Jesam li jedina na svijetu koja se boji petardi?

poruka: 93
|
čitano: 15.294
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Jesam li jedina na svijetu?
Edge kaže...

 

Ako tvojim psima (samim time i tebi) smetaju petarde ne znaci da su budale oni koji ih bacaju. Ako nekoga veseli taj posebni oblik zabave, ako uziva u legalnoj destrukciji neka se onda tih 2 tjedna u godini zabavi s time. 

 

Nekom smetaju pusaci,nudisti, narkici, Romi, bogata elita, trgovacki centri, zvonjava crkve, ali to nije izgovor da od svijeta napravimo pacijenta na antidepresivima koji slini i gleda u istu tocku.

Nema ništa veselo u tome što bacaju petarde po parkovima, ulicama i haustorima svaku večer i time "legalno" maltretiraju 3 tjedna sve oko sebe. Nema apsolutno ništa zabavno u tome da od 15 prosinca svaki dan gnjave malu djecu, stare ljude i životinje svojim pucanjem, apsolutno ništa osim neosjetljivosti i neodgojenosti. 3 tjedna iživljavanja nad svima ostalima da bi njihov ego bio ispunjen jednom sekundom praska i da bi se osjećali kao veliki muškarci.

Jel ti i ovo izgleda jako zabavno kao i petarde?!?! 

 

 

 

Pas je skočio s balkona 4 kata u Rudešu jer se prepao petardi koje su balavci bacali u parku. Ima strganu zdjelicu na tri mjesta,povredu mjehura, krvarenje u plućima, ozljedu jezika i desni.

Jel ovo vrijedno praska od jedne sekunde??

Misliš da će ta osoba koja je bacila petardu odgovarati za ovo? Misliš da će snositi troškove koji su sad 1200kn a kasnije će biti još i veći jer je liječenje tek počelo?

Ili sve one životinje koje provode večeri na tabletama za smirenje jer ih je strah. 

 

Nitko njima ne brani da se vesele, nebi se čak ni bunili da se za Novu godinu puca. Ali SVAKI yebeni dan, punih 18 dana. Ne to nije veselje. To je iživljavanje. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
13 godina
neaktivan
offline
Jesam li jedina na svijetu?

Slažem se da je debilno što se smije svuda bacati petarde u ta dva tjedna.

Zakon bi trebao glasiti da se smije bacati, ali u zonama 500 metara od najbližeg nastanjenog stambenog objekta ili kilometar od parka, šetališta.
Nemam ja ništa protiv petardi, šta, tko voli nek' izvoli, ali neka izvoli negdje u pizdi materini, a ne pod mojim prozorom ili u mom dvorištu(da, bilo im je zanimljivo plašiti mog ćuku, ali kad sam izletio, da vidiš kako trče, brže nego Bolt(i više nisu dolazili  )).

Ja i frend smo, dok smo bili u srednjoj, imali tradiciju da u vrijeme kada je dozvoljeno bacati radimo minobacač. Kako?
PVC cijev sa komadom plastelina kao tanetom, karabit na dnu i rupica za zapaliti. Odemo na jedno polje blizu grada(ne da nema ljudi, niti ne spada ni pod koje naselje  ), napravimo metu na polju i gađamo.

Poseban osjećaj kad ti backfire odbaci ruku s upaljačem i kada tvoj minobacač baca plastelin po polju 

 

 

A kažem, zabranio bih i kažnjavao one koji bacaju blizu ljudi. Znam po cucku i susjedu. Cucak podvije rep i trči mi među noge, a susjed kaže da svaki put kada jače grune ili kada zapale redanike ima flashbackove.

 

Zanimljivo je bacati, ali nije kada znaš da nekoga na smrt plaši 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
9 godina
neaktivan
offline
Re: Jesam li jedina na svijetu?
ddarknessfairyy kaže...
Edge kaže...

 

Ako tvojim psima (samim time i tebi) smetaju petarde ne znaci da su budale oni koji ih bacaju. Ako nekoga veseli taj posebni oblik zabave, ako uziva u legalnoj destrukciji neka se onda tih 2 tjedna u godini zabavi s time. 

 

Nekom smetaju pusaci,nudisti, narkici, Romi, bogata elita, trgovacki centri, zvonjava crkve, ali to nije izgovor da od svijeta napravimo pacijenta na antidepresivima koji slini i gleda u istu tocku.

Nema ništa veselo u tome što bacaju petarde po parkovima, ulicama i haustorima svaku večer i time "legalno" maltretiraju 3 tjedna sve oko sebe. Nema apsolutno ništa zabavno u tome da od 15 prosinca svaki dan gnjave malu djecu, stare ljude i životinje svojim pucanjem, apsolutno ništa osim neosjetljivosti i neodgojenosti. 3 tjedna iživljavanja nad svima ostalima da bi njihov ego bio ispunjen jednom sekundom praska i da bi se osjećali kao veliki muškarci.

Jel ti i ovo izgleda jako zabavno kao i petarde?!?! 

 

 

 

Pas je skočio s balkona 4 kata u Rudešu jer se prepao petardi koje su balavci bacali u parku. Ima strganu zdjelicu na tri mjesta,povredu mjehura, krvarenje u plućima, ozljedu jezika i desni.

Jel ovo vrijedno praska od jedne sekunde??

Misliš da će ta osoba koja je bacila petardu odgovarati za ovo? Misliš da će snositi troškove koji su sad 1200kn a kasnije će biti još i veći jer je liječenje tek počelo?

Ili sve one životinje koje provode večeri na tabletama za smirenje jer ih je strah. 

 

Nitko njima ne brani da se vesele, nebi se čak ni bunili da se za Novu godinu puca. Ali SVAKI yebeni dan, punih 18 dana. Ne to nije veselje. To je iživljavanje. 

 I ja povratim kad vidim pedere i lezbe,pa velite gay is ok. Da ti pas skoci sa balkona to je tvoj problem jer očito nemas ogradu ili ne dovoljno visoku(zašticeno) i tvoj problem je da držiš psa na balkonu dok ispod bacaju petarde to tebe više opisuje kao negativca i silovatelja pasa jer je (faking) legalno od određenog do određenog dana bacati petarde. 

11 godina
offline
Jesam li jedina na svijetu?

Koje petarde su najbolje za kupiti? 

7 godina
offline
Re: Jesam li jedina na svijetu?

Grah.

Kruha i igala...
11 godina
offline
Re: Jesam li jedina na svijetu?
fer-de-lance kaže...

Grah.

 uf  to je vec cetvrti razred

10 godina
offline
Re: Jesam li jedina na svijetu?
Kolacic kaže...

 I ja povratim kad vidim pedere i lezbe,pa velite gay is ok. Da ti pas skoci sa balkona to je tvoj problem jer očito nemas ogradu ili ne dovoljno visoku(zašticeno) i tvoj problem je da držiš psa na balkonu dok ispod bacaju petarde to tebe više opisuje kao negativca i silovatelja pasa jer je (faking) legalno od određenog do određenog dana bacati petarde. 

 Gdje sam napisala da je moj pas u pitanju???

I nije fakin legalno od određenog datuma do određenog datuma da balavurdija mlađa od 18 baca piratice i mege po parkovima!!!

Piratice su druga kategorija i nju mlađi od 18 ne smiju kupovati ni u doba kad je pucanje dozvoljeno zato ne kenjaj jer ih ne bacaju legalno! 

fer-de-lance kaže...

Grah.

  Čuj nakon one zdjeletine grah salate koju si danas pokazao čini mi se da će kod tebe biti rafalno 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
7 godina
offline
Re: Jesam li jedina na svijetu?

Malo prije frend povraća po  drugom frendu, obojica popili po litru rakije, a  ja gledam sa strane i  smijem se jer im prdim cijelo vrijeme...

Kruha i igala...
12 godina
protjeran
offline
Re: Jesam li jedina na svijetu?
Taj legalni datum je 27 i traje do nove godine...
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
protjeran
offline
Re: Jesam li jedina na svijetu?
Taj legalni datum je 27 i traje do nove godine...
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
16 godina
offline
Re: Jesam li jedina na svijetu?
chutac kaže...

Slažem se da je debilno što se smije svuda bacati petarde u ta dva tjedna.

Zakon bi trebao glasiti da se smije bacati, ali u zonama 500 metara od najbližeg nastanjenog stambenog objekta ili kilometar od parka, šetališta.

 Prvo je zato jer sad kad su legalizirane, to potiče naše bajno gospodarstvo i država ubire porez na budale. Kao duhan. U biti neznam što se prenemažu sa konopljom, kad bi i na njoj mogla država predivno zaraditi kad se nju konzumira 365 dana a ne 17 (zamislite tek turizma) a neki napušeni tukac bi i tako manje smetao susjedima i njihovim kućnim ljubimcima nego isti taj tukac sa dvije kile petardi.
Drugo je zato jer nema policija zakonskih okvira (pa ne izlaze na pozive susjeda za prijetnje pijanih luđaka nožem ili prebijanja svojih ukućana) ni ljudstva ni volje bauljati po hladnoći za balavurdijom koja bi i tako pobjegla dok bi oni stigli.
Inače ja neznam odakle priča da se petarde mogu toliko dugo maltretirati, čak i proizvođači imaju popos koji govore da je dozvoljena upotreba od 27.12 do 01.01., dakle ni tjedan dana. 
Zamislite sad samo kako pate divlje životinje koje su prirodno-evolucijski plašljivije od domaćih životinja i ljubimaca. Neku večer sam vidio jadnog šišmiša na ovoj cičoj zimi kako oblijeće uličnu lampu, očito uznemiren bukom u gluho doba noći. Vjerujem da mu je to bilo zadnje, jer na toj temperaturi bez hrane (insekata) nema mu spasa. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
13 godina
neaktivan
offline
Re: Jesam li jedina na svijetu?
overhaul kaže...

Neku večer sam vidio jadnog šišmiša na ovoj cičoj zimi kako oblijeće uličnu lampu, očito uznemiren bukom u gluho doba noći. Vjerujem da mu je to bilo zadnje, jer na toj temperaturi bez hrane (insekata) nema mu spasa. 

 

 

Nego, vidim da plašljivica stavlja TD nekima, a na moj prijedlog za druškanje za Novu nije stavila. Znate što to znači? 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
7 godina
offline
Re: Jesam li jedina na svijetu?

Hehehe, oko za detalje...

A čuj onda frende, daj odradi koji put i u moje ime :)

Kruha i igala...
16 godina
offline
Re: Jesam li jedina na svijetu?
Kolacic kaže...

 I ja povratim kad vidim pedere i lezbe,pa velite gay is ok. Da ti pas skoci sa balkona to je tvoj problem...cut... jer te više opisuje kao silovatelja pasa ... cut

 Ok, znam da Volume sa svojim petarda-vrapcima malo trola i zafrkava napaćene forumaše, ali ovo je jedan od najodvratnijih postova koje sam ovdje dulje vrijeme pročitao. Odakle uopće početi...
Kako si stigao sa pirotehnike do gejeva i silovanja pasa majke ti mile? Odi psihijatru dok nije kasno.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
13 godina
neaktivan
offline
Re: Jesam li jedina na svijetu?

Potrudit ću se da joj se svidi big bang 

 

EDIT: Ne da nije stavila TD, daje mi tamz ap 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.12.2016 18:16 (chutac).
10 godina
offline
Jesam li jedina na svijetu?

Jel ova tema za neko uzaludno grupno savjetovanje pred pocetak pucnjave ili?

 

Mislim da ce se i ove godine pucati kao i prosle i najvjerojatnije buduce. Dali je autor teme prvi put cuo za nacin slavlja NG i Bozica?

Dali je ono bila prva NG za onog psa koji je preskocio balkon i prezivio? Niste dosad primjetili da vam se kucni ljubimci boje gruvanja petardi, pa pusti te ga u kucu jednom.

Odzvanja vam i u kuci od tolke buke, uguglajte i izbacit ce vam masu rjesenja. Ali necete iz jednog razloga a to je interes vlastite guzice. Zelite da se sve negativno prilagodi vasom dupetu.

Nikad se vecina stvari nece mjenjati radi manjine.

 

 

Kuca vam je jedini izbor ili otidjite negdi u diskac,tamo ima glasne glazbe na bacanje koja vam pomaze kao terapija.

Imali ste dovoljno godina pripremiti se  za 2 tjedna godisnje koji se ponavlja otkad ste se rodili. Ako se puca danima prije nego sto je odredjeno zakonima zovite policiju.

Ako nece policija ima te valjda ruke ,noge ili neku letvu uza se.Mozete i vi bacati petarde s balkona ili prozora kao odmazdu. Imate tutorijale na YT kako baciti petardu i samo nakon toga zacepite usi ili pojacate glazbu. Za sve ostalo imate strucno osoblje koje se time bavi.Uvijek ima izbora. Vas izbor je da drugi naprave nesto za vas.

 

Ovaj sto je izvalio za perije i male batake sto lete okolo,to bi volio vidjeti iskreno. 

 

 

 

 

7 godina
offline
Re: Jesam li jedina na svijetu?

chutac

Hitno joj pošalji selfi "posebnog" mjesta.

APP

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.12.2016 18:53 (fer-de-lance).
10 godina
offline
Re: Jesam li jedina na svijetu?

.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.12.2016 18:54 (Spacecraft).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Jesam li jedina na svijetu?

Ja sam fin, pristojan dečko.

Ovo APP je "ako prođe, prođe"?

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
7 godina
offline
Re: Jesam li jedina na svijetu?

Da.

Premda je kod nas: ako p*mpek primi...

Kruha i igala...
16 godina
neaktivan
offline
Jesam li jedina na svijetu?

Kaže index da je pas u tom trenutku bio sam doma. Nekako sumnjam da su vlasnici stana ostavili balkon otvoren po ovoj zimi pa da se pas sece unutra van (valjda bi se onda unutra skrio).

Šta je taj pas radio zaključan na balkonu?! Vlasnicima treba polomit ruke zbog toga, pas nije niti čipiran a onda sigurno ni uškopljen. 

 

Što se tice petardi, pas je mogao skociti iz ovog ili onog razloga, ako nisu dobro dresirani, nepredvidivi su dok dobe šus adrenalina, a sudeći po vlasnicima sigurno nije bio dresiran.

 

That being said, petarde su ok ali bacati ih na neku sigurnu udaljenost daleko od ostalih ljudi (i životinja). Desilo se i meni da mi neodgojena balavudrija baca petarde pod noge praktički pa dok nisam poludio i počeo im prijetiti batinama dok se nisu usrali i razbježali.

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.12.2016 19:12 (AA-d00d).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Jesam li jedina na svijetu?

Kao onaj vic sa fićom i benvejom.

-Haso, kod mene je ABS, šta je kod tebe?

-ASS

-Šta?

-Ako stane, stane 

 

 

Evo javlja se u privatne.

Tri posta na forumu i cura se javi. Da sam šarmantan, malo je reći  

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
7 godina
offline
Re: Jesam li jedina na svijetu?

To,care!!

(da sam bliže, dao bih ti ovaj megapack Durexa kaj imam, ionak sam ja u dvije godine uspio iskoristiti tek oko 10%)

Kruha i igala...
14 godina
moderator
offline
Re: Jesam li jedina na svijetu?

Samo pazi na pravilo 30

With the first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably.
11 godina
offline
Re: Jesam li jedina na svijetu?
Obzirom da je prvenstveni motiv pomoci ljudima u nevolji, ako se ispostavi da je plasljivica ustvari plasljivac, ja sam uvjeren da ce kolega chutac pokazati da ima veliko srce :p
7 godina
offline
Re: Jesam li jedina na svijetu?

16  je izvorno pravilo...

Kruha i igala...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Jesam li jedina na svijetu?
chutac kaže...

Kao onaj vic sa fićom i benvejom.

-Haso, kod mene je ABS, šta je kod tebe?

-ASS

-Šta?

-Ako stane, stane 

 

 

Evo javlja se u privatne.

Tri posta na forumu i cura se javi. Da sam šarmantan, malo je reći  

 

XXX-Man kaže...

Samo pazi na pravilo 30

  

 

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
10 godina
offline
Re: Jesam li jedina na svijetu?
Spacecraft kaže...

Jel ova tema za neko uzaludno grupno savjetovanje pred pocetak pucnjave ili?

 

Mislim da ce se i ove godine pucati kao i prosle i najvjerojatnije buduce. Dali je autor teme prvi put cuo za nacin slavlja NG i Bozica?

Dali je ono bila prva NG za onog psa koji je preskocio balkon i prezivio? Niste dosad primjetili da vam se kucni ljubimci boje gruvanja petardi, pa pusti te ga u kucu jednom.

Odzvanja vam i u kuci od tolke buke, uguglajte i izbacit ce vam masu rjesenja. Ali necete iz jednog razloga a to je interes vlastite guzice. Zelite da se sve negativno prilagodi vasom dupetu.

Nikad se vecina stvari nece mjenjati radi manjine.

 

 

Kuca vam je jedini izbor ili otidjite negdi u diskac,tamo ima glasne glazbe na bacanje koja vam pomaze kao terapija...

 Srećo otišli mi u pripizdinu da se maknemo od pucača pa se ti isti koji gruvaju po Zagrebu skupa sa svojim divnim roditeljima nadoyebu za praznike ovdje i cijele dane hodaju po cesti i bacaju petarde u dvorišta, sandučiće i psima pod noge. Svake godine ista pjesma, moram gumit policajca i stajat kraj svog pseta dok u dvorištu kenja da mu neki balavac ne baci petardu pod noge. Prije dvije godine smo mjesec dana liječili sprženu šapu.

Hoćeš reći da je to normalno razmišljanje i ponašanje? Ili je možda normalnije razmišljanje to što se bunimo protiv neodgojene klinčadije koja baca uokolo petarde iako nebi smjeli ni prismrditi istima?

Btw policija ne želi izaći na prijavu pucnjave jer "nemaju ovlasti".

 

AA-d00d kaže...

Kaže index da je pas u tom trenutku bio sam doma. Nekako sumnjam da su vlasnici stana ostavili balkon otvoren po ovoj zimi pa da se pas sece unutra van (valjda bi se onda unutra skrio).

Šta je taj pas radio zaključan na balkonu?! Vlasnicima treba polomit ruke zbog toga, pas nije niti čipiran a onda sigurno ni uškopljen. 

 

Što se tice petardi, pas je mogao skociti iz ovog ili onog razloga, ako nisu dobro dresirani, nepredvidivi su dok dobe šus adrenalina, a sudeći po vlasnicima sigurno nije bio dresiran.

 

That being said, petarde su ok ali bacati ih na neku sigurnu udaljenost daleko od ostalih ljudi (i životinja). Desilo se i meni da mi neodgojena balavudrija baca petarde pod noge praktički pa dok nisam poludio i počeo im prijetiti batinama dok se nisu usrali i razbježali.

 Misliš da je to prvi puta da ga je ostavila na balkonu. Čisto sumnjam, pa do sad nije imao poriv za skakanje. A i žena koja ga je pronašla je rekla da su pucali cijelo vrijeme i da je urlala na klince zbog toga. 

chutac kaže...

 

Evo javlja se u privatne.

Tri posta na forumu i cura se javi. Da sam šarmantan, malo je reći  

 Evo sad si dobio TD jer laješ okolo.  Koju vražju mater se moraš hvalit da se javila. Šutiš i obrlatiš a ne kokodačeš okolo....cccc...nikad galeba od tebe 

 

Edit: fer-de-lance 10%?  A jadno malo sad mi je jasno zašto si toliko ugrožen. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.12.2016 19:50 (ddarknessfairyy).
7 godina
offline
Jesam li jedina na svijetu?

Opa, konačno modovi bili u akciji...

 

 

A kaj se tiče tvog komentara, tetka, vjeruj mi da imaš sreće kaj si ženska, pa nisi izbirljiva.

 

 

 

Kruha i igala...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Jesam li jedina na svijetu?
ddarknessfairyy kaže...
AA-d00d kaže...

Kaže index da je pas u tom trenutku bio sam doma. Nekako sumnjam da su vlasnici stana ostavili balkon otvoren po ovoj zimi pa da se pas sece unutra van (valjda bi se onda unutra skrio).

Šta je taj pas radio zaključan na balkonu?! Vlasnicima treba polomit ruke zbog toga, pas nije niti čipiran a onda sigurno ni uškopljen. 

 

Što se tice petardi, pas je mogao skociti iz ovog ili onog razloga, ako nisu dobro dresirani, nepredvidivi su dok dobe šus adrenalina, a sudeći po vlasnicima sigurno nije bio dresiran.

 

That being said, petarde su ok ali bacati ih na neku sigurnu udaljenost daleko od ostalih ljudi (i životinja). Desilo se i meni da mi neodgojena balavudrija baca petarde pod noge praktički pa dok nisam poludio i počeo im prijetiti batinama dok se nisu usrali i razbježali.

 Misliš da je to prvi puta da ga je ostavila na balkonu. Čisto sumnjam, pa do sad nije imao poriv za skakanje. A i žena koja ga je pronašla je rekla da su pucali cijelo vrijeme i da je urlala na klince zbog toga. 

 

Onda pored ruku polomit i noge Očito se nisu u stanju brinut za psa kako treba, što ga uopće i imaju. To što je pas skočio sa zaključanog balkona, to je na duši vlasnika.

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice