u Pragu počeli otvarat coffee shopovi (prošla generacija ih nije baš dosta vidila jer nisu bili otvoreni) pošto je tamo od nedavno skoro sve legalno, priča san kratko sa nekin ljudima koji su bila tamo prije 2-3 miseca i kažu da ima coffee shopova dosta al nisan se puno raspita pa san mislija da neko odavde zna nešto :)

A eto dobro, nije da sam bio prije 2 mjeseca al okej.

Imaš jedan jedini coffee shop, i ne, nije legalno. Otvara se poslje ponoći, i teško će ti prodat.
Sva sreća pa na ulici svaka treća osoba dila.

 

I ja sam slušao priče o 5 grama za 100 kuna, i slične gluposti.

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
13 godina
neaktivan
offline
Maturalac-Španjolska-dojmovi...

Jel bilo ikakvih problema vezanih uz dokumente?..da je netko izgubio...bilo mu ukradeno ili nešto slično?

blacky
14 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
Slash 666 kaže...

A eto dobro, nije da sam bio prije 2 mjeseca al okej.

Imaš jedan jedini coffee shop, i ne, nije legalno. Otvara se poslje ponoći, i teško će ti prodat.
Sva sreća pa na ulici svaka treća osoba dila.

 

I ja sam slušao priče o 5 grama za 100 kuna, i slične gluposti.

pa čak ti je u slobodnoj bilo ima par miseci slika cjenika iz coffee shopa u pragu :/ 

14 godina
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
mind_challenge kaže...

Da ne otvaram novu temu, ima li tko kakav savjet za Češku i Poljsku?

edit: Coffee shop-ovi su mi zanimljivi.

suvenire i ta sranja nemoj kupovat u pragu, kupuj u manjim gradićima tamo su dost jeftiniji. Kolko se sjećam isto vrijedi za cugu...

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
15 godina
neaktivan
offline
Re: Maturalac-Španjolska-dojmovi...
blackchoco kaže...

Jel bilo ikakvih problema vezanih uz dokumente?..da je netko izgubio...bilo mu ukradeno ili nešto slično?

Ja idem na maturalac 2.9 I razrednica  nam je rekla da joj moramo dati putovnice i da ce biti u sefu u hotelu dok se ne budemo vracali. Tako da je mala mogućnost da izgubis dokumente!

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.8.2011 23:02 (zeroname).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice