Dali netko ima ova kucista?

poruka: 46
|
čitano: 9.852
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Dali netko ima ova kucista?

ovo bome nije normalno

AMD Duron 800 Mhz, 128 Mb SDRAM, GeForce2 32 Mb, WIN 98 .... Crysis neradi, da je možda problem u konfi, al ja mislim kad bi gore stavio Vistu da bi sve radilo...
15 godina
protjeran
offline
RE: Dali netko ima ova kucista?
korg11 kaže...

ovo bome nije normalno

 lol, za kuciste ne bi dao vise od 2k kn zbog toga, gledaj za ovis 4.5k kn mozes kupiti jako kvlaitetnu kuciste i vodeno hladenje i zversko!
Ako je itko zainteresirani za bilo koju igru sta se tice steam ili cd key mislim na orgianal neka se javi na pp, trenutno gta IV i jos cetri igre izmedu ostalog ccs za samo 250 kn, css 75 kn, cs 1.6 50 kn ima jos puno ostalog, navalite ljudi
16 godina
neaktivan
offline
Dali netko ima ova kucista?

mislim da nema nitko... a ako netko stvarno ima mislim da ga je natjeralo to da nema više mjesta za novac u džepu.

Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
16 godina
offline
Dali netko ima ova kucista?

ma daj molim te za 7.500 kupiš dobar komp

AMD Duron 800 Mhz, 128 Mb SDRAM, GeForce2 32 Mb, WIN 98 .... Crysis neradi, da je možda problem u konfi, al ja mislim kad bi gore stavio Vistu da bi sve radilo...
15 godina
protjeran
offline
Dali netko ima ova kucista?

ne

imam 5870 x2
15 godina
neaktivan
offline
Dali netko ima ova kucista?

bas sam neki dan u feniksu gledo ta kucista i kad sam pogledo cijenu reko sam to mora da je unutra cijela konfiguracija a ne samo kuciste...ocito sam se prevatio...dam se kladit da bi jedan antec twelve hundred ili cak nine hundred hladio bolje od ovoga...al nvidija je nvidija

CPU-Q6600@3.2 - 1.40V MBO-EVGA nForce 750i SLI VGA- Gainward HD 4870 PSU-Fortron 650W RAM-2x2 GB Mushkin Redline Series Razer Krait, Benq 2200HD Coolermaster V8
15 godina
protjeran
offline
Dali netko ima ova kucista?

ljudi, vec ste dosadni s tim hlađenjima. ekstremni cooling systemi su za overclockere koji obaraju rekorde u radu komponenti. za nas obicne PC gamere su dosta 2x12 mm ventilatora i to je to. kakve temperature? pa svi stock hladnjaci odlicno odrađuju svoj posao a, dobro podnose i blagi overclock kojeg ne radi 99% ljudi koju posjeduju racunalo.

 

EDIT: iz iskustva znam da covjek koji je sam i posteno zaradio svoj novac nece kupiti ovo nepotrebno kuciste nego ce to uciniti samo neki mamin sin ili lopov

imam 5870 x2
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2009 16:12 (Aleandro von Joža).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dali netko ima ova kucista?
Aleandro von Joža kaže...

ljudi, vec ste dosadni s tim hlađenjima. ekstremni cooling systemi su za overclockere koji obaraju rekorde u radu komponenti. za nas obicne PC gamere su dosta 2x12 mm ventilatora i to je to. kakve temperature? pa svi stock hladnjaci odlicno odrađuju svoj posao a, dobro podnose i blagi overclock kojeg ne radi 99% ljudi koju posjeduju racunalo.

 

EDIT: iz iskustva znam da covjek koji je sam i posteno zaradio svoj novac nece kupiti ovo nepotrebno kuciste nego ce to uciniti samo neki mamin sin ili lopov

 da imam tolko para uzeo bi cosmos black :D

do onda cosmos 1000

edit: ovi koji rade rekorde hlade sa tekucim dusikom Namigiva -196°C
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2009 16:36 (krle).
15 godina
neaktivan
offline
Dali netko ima ova kucista?

Stvarno su ovo stvari koje nemaju smisla za obične PC korisnike. A i oni koji su professionalci neće sigurno na takve stvari bacati svoj novac koji teško zarade. Ovo vjerojatno kupuju oni kojima tata ima banku ili neki trgovački lanac pa jadna djeca neznaju više što da rade od novaca i kupuju takvo nešto.

Da comp može nekako funkcionirati bez kućišta ja bih ga koristio tako, a ne davao toliku lovu za njih.

Radije bih kupio dvije GTX 295 za taj novac.

Uzalud je čitati, ako ništa ne naučiš ništa iz tog što si pročitao... http://www.kozul.comuv.com/forum/
15 godina
neaktivan
offline
Dali netko ima ova kucista?

Toliko košta CM Black label?????????????!!!!!!!!!!!!

 

Rađe bi kupio CM Cosmos S i miran

Intel E6600, Intel DG965WH, 2x 2GB PQI 800MHz, Gainward HD4870 Golden Sample, Seagate 320 i 500GB, Coolermaster CM-690, Raptoxx 750W Windows Vista Ultimate SP1 32-bit Intel Celeron D330 @ 3.82GHz, Asrock 775S61, Sapphire HD3650 512MB AGP, 2.25GB 286MHz, WD 80GB,
16 godina
protjeran
offline
Dali netko ima ova kucista?

Da su od ugljičnih vlakana, obložena 24karatnim zlatom, nebi vrijedila toliko. Cijena je pretjerana i nerealna.

 

Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
16 godina
offline
RE: Dali netko ima ova kucista?
Bellatrix kaže...

Stvarno su ovo stvari koje nemaju smisla za obične PC korisnike. A i oni koji su professionalci neće sigurno na takve stvari bacati svoj novac koji teško zarade. Ovo vjerojatno kupuju oni kojima tata ima banku ili neki trgovački lanac pa jadna djeca neznaju više što da rade od novaca i kupuju takvo nešto.

Da comp može nekako funkcionirati bez kućišta ja bih ga koristio tako, a ne davao toliku lovu za njih.

Radije bih kupio dvije GTX 295 za taj novac.

  Zašto? Kupiš pravu stvar jedan put, a kućišta ne zastarijevaju za razliku od grafičkih kartica.

Kupiš 2 GTX 295 i za godinu dana cijena im padne 50%, a kućište vrijedi nakon godinu dana koliko i prvog dana.
Kupovina najnovih grafičkih kartica je samo za nestrpljive - one koji moraju igrati novu igru na najvišim postavkama čim se igra pojavi. Kao da će za 6 mjeseci nestat svijeta, pa se onda nećeš moći igrati istu igru za upola love. 

I komp može funkcionrati bez kućišta, ja imam takav. A imam i kućište od cca 4000kn na raspolaganju. 
Ke?
15 godina
offline
Dali netko ima ova kucista?

Ali to nije sve!!!! S onim s nvidia logom dobije se čak unikatna majica!!!!

Šta je da je stvarno su ljepa ali brate nisu od zlata i optočena dijamantima da toliko koštaju.

Intel Q6600 @ 3,2 GHz + BigTyphoon 120 Asus P5K-E/WIFI-AP 2GB @ 800 MHz Kingston Asus EN9600GT @ 750/1900/1000 WD 320GB Antec Sonata III Antec EarthWatts 500W
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dali netko ima ova kucista?
shkval kaže...
Bellatrix kaže...

Stvarno su ovo stvari koje nemaju smisla za obične PC korisnike. A i oni koji su professionalci neće sigurno na takve stvari bacati svoj novac koji teško zarade. Ovo vjerojatno kupuju oni kojima tata ima banku ili neki trgovački lanac pa jadna djeca neznaju više što da rade od novaca i kupuju takvo nešto.

Da comp može nekako funkcionirati bez kućišta ja bih ga koristio tako, a ne davao toliku lovu za njih.

Radije bih kupio dvije GTX 295 za taj novac.

  Zašto? Kupiš pravu stvar jedan put, a kućišta ne zastarijevaju za razliku od grafičkih kartica.

Kupiš 2 GTX 295 i za godinu dana cijena im padne 50%, a kućište vrijedi nakon godinu dana koliko i prvog dana.
Kupovina najnovih grafičkih kartica je samo za nestrpljive - one koji moraju igrati novu igru na najvišim postavkama čim se igra pojavi. Kao da će za 6 mjeseci nestat svijeta, pa se onda nećeš moći igrati istu igru za upola love. 

I komp može funkcionrati bez kućišta, ja imam takav. A imam i kućište od cca 4000kn na raspolaganju. 
Ok, imaš svoje mišljenje i to je ok. Ali pazi., stvarno ti bi neku bezveze konfiguraciju ugrađivao u to čudo?Sramim se
Što ti je koristi od kućišta koje vrijedi 7500Kn ako sve ostale komponente jedva isto toliko?

Moj stari ima konfu koja vrijedi oko 13 000Kn a nalazi se u kućištu od 1200Kn.
Nebih nikada dao više od 1600-1800Kn za kućište, jer je to po meni bacanje love.
A to što kažeš za padanje cijene grafičkih. Pa što mene to briga što će im opasti cijena?
Meni preformanse neće opasti, a i moći ću sigurno vrtiti nove i zahtjeve igre na dobrim postavkama.
A i kućištu će opasti cijena, budi siguran, jer pojaviti će se uvijek neko malo bolje.
Uzalud je čitati, ako ništa ne naučiš ništa iz tog što si pročitao... http://www.kozul.comuv.com/forum/
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dali netko ima ova kucista?

WTF?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6k kuna ta kantu

 ja tolko nisam dao za cijeli kom a opet mogu sve igre igra, no ko voli nek izvoli

 ja osobno nikad nebih tolko iskeširo

 meni je ljepše kad nešt napraviš sam, a za te novce možeš napravit puno toga

 

q8200,radeon4870 1gb, 8gb kingmax 1066 intel i ati moj prvi i jedini izbor
16 godina
offline
RE: Dali netko ima ova kucista?
Bellatrix kaže...
Ok, imaš svoje mišljenje i to je ok. Ali pazi., stvarno ti bi neku bezveze konfiguraciju ugrađivao u to čudo?Sramim se
Što ti je koristi od kućišta koje vrijedi 7500Kn ako sve ostale komponente jedva isto toliko?

Moj stari ima konfu koja vrijedi oko 13 000Kn a nalazi se u kućištu od 1200Kn.
Nebih nikada dao više od 1600-1800Kn za kućište, jer je to po meni bacanje love.
A to što kažeš za padanje cijene grafičkih. Pa što mene to briga što će im opasti cijena?
Meni preformanse neće opasti, a i moći ću sigurno vrtiti nove i zahtjeve igre na dobrim postavkama.
A i kućištu će opasti cijena, budi siguran, jer pojaviti će se uvijek neko malo bolje.
  Imam Stacker koji sam prije par godina platio 1000kn. Sad je 900+kn. Jest, pala cijena. 
Kartica koju sam kupio prije par godina za 1000kn, sad vrijedi 0kn.
 
Zalman kućište (HD XT160) od cca 4000kn prije 2 godine i danas vrijedi cca4000kn.

Kako te nije briga što će grafičkima opasti cijena? Cjepidlačiš oko kućišta da bi kupio nešto na šta ćeš sigurno bacit pola love u godinu-dvije dana.
A   za to vrijeme na tržište će doći gomila programa koje ti s tim karticama neće raditi proporcionalno cijeni koju si dao za njih. 
 
Ke?
16 godina
protjeran
offline
Dali netko ima ova kucista?

Ova kučišta moraju imati vrlo dobar razlog da imaju takvu cijenu. Ako nemaju dobar razlog, onda je cijena pretjerana i granići sa snobizmom i ludošću. Po meni ne postoji neki razlog sa tehničke (inovativne) strane ili materijala da imaju takvu cijenu jer se i za maksimalno 2000 kn. mogu naći solidna kučišta koja imaju laku ugradnju komponenata i/ili kvalitetne materijale (aluminij zbog svoje prihvatljive cijene i svojstva).

 

Naprimjer Zalmanov TNN-300 opravdava svoju cijenu. Coolermaster ovim cijenama radi budalu od potencijalnih kupaca i podcjenjuje njihovu inteligenciju.

Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
16 godina
offline
RE: Dali netko ima ova kucista?
the_tux kaže...

Ova kučišta moraju imati vrlo dobar razlog da imaju takvu cijenu. Ako nemaju dobar razlog, onda je cijena pretjerana i granići sa snobizmom i ludošću. Po meni ne postoji neki razlog sa tehničke (inovativne) strane ili materijala da imaju takvu cijenu jer se i za maksimalno 2000 kn. mogu naći solidna kučišta koja imaju laku ugradnju komponenata i/ili kvalitetne materijale (aluminij zbog svoje prihvatljive cijene i svojstva).

 

Naprimjer Zalmanov TNN-300 opravdava svoju cijenu. Coolermaster ovim cijenama radi budalu od potencijalnih kupaca i podcjenjuje njihovu inteligenciju.

  Točno tako. 

Npr. Zalman HD 160XT je HTPC kućište od 4000kn, ali ima točno određene karakteristike koje opravdavaju cijenu (možda ne potpuno).
To je npr. ugrađen Touchscreen LCD 7", stvarno dobro odmjerene dimenzije (može se ugraditi veliki i tihi hladnjak na CPU, dobro riješeno hlađenje), a kao dodatak je tu HTPC softver sa daljinskim. 

Coolermaster Stacker isto nije jeftin (1000kn bez napajanja) u odnosu na većinu kućišta, ali zato u njega stane 11 diskova, 2 napajanja i ima odlično hlađenje.

Ako kućište ima ono što tražim, onda ću platiti i par tisuća kuna, ako mogu. Dobro kućište je dugoročno rješenje kojemu ne pada (puno) cijena. 
Ke?
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dali netko ima ova kucista?

IznenađenIznenađenIznenađen e  slazem se sa shkvalom ima touchesreen lcd 7'' ........ 11 diskova napajanje.........pa cijena je prihvatljiva na osnovu sto nudi

Kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi!
15 godina
odjavljen
offline
RE: Dali netko ima ova kucista?
Gigabyte GA-M56S-S3//AMDx2 4000+@5600//cooler master hyper tx2//2x1gb DDR2//Sapphire hd4670+Accelero s2+120mm vent//2x160gb HDD
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dali netko ima ova kucista?
Bellatrix kaže...

 

Da comp može nekako funkcionirati bez kućišta ja bih ga koristio tako, a ne davao toliku lovu za njih.

 Tko kaže da ne može?
Pokrenuti ga možeš i odvijačem.
Biti prilagođen u duboko bolesnom društvu nije mjerilo zdravlja.- J. Krishnamurti
16 godina
offline
Dali netko ima ova kucista?

Ovi iz Feniksa su budale vezano za ova kućišta.

 

Npr. ovaj zadnji je skoro kao obični Stacker, samo šaren i ima pripremu za vodeno hlađenje.

A oni ne znaju šta bi rekli posebno za to kućište pa ga reklamiraju da je aerodinamično!! Ha-ha. Idioti.

Ke?
15 godina
protjeran
offline
Dali netko ima ova kucista?

sve u svemu dobra kućišta za tatine i mamine sinove

ali brate sto got ste vidili ja napravim na kućištu od 300kn i izgleda ponekad ćak i bolje od tvornićke izvedbe

tako da kućišta  od 4500kn padaju lagano u vodu

MB-Gigabyte-EP45-DS3P-C2D-E2500 2×25-Crosair Dominator 4×1GB DDR-2,1066Mhz-HDD-2×SAGATE 31000340as 2×1-TB-plus vanjski hd Maxstor-500gb NVIDIJA GF 8800 Gts 512-Thermaltake W0131R,850W-Samsung T220P 1920×1200,ful HD Revoltec tipkovnica miš-Predator gejmer laser 3300dpi kućište Cooler master 620
15 godina
neaktivan
offline
Dali netko ima ova kucista?

lol, 6k samo za kuciste, to je zbija pretjerano. Ja za kuciste bi najvise potrosio 500 kn pa bih ga onda sam modificirao, a ne davao pare za ovakve gluposti.

MB: Asrock A780GXE CPU: AMD Athlon 5400+ @ 3.3 GHz GPU: ATI Radeon HD4670 2x1GB DDR2 RAM HD: Hitachi 320 GB
16 godina
offline
RE: Dali netko ima ova kucista?
krak3n kaže...

lol, 6k samo za kuciste, to je zbija pretjerano. Ja za kuciste bi najvise potrosio 500 kn pa bih ga onda sam modificirao, a ne davao pare za ovakve gluposti.

  To je isto: ili imaš vremena ili novaca za gluposti.
Ke?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dali netko ima ova kucista?
Logitech Gaming kaže...

IznenađenIznenađenIznenađen e  slazem se sa shkvalom ima touchesreen lcd 7'' ........ 11 diskova napajanje.........pa cijena je prihvatljiva na osnovu sto nudi

Da e nadovezem, a kome to treba??? Ovo kuciste se kupuje kao da kupujes anticku vazu, samo da ju mozes pokazati i da svi znaju da to imas! Drugog opravdanja nema! Ako je itko kupio takvo kuciste jer je mislio da ono 10X bolje od nekog normalnijeg onda je stvarno naivan! Ovo je fency stvarcica i to kupuju samo fency čovjeculjci!

Dajte svi kukaju da je recesija ovo ono a 4000 kuna se na kutiju daje a da ne kazem onu za 7000?! ...Ti sam sebe tu branis, uvjeravas se da je investicija bila dobra a zapravo si vjerojatno pozalio! ;D
Ako i jesi bogat onda mi te stvarno zao, tu si lovu mogao u dionice nalupati, platiti rođaku godinu fakulteta ili milijun drugih stvari! (Opravdana ti je investicija samo ako si to kupio jer volis fency)

Za 7000 se kupi cak i macbook pa zato je cijena retjerana i za ljubitelje estetike, doradenosti...

Sto fali kucistu za 200-1000 kuna? Jel sluzi svrsi? -SLUŽI! Ovo za 4000 nije 10X bolje u performansama, samo mozda ljepse izgleda! Temperature su dobre, Touchscreen mi ni na mobitelu ne treba a kamoli na kucistu! :D

Ne valja drzava (tako svi kazu) a bome i ljudi kada lovu ne znaju trositi pametno!

Sve u svemu, ako te to kuciste cini sretnim, kupi si ga! Ali nemoj pametovati da je OPRAVDANO cijenom! Ova stvar se prvenstveno kupuje kao luksuzna roba da se pokaze a ne po specifikacijama jer ima puuno jeftinijih kucista istih specifikacija (bez gadgeta, lcd)...
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.4.2009 12:55 (Luka).
16 godina
offline
RE: Dali netko ima ova kucista?
Luka kaže...
Logitech Gaming kaže...

IznenađenIznenađenIznenađen e  slazem se sa shkvalom ima touchesreen lcd 7'' ........ 11 diskova napajanje.........pa cijena je prihvatljiva na osnovu sto nudi

Da e nadovezem, a kome to treba??? Ovo kuciste se kupuje kao da kupujes anticku vazu, samo da ju mozes pokazati i da svi znaju da to imas! Drugog opravdanja nema! Ako je itko kupio takvo kuciste jer je mislio da ono 10X bolje od nekog normalnijeg onda je stvarno naivan! Ovo je fency stvarcica i to kupuju samo fency čovjeculjci!

Dajte svi kukaju da je recesija ovo ono a 4000 kuna se na kutiju daje a da ne kazem onu za 7000?! ...Ti sam sebe tu branis, uvjeravas se da je investicija bila dobra a zapravo si vjerojatno pozalio! ;D
Ako i jesi bogat onda mi te stvarno zao, tu si lovu mogao u dionice nalupati, platiti rođaku godinu fakulteta ili milijun drugih stvari! (Opravdana ti je investicija samo ako si to kupio jer volis fency)

Za 7000 se kupi cak i macbook pa zato je cijena retjerana i za ljubitelje estetike, doradenosti...

Sto fali kucistu za 200-1000 kuna? Jel sluzi svrsi? -SLUŽI! Ovo za 4000 nije 10X bolje u performansama, samo mozda ljepse izgleda! Temperature su dobre, Touchscreen mi ni na mobitelu ne treba a kamoli na kucistu! :D

Ne valja drzava (tako svi kazu) a bome i ljudi kada lovu ne znaju trositi pametno!

Sve u svemu, ako te to kuciste cini sretnim, kupi si ga! Ali nemoj pametovati da je OPRAVDANO cijenom! Ova stvar se prvenstveno kupuje kao luksuzna roba da se pokaze a ne po specifikacijama jer ima puuno jeftinijih kucista istih specifikacija (bez gadgeta, lcd)...
  Dakle, ako ti se ne sviđa, nemoj kupit, ali nemoj pametovati da NIJE opravdano cijenom. Jel misliš da rad i dijelovi Ferrarija koštaju točno koliko iznosi cijena? A ako ti se Ferrari ne sviđa možeš kupit i traktor. Jefiniji je, a služi svrsi.
Ke?
15 godina
protjeran
offline
Dali netko ima ova kucista?

hahaha

kod onog plavog u "plamenu"

 

piše "Aerodinamičan"

 

hahaha

 

pa neću se vozit na njemu

www.ddoxy.blogspot.com I am the Lord, master of the sword
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dali netko ima ova kucista?
shkval kaže...
  Dakle, ako ti se ne sviđa, nemoj kupit, ali nemoj pametovati da NIJE opravdano cijenom. Jel misliš da rad i dijelovi Ferrarija koštaju točno koliko iznosi cijena? A ako ti se Ferrari ne sviđa možeš kupit i traktor. Jefiniji je, a služi svrsi.
 Ajde reci ti nama sto to kuciste za 4000 ili jos bolje, za 7000 ima a da ono od 1000-2000 nema! Ajde bas reci!
I reci opravdanost ulaganja u to, tj. sto ti dobijes time (osim lcd touchscreen)?

Ajde opravdaj nam cijenu!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice