Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

poruka: 1.352
|
čitano: 295.643
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
MorciTheCroat kaže...
filip avril_fan kaže...

Obični krug je lako napraviti a komplicirane je teže ali ipak neko napravi

Tak je, slazem se neko napravi, samo ljudi ne to je sigurno :-)

onda nek mi neko objasni zakaj bi neki svemirac išev crtati krug u žitu

ljudi čak i zarađuju nešto na tome ali svemirci ništa

Sk8er Boi
16 godina
neaktivan
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
Figo kaže...

Kakvih li gluposti.. naravno da izvanzemaljci postoje.. previše ima nepobitnih dokaza koji to dokazuju.. svakodnevna viđenja NLO - a iznad Zemlje, krugovi u žitu, Roswell, svjedočenja radnika Aree 51, otmice i usadnja takozvanih implanata u ljudska bića..itd..

da ne nabrajam dalje i ne filozofiram evo dokaza da su već stari Egipćani u 5000 godini prije Krista viđali NLO-e i to zapisivali i crtali na svoje predmete i drevne piramide.. shvatite već jednom da nismo sami u svemiru..

Viđenja NLOa? Nisam nisam vidio neku provjerenu priču. Krugovi u žitu su bezbroj puta objašnjeni u sličnim temama na ovom forumu, pa neću komentirati. Ukratko - glupost.  Itd.

 

Egipćani su imali bujnu maštu, kao i mi. Ako pogledaš svijet oko sebe, nije svaka informacija koju primjetiš realna i istinita. Zašto bi informacije od tada bile?

 

Evo ti jednostavan argument protiv NLOa: ako bi izvanzemaljci željeli da znamo za njih - onda bi se i javili. Znanstvenicima, ne ljudima željnima slave koji objavljuju priče o NLOima.  Da ne žele da znamo za njih, onda bi se i potrudili da to ostvare. [Hipotetska] Inteligencija koja je sposobna putovati svemirom na takve udaljenosti je potpuno izvan naše znanosti, neobjašnjiva fizikom koju poznajemo. Vjerojatnost je da je desecima/stotinama milijuna godina ispred nas. Dakle, nije im to problem. Također nisu tako jadni da im se letjelice ruše. Mogućnost da izgledaju uopće nalik nama je nikakva - bilo kakva Egipatska slika je obična ljudska mašta.

 

I na kraju, da, sigurno je da postoje. Ali za to nemamo dokaza - čak ako su nas i posjetili.

The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
15 godina
protjeran
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
itf4n kaže...
Figo kaže...

Kakvih li gluposti.. naravno da izvanzemaljci postoje.. previše ima nepobitnih dokaza koji to dokazuju.. svakodnevna viđenja NLO - a iznad Zemlje, krugovi u žitu, Roswell, svjedočenja radnika Aree 51, otmice i usadnja takozvanih implanata u ljudska bića..itd..

da ne nabrajam dalje i ne filozofiram evo dokaza da su već stari Egipćani u 5000 godini prije Krista viđali NLO-e i to zapisivali i crtali na svoje predmete i drevne piramide.. shvatite već jednom da nismo sami u svemiru..

Viđenja NLOa? Nisam nisam vidio neku provjerenu priču. Krugovi u žitu su bezbroj puta objašnjeni u sličnim temama na ovom forumu, pa neću komentirati. Ukratko - glupost.  Itd.

 

Egipćani su imali bujnu maštu, kao i mi. Ako pogledaš svijet oko sebe, nije svaka informacija koju primjetiš realna i istinita. Zašto bi informacije od tada bile?

 

Evo ti jednostavan argument protiv NLOa: ako bi izvanzemaljci željeli da znamo za njih - onda bi se i javili. Znanstvenicima, ne ljudima željnima slave koji objavljuju priče o NLOima.  Da ne žele da znamo za njih, onda bi se i potrudili da to ostvare. [Hipotetska] Inteligencija koja je sposobna putovati svemirom na takve udaljenosti je potpuno izvan naše znanosti, neobjašnjiva fizikom koju poznajemo. Vjerojatnost je da je desecima/stotinama milijuna godina ispred nas. Dakle, nije im to problem. Također nisu tako jadni da im se letjelice ruše. Mogućnost da izgledaju uopće nalik nama je nikakva - bilo kakva Egipatska slika je obična ljudska mašta.

 

I na kraju, da, sigurno je da postoje. Ali za to nemamo dokaza - čak ako su nas i posjetili.

ipak ovo je malo preraslo u svađu pa molim lock dok nas ne posjete

Dokazi koje imamo su na bazi razmišljanja a i mnogi su zaradili na filmovima

Sk8er Boi
15 godina
neaktivan
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
itf4n kaže...
Figo kaže...

Kakvih li gluposti.. naravno da izvanzemaljci postoje.. previše ima nepobitnih dokaza koji to dokazuju.. svakodnevna viđenja NLO - a iznad Zemlje, krugovi u žitu, Roswell, svjedočenja radnika Aree 51, otmice i usadnja takozvanih implanata u ljudska bića..itd..

da ne nabrajam dalje i ne filozofiram evo dokaza da su već stari Egipćani u 5000 godini prije Krista viđali NLO-e i to zapisivali i crtali na svoje predmete i drevne piramide.. shvatite već jednom da nismo sami u svemiru..

Viđenja NLOa? Nisam nisam vidio neku provjerenu priču. Krugovi u žitu su bezbroj puta objašnjeni u sličnim temama na ovom forumu, pa neću komentirati. Ukratko - glupost.  Itd.

 

Egipćani su imali bujnu maštu, kao i mi. Ako pogledaš svijet oko sebe, nije svaka informacija koju primjetiš realna i istinita. Zašto bi informacije od tada bile?

 

Evo ti jednostavan argument protiv NLOa: ako bi izvanzemaljci željeli da znamo za njih - onda bi se i javili. Znanstvenicima, ne ljudima željnima slave koji objavljuju priče o NLOima.  Da ne žele da znamo za njih, onda bi se i potrudili da to ostvare. [Hipotetska] Inteligencija koja je sposobna putovati svemirom na takve udaljenosti je potpuno izvan naše znanosti, neobjašnjiva fizikom koju poznajemo. Vjerojatnost je da je desecima/stotinama milijuna godina ispred nas. Dakle, nije im to problem. Također nisu tako jadni da im se letjelice ruše. Mogućnost da izgledaju uopće nalik nama je nikakva - bilo kakva Egipatska slika je obična ljudska mašta.

 

I na kraju, da, sigurno je da postoje. Ali za to nemamo dokaza - čak ako su nas i posjetili.

Napokon jedan inteligentan post s kojim se slazem 95%! Nisu nas posjetili, jer nista osim nematerije ne putuje brze od svjetlosti a najbliza zvijezda je udaljena 4.3 svjetlosne godine. Znaci moras putovat 4.3 godine brzinom svjetlosti (pod predpostavci da ima planet kraj tih zvijezda-tri su- a nema) sto je 100% nemoguce.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
filip avril_fan kaže...

onda nek mi neko objasni zakaj bi neki svemirac išev crtati krug u žitu

ljudi čak i zarađuju nešto na tome ali svemirci ništa

Kao prvo, nije svemirac nego izvanzemaljac.

Kao drugo, možda se oni tako pozdravljaju. Možda im je to ratno upozorenje. Možda označavaju lokacije na Zemlji iz nekih samo njima poznatih razloga. Možda su ti krugovi nusprodukt nekog procesa u svemirskim brodovima (kao crne mrlje na cesti, možda njihova energija koja ih pokreće stvara takve krugove).

I want to believe...
15 godina
protjeran
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

ovo vam je službena stranica umjetnika koji crtaju u žitu

http://www.circlemakers.org/

imate cjeli niz kompliciranih slika

Sk8er Boi
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2009 19:41 (filip avril_fan).
15 godina
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

Ja vjerujem da ima zivota negdje daleko u svemiru, ali ne onakvog kakvoga ga ljudi smatraju (vanzemaljci koji otimaju ljude imaju tehnologiju razvijeniju od nas blabla, bla la) nego nekakav oblik života

( mikroorganizmi, zelenjava, biljke )

12 mjesec je blizu
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2009 19:39 (legend).
15 godina
protjeran
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
legend kaže...

Ja vjerujem da ima zivota negdje daleko u svemiru, ali ne onakvog kakvoga ga ljudi smatraju (vanzemaljci koji otimaju ljude imaju tehnologiju razvijeniju od nas blabla, bla la) nego nekakav oblik života ( mikroorganizmi, zelenjava, biljke )

i ja isto

Sk8er Boi
15 godina
neaktivan
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

Netko je kazao da se LOCKa tema, e pa necu ja da se LOCka jer oni koji se hoce svadati neka ne postaju...

http://spaceforum.forumsmotion.com Gmail: ivan.stoposto@gmail.com MSN: ivan_babic_95@hotmail.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
filip avril_fan kaže...

ovo vam je službena stranica umjetnika koji crtaju u žitu

http://www.circlemakers.org/

imate cjeli niz kompliciranih slika

Aha, i sve su to napravili preko noći.

 

legend kaže...

Ja vjerujem da ima zivota negdje daleko u svemiru, ali ne onakvog kakvoga ga ljudi smatraju (vanzemaljci koji otimaju ljude imaju tehnologiju razvijeniju od nas blabla, bla la) nego nekakav oblik života

( mikroorganizmi, zelenjava, biljke )

Dakle, Zemljani su najrazvijenija i najinteligentnija vrsta u cijelom Svemiru? Kako egocentrično razmišljanje...

I want to believe...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
andy0101 kaže...
legend kaže...

Ja vjerujem da ima zivota negdje daleko u svemiru, ali ne onakvog kakvoga ga ljudi smatraju (vanzemaljci koji otimaju ljude imaju tehnologiju razvijeniju od nas blabla, bla la) nego nekakav oblik života

( mikroorganizmi, zelenjava, biljke )

Dakle, Zemljani su najrazvijenija i najinteligentnija vrsta u cijelom Svemiru? Kako egocentrično razmišljanje...

Rekao je "nekakav oblik života", ne slabiji oblik života.

The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
itf4n kaže...
andy0101 kaže...
legend kaže...

Ja vjerujem da ima zivota negdje daleko u svemiru, ali ne onakvog kakvoga ga ljudi smatraju (vanzemaljci koji otimaju ljude imaju tehnologiju razvijeniju od nas blabla, bla la) nego nekakav oblik života

( mikroorganizmi, zelenjava, biljke )

Dakle, Zemljani su najrazvijenija i najinteligentnija vrsta u cijelom Svemiru? Kako egocentrično razmišljanje...

Rekao je "nekakav oblik života", ne slabiji oblik života.

Rekao je "ne kakvoga ga ljudi smatraju (imaju tehnologiju razvijeniju od nas)"

Rekao je "mikroorganizmi, zelenjava, biljke"

I want to believe...
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2009 19:46 (andy0101).
16 godina
neaktivan
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

Sry, previdio sam dio o razvijenijoj tehnologiji.  Možda je mislio u kontekstu otimanja? Čekam službeno objašnjenje autora :D

The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
15 godina
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
legend kaže...

Ja vjerujem da ima zivota negdje daleko u svemiru, ali ne onakvog kakvoga ga ljudi smatraju (vanzemaljci koji otimaju ljude, imaju tehnologiju razvijeniju od nas blabla, bla la) nego nekakav oblik života

( mikroorganizmi, zelenjava, biljke )

zaboravio sam zarez

12 mjesec je blizu
15 godina
neaktivan
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

 

itf4n kaže...

Sry, previdio sam dio o razvijenijoj tehnologiji.  Možda je mislio u kontekstu otimanja? Čekam službeno objašnjenje autora :D

Ne, suprotno, ja sam otvorio temu da se o tomu, raspravlja, a ja samo mislim, da postoje...

http://spaceforum.forumsmotion.com Gmail: ivan.stoposto@gmail.com MSN: ivan_babic_95@hotmail.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
legend kaže...
legend kaže...

Ja vjerujem da ima zivota negdje daleko u svemiru, ali ne onakvog kakvoga ga ljudi smatraju (vanzemaljci koji otimaju ljude, imaju tehnologiju razvijeniju od nas blabla, bla la) nego nekakav oblik života

( mikroorganizmi, zelenjava, biljke )

zaboravio sam zarez

To ništa ne mijenja. Još uvijek tvrdiš da su slabije razvijeni od ljudi.

I want to believe...
15 godina
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

a zasto bi uopce inzvazemaljci dolazili kod nas sta cemo im mi ?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
loky4i4 kaže...

a zasto bi uopce inzvazemaljci dolazili kod nas sta cemo im mi ?

Da nas pojeduu!!! Buhahahaha! xD

I want to believe...
15 godina
neaktivan
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

ljudi operite oči i umijte se jer dokazi su pred vama a vi ne vjerujete.. žalim vas..  Cool

tu pričate gluposti da su ljudi načinili krugove u žitu.. omfg prvo ne može običan traktor načiniti to i obične grablje preko jedne noći.. i drugo ako bi to radili traktori i kombajni   nema fucking šanse da to naprave takvom preciznošću u jednoj noći.. kao prvo morali bi osvijetliti cijelo područje u žitu.. drugo morali bi izmjeriti teren i nekakvim trakama označiti mjesto kud će vuči crte.. i da krugovi u žitu nisu nastali uništavanjem ili siječom žita nego nekim čudnim nestajanjem tj. izgaranjem žita po pravilnim linijama.. a to ne može uraditi čovjek jer požar ne može tako kontrolirati.. i da ako bi čovjek radio s traktorom LLLOOOLLL te stvari recite mi pametnjakovići kako će otići sa žita van a da ne ostavi tragove odlaska ili dolaska.. možda helikopterom izdiže traktor i svu opremu..

 

hahahhahahaha svaka vam čast al ste smiješni.. LLLLLLLOOOOOOOOOLLLLLLL

15 godina
protjeran
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
fabijan654321 kaže...
brhgzugfewu kaže...
fabijan654321 kaže...
warhed kaže...
fabijan654321 kaže...

A jesi li ti mozda vidio boga ili mozda djevicu mariju,nisi zato bolje ne pricaj gluposti.Kao prvo sigurno postoje vanzemaljci i tocka.

nisam vidio, al sam se lično uvjerio.

Ko ti je isprao mozak?Svecenici?Uglavnom znam da je off topic ali jednostavno ako imas Max TV pogledaj national history sta se sve doznalo u vezi Isusa i marije.

born to be gamer
15 godina
neaktivan
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
Figo kaže...

ljudi operite oči i umijte se jer dokazi su pred vama a vi ne vjerujete.. žalim vas..  Cool

tu pričate gluposti da su ljudi načinili krugove u žitu.. omfg prvo ne može običan traktor načiniti to i obične grablje preko jedne noći.. i drugo ako bi to radili traktori i kombajni   nema fucking šanse da to naprave takvom preciznošću u jednoj noći.. kao prvo morali bi osvijetliti cijelo područje u žitu.. drugo morali bi izmjeriti teren i nekakvim trakama označiti mjesto kud će vuči crte.. i da krugovi u žitu nisu nastali uništavanjem ili siječom žita nego nekim čudnim nestajanjem tj. izgaranjem žita po pravilnim linijama.. a to ne može uraditi čovjek jer požar ne može tako kontrolirati.. i da ako bi čovjek radio s traktorom LLLOOOLLL te stvari recite mi pametnjakovići kako će otići sa žita van a da ne ostavi tragove odlaska ili dolaska.. možda helikopterom izdiže traktor i svu opremu..

 

hahahhahahaha svaka vam čast al ste smiješni.. LLLLLLLOOOOOOOOOLLLLLLL

Napokon! Samo te moram ispraviti: žito nije izgoreno, već je savijeno. A ni to ljudi ne mogu napraviti, jer bi se slomilo.

I want to believe...
15 godina
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
Figo kaže...

ljudi operite oči i umijte se jer dokazi su pred vama a vi ne vjerujete.. žalim vas..  Cool

tu pričate gluposti da su ljudi načinili krugove u žitu.. omfg prvo ne može običan traktor načiniti to i obične grablje preko jedne noći.. i drugo ako bi to radili traktori i kombajni   nema fucking šanse da to naprave takvom preciznošću u jednoj noći.. kao prvo morali bi osvijetliti cijelo područje u žitu.. drugo morali bi izmjeriti teren i nekakvim trakama označiti mjesto kud će vuči crte.. i da krugovi u žitu nisu nastali uništavanjem ili siječom žita nego nekim čudnim nestajanjem tj. izgaranjem žita po pravilnim linijama.. a to ne može uraditi čovjek jer požar ne može tako kontrolirati.. i da ako bi čovjek radio s traktorom LLLOOOLLL te stvari recite mi pametnjakovići kako će otići sa žita van a da ne ostavi tragove odlaska ili dolaska.. možda helikopterom izdiže traktor i svu opremu..

 

hahahhahahaha svaka vam čast al ste smiješni.. LLLLLLLOOOOOOOOOLLLLLLL

ko je rekao da se radi traktorima evo ja gledo na nationalu kako rade letvama i nigdje nisu nasli spaljene krugove di si ti vidio crne krugove ajd mi reci LLLLLLLOOOOOOOOLLLLLL

EDIT saviju ih letvama i ne polome se ja vidio svojim ocima

i ti ljudi sto rade krugove su sami priznali da to rade radi umjetnosti no neke budale se sjetile vanzemaljaca

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2009 20:47 (loky4i4).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
Figo kaže...

ljudi operite oči i umijte se jer dokazi su pred vama a vi ne vjerujete.. žalim vas..  Cool

tu pričate gluposti da su ljudi načinili krugove u žitu.. omfg prvo ne može običan traktor načiniti to i obične grablje preko jedne noći.. i drugo ako bi to radili traktori i kombajni   nema fucking šanse da to naprave takvom preciznošću u jednoj noći.. kao prvo morali bi osvijetliti cijelo područje u žitu.. drugo morali bi izmjeriti teren i nekakvim trakama označiti mjesto kud će vuči crte.. i da krugovi u žitu nisu nastali uništavanjem ili siječom žita nego nekim čudnim nestajanjem tj. izgaranjem žita po pravilnim linijama.. a to ne može uraditi čovjek jer požar ne može tako kontrolirati.. i da ako bi čovjek radio s traktorom LLLOOOLLL te stvari recite mi pametnjakovići kako će otići sa žita van a da ne ostavi tragove odlaska ili dolaska.. možda helikopterom izdiže traktor i svu opremu..

 

hahahhahahaha svaka vam čast al ste smiješni.. LLLLLLLOOOOOOOOOLLLLLLL

Udri se žlicom.

16 godina
neaktivan
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

Jooj, komentiralo se da je Einstein pao razred. Zamisli. Zato je preokrenuo znanost i bio jedan od najvećih genija na Zemlji. Nije ko Einstein, ali jedan kolega koji je išao s mojim starim u gimnaziju je stalno imao 2 iz fizika. Profesor mu je bio i razrednik. Odlučio mu se osvetiti pa je studirao taj predmet. Danas je doktor fizike. Ako je to mogao napraviti "prosječan"(ok, doktor je, ali ne da se uspoređivati s Alom) čovjek, kako ne bi mogao jedan genije? Uostalom, ovdje neki komentiraju Einsteina "s visoka", a o fizici nemaju pojma, ne znaju neke elementarne stvari o njegovu životu i radu. Vidim da je Fowix iznio puno argumenata u našu stranu, ali ih ovdje naši "vrsni stručnjaci" ne komentiraju i pozivaju se na budalaštine.

 

P.S. Ako su Egipćani mogli pušiti te bajke o alienima, ne znači da moramo i mi. Ipak, oni su vjerovali u razna božanstva koja nemaju veze sa zdravim mozgom i njihove črčkarije se odmah uzimaju kao činjenice. Toliko o tome da je ljudski mozak napredovao od Tutankhamona do Jadranke.

Normal's overrated!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
Horagio kaže...

Jooj, komentiralo se da je Einstein pao razred. Zamisli. Zato je preokrenuo znanost i bio jedan od najvećih genija na Zemlji. Nije ko Einstein, ali jedan kolega koji je išao s mojim starim u gimnaziju je stalno imao 2 iz fizika. Profesor mu je bio i razrednik. Odlučio mu se osvetiti pa je studirao taj predmet. Danas je doktor fizike. Ako je to mogao napraviti "prosječan"(ok, doktor je, ali ne da se uspoređivati s Alom) čovjek, kako ne bi mogao jedan genije? Uostalom, ovdje neki komentiraju Einsteina "s visoka", a o fizici nemaju pojma, ne znaju neke elementarne stvari o njegovu životu i radu. Vidim da je Fowix iznio puno argumenata u našu stranu, ali ih ovdje naši "vrsni stručnjaci" ne komentiraju i pozivaju se na budalaštine.

 

P.S. Ako su Egipćani mogli pušiti te bajke o alienima, ne znači da moramo i mi. Ipak, oni su vjerovali u razna božanstva koja nemaju veze sa zdravim mozgom i njihove črčkarije se odmah uzimaju kao činjenice. Toliko o tome da je ljudski mozak napredovao od Tutankhamona do Jadranke.

Slazem se u svemu sa tobom! Interesantno je koliko ljudi mogu biti naivni ili jednostavno slijepi da ne vide/shvate ono sto je ocito - vanzemaljci postoje (ne nuzno u inteligentnom obliku), ali nigdje blizu Zemlje, i ne postoji nacin da oni ikako dođu do nas osim ako ne zive pun k.... godina (tisuce ili milijune) u svom svemirskom brodu koji putuje brzinom svijetlosti uz neiscrpni izvor energije. Brzinom svjetlosti je nemoguce putovat (osim ako nisi foton, lol), znaci sve vase teorije padaju u vodu.

 

HAHAHA, the sweet smell of victory!

15 godina
protjeran
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
Fowix kaže...
Horagio kaže...

Jooj, komentiralo se da je Einstein pao razred. Zamisli. Zato je preokrenuo znanost i bio jedan od najvećih genija na Zemlji. Nije ko Einstein, ali jedan kolega koji je išao s mojim starim u gimnaziju je stalno imao 2 iz fizika. Profesor mu je bio i razrednik. Odlučio mu se osvetiti pa je studirao taj predmet. Danas je doktor fizike. Ako je to mogao napraviti "prosječan"(ok, doktor je, ali ne da se uspoređivati s Alom) čovjek, kako ne bi mogao jedan genije? Uostalom, ovdje neki komentiraju Einsteina "s visoka", a o fizici nemaju pojma, ne znaju neke elementarne stvari o njegovu životu i radu. Vidim da je Fowix iznio puno argumenata u našu stranu, ali ih ovdje naši "vrsni stručnjaci" ne komentiraju i pozivaju se na budalaštine.

 

P.S. Ako su Egipćani mogli pušiti te bajke o alienima, ne znači da moramo i mi. Ipak, oni su vjerovali u razna božanstva koja nemaju veze sa zdravim mozgom i njihove črčkarije se odmah uzimaju kao činjenice. Toliko o tome da je ljudski mozak napredovao od Tutankhamona do Jadranke.

Slazem se u svemu sa tobom! Interesantno je koliko ljudi mogu biti naivni ili jednostavno slijepi da ne vide/shvate ono sto je ocito - vanzemaljci postoje (ne nuzno u inteligentnom obliku), ali nigdje blizu Zemlje, i ne postoji nacin da oni ikako dođu do nas osim ako ne zive pun k.... godina (tisuce ili milijune) u svom svemirskom brodu koji putuje brzinom svijetlosti uz neiscrpni izvor energije. Brzinom svjetlosti je nemoguce putovat (osim ako nisi foton, lol), znaci sve vase teorije padaju u vodu.

 

HAHAHA, the sweet smell of victory!

Eto zasto ljudi misle ako je Einstein reko da je nemoguce putovati brzinom svjetlosti,to ne mora znaciti za cijeli svemir.Tu se vidi koliko su ljudi pohlepni i se prave da smo najjaci.

born to be gamer
15 godina
neaktivan
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
brhgzugfewu kaže...

Eto zasto ljudi misle ako je Einstein reko da je nemoguce putovati brzinom svjetlosti,to ne mora znaciti za cijeli svemir.Tu se vidi koliko su ljudi pohlepni i se prave da smo najjaci.

Pa nije svjetlost drugacija u nekom drugom djelu svemira nego na zemlji, nego je potpuno ista i uvijek ce bit ista i oduvijek je bila i zakoni fizike su svugdje isti! I svatko tko ima imalo mozga u glavli moze sam zakljucit/potrazit zasto se nemoze putovat brzinom svjetlosti, a ako nekome bas treba objasnjenje ili nemoze sam potrazit/zakljucit rado cu mu objasnit, samo neka napise u svom postu da nezna ili da zeli objasnjenje.

15 godina
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

Ovo sam postao sa jednog drugog foruma, i ja sam imao slično mišljenje ali vam nisam mogao objasnit kako.

Recimo da je ovo bolji primjer objašnjenja nego što bi moj bio:

 

"Inace, postoji jednostavan nacin kako ces postici da NESTO ide brze od svjetlosti. Jedne vedre noci promatraj golim okom daleke zvijeze, te pri tome okreci glavu (ili cijelo tijelo). Brzina zvijezda koju tako vidis je jednaka produktu frekvencije rotiranja glave i udaljenosti zvijezde. Ta brzina je puno puno veca od brzine svjetlosti."

12 mjesec je blizu
15 godina
neaktivan
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
legend kaže...

Ovo sam postao sa jednog drugog foruma, i ja sam imao slično mišljenje ali vam nisam mogao objasnit kako.

Recimo da je ovo bolji primjer objašnjenja nego što bi moj bio:

 

"Inace, postoji jednostavan nacin kako ces postici da NESTO ide brze od svjetlosti. Jedne vedre noci promatraj golim okom daleke zvijeze, te pri tome okreci glavu (ili cijelo tijelo). Brzina zvijezda koju tako vidis je jednaka produktu frekvencije rotiranja glave i udaljenosti zvijezde. Ta brzina je puno puno veca od brzine svjetlosti."

Nista ne ide brze od svijetlosti osim antimaterije. Dokazano vise tisuca puta. I ovaj citat nema logike, jer ti tu nevidis nikakvu brzinu (jer brzina se nemoze vidit) nego onu kojom se ti okreces.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2009 21:29 (Fowix).
16 godina
neaktivan
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

Previše je astronauta,vojnih pilota i osoba koje su na neki način povezane sa zbivanjima iznad površine Zemlje svjedočilo o letjelicama (nlo) da bi ih se moglo ignorirati ili ih smatrati neozbiljnima. Druga stvar je, što se to teško probija do javnosti nakon filtriranja američke vlade/vojske/nacionalnih sigurnosnih institucija... Pogledajte samo vijesti na HTV-u koje uređuje HDZ-ova plaćenica Hloverka...Kako se lijepo skriva istina, a van se daje samo ono što određene strukture na vlasti žele da se predoči.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice