Kako da vratim bios na mobitelu

poruka: 6
|
čitano: 2.367
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Kako da vratim bios na mobitelu

eo ovako danas smo ja i frend htjeli updateat bios da bude brzi mob.No dogodilo mi se to da smo nadogradili bio ali pri ulasku u njega onako onaj android covjeculjak i pise custom kernel i neulazi u sustav.Pa me zanima kako da vratim onaj sustav uspijem uc u bios mobitela pokuso sam backup i recovery no nece.Cuo sam da se preko kompa trebaju failovi stavit no kako.Hitno je a mobitel je Sasung galaxy s FIT

12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako da vratim bios na mobitelu
Kakav BIOS??? Mislis na Recovery?
LOL
13 godina
odjavljen
offline
Kako da vratim bios na mobitelu

Na back up moraš ić prije stavljanja ičega novog. Sumnjam da je nešto strašno, idi na xda developers forum i tamo pitaj, riješit ćeš to brzo.

R.I.P Tupac 1971. - 1996.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kako da vratim bios na mobitelu
Kakav BIOS?
Mislis kernel?
Ili ROM?

Jel ulazi u download mode?
Za pročitati : Waterways ✓ - Out of Position ✓ - Bridges ✓ - Isolation Play scan;_; - Green Fairy
12 godina
offline
Re: Kako da vratim bios na mobitelu
codec kaže...

eo ovako danas smo ja i frend htjeli updateat bios da bude brzi mob.No dogodilo mi se to da smo nadogradili bio ali pri ulasku u njega onako onaj android covjeculjak i pise custom kernel i neulazi u sustav.Pa me zanima kako da vratim onaj sustav uspijem uc u bios mobitela pokuso sam backup i recovery no nece.Cuo sam da se preko kompa trebaju failovi stavit no kako.Hitno je a mobitel je Sasung galaxy s FIT

ako updateas ''BIOS'' (to jest recovery) mobitel ti nece biti nista brzi..

12 godina
neaktivan
offline
Kako da vratim bios na mobitelu

Da ti mob bude brži, trebaš staviti drugi kernel i možda čak Custom Rom.

LOL
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice