Black Friday 2023 zaključana tema

poruka: 649
|
čitano: 186.913
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Black Friday 2023

Nema play stationa..svaki dan iz zovem da im kazem da lazu

13 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2023
GSP kaže...

Nema play stationa..svaki dan iz zovem da im kazem da lazu

 To ti tak ide, ovima kojima je najhitnije najbitnije što prije kaj zivkaju, njima na kraju zadnjima dođe. Imamo grupu jednu di nas je sigurno 20 naručilo preko a1 ps5, većini je već došao tako da nije da nema, a i dosta ih je tu iz ove teme i iz ps5 teme napisalo da im je stigao ps5 

14 godina
offline
Black Friday 2023

Nevezano za Black Friday...Vactidy T8 Robot Vacuum Cleaner

12 godina
offline
Re: Black Friday 2023
bodija kaže...

Nevezano za Black Friday...Vactidy T8 Robot Vacuum Cleaner

 Totalno sam out of loop po pitanju tih usisavaca, kakav je ovaj?

Cijena se cini primamljiva

16 godina
offline
Re: Black Friday 2023
BinHex kaže...

Lenovo Njemačka mi se čini da ima dobrih popusta (ja gledao laptope). Ali ne dostavljaju u Hr. Pa ili mailbox ili ako imate nekoga u Njemačkoj a da će za Božić u Hr.

Evo na sugestiju kolege BinHexa na petak ujutro (dakle prije službene black friday akcije) pokušao sam naručiti Lenovo Legion Pro 7i sa navedene web stranice i uspio sam dovesti sve do kraja uz google translate i adresu tete u Njemačkoj, ali autorizacija na Visi mi je prošla na 0,00 Eur tako da nisam bio siguran je li narudžba prošla. Jutros sam dobio e-mail od UPS-a da isporuka ide u četvrtak tako da ako ne bude cigla u kutiji mislim da sam dobro prošao. Laptop sa 2 godine dodatne garancije me došao 2.300 Eura, kod nas ga nisam našao ispod 3.400 Eura. Jedino će tipkovnica biti njemačka pa ako je netko u Hrvatskoj slao laptop na ono lasersko graviranje nega pošalje kontakt u inbox.

Starlink is Skynet!
11 godina
offline
Black Friday 2023

Jel ima jos tko da mu nije dosao play station od A1

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.12.2023 18:51 (GSP).
2 godine
offline
Re: Black Friday 2023

Ima nas još puno.. a koliko vidim na A1 forumu raste i nezadovoljstvo i sve više komentara kako im nije stigao ps5

 

Ja sam produljenje ugovora + ps5 naručio 16.11., opcija je aktivirana 23.11... i od tada ni traga ni glasa od A1 i ps5..

11 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Crosale kaže...

Ima nas još puno.. a koliko vidim na A1 forumu raste i nezadovoljstvo i sve više komentara kako im nije stigao ps5

 

Ja sam produljenje ugovora + ps5 naručio 16.11., opcija je aktivirana 23.11... i od tada ni traga ni glasa od A1 i ps5..

 Ista situacija.hvala na javljanju

7 godina
offline
Re: Black Friday 2023
GSP kaže...
Crosale kaže...

Ima nas još puno.. a koliko vidim na A1 forumu raste i nezadovoljstvo i sve više komentara kako im nije stigao ps5

 

Ja sam produljenje ugovora + ps5 naručio 16.11., opcija je aktivirana 23.11... i od tada ni traga ni glasa od A1 i ps5..

 Ista situacija.hvala na javljanju

 Zanimljivo. Ja sam potvrdu ugovora dobio na mail 15.11 i za 6-7 dana je PS stigao. Isto tako i buraz svoju.

 

Možda su se preračunali i ostali bez PS-ova i sad se čupaju, nabavljaju........

13 godina
offline
Black Friday 2023

Jel ima netko problema sa dostavom iz Pevexa? 17.11. sam naručio LG C3 oled i paket nikako da krene. Zvao sam ih dva puta prošli tjedan i oni se sami čude tomei svaki put mi je rečeno da će se javit sa povratnom informacijom, ali ništa od toga. Danas sam ih pokušavao nazvati ali bezuspješno. Pa ko da paket putuje sa mjeseca 

16 godina
online
Black Friday 2023

Jbg, nije isključeno da ima više porudžbina nego što su se bili pripremili. Ja sam poručio neke gluposti od dbranda i juče dobio mail da je sve u redu sa porudžbinom, ali da su u zaostatku sa proizvodnjom, što će reći da još nije poslata. Bitno da stigne. 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
15 godina
online
Re: Black Friday 2023
BoomerCRO kaže...
GSP kaže...
Crosale kaže...

Ima nas još puno.. a koliko vidim na A1 forumu raste i nezadovoljstvo i sve više komentara kako im nije stigao ps5

 

Ja sam produljenje ugovora + ps5 naručio 16.11., opcija je aktivirana 23.11... i od tada ni traga ni glasa od A1 i ps5..

 Ista situacija.hvala na javljanju

 Zanimljivo. Ja sam potvrdu ugovora dobio na mail 15.11 i za 6-7 dana je PS stigao. Isto tako i buraz svoju.

 

Možda su se preračunali i ostali bez PS-ova i sad se čupaju, nabavljaju........

ne funkcionira to tako, frend mi radi u a1(koji je btw isto uzeo taj ps5 na produljenje i jos ju nije dobio, a radi za njih...). oni kad korisnici zatraze neki uredaj imaju odma pristup stanju skladista i znaju tocno u broj koliko imaju kojih uređaja i ako nekog uređaja nema onda se to kaze korisniku i napomene se dal ce dolazit jos ili nece(npr kad se rjesavaju zaliha nece bit novih). kolko sam upoznat rasprodali su sve verzije s blu ray citacem(oni koji su narucili ce dobit) i sad idu slim verzije. 

12 godina
offline
Re: Black Friday 2023

Jel frend možda zna, planiraju li vratiti neku akciju s PS5 kroz blagdansko vrijeme?

Da znam dal da čekam produljenje ili ne...

6 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Chriss kaže...

Jel frend možda zna, planiraju li vratiti neku akciju s PS5 kroz blagdansko vrijeme?

Da znam dal da čekam produljenje ili ne...

biti ce akcija na njuskalu, kada se pojavi hrpetina tih sto su kupljenje od A1, cekaj da ih ljudi dobiju, pa ces kupiti povoljno i to bez da moras s njima ugovor potpisivati 

INTEL ne AMD ne NVIDIA ne INTEL ne AMD ne NVIDIA
8 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Crosale kaže...

Ima nas još puno.. a koliko vidim na A1 forumu raste i nezadovoljstvo i sve više komentara kako im nije stigao ps5

 

Ja sam produljenje ugovora + ps5 naručio 16.11., opcija je aktivirana 23.11... i od tada ni traga ni glasa od A1 i ps5..

 Novi korisnik ovdje, aktivacija usluge 22.11.2023 - Još uvijek nije stigao PS5. Jučer sam ih zvao i kaže agent kako je spreman za isporuku = još nije HP preuzeo. Tako kažu...

16 godina
offline
Black Friday 2023

Oko BF-a sam na Amazon.de naručio Kindle, još uvijek ga nisu poslali niti su skinuli lovu sa kartice. Jel to uobičajno u vrijeme oko BF-a ili?

Rvat katolik!
15 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Prosle godine sam pocetkom sedmog mj narucio kindle, a dobio sam ga polovicom osmog. Tako da normalno je da nekad duze cekas
9 godina
offline
Re: Black Friday 2023

Meni su ovo ljeto s Amazona poslali masku, stakla i Chromecast koji je bio bundle s Pixel 6a. Za njih su uzeli novce i dobio sam ih za dva tjedna.

Za mobitel doslovno nisu uzeli novce ni nakon dva tjenda, pa čak ni kad mi je support rekao da otkažem i naručim ponovno. Na kraju sam se s njima zajebavao još neka  četiri tjedna da bih na kraju otkazao negdje 4. Narudžbu po redu i otišao kupiti preko njuške zapakirano mob.

 

Može biti moj slučaj, a možda zbog gužve ništa ne javljaju. Nadam se da je ovaj drugi.

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. Non bene pro toto libertas venditur auro. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.12.2023 9:20 (LLAMABOY).
11 godina
online
Re: Black Friday 2023
LLAMABOY kaže...

Može biti moj slučaj, a možda zbog gužve ništa ne javljaju. Nadam se da je ovaj drugi.

 meni je ljetos ista stvar bila sa pixel 6a, samo što je druga narudžba prošla kad sam otkazao prvu

13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
tnakir kaže...

Oko BF-a sam na Amazon.de naručio Kindle, još uvijek ga nisu poslali niti su skinuli lovu sa kartice. Jel to uobičajno u vrijeme oko BF-a ili?

 

Jel si naručio direkt u hrvatsku il preko mailbox.de?

Ak si direkt, imam lošu vijest za tebe...

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.12.2023 9:57 (Chronosus).
16 godina
offline
Black Friday 2023

Upravo sam kontaktirao njihov support. I meni su rekli da otkazem narudzbu i napravim novu. Problem je što sam u prvoj narudzbi imao BF cijenu, sada je full cijena. Rekli su da ce mi napravit refund i da cu dobit BF cijenu kada item bude dostavljen. Bumo vidili.

 

EDIT: Naručio sam direkt u HR. Kakvu lošu vijest?

Rvat katolik!
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.12.2023 10:12 (tnakir).
8 godina
offline
Re: Black Friday 2023
tnakir kaže...

Oko BF-a sam na Amazon.de naručio Kindle, još uvijek ga nisu poslali niti su skinuli lovu sa kartice. Jel to uobičajno u vrijeme oko BF-a ili?

Ja sam uzeo Firetv stick i još neke gluposti ali preko mailboxde, stiglo nekidan, naručeno 18.11, i taman je dostava u mailboxde piknula vikend, tako da je stajalo 3 dana bezveze, nije bilo poslano u petak nego u ponedjeljak.

16 godina
offline
Black Friday 2023

Ma nije mi se dalo zayebavat sa MB.de kad mi je dostava bila kikiriki i kad Amazon dostavlja kindle u HR

Rvat katolik!
13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
tnakir kaže...

Upravo sam kontaktirao njihov support. I meni su rekli da otkazem narudzbu i napravim novu. Problem je što sam u prvoj narudzbi imao BF cijenu, sada je full cijena. Rekli su da ce mi napravit refund i da cu dobit BF cijenu kada item bude dostavljen. Bumo vidili.

 

EDIT: Naručio sam direkt u HR. Kakvu lošu vijest?

 

Ne dostavljaju uređaje s baterijom u Hrvatsku već neko vrijeme. Ja sam isto čekao skoro mjesec dana slušalice koje su bile na stanju a nikako da se shippaju, nikakve obavijesti ništa. Prebacio na mailbox.de kao adresu dostave, odjednom može biti drugi dan dostavljeno. Isto su mi par puta nebuloze na supportu pričali da samo što nije poslano, ubrzat će oni i tako. Isto je bila velika razlika u cijeni bila pa sam odbio otkazati narudžbu bez kompenzacije. Sjetio sam se da sam imao prije godinu dana istu priču s nekim poklonom, tak da to traje već neko vrijeme.

 

Ima tu tema amazon.de pa možeš i tam pročitati više o tome. Uglavnom, sve s baterijom šalji preko mailbox.de.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.12.2023 10:40 (Chronosus).
15 godina
online
Re: Black Friday 2023
Chriss kaže...

Jel frend možda zna, planiraju li vratiti neku akciju s PS5 kroz blagdansko vrijeme?

Da znam dal da čekam produljenje ili ne...

ne dobivaju te informacije puno ranije, tek par dana prije samog pocetka promocija im dolazi mail odozgo s uputama za promociju. 

9 godina
offline
Re: Black Friday 2023

I meni su tako rekli (uređaj je za to vrijeme poskupio nekih 20€).

Također, rekli su mi da mi neće naplatiti ni poštarinu. 

 

Na kraju kur*ina...

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. Non bene pro toto libertas venditur auro. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Sada PS5 imaju u 2 paketa, niti jedan nije povoljan jer možeš bilo gdje jeftinije na rate uzeti PS5.

Sumnjam da će opet imati onaku ponudu, propustio sam je jer nemaju 1Gbit net više a 2Gbit kod mene ne nude, a ugovor mi fino ističe za mjesec dana.
robimarko@gmail.com
13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Chronosus kaže...
tnakir kaže...

Upravo sam kontaktirao njihov support. I meni su rekli da otkazem narudzbu i napravim novu. Problem je što sam u prvoj narudzbi imao BF cijenu, sada je full cijena. Rekli su da ce mi napravit refund i da cu dobit BF cijenu kada item bude dostavljen. Bumo vidili.

 

EDIT: Naručio sam direkt u HR. Kakvu lošu vijest?

 

Ne dostavljaju uređaje s baterijom u Hrvatsku već neko vrijeme. Ja sam isto čekao skoro mjesec dana slušalice koje su bile na stanju a nikako da se shippaju, nikakve obavijesti ništa. Prebacio na mailbox.de kao adresu dostave, odjednom može biti drugi dan dostavljeno. Isto su mi par puta nebuloze na supportu pričali da samo što nije poslano, ubrzat će oni i tako. Isto je bila velika razlika u cijeni bila pa sam odbio otkazati narudžbu bez kompenzacije. Sjetio sam se da sam imao prije godinu dana istu priču s nekim poklonom, tak da to traje već neko vrijeme.

 

Ima tu tema amazon.de pa možeš i tam pročitati više o tome. Uglavnom, sve s baterijom šalji preko mailbox.de.

 meni već drugi put takva situacija. Lani mi nisu htjeli poslati brijaći aparat upravo radi ovoga, a ove godine naručim bluetooth zvučnik i isto čekam čekam, pa da će ubrzati  itd. da bi mi na kraju rekli da ni ne mogu na moju adresu slati. Rekao im ok mogu otkazati narudžbu, preusmjeriti na mailboxde ali očekujem kompenzaciju za nove troškove dostave koje imam. rekli su da oće.... vidit ću kada mi dođe koliko će im trebati 

11 godina
online
Re: Black Friday 2023
Chronosus kaže...

 

Ne dostavljaju uređaje s baterijom u Hrvatsku već neko vrijeme...

 otkad to? pixel 6a stigao ljetos bez problema iz njemačkog amazona

...skupa s baterijom

12 godina
offline
Re: Black Friday 2023
3dfx kaže...
Chriss kaže...

Jel frend možda zna, planiraju li vratiti neku akciju s PS5 kroz blagdansko vrijeme?

Da znam dal da čekam produljenje ili ne...

biti ce akcija na njuskalu, kada se pojavi hrpetina tih sto su kupljenje od A1, cekaj da ih ljudi dobiju, pa ces kupiti povoljno i to bez da moras s njima ugovor potpisivati 

 

Haha, ma da ali trebam svakako nešto produljiti pa zato pitam...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice