EU kratko i jednostavno !? zaključana tema

poruka: 427
|
čitano: 35.062
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
EU kratko i jednostavno !?
Znaći kratko i jasno EU,
za - protiv , stavovi , činjenice i nagađanja.

Moj stav je za ulazak u EU jer ovako dalje ne ide, prokockali smo svoju šansu da budemo Švicarska ( neću sada ulaziti u razloge za koje mislim da su važni i odgovorni za to ), sada po meni za bilo kakav normalan razvoj i život ljudi u Hrvatskoj, EU je jedina alternativa, sretni bili ako nas prime.



PS.
molim bez vrijeđanje i svađa koliko je god moguće manje.


73 Za ulazak u EU
150 Protiv ulaska u EU
"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate"
15 godina
odjavljen
offline
EU kratko i jednostavno !?

EU je jedna nakupina kapitalista koji žele oteti sva naša prirodna bogatsva-šume, vode, plin, more...sve to oni žele,a mi smo idioti koji to ne vide. Satrat će nas i ostaviti bez ičega. Kada nam posijeku šume, potroše sve prirodne resurse, zagade vodu, prirodu otići će i ostaviti nas na goloj, prljavoj i opljačkanoj zemlji.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
13 godina
neaktivan
offline
Re: EU kratko i jednostavno !?

nema carine prema europi i iz nje - može

mogućnost upošljavanja u cijeloj europi - može

jeftinija hrana i život - može

otvorene granice - može

 

a to što većina naših obrtnika i poljoprivrednika ima prevelike cijene, to je njihov problem a ne problem sa ulaskom u EU, jer ima primjera izvrsnih domaćih poljoprivrednika i obrtnika koji očito nemaju probleme kao većina

I’m the juggernaut b*tch.
13 godina
neaktivan
offline
Re: EU kratko i jednostavno !?
vexx5555 kaže...

EU je jedna nakupina kapitalista koji žele oteti sva naša prirodna bogatsva-šume, vode, plin, more...sve to oni žele,a mi smo idioti koji to ne vide. Satrat će nas i ostaviti bez ičega. Kada nam posijeku šume, potroše sve prirodne resurse, zagade vodu, prirodu otići će i ostaviti nas na goloj, prljavoj i opljačkanoj zemlji.

kad naša vlada shvati i da oni to mogu bez EU-a, bit će ti isti vrag, ako ne i gore, sigurno su bolji nego naša vlada i njihov briljantni uspjeh vođenja države prema ničemu

I’m the juggernaut b*tch.
15 godina
odjavljen
offline
Re: EU kratko i jednostavno !?
munjovoz kaže...

kad naša vlada shvati i da oni to mogu bez EU-a, bit će ti isti vrag, ako ne i gore, sigurno su bolji nego naša vlada i njihov briljantni uspjeh vođenja države prema ničemu

 Naša vlada je hrpa retardiranih kretena. Za ovo boldano-vode nas u EU. {#}

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
14 godina
protjeran
offline
Re: EU kratko i jednostavno !?

Špediterske tvrtke će propasti jer nećemo više trebati špedicije, osim prema BIH i Srbiji...

 

Iz EU će dolaziti dostava direkt od proizvođača/VP partnera sa njihovom dostavom...

 

Dakle opet će faliti radnih mjesta, a zapošljavanje u EU zemljama, koliko se sjećam,

vrijedi tek kad je zemlja više od 5 godina članica EU.

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
14 godina
neaktivan
offline
Re: EU kratko i jednostavno !?
munjovoz kaže...

nema carine prema europi i iz nje - može

mogućnost upošljavanja u cijeloj europi - može

jeftinija hrana i život - može

otvorene granice - može

 

a to što većina naših obrtnika i poljoprivrednika ima prevelike cijene, to je njihov problem a ne problem sa ulaskom u EU, jer ima primjera izvrsnih domaćih poljoprivrednika i obrtnika koji očito nemaju probleme kao većina

 

Slažem se, jedini problem carina bi mogao bit Šengen sa BiH i RS , jer dužina granice plus konfiguracija je za poludjet , nočna mora za sve carinike. 

Mada AKO i uđemo u EU mislim da se šengen neće mjenjat još neko vrijeme. 

 

 

 

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate"
14 godina
protjeran
offline
EU kratko i jednostavno !?

Nakon ovog sa Gotovinom nabim EU na ku*ac. Taman smo se osamostalili sad bi nas opet u istu paštu sa srbima stavili. NO WAY!

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
13 godina
neaktivan
offline
Re: EU kratko i jednostavno !?
gjurki kaže...

Nakon ovog sa Gotovinom nabim EU na ku*ac. Taman smo se osamostalili sad bi nas opet u istu paštu sa srbima stavili. NO WAY!

izgleda da smo se osamostalili samo da slušamo druge što nam govore da radimo, da od nas kradu, najbolji primjer ti je naša divna vlada

I’m the juggernaut b*tch.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.5.2011 13:18 (munjovoz).
16 godina
online
Re: EU kratko i jednostavno !?
gjurki kaže...

Nakon ovog sa Gotovinom nabim EU na ku*ac. Taman smo se osamostalili sad bi nas opet u istu paštu sa srbima stavili. NO WAY!

Još da objasniš što EU ima s time... {#}

Uopće mi nije jasno zašto većina ljudi misli da je to vezano s EU.

13 godina
neaktivan
offline
EU kratko i jednostavno !?
Ej kad uđemo kod nas ce raditi Rumunji i Bugari za 1000kn mjesečno a mi cemo u kutijama spavat. Da budemo Švicarska? Da Švicarska je glavma u EU ! :) GOTOVINA JE U HAGU JEL JE TO TRAZILA KARLA DEL PONTE?
Čist račun duga ljubav!
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.5.2011 13:21 (Monopol).
13 godina
offline
EU kratko i jednostavno !?

ako se moramo prodat da bi usli moramo se i zapitat...jeli vrijedno toga? ja sam PROTIV

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
13 godina
neaktivan
offline
Re: EU kratko i jednostavno !?
Monopol kaže...
Ej kad uđemo kod nas ce raditi Rumunji i Bugari za 1000kn mjesečno a mi cemo u kutijama spavat. Da budemo Švicarska? Da Švicarska je glavma u EU ! :)

tu si u pravu, kad uđemo, naša zemlja će biti otvoreno tržište rada za rumunje itd ali isto će onima iz hrvatske koji su sposobni ostatak europe biti tržište rada

I’m the juggernaut b*tch.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.5.2011 13:21 (munjovoz).
13 godina
offline
Re: EU kratko i jednostavno !?
Old Iggy kaže...
gjurki kaže...

Nakon ovog sa Gotovinom nabim EU na ku*ac. Taman smo se osamostalili sad bi nas opet u istu paštu sa srbima stavili. NO WAY!

Još da objasniš što EU ima s time... {#}

Uopće mi nije jasno zašto većina ljudi misli da je to vezano s EU.

da bi uopce mogli uc europsku uniju morali smo ispostovat nalog haga i predat svoje generale...

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
15 godina
odjavljen
offline
EU kratko i jednostavno !?

Meni se čini da Eu namjerno zavlači kako bi naši nadizali kredita da se zadužio toliko da budemo bez EU nšta. A kada nam voda dođe do grla, stiže Eu kao spas (moš' mislit). Tada nas uhvate u najnezgodnijem trenutku i mi pristanemo na sve.

 

Ja sam protiv toga da sa Slovencima i Talijanima dijelimo more. U boj!!!{#}

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.5.2011 13:30 (vexx5555).
15 godina
neaktivan
offline
EU kratko i jednostavno !?

...kratko i jednostavno protiv jer ne znamo uvjete pod kojima ulazimo i pitanje je, šta su sve dokazano

nesposobni političari i isti takvi "pregovarači" prihvatili i potpisali...{#}

...kaos...
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.5.2011 14:21 (Jurra).
13 godina
neaktivan
offline
EU kratko i jednostavno !?
Tako je Vexx Jadranka ce dati more Slovencima samo da uđemo!
Čist račun duga ljubav!
15 godina
odjavljen
offline
Re: EU kratko i jednostavno !?
Monopol kaže...
Tako je Vexx Jadranka ce dati more Slovencima samo da uđemo!

 Dat će ona Pahoru i nešto drugo. {#}

 

 

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
15 godina
odjavljen
offline
EU kratko i jednostavno !?

Šta se brinete, ionako će referendum (vrlo vjerojatno, ako ne budu mrtvi glasali "za") proći 60-40 protiv EU. Potpaljivanje nacionalzima će uzeti svoj danak + tajming sa Haagom je odličan. Pregovori sa EU će biti najveći politički fijasko od osamostaljenja.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
13 godina
neaktivan
offline
Re: EU kratko i jednostavno !?

europa ili ne, house ima pravo...

I’m the juggernaut b*tch.
13 godina
neaktivan
offline
EU kratko i jednostavno !?

Kako god okrenes referendum ce biti DA!

Čist račun duga ljubav!
14 godina
protjeran
offline
Re: EU kratko i jednostavno !?
Old Iggy kaže...
gjurki kaže...

Nakon ovog sa Gotovinom nabim EU na ku*ac. Taman smo se osamostalili sad bi nas opet u istu paštu sa srbima stavili. NO WAY!

Još da objasniš što EU ima s time... {#}

Uopće mi nije jasno zašto većina ljudi misli da je to vezano s EU.

Obajsnio ti je zoharabizo. Jedan od uvijeta ulaska u EU je isporučit generale i poštivat sve šta Haag kaže. Nabim ja Haag na ku*ac i cijelu našu vladu. Za koju pi*du materinu oupće pokušavaju uć u EU kad sve moguće ankete prikazuju da je puno više od polovice glasalo za protiv. Debilana žešća i skup s njima svatko ko je za.

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
14 godina
neaktivan
offline
EU kratko i jednostavno !?
Molim Vas skrenimo s teme o generalima, to je pitanje pravosuđa i min. vanjskih poslova, toćnije vanjske politike da uredi, više se orjentirajmo na socijalno-ekonomsko-kulturne okvire.

Kulturno je nedvojbeno da pripadamo u EU, ekonomski nam je to jedini spas trenutno, te socijalno mislim da ljudi tj. naše društvo još nije spoznalo kapitalizam u pravom smislu rijeći, još uvijek se podvodimo dobrim djelom nekom iluzijom da će netko naše osobne probleme za nas uredovat, ta su vremena prošla, i kako kaže jedan moj prijatelj sustav Jugoslavenskog socijalizima je bila utopija koja je sama se pojela, problem nakon je bio bezkrupulozna krađa po hrvatskom gospodarstvu.
"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate"
13 godina
offline
EU kratko i jednostavno !?

zasto norveska nije u europskoj uniji a jako je razvijena...ima najvisi bdp u svitu...zato jer joj nije potrebna europska unija...kao sta ni nama nije...nama je potrebna sposobna vlada koja nije podlozna vanjskim utjecajima i korupciji...dok sami sebi ne pomognemo nece nista bit od nas...

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
15 godina
odjavljen
offline
Re: EU kratko i jednostavno !?
gjurki kaže...

Obajsnio ti je zoharabizo. Jedan od uvijeta ulaska u EU je isporučit generale i poštivat sve šta Haag kaže. Nabim ja Haag na ku*ac i cijelu našu vladu. Za koju pi*du materinu oupće pokušavaju uć u EU kad sve moguće ankete prikazuju da je puno više od polovice glasalo za protiv. Debilana žešća i skup s njima svatko ko je za.

 Da se vidi da oni kakti nešto rade. Vode našu državu prema prosperitetu i napretku (robovanju i mukama) koje će nam dati uzvišena zajednica izabranih naroda (najveći svjetski ped*ri poslije amerikanaca).

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.5.2011 13:36 (vexx5555).
14 godina
protjeran
offline
EU kratko i jednostavno !?

SVOJE NEDAMO TUĐE NEĆEMO!

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
13 godina
neaktivan
offline
EU kratko i jednostavno !?

Evo Švicarci ne žele unutra jel su pametni!

 

A naši političari samo zbog sebe zele u EU!

Čist račun duga ljubav!
13 godina
neaktivan
offline
Re: EU kratko i jednostavno !?
Monopol kaže...

Kako god okrenes referendum ce biti DA!

uh nebi se kladio u osobno mišljenje većine... ako dijete od 5 godina može shvatit što naši političari rade sve ove godine a oni koji ih biraju očito nemogu i još uvijek im mažu oči, o čem mi ovdje pričamo?

I’m the juggernaut b*tch.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.5.2011 13:38 (munjovoz).
15 godina
odjavljen
offline
Re: EU kratko i jednostavno !?
gjurki kaže...

SVOJE NEDAMO TUĐE NEĆEMO!

 Ali zato oni hoće. {#}

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
13 godina
neaktivan
offline
Re: EU kratko i jednostavno !?
munjovoz kaže...
Monopol kaže...

Kako god okrenes referendum ce biti DA!

uh nebi se kladio... ako dijete od 5 godina može shvatit što naši političari rade sve ove godine a oni koji ih biraju očito nemogu i još uvijek im mažu oči, o čem mi ovdje pričamo?

Znaš zašto će biti DA? Ako na 2 referenduma bude NE mislim da svi pregovori i sve ide ISPOČETKA, tako da naši nece dopustiti da 2 puta bude NE!

Čist račun duga ljubav!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice