Kako stavljati modove na cod2

poruka: 17
|
čitano: 10.612
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
hitno

Neznam kako stavljati modove na cod 2 server PUB?

Tipa toujane night, high/big jump, only rifle?

ZNA NEKO HITNO JE!

 

Hvala!

15 godina
odjavljen
offline
Re: hitno

U /main folder od servera (X:\Program Files\Activision\Call of duty 2\main) staviš fajlove sa modovima zzz_.....iwd i to je to.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
14 godina
offline
Re: hitno
Sum_of_all_fears kaže...

U /main folder od servera (X:\Program Files\Activision\Call of duty 2\main) staviš fajlove sa modovima zzz_.....iwd i to je to.

Hvala!

14 godina
offline
Re: hitno

Zna li neko kako staviti i gdje skinuti mod BIG JUMP?

Te gdje mogu skinut Cod2 mod tools (il kako vec) ?

14 godina
offline
Re: hitno

Itko? Barem da mi objasni, nemogu nać download na netu..

15 godina
odjavljen
offline
Re: hitno

Kaj je ovo bilo tako teško? 4. rezultat na googletu.

 

Jump modovi / mape - ovi linkovi malo rade, malo ne. Ovaj radi uvijek.

 

A ovo je bilo još frickin' teže. 1. rezultat na googletu.

 

Cod2 mod tools

 

Sad uzet kemijsku i A4 papir i napisat 100 puta "I will use google before asking dumb questions."

 

IMHO, jump serveri su najveće s{#}anje nakon promoda.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.10.2011 13:19 (Sum_of_all_fears).
14 godina
offline
Re: hitno
Sum_of_all_fears kaže...

Kaj je ovo bilo tako teško? 4. rezultat na googletu.

 

Jump modovi / mape - ovi linkovi malo rade, malo ne. Ovaj radi uvijek.

 

A ovo je bilo još frickin' teže. 1. rezultat na googletu.

 

Cod2 mod tools

 

Sad uzet kemijsku i A4 papir i napisat 100 puta "I will use google before asking dumb questions."

 

IMHO, jump serveri su najveće s{#}anje nakon promoda.

A bilo je jako teško pročitat, da ne tražim jump modove niti mape več BIG JUMP, koji se ne koristi u svre jumpanja, neg za običan server! 

Ajd ovo za cod rcon tool... al i ti čitaj prvo! Promod S*anje(ak se misli na cod4), kaj tebi nije dobro?

15 godina
odjavljen
offline
Re: hitno

Jesi već igrao na big jump serveru? Ako jesi, taj zzz_bigjump.iwd ili kako se već zove je u tvojom /main mapi od CoDa.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
14 godina
offline
Re: hitno

Imamo server preko Studio4Host, i stavili smo danas modove itd. no svaki dan se serveri restartaju automatski ujutro, i nama se modovi izbrišu :S

E sad ja neznam kako preko Game panela spremiti modove.. Jel zna ko ? Hitno je, jer smo tako vec 2 dana..

14 godina
offline
Re: hitno

BILO TKO??

12 godina
neaktivan
offline
Kako stavljati modove na cod2

Imas komandu g_gravity na serveru, neznam kolika je po defaultu, nju smanjuj pa ces dobiti visi jump.

 

EDIT- za modove te neznam, imam server takodjer u studio4host i nista se ne brise.

Ofc.
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.11.2011 19:10 (mate960).
14 godina
offline
Re: Kako stavljati modove na cod2
mate960 kaže...

Imas komandu g_gravity na serveru, neznam kolika je po defaultu, nju smanjuj pa ces dobiti visi jump.

 

EDIT- za modove te neznam, imam server takodjer u studio4host i nista se ne brise.

Sredili smo i big jump i ostalo, vidjet ću sutra dal će se obrisat pa ti javim..

14 godina
offline
Re: Kako stavljati modove na cod2

Nisu se modovi obrisali, ali neznam šta treba napisat u konzolu da bi i drugima skidalo.. ? .. Zna ko?

14 godina
offline
Re: Kako stavljati modove na cod2

Evo ovako, modove sam složio i sve to, upravo sam sad stavio bez nejdova, smoka itd itd... e sad ja se bojim da kad mis se server restarta da ce se sve obrisati.. kako spremiti to??

12 godina
neaktivan
offline
Kako stavljati modove na cod2

zašto ne odeš na neki bigjump server i skineš automatski bigjump mod?

14 godina
offline
Re: Kako stavljati modove na cod2

Na ove moje prijašnje postove se ne obazirite, sve sam naučio već odavno :D

 

E sad bi mi trebalo ono kao "Tekst sa komandama" neznam kako da kažem, nego radi se o tome da kad nekog upucaš onda piše sa kolko metara si ga "pomeo", neznam uopće što da napišem u google jer neznam kako se to zove.. Dakle ako ste shvatili postajte mi tu il na PM...

Hvala, lp:)

14 godina
offline
Re: Kako stavljati modove na cod2

Je li trebam staviti pam mode na server da bi imao one shot mode?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice