Black Friday 2022 zaključana tema

poruka: 295
|
čitano: 104.219
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Black Friday 2022

Ova stranica služi za objavu jako dobrih akcija za vrijeme crnog petka, a ne za molidbe da netko traži akcije određenih proizvoda za vas.

12 godina
offline
Re: Black Friday 2022
Pardon!
AUDIOFIL
16 godina
offline
Re: Black Friday 2022
Jure123321 kaže...

Ova stranica služi za objavu jako dobrih akcija za vrijeme crnog petka, a ne za molidbe da netko traži akcije određenih proizvoda za vas.

 Većina stranica ima notification ako navedeni proizvod padne <= cijene koju ste spremni platiti. Dok dođe black friday  tko će se sjetiti tko je šta napisao da ga se posjeti ako budu "brutalne" cijene.

LOL: Crobrother
8 godina
offline
Re: Black Friday 2022
https://www.ifixit.com/eu-black-friday-holiday
Iznad 65€ free shipping, ako ne 9.80€
9 godina
offline
Re: Black Friday 2022
volegradele kaže...
Ekipa moram starcima kupit mašinu za robu..bosch ili tako nesto..ako ima di dobra akcija bacite link!
Thx

 Mozda ti tu mugu pomoci. ✌️Koju perilicu biste kupili ili nekome preporučili?

Odmori se u Istini.
7 godina
offline
Black Friday 2022

Danas je 11.11. singles day, najveci popusti na Aliexpressu.

 

Jel tko nasao sto zanimljivo

Black Friday 2022

Ekipa, gdje inače budu najisplativije SD kartice?


Gledam, i malo tko ima 256/512 GB kartice.
Ništa bolesno brzo mi ne treba. Nešto 1kn/gb ili jeftinije kako inače zna biti kad su na popustu.

Obična UHS-I kartica sa 90-100MB/s zapisa, čisto da mi drži serije na tabletu.

The planet broke before the Guard did!
11 godina
offline
Black Friday 2022

Instar je objavio neku BF ponudu: Link

 

Ono što mi je upalo u oči je napajanje Corsair RMx 550 W - 419 kn (398 kn uz plaćanje gotovinom).

12 godina
offline
Re: Black Friday 2022
fromilid kaže...

Danas je 11.11. singles day, najveci popusti na Aliexpressu.

 

Jel tko nasao sto zanimljivo

 Muljaju s cijenama, ja sam neke stvari tražio prije par dana i zapisao cijene zbog usporedbe, i sad piše tamo npr 30% popust ili čak više, a zapravo je ista cijena jer su onu cijenu bez popusta podigli. Npr neki jeftini držaći za blic su bili 48 kna bez popusta, a danas su isto toliko ali piše 11.11. 36% popust, a u zagradi kao stalna cijena koja nije ni bila takva. Tak da eto kao i svi s popustima bilo to kod nas ili kod kineza, svi muljaju.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
4 godine
offline
Black Friday 2022

Čekao sam popuste na 2-3 stvari (mobitel, SSD i vanjski HDD). Mobitel koji gledam (Xiaomi 11 Lite 5G NE 8GB/128GB crni, ) jeftiniji je 200-300 kuna na ekupi.hr, SSD (WD Black 1TB Gen 4) poskupio je 30 kuna u Protisu u odnosu na cijenu od samo prije nekoliko dana, a vanjski HDD koji sam gledao od 4TB u Linksu skuplji je od onog od 5TB na ekupi. U Mallu sam naišao na popust na Logitech G613 mehaničku tipkovnicu (300-400 kuna manje), ali mislim da ista ne vrijedi 100 EUR-a. Mislim da Links nudi 20% popust na Logitech, a tamo je Logitech MX Keys jedno 200 kuna manje nego inače.

 

Ništa spektakularno i super povoljno. Ne znam koliko to i može biti u ovim vremenima.

4 godine
offline
Re: Black Friday 2022
Dud kaže...
fromilid kaže...

Danas je 11.11. singles day, najveci popusti na Aliexpressu.

 

Jel tko nasao sto zanimljivo

 Muljaju s cijenama, ja sam neke stvari tražio prije par dana i zapisao cijene zbog usporedbe, i sad piše tamo npr 30% popust ili čak više, a zapravo je ista cijena jer su onu cijenu bez popusta podigli. Npr neki jeftini držaći za blic su bili 48 kna bez popusta, a danas su isto toliko ali piše 11.11. 36% popust, a u zagradi kao stalna cijena koja nije ni bila takva. Tak da eto kao i svi s popustima bilo to kod nas ili kod kineza, svi muljaju.

  Jesi stavio u košaru, jer se tek na tom koraku obračunavao popust. 

 

npr. Gledao sam Switch OLED model i s 11% je bio 2.650 kuna, a to je najjeftinije na tržištu...

14 godina
offline
Re: Black Friday 2022
Eric Prydz kaže...
Dud kaže...
fromilid kaže...

Danas je 11.11. singles day, najveci popusti na Aliexpressu.

 

Jel tko nasao sto zanimljivo

 Muljaju s cijenama, ja sam neke stvari tražio prije par dana i zapisao cijene zbog usporedbe, i sad piše tamo npr 30% popust ili čak više, a zapravo je ista cijena jer su onu cijenu bez popusta podigli. Npr neki jeftini držaći za blic su bili 48 kna bez popusta, a danas su isto toliko ali piše 11.11. 36% popust, a u zagradi kao stalna cijena koja nije ni bila takva. Tak da eto kao i svi s popustima bilo to kod nas ili kod kineza, svi muljaju.

  Jesi stavio u košaru, jer se tek na tom koraku obračunavao popust. 

 

npr. Gledao sam Switch OLED model i s 11% je bio 2.650 kuna, a to je najjeftinije na tržištu...

 333 eura na Amazonu, plus cca 15 eura za mailbox.de ispadne isto oko 2.600 kn... Ako će netko uzeti morate preko mailbox jer ako ide direktno za hr onda je poštarina 45 eura i viša je cijena jer računaju nas pdv

11 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2022

Razmišljam kupit gaming komp za oko 5000-6000kn gdje su najbolji popusti ove godine za crni petak?

14 godina
offline
Black Friday 2022

Ne vezano za neki točni popust , samo moja observacija...

Bio sam sa ženom i klincima dans u Rugvici u outletu i City Centru East, išli u šoping.

 

Trenutno , popusti akcije i slično ne postoje.

Čak su digli cijene recimo u UA neki šuškavac je bio na popustu prije 15 dana 240 kn sada je 1249 kn ...

U Adidasu i slično je skuplje nego nego inače i nema tipa 2+1 ili popust iznad 1000 kn i slično što imaju 300 dana godišnje.

Otišao u CC East.

Gledao sam svašta od traperica u Europa 92, gusane tave u Lonci i poklopci, ženi tenisice u Buzz u, niku, i sličnim dučanima. 

Nigdje popusta , asortiman tako tako ...

 

SVI !!! Su nam preporučilo da dođemo za BF ove godine da se OČEKUJE da će biti popusta.

E sada, moje pitanje njima je bilo.

Kako im se isplati sada dignut cijene , ne prodavati ništa 4 tjedna da bi onda bilo za BF neki popust koji nije stvaran.

Sa time da smo upozoreni da PREMIUM dijelovi brendova NEĆE biti na popustu uopće.

Tipa Air Forsice, Air Maxice, Jordanice i sl.

 

da sumiram...

Ja sam kupio kćeri jastuk u posteljine.hr, ženi Nike ce koje je tražila jer jedva nađe broj (nosi 35), kćeri dvoje traperica , i još nekih gluposti.

Otišlo 4000 , a nisam kupio što sam htio.

 

POANTA!

Svi dučani u kojima sam bio će imati jako velike BF popuste. Nažalost DIGLI su cijene sada da bi spustili za BF. Dobar dio dučana poput ovog, lonci poklopci su POVUKLI tonu robe sa polica (???). Pitam u Sport Visionu kaj bu te imali 15 šlepera vani i 20 studenata koji če puniti police koliko prometa očekujete (ironija ofc) oni sliježu ramenima. Nisu cure koje tamo rade krive ali biti će deranja POS ova na BF ove godine , mislim rekordnog.

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Black Friday 2022
Otkrio si toplu vodu. Odavno poznata praksa u ovom dijelu Europe
14 godina
offline
Re: Black Friday 2022
silvio3105 kaže...
Otkrio si toplu vodu. Odavno poznata praksa u ovom dijelu Europe

 Nije istina.

Od ove godine moraju imati cijenu 30 dana pa tek onda oglašavati kao popust, zakonski i inspektorat je tu.

Prije bi u četvrtak na petak navečer samo nove cijene nakalemili.

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Black Friday 2022
Ne vjerujem ti ja u to, Tigre moj.
14 godina
offline
Re: Black Friday 2022
silvio3105 kaže...
Ne vjerujem ti ja u to, Tigre moj.

 Ma kužimo se ...

Nego ekipa ovdje je aktivna jer svi čekaju kupiti , e pa skoro i stan na BF sa 2400 eura kvadrat na 1200 jer je BF...

Htio sam reći...

Nisam bahat ni ništa, ali cijenim svoje slobodno vrijeme.

Ne ću sigurno čekat BF da kupim nešto što mi je već jučer trebalo, jer ne vjerujem da će išta biti posebno na istima, pogotovo kada sam sada vidio , mislim ovo danas, i ne ću čekat dva tri sata vremena da uđem u dučan a više ničega nema unutra.

Dali ću na internetu potražiti hoodice , tene i slično ako bude heben popust ? Svakako. Samo dali dođe, ili ne, znaš kako je sa web shopovima.

Dali bih volio ubost 3080/ti na jebenom popustu da unaprijedim postojeću grafu ?

Da.

Ali mislim da ću prije ubost na njušci/forumu rabljenu.

Aj živ bio 

14 godina
offline
Black Friday 2022

Ozone.hr ima dobru ponudu za black friday, sasvim korektne cijene... Ima li tko iskustva sa tom stranicom? 

11 godina
offline
Re: Black Friday 2022
Genoxxx kaže...

Ozone.hr ima dobru ponudu za black friday, sasvim korektne cijene... Ima li tko iskustva sa tom stranicom? 

 

Ne znam za ove igračke ali što se tiče računalne periferije cijene na "velikom sniženju" su im koliko su regularne u drugim trgovinama.

 

Primjer:

miš Razer Viper Ultimate sa 1.318kn na 645kn a na nabavi 680kn regularna cijena (Futura IT).

volan Logitech G29 sa 3282kn na 1906kn a na nabavi 1.804kn (Instar Informatika)

zvučnici Logitech Z906 sa 3350kn na 1.999kn - nabava.net 1.989kn (ADM)

 

Ima nekih stvari koje jesu nešto jefinije ali to je ugl zanmarivih na nekoliko stotina kuna.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.11.2022 9:03 (ibme74).
14 godina
offline
Re: Black Friday 2022
ibme74 kaže...
Genoxxx kaže...

Ozone.hr ima dobru ponudu za black friday, sasvim korektne cijene... Ima li tko iskustva sa tom stranicom? 

 

Ne znam za ove igračke ali što se tiče računalne periferije cijene na "velikom sniženju" su im koliko su regularne u drugim trgovinama.

 

Primjer:

miš Razer Viper Ultimate sa 1.318kn na 645kn a na nabavi 680kn regularna cijena (Futura IT).

volan Logitech G29 sa 3282kn na 1906kn a na nabavi 1.804kn (Instar Informatika)

zvučnici Logitech Z906 sa 3350kn na 1.999kn - nabava.net 1.989kn (ADM)

 

Ima nekih stvari koje jesu nešto jefinije ali to je ugl zanmarivih na nekoliko stotina kuna.

 

 

 Nisam gledao sve cijene već samo slušalica i tu sam vidio par njih barem 100kn jeftinijih od naših trgovina, s tim da trgovine tipa digitalextreme i iponcomp ne uzimam u obzir

13 godina
offline
Re: Black Friday 2022
Genoxxx kaže...
ibme74 kaže...
Genoxxx kaže...

Ozone.hr ima dobru ponudu za black friday, sasvim korektne cijene... Ima li tko iskustva sa tom stranicom? 

 

Ne znam za ove igračke ali što se tiče računalne periferije cijene na "velikom sniženju" su im koliko su regularne u drugim trgovinama.

 

Primjer:

miš Razer Viper Ultimate sa 1.318kn na 645kn a na nabavi 680kn regularna cijena (Futura IT).

volan Logitech G29 sa 3282kn na 1906kn a na nabavi 1.804kn (Instar Informatika)

zvučnici Logitech Z906 sa 3350kn na 1.999kn - nabava.net 1.989kn (ADM)

 

Ima nekih stvari koje jesu nešto jefinije ali to je ugl zanmarivih na nekoliko stotina kuna.

 

 

 Nisam gledao sve cijene već samo slušalica i tu sam vidio par njih barem 100kn jeftinijih od naših trgovina, s tim da trgovine tipa digitalextreme i iponcomp ne uzimam u obzir

 Koliko znam ozone je bugarski webshop pa ti dode na isto ko i de i ipon

Ako nisi zadovoljan sobom okreči ju ponovno
15 godina
offline
Re: Black Friday 2022

ja sam uzel 1 stvar od njih,sve proslo super. jos sam komuniciral preko njihovog chata, uljudni sve kaj me zanimalo pomogli - ono sto bi trebalo po defoltu bit normalno,zacudis se ....

uglavnom sa moje strane pozitivno - doslo mi naruceno kroz par dana , vrhunski zapakirano.

12 godina
offline
Re: Black Friday 2022
ibme74 kaže...
Genoxxx kaže...

Ozone.hr ima dobru ponudu za black friday, sasvim korektne cijene... Ima li tko iskustva sa tom stranicom? 

 

Ne znam za ove igračke ali što se tiče računalne periferije cijene na "velikom sniženju" su im koliko su regularne u drugim trgovinama.

 

Primjer:

miš Razer Viper Ultimate sa 1.318kn na 645kn a na nabavi 680kn regularna cijena (Futura IT).

volan Logitech G29 sa 3282kn na 1906kn a na nabavi 1.804kn (Instar Informatika)

zvučnici Logitech Z906 sa 3350kn na 1.999kn - nabava.net 1.989kn (ADM)

 

Ima nekih stvari koje jesu nešto jefinije ali to je ugl zanmarivih na nekoliko stotina kuna.

 

 

 Isto ko i Instar informatika, dosta skuplji od ostalih dućana, a na black friday spuste na cijene na cijene ostalih dosta jeftinijih dućana. 

4 godine
offline
Re: Black Friday 2022
Crotiger kaže...
silvio3105 kaže...
Otkrio si toplu vodu. Odavno poznata praksa u ovom dijelu Europe

 Nije istina.

Od ove godine moraju imati cijenu 30 dana pa tek onda oglašavati kao popust, zakonski i inspektorat je tu.

Prije bi u četvrtak na petak navečer samo nove cijene nakalemili.

 Cijene su otišle nebu pod oblake, a popuste potraži tijekom godine. Mnoge trgovine ih imaju, samo treba pratiti ponudu. Na BF nisam kupio baš ništa jer nisam niti očekivao da će biti neki spektakularni popust. Napisao sam u jednoj ranijoj poruci što sam gledao. Snaći ću se nekako i bez toga. A ti gledaj popuste mimo tih velikih datuma, zna se naći koječega. Opet, cijene nisu nigdje povoljne jer kriza čini svoje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.11.2022 10:02 (zelenapaprika).
11 godina
offline
Black Friday 2022

Chipoteka BF ponuda: Link

 

Uglavnom su normalne akcijske cijene, ali mislim da se nađe gdje koja dobra ponuda, kao npr.:

 

OnePlus Nord 2 8 GB 128 GB - 2200 kn

DVB-T2 prijemnik Strong SRT 8541 - 100 kn

13 godina
offline
Re: Black Friday 2022
Genoxxx kaže...

Ozone.hr ima dobru ponudu za black friday, sasvim korektne cijene... Ima li tko iskustva sa tom stranicom? 

 Prijatelj naručio 5 društvenih od njia, sve stiglo uredno, pazi da se ne zajebeš i uzmeš na bugarskom.

Inače, cijene društvenih kod njih su najmanje u HR kolko smo gledali.

Say hello to my little friend
12 godina
offline
Re: Black Friday 2022
Genoxxx kaže...

Ozone.hr ima dobru ponudu za black friday, sasvim korektne cijene... Ima li tko iskustva sa tom stranicom? 

 Uzeo (Edifier) zvucnike otamo, bili su povoljniji nego s 35% off na amazon.de. Stiglo sve ok i hvala bogu nema zasad problema s njima, pa ne mogu reci kakvi su s reklamacijama i povratima eventualnim.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
12 godina
offline
Re: Black Friday 2022
Crotiger kaže...
silvio3105 kaže...
Ne vjerujem ti ja u to, Tigre moj.

 Ma kužimo se ...

Nego ekipa ovdje je aktivna jer svi čekaju kupiti , e pa skoro i stan na BF sa 2400 eura kvadrat na 1200 jer je BF...

Htio sam reći...

Nisam bahat ni ništa, ali cijenim svoje slobodno vrijeme.

Ne ću sigurno čekat BF da kupim nešto što mi je već jučer trebalo, jer ne vjerujem da će išta biti posebno na istima, pogotovo kada sam sada vidio , mislim ovo danas, i ne ću čekat dva tri sata vremena da uđem u dučan a više ničega nema unutra.

Dali ću na internetu potražiti hoodice , tene i slično ako bude heben popust ? Svakako. Samo dali dođe, ili ne, znaš kako je sa web shopovima.

Dali bih volio ubost 3080/ti na jebenom popustu da unaprijedim postojeću grafu ?

Da.

Ali mislim da ću prije ubost na njušci/forumu rabljenu.

Aj živ bio 

Već dugo vremena kad mi nešto treba onda to i kupim, pogledam jel ima kakva akcija ili nema, ako nema svejedno kupim i aj bok. 
Black friday preskačem ili kupim ako mi nešto baš zapne za oko i da mi treba, ali ići ciljano za BF u nekakav šoping to je no way. 

Razumijem kako se osjećaš, prave nas potrošače budalama i čovjek se nervira zbog toga. Ali opet zašto i mi potrošači očekujemo da ćemo na taj jedan dan u godini dobiti proizvode koje želimo upola jeftinije? Nema nikakve logike, to je čišćenje inventara i ništa drugo. 

13 godina
offline
Re: Black Friday 2022
kiwi_91 kaže...

Instar je objavio neku BF ponudu: Link

 

Ono što mi je upalo u oči je napajanje Corsair RMx 550 W - 419 kn (398 kn uz plaćanje gotovinom).

 Evo ja naručio napajanje pa javim kad dođe, da potvrdimo da je sve 5. Još sam ih i kontaktirao radi provjere jamstva, jer je kod njih 5 godina a kod nekih drugih je 10 godina, kao što navodi i Corsair i oni su mi potvrdili da je jamstvo 10 godina.  Mislim da za taj novac ne može bolje, sasvim sigurno. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice