Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.117
|
čitano: 1.313.368
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Yamacha kaže...

Prodavac: Yamacha

 

Kupac: pranja_dakovo

 

Predmet:Sapphire 7870

 

Ovako kontaktirao me preko njuskala ,ali vidim da i ovdje ima oglas da kupuje graficku do 1400kn pa da napisem svoje iskustvo.

Kontaktirao me preko mail-a u subotu te sve dogovorili u par poruka te sam odbio ozbiljnog kupca koji je htio doci u nedjelju po graficku jer je pranja_dakovo ponudio vecu cijenu.

Dao mi je svoje podatke na sto sam ja odgovorio da saljem u ponedjeljak posto je bio vikend.

Ja sam i poslao u ponedjeljak kad mi se navecer javlja doticni forumas da nema novca, da mu je propala prodaja njegove graficke.

Poslao sam mu poruku da bar bude fer onda pa plati pola postarine posto mi nije prije javio da ne saljem.

Za sada ocjena :

1/5

Ako plati pola postarine slijedi korekcija ocjene.

 

 

 

kao prvo, ovo nema veze s forumom,
kao drugo, ja sam te pitao ak os da mi prodas po vecoj cijeni i ostavio adresu, a ti si samo najednom u ponedjeljak meni javio da si poslao graficku, ja nisam ni znao da si ti pristao meni prodat, tako da, po ovom svemu sad ti ni nebi vratio tih pola za postu. 

[url=http://valid.canardpc.com/2756487][img]http://valid.canardpc.com/cache/banner/2756487.png[/img][/url]
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Znaci moja poruka "Ok.Saljem u ponedjeljak." nije bas previse jasna?

Malo je offtopic ako imas sta za reci kazi na mail ili Pm da nebude kartona.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.5.2013 16:45 (Yamacha).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

SORY buraz al ja to nisam dobio.

edit: nadam se toj maticnoj :D 

[url=http://valid.canardpc.com/2756487][img]http://valid.canardpc.com/cache/banner/2756487.png[/img][/url]
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.5.2013 16:51 (pranja_dakovo).
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Buyer: Batista

Seller: Pupo

Item: WD Blue 1TB

------------------------

 

Brzo smo se dogovorili, obavili primopredaju, sve korektno rijeseno.

Pupo je ozbiljan forumas, tak da nema frke ;)

 

5/5

Truth in engineering.
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: http://www.bug.hr/forum/user/laux/50318.aspx

Kupac: http://www.bug.hr/forum/user/mate213/38635.aspx

Predmet: http://www.bug.hr/malioglasi/prodajem-kuciste-chieftec-bx-01b-b-sl-odlicnom/9697.aspx

Iskustvo: Dogovorili se sve preko PM, došao kod njega doma i obavili primopredaju, sve super.

Ocjena:5/5 

13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Prodavač-BMK

Kupac-ja Strelok

Predmet-Asus GTX 660ti DC II

Sve je proslo najbolje,jos me cekao da uplatim i rezervirao mi graficku.
Grafu je dobro osigurao te navedena radi ko zmaj.

Mala napomena,nije imao oglas nego smo preko privatnih poruka dosli do saznanja da ja trazim graf


Sve u svemu

OCJENA 5/5

Preporuka!
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:  Brba-  http://www.bug.hr/forum/user/brba/42718.aspx

Kupac: moja malenkost-  http://www.bug.hr/forum/user/dax-lax/32279.aspx

Predmet: - 1x asus p8z77-i deluxe

        - 1x sapphire hd 7970 oc/boost 3gb

        - 1x xfx hd 7850 2gb DD

        - 1x intel i5 3570k box

        - 1x corsair vengance red  8gb(2x4gb) 1600mhz

 

Iskustvo: Spremao sam se na kupnju grafičke, na što sam i postavljao nekoliko pitanja u temi sa savjetima o kupnji kartice. Brzo sam dobio ponudu dotičnog forumaša, a ubrzo i dogovor.

         Pošto prvi put kupujem od njega, tražio je da mu unaprijed uplatim polog, na što sam bio malo skeptičan, ali prihvatio sam rizik. Naručio je robu i po dogovoru sam čekao  

         tjedan dana da roba stigne do njega, nakon čega sam, po dogovoru, uplatio i ostatak novaca. Paket je stigao overseasom. Dobro zapakiran u karton i balončiće te s time nije bilo

         problema. Pregledao sam svaki artikl posebno i uvidio da je sve tvornički zapakirano i bez ikakvih oštečenja.

         Sve u svemu, čovijek je bio jako korektan, i lijepo odgovarao na sva moja pitanja i gnjavaže (a vjerujte mi, bilo ih je).  Čak smo se čuli telefonom nekoliko puta i razgovarali

         o računalima i temama koje nisu vezane za računala, a razglabamo i sad, nekoliko dana nakon kupnje. 

 

Dojam:    Ozbiljan, korektan prodavač, slušač i savjetnik. Moja preporuka.

 

Ocijena:   6/5

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Brba
Kupac: p1k1p
Predmet: sapphire hd 7970 oc/boost 3gb

Frend mi je preporucio brbu jer je i on kod njega kupio graficku. Dogovorili smo se preko pm, prvo je trazio da mu uplatim 200 kn unaprijed da bude siguran da cu uzet, bio sam malo skeptican oko toga ali je sve dobro proslo, roba je dosla za tjedan dana i ja sam uplatio ostatak novaca,a graficka mi je dosla overseasom dobro zapakirana, kad sam otvorio vidio sam da je nova i bez ikakvih ostecenja.Graficka radi, sve je u redu s njom.

 

 


ocjena : 5/5

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.6.2013 22:42 (p1k1p).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac:      E-mil-mil ilitiga ja

Prodavač: KrpaZG ilitiga on

 

 

Predmet:  AverMedia Hybrid TV kartica

 

 

Par privatnih poruka i dogovorili trgovinu.

 

Poslao TV karticu prije uplate, pa iako smo već trgovali veliko hvala na povjerenju.

 

Svaka preporuka za trgovinu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.5.2013 16:25 (E-mil-mil).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: Chaky

Kupac: Ja

Predmet: Torchlight 2

Iskustvo: sve je dogovoren kroz par poruka tu na forumu.. novac uplacen.. igra giftana.. malo zeke na stema chatu i zato je ocjena takava kakva je! {#}

 

Ocjena: 5/5

sloven sam, belac, slobodni strelac. za svaki slucaj, jos uvek samo svoj.
13 godina
online
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 Prodavač: p1k1p

 Kupac: ja 

 Predmet :  Cooler Master 690 II Advanced 

 

 Dogovorili se oko cijene, načina plaćanja i ostalog. Paket uredno stigao tako da nemam zamjerke {#}.

 

 Ocijena : 5/5

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Brba
Kupac: p1k1p
Predmet: Asrock z77 extreme 6

Dogovoreno sve preko poruke, malo duze sam cekao nego zadnji puta ali sam opet prosao jeftinije.Maticna je dosla jako dobro zapakirana, trebalo mi je par minuta da ju otpakiram, kad sam otvorio vidio sam da je nova i da nema nikakvih ostecenja.

Moja preporuka.

 


ocjena : 5/5

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.6.2013 22:43 (p1k1p).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač :lollik91

Kupac:stipara

Ukratko nakon par poruka,procesor PHENOM II 965,dva dana nakon uplate kod mene,ispravan s garancijom.Za prodavača sve pohvale. 5/5.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.6.2013 17:40 (stipara).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Brba - http://www.bug.hr/forum/user/brba/42718.aspx

Artikl: ASUS P8Z77-I Deluxe

Kupac: to bih bio ja jel :)

 

Odličan prodavač,strpljiv, voljan dat savijet i ponuditi pokoji artikal, strpljiv i pričekao je da dobro odlučim koju MB uzimam.

Sve pohvale, preporučam svima i ako ću uskoro nešto uzimat javljam se njemu.

 

Roba stigla zapakirana,nova,nikad otvarano,garancija,bas kao da ste isetali iz ducana...nema straha,uzima se provjerena stvar!


A++

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.6.2013 9:51 (andy_bomber).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač: Brba

Kupac: RaZ0R9111 

Predmet: XFX HD7870

 

Nakon što sam napisao temu da kupujem grafičku javio mi se navedeni član foruma.

Iz početka sam bio sumnjičav u to te sam mislio da je muljator.

Poslao mi je svoju pounudu te prihvatljive cijene!

Nakon toga smo se detaljnije razgovarali preko facebook gdje sam pokušao izvuči i najsitniji detalj  i doslovce sam ga davio sa pitanjima.

 

Nakon uplate pologa od 200kn naručio je  grafičku karticu.Za 7 dana grafička je bila kod njega te mi ju je isporučio nakon uplate ostatka(1240kn)!

 

Dobio sam i tracking number pošiljke

 

Sutradan mi je stigao paket..

Uredno zapakirano u stripor.

 

Otvorim ja kutiju i vidim da nešto nije uredu.

 

Zaobiđem stavim grafičku u računalu..

Pokušam uštekat dodatno napajenje kad ono 1x6 te 1x8

 

Reko dobro možda je novija revizija.

 

Nakon istaliravanja drivera upalim GPU-z kad ono vidim da sam dobio Tahiti LE izvedbu pod novac najobčnije Pitcairin XT!

 

Svaka čast i svaka preporuka za daljnu trgovinu sa ovim forumašem.

 

Velika podrška i savjetnik! 

voltaža a.k.a. napon, amperaža a.k.a. struja, omaža a.k.a. otpor, vataža a.k.a. snaga, hercaža a.k.a. frekvencija, (mega, giga)bajtaža a.k.a. kapacitet memorije, kelvinaža a.k.a. temperatura
13 godina
protjeran
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: FakeDeath

Kupac: Tyberius

Predmet: Racunalo

 

Konaktirao sam prodavaca putem e-maila, brzo smo se dogovorili oko cijene. Danas sam otisao po komp kod doticnog gospodina.

Racunalo ne da je cisto iznutra nego izgleda kao novo, odlicno radi,  spomenuto napuknuce jedva da se i primjeti na kucistu.

Sve u svemu, odlican, ozbiljan prodavac, moja preporuka.

 

Ocjena: 5/5

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2013 22:10 (Tyberius).
11 godina
protjeran
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac:http://www.bug.hr/forum/user/mezethys/69113.aspx

Kupac:Ja

Predmet:Maticna za hp 6735b

Kontaktirao sam ga u vezi maticne za hp6735b covjek mi je rekao da je radio reball (ja nikad nebi ni skuzio jel se nigdje ne vidi da je "paljenja") posteno je reko da mi daje garanciju 5 mj na nju.Posto mi je rastavljanje laptopa stran pojam covjek mi je besplatno ugradio stavio pastu i sve.Stvarno svaka cast od srca sam mu morao dat 100kn vise nego sto je trazio mada je tesko uzeo jel stvarno takvih ljudi je malo svaka cast ovakvom prodavacu.

 

Ocjena 5/5

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2013 5:50 (Nextyy).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: njuskalo1983

 

Kupac:    hrsi1982

 

Predmet: XFX 550W Core Edition 80 Bronze Direktni link.

 

 

Iskustvo: Brzo smo se dogovorili, odmah sutradan našli te malo popričali. Napajanje kao novo, sve pohvale.

 

Ocjena:    5/5

13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Minos

 

Kupac: njuskalo1983

 

Predmet: Logitech F710

 

Iskustvo: Dogovorili smo se brzo i jednostavno u par poruka.Gamepad dosao stvarno kao nov kako je kolega i naveo.Svakako moja preporuka za daljnu trgovinu

 

Ocjena: 5/5

♣ ♥ ♦ ♠
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: DarthMarkus

 

Kupac: njuskalo1983

 

Predmet: Gtx 680

 

Iskustvo: Obavili par telefonskih poziva,jer mi je prijateljica isla iz zagreba busom prema splitu pa smo rijesili primopredaju.Kartica dosla sve super kako je i kolega naveo.

 

                Moja preporuka za daljnu trgovinu.

 

Ocjena: 5/5

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Prodavač: Pranja

 

Kupac: njuskalo1983

 

Predmet: Gtx 580

 

Iskustvo: Prijatelj mi se mislija kupit Gtx 560TI i nakraju mu rijesija ovu zvijer.Pranja je stavija extra cijenu koja se nije mogla odbit :)

 

                Kartica je stvarno ka nova.Kolega jos stavija novu pastu i zapakira je tako da bi prezivila atomsku bombu :)

 

                Svakako moja preporuka za daljnu trgovinu

 

Ocjena: 5/5

♣ ♥ ♦ ♠
15 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Skoro sam zaboravio napisati.

 

Prodavač: Yamacha

Kupac: 8ax

Predmet: Intel Core i7-920, Foxconn Bloodrage, TRUE120

 

S komponentama je sve bilo ok, poslano je u normalnom roku, cijena je bila super.

 

Ocjena: 5/5

Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani. // Silujem ljude koj kažu da je nekaj gamersko
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.6.2013 1:56 (8ax).
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Najbrži

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač: ziga

 

Predmet:

  • LG P500

 

Opis trgovanja: kolega mi na fb-u ponudio navedeni mobitel s opremom jer mu je višak, kupio si je napredniji LG. Uplatio mu jučer novce na bankovni račun, danas poslao busem te stiglo na odredište. Mobitel u odličnom stanju kao što je i naveo. Slike nažalost nemam jer sam dogovorio da ga pošalje busom mojoj sestrični koja ga je podigla i rekla da je u odličnom stanju.

 

Ziga thx {#}

 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 5/5 √

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač :pranja - Đakovo

Kupac:ja

Predmet:grafa

Dogovorili slanje nakon uplate na račun. Nakon nekoliko dana kartica uredno poslana Tiskom o prodavačevom trošku. Sve za pet!

Ocjena: 5/5

11 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac:http://www.bug.hr/forum/user/domi63/58266.aspx

Kupac:http://www.bug.hr/forum/user/mezethys/69113.aspx

Predmet:Javio mi se na oglas za kupnju neispravnih ps3-a ponudio mi ps3 s yoldom brzo smo se dogovorili oko cijene svaka cast brzo poslano sve sam dobio kako je navedeno sve pohvale i preporucam za daljnu trgovinu s navedenim.

Ocjena:5/5

Regen Servis Reball Akcija 250kn
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.6.2013 19:58 (Mezethys).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

ProdavačMezethys

 

KupacJimbo

 

PredmetATI RADEON X1650

 

Iskustvo: Sve jednostavno i brzo dogovorili. Grafička radi bez greške, očuvana....sve preporuke.

 

Ocjena 5/5

12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Brba

 

Kupac: subi91 (ja)

 

Predmet: HD7850 OC - 2Gb

 

Iskustvo: Čovik je legenda! Dogovor je bio da mi on uzme sapphire HD7850 2 Gb ali je došlo do pogreške te mi je uzeo još bolju  HD7850 OC - 2Gb overclock verziju po cijeni Sapphire modela :)

Možete mu virovat, grafička radi uredno sve 5 {#}

 

 

Ocjena 6/5

Posao oslobađa.
13 godina
protjeran
online
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

ProdavacLaxarus

 

Kupac: Ja

 

Predmet: Maticna ploca,procesor,graficka i ram

 

Iskustvo: Posto sam trebao neke dijelove da bi kolegi sastavio neku konfiguraciju javio sam se doticnom kolegi jos dok je oglas izasao na njuskalu...Dogovorili se za uplatu na racun i poslije uplate da posalje busom posto mi je to najvise odgovaralo...Kolega nije stigao isti dan ali je sutradan poslao i sve je stiglo u dobrom stanju (malo prasine ali nista previse)...Nisam odmah imao vremena sve skupa isprobati ali sam prije par dana testirao memoriju  sa memtestom preko 7 sati i nema problema,jucer napkon cijelu konfu skupa,40 min ib-testa proslo sve,occt test preko 6 sati prolazi,najvisa temperatura 53 stupnja...sve super i ja zadovoljan...Hvala kolegi na ugodnoj trgovini...{#}

 

Ocjena: 5/5{#}

TL-za zahvalu klikni hvala
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Ja sam imao smrtni slučaj, pa nisam stigao napraviti update, biti će sutra/prekosutra napravljen. {#}

16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Najbrži

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač: ivanoile

 

Predmet:

 

Opis trgovanja: kolega objavio u temi posvećenoj biciklizmu da prodaje navedeni sic. Kontaktirao ga na PP za cijenu te da sam zainteresiran za kupnju. Svakako sam prošli ponedjeljak htio osobno preuzeti, prolazio sam kroz Rijeku jer sam bio na putu biciklom iz Varaždina prema Rovinju (Istra). Međutim imao je obveze te smo se tek jučer našli kada sam se vraćao nazad i izvršili smo kupoprodaju. Stanje sica je bolje od stanja mog bajka + boja sica odgovara -> BIJELA kao i bajk

 

Ivanoile thx {#}

 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 5/5 √

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Brba

Kupac: Ja

Artikl: Gainward GTX 770 Phantom 2GB

 

Prva moja kupnja kod Brbe nakon što sam pročitao samo pohvale od kolega ovdje i mogu samo potvrdit da pohvale apsolutno stoje. Sve smo dogovorili preko poruka, cijena osjetno niža od najniže cijene na nabava.net. Uplatio sam kaparu, čovjek je naručio grafu, nakon par dana već je bila kod njega, uplatio sam ostatak i slijedeći dan mi je poslao paket Overseasom. Grafa došla jako dobro zapakirana, nova, u orginalnom pakiranju, kutija, bundle..dakle kao da ste je kupili u trgovini. Dakle apsolutna preporuka i kupujte bez straha. Ja znam da hoću i ubuduće.

 

Samo napomena: Inače, grafa koju sam prvotno bio naručio i platio kaparu nije bila trenutno dostupna i čovjek mi se ispričao i odmah vratio kaparu, dakle još jedan dokaz korektnosti koji me samo dodatno učvrstio u uvjerenju da je čovjek pouzdan pa kad je Gainwardica postala dostupna istog trenutka sam je naručio.

 

Ocjena: 5/5

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.7.2013 11:11 (t00mob).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice