Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?

poruka: 332
|
čitano: 163.169
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Gdje se mogu pojesti dobri čevapi

Curi mi slina dok ovo čitam. {#}

16 godina
neaktivan
offline
Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi

...a soda bikarbona? {#}

najbolje ćevape sam jeo kod mrkve u sarajevu na ekskurziji (putevima revolucije), na žalost ili sreću nisam ih jeo najmanje 15 godina od kada sam vegetarijanac...

ča ni šesan mladić...
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.10.2011 1:15 ((s)izgoreo).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
Mentalist kaže...

U Sarajevu na početku Barščaršije u Hodžića.

 

Najbolji ćevapi, ocjena 10 od 10. Odličan WC, uvijek čist, odvojeni dio za pušače i nepušače (nepušači su u podrumu). Sokove nemojte kupovati, Coca-cola će vas doći 15-20Kn (zaboravio sam).

 ćevosi su 6 km(24 kn) cola 3 km(12 kn)......evo i link.....http://hodzica.com/ponuda.php

14 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
pirat01 kaže...

Jedini pravi cevapi se mogu dobiti na Bascarsiji, ostalo je samo bleda kopija.

 to ljudi tolko hvale te sarajevske ćevape...pa ti budu dobri zato što i većina tako kaze....a nisu nista EXTRA...jeo sam i bolje......al je zato Burek najbolji u Sarajevu

15 godina
protjeran
offline
Gdje se mogu pojesti dobri čevapi

Na Savici, unutar zgrade gdje je plac (Lastovska 2a) na prvom katu je mala pečenjara ''Saraj'', daleko najbolji ćevapi koje sam jeo otkako sam u Zg.

''Mulder, toads just fell from the sky!'' ''I guess their parachutes didn't open.''
15 godina
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
PsychoticBaklava kaže...

Na Savici, unutar zgrade gdje je plac (Lastovska 2a) na prvom katu je mala pečenjara ''Saraj'', daleko najbolji ćevapi koje sam jeo otkako sam u Zg.

Živim na Savici već više od 20 godina, a nikad nisam probao ćevape tamo. Sutra moram pothitno uzet jedne velike da probam kakvi su! {#}

12 godina
neaktivan
offline
Gdje se mogu pojesti dobri čevapi

Čingać na peščenici najbolji barem meni...

14 godina
neaktivan
offline
Gdje se mogu pojesti dobri čevapi

Lovorka, Rijeka {#}

Intel Core i7,Zotac GeForce GTX 295 ,6 GB of RAM,WD Caviar Black 1TB
14 godina
offline
Gdje se mogu pojesti dobri čevapi

U Osijeku definitivno najbolji u Makedonki

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
16 godina
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
Đapa club kaže...

Čingać na peščenici najbolji barem meni...

Bljuv...

Prodajem zjake...povoljno! A ako sam ti pomogao - stisni HVALA..
14 godina
protjeran
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
naki007 kaže...

 to ljudi tolko hvale te sarajevske ćevape...pa ti budu dobri zato što i većina tako kaze....a nisu nista EXTRA...jeo sam i bolje......al je zato Burek najbolji u Sarajevu

 Tišina, nemaš časti ni zrna. Koliko si puta jeo na barščaršiji?

 

Burek u Sarajevu i nije nešto, čini se da si pomiješao prioritete (ima ih od jako dobrih, pa do groznih, ali burek je burek, meso i malo jufke okolo).

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
Lazarus Long kaže...
 

Neki likovi da bi dobili na "mekoci" mlevenog mesa stavljaju svinjetinu unutra. Ovo nije prekrsaj osim u slucaju muslimana ali time cevap prestaje biti cevap.

To je teški prekršaj! Obično svinjetinu stavljaju oni kojima je žao koju kunu više dati za kvalitetnije meso i ti isti bi raditi i beefsteak od svinjetine i to one koje hrane samim otpadom{#}

Fuck you NATO!
14 godina
protjeran
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
AA-d00d kaže...

To je teški prekršaj! Obično svinjetinu stavljaju oni kojima je žao koju kunu više dati za kvalitetnije meso i ti isti bi raditi i beefsteak od svinjetine i to one koje hrane samim otpadom{#}

 Nije toliko težak, samo da se zna.

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
Mentalist kaže...
AA-d00d kaže...

To je teški prekršaj! Obično svinjetinu stavljaju oni kojima je žao koju kunu više dati za kvalitetnije meso i ti isti bi raditi i beefsteak od svinjetine i to one koje hrane samim otpadom{#}

 Nije toliko težak, samo da se zna.

Je. Ja pod ćevape priznajem samo kad je meso od čiste junetine, sve ostalo je k#$%c.

 

Uzmi karoseriju od lexusa, a motor od fiata i to na kraju nije lexus.

Fuck you NATO!
14 godina
protjeran
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
AA-d00d kaže...

Uzmi karoseriju od lexusa, a motor od fiata i to na kraju nije lexus.

 U hrišćanskim zajednicama često se, pa i u čevabdžinicama nalaze ćevapi s svinjećim mesom (najčešće malim dijelom).

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
Mentalist kaže...

 U hrišćanskim zajednicama često se, pa i u čevabdžinicama nalaze ćevapi s svinjećim mesom (najčešće malim dijelom).

Da i? Zato jer se radi o kršanskim zajednicama to znači da bi to onda trebalo biti ispravno?{#}

Fuck you NATO!
14 godina
protjeran
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
AA-d00d kaže...
Mentalist kaže...

 U hrišćanskim zajednicama često se, pa i u čevabdžinicama nalaze ćevapi s svinjećim mesom (najčešće malim dijelom).

Da i? Zato jer se radi o kršanskim zajednicama to znači da bi to onda trebalo biti ispravno?{#}

 Ne, samo kažem da, ako muslimani imaju monopol u držanju čevabdžinica pa ne prodaju svinjeće ćevape ne znači da bi to trebalo biti ispravno.

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
13 godina
neaktivan
offline
Gdje se mogu pojesti dobri čevapi

Na pijaci na Branimircu, Banjalučki, nešto savršeno, sex.

Cemetary gates
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
Mentalist kaže...

 Ne, samo kažem da, ako muslimani imaju monopol u držanju čevabdžinica pa ne prodaju svinjeće ćevape ne znači da bi to trebalo biti ispravno.

Ti bi jeo i kebab od svinjetine zar ne?

 

Samo da napomenem da ja isto jedem svinjetinu, ne preferiram ju ali kad nemam izbora uzmem pljeskavicu jbg.

Fuck you NATO!
14 godina
protjeran
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
AA-d00d kaže... 

Samo da napomenem da ja isto jedem svinjetinu, ne preferiram ju ali kad nemam izbora uzmem pljeskavicu jbg.

 

Nadam se da ne mješaš pravi kebab s ovim modernim donerima. Kebab nema mljeveno meso.

Kad jedem doner često kupim pileći.

 

Nije da volim svinjetinu, volim u pečenju, neke dijelove. Ne borim se za svinjetinu zbog nekih dubljih razloga, nego samo kažem da je uobičajeno praviti ćevape sa svinjetinom koliko i bez.

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.10.2011 12:40 (Mentalist).
14 godina
neaktivan
offline
Gdje se mogu pojesti dobri čevapi

Mogli bi napraviti vodix dobrih cevapa kroz gradove pa nakon nekoliko stranica teme napraviti veliki post gdje bi za svaki grad u hr naveli gdje se mogu pojesti dobri cevapi.

 

Dakle:

 

Osijek, restoran bonus - cevapi po originalnoj sarajevskoj recepturi, odlicni - 20kn

Slavonski Brod - Rubelj Grill, ne znam cijenu ali da prste polizes :)

14 godina
offline
Gdje se mogu pojesti dobri čevapi

Ima Rublje grill ćevape ali mu je opala stranica na naglo lol

 

ne ne preporućam ga ne daj bože mene je samo jednom zajebo i nikad više :p

bug caruje, um klade valja
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
Oldy kaže...

 

ne ne preporućam ga ne daj bože mene je samo jednom zajebo i nikad više :p

Ajde što te zajebo ali ćevapi im općenito nisu nešto (barem meni).

Fuck you NATO!
12 godina
neaktivan
offline
Gdje se mogu pojesti dobri čevapi

Al su im raznjici zato zakon

 

U Ri preporucam Zona grill na Trsatu (ne mozete ga fulat) ili kod 3. Maja (e taj mozete fulat, ali imate kartu na netu)

Vi veri veniversum vivus vici
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
Mentalist kaže...

U Sarajevu na početku Barščaršije u Hodžića.

 

Najbolji ćevapi, ocjena 10 od 10. Odličan WC, uvijek čist, odvojeni dio za pušače i nepušače (nepušači su u podrumu). Sokove nemojte kupovati, Coca-cola će vas doći 15-20Kn (zaboravio sam).

Jeo, najbolji ćevapi na svijetu!

Ne postoje naši stalni prijatelji i naši stalni neprijatelji, postoje samo naši stalni interesi. Winston Churchill
13 godina
neaktivan
offline
Gdje se mogu pojesti dobri čevapi

ev' ja sam iz Sarajeva taćnije Ilijaša, kada budem u Sarajevu obavezno ćevape jedem...

šta reći najbolji ćevapi u Želji, Hodžića, Mrkve i Ferhatovića.

Osobno najviše jedem u Želji, ali smeta mi prevelika gužva, bukvalno drugi ljudi stoje iznad tebe i čekaju da ti pojedeš da oni sjedu...

Da te volim dusa zna,draga moja BiH
15 godina
offline
Gdje se mogu pojesti dobri čevapi

ovo su jedini i najboji ćevapi

koliki mi je da ga pola moran držat u živideru
14 godina
protjeran
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
dery kaže...

ovo su jedini i najboji ćevapi

 Kamenje?

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
13 godina
neaktivan
offline
Gdje se mogu pojesti dobri čevapi

Ljudi jel izna neko ko ima dobre ćevape ali da imaju i dostavu tu Zg-u ? hitnooooooo {#}

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
dery kaže...

ovo su jedini i najboji ćevapi

P.S. Izgleda k'o da je iz krave to izašlo.

Fuck you NATO!
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.10.2011 16:52 (AA-d00d).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice