Koju bi svotu novca izdvojili za siromašne?

poruka: 9
|
čitano: 2.518
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Koju bi svotu navca odlazili za sebe za siromasne

moze sve ne samo sebe i dobrotvorne svrhe

16 godina
neaktivan
offline
Koju bi svotu novca izdvojili za siromašne?

Dobra tema samo što si vec u naslovu zasro i ni sam nisam skužio o cemu se radi.

Al ispravio sam.

Drugi put pazi.

 

A sad k temi:

 

Ja svake godine dobijem od firme jako puno brašna i tjestenine(radim u velikoj mlinsko pekarskoj firmi) za božic

te jedan dio toga dam u crkvi u Križevcima gdje se skuplja sve i svašta za ljude koji nemaju ništa ili jako malo te im se to podijeli.

Zavisi kolko mi daju božicnice i kolka je placa pa i tu mogu koju kunu izdvojit.

Tak direktno pomognem potrebitima u mom kraju a meni ne fali ništa.

Nažalost nemogu to cesto radit ali nekom na ovaj nacin uljepšam božicne blagdane

E8400@4050mhz@H2O,Biostar Tpower I45,Mushkin XP 2x2gb@1080mhz 5-5-5-15,BFG GTX260 OCX,WD320gb+WD640gb-AAKS
16 godina
neaktivan
offline
Koju bi svotu novca izdvojili za siromašne?

Naša škola stalno skuplja za nešto. Na Dane Kruha, novci koji inače idu kuhinji idu u dobrotvorne svrhe. Kuhinja ne radi, ali mi donesemo neka peciva za jesti (obavezno svaki nešto, pa razredna odijeljenja jedu zajedno). Za Božić svatko (razredna odijeljena skupljaju skupa, znači svako posebno), npr. netko iz razreda donese stvari za higijenu, netko igračke za djecu,... Tako cijeli razred skupi dosta toga za jednu obitelj. I tak svaki razred.... Trenutačno skupljamo za gradnju škola u Ruandi. Zasad sam dao cca 40-50 kn. To se može dati svaki dan, daš kolko hoćeš, kunu dvije, pa se nakupi.

Deal with the facts and live with them.
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.12.2008 19:28 (Horagio).
15 godina
neaktivan
offline
Koju bi svotu novca izdvojili za siromašne?

da dobijem 1000 000 od toga bih najmanje 100 000 dao siromasnima

 

Viva la Linkuto
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koju bi svotu novca izdvojili za siromašne?
linkuto kaže...

da dobijem 1000 000 od toga bih najmanje 100 000 dao siromasnima

 

Mislim d je smisao ovog threada više da se napiše što se cini i kako se nastoji pomoci nego "ja bi,ako tolko onda tolko "
To su sve maštarije i nemaju veze sa stvarnosti
E8400@4050mhz@H2O,Biostar Tpower I45,Mushkin XP 2x2gb@1080mhz 5-5-5-15,BFG GTX260 OCX,WD320gb+WD640gb-AAKS
15 godina
neaktivan
offline
Koju bi svotu novca izdvojili za siromašne?

aha sori...

inace da imam vise novca sigurno bi hrpu poklonio siromasnima ali sto se moze...

Viva la Linkuto
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koju bi svotu novca izdvojili za siromašne?

A slusaj pomazem i pomagao sam starijim ljudima tj svima onima kojima je potrebna pomoc u bilo kojem smislu, od pomoci oko prenosa stvari itd ,poklanjao sam razne stvari kao robu ,npr dao sam svoj krevet koji je bio u jakom dobrom stanju itd itd. Ali nazalost neko financijsko nisam nikad mogao pomoci jer se nalazim i ja u skripcu ali uvijek pomognem koliko mogu i koliko je to u mojim mogucnostima.Od malena su me roditelji ucili da treba drugim ljudima pomoci jer kad tad ce ti se to vratiti ,a i da nece  barem znas da si nesto dobro napravio i usrecio tu osobu .

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koju bi svotu novca izdvojili za siromašne?
linkuto kaže...

aha sori...

inace da imam vise novca sigurno bi hrpu poklonio siromasnima ali sto se moze...

 A gle nije sve u hrpi novca,ljudima koji nemaju i 5kn je puno,barem ima za kruh.tako da tvoja izjava ne stojiViče
...Scooter Tuning is not A Crime!!...
15 godina
neaktivan
offline
Koju bi svotu novca izdvojili za siromašne?

pa ja svaki dan jednom skitnici kupim pecivo i donesem mu ga

 

Viva la Linkuto
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice