Anonimno primanje novca

poruka: 12
|
čitano: 1.008
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 tjedana
protjeran
Anonimno primanje novca

Pozdrav,

Radi jednog mini biznisa koji radim (a koji sam do sada naplaćivao fizički u kešu) imam potrebu naći neku soluciju da primam iznose na daljinu, a opet da nekako prođe ispod radara.

Nisu veliki iznosi i nisu učestali pa mi se ne isplati da otvaram neke firme/obrte i sl.

Znam da postoje danas razni servisi tipa aircash, revolut, kekspay, ali to su sve bankarske firme u kojima je potrebno dati masu svojih podataka.

Jel ima neki servis gdje prilikom registracije ne moram dati svoj oib/broj tekućeg/osobnu, a opet da mi drugi mogu uplaćivati?

Ideje?

9 godina
Anonimno primanje novca

Kripto.xrp i slicno.brze i jeftine transakcije

12 godina
Re: Anonimno primanje novca

Ne. Upravo zbog toga što ti pokušavaš—varanje države. Čak se i za isplate preko BitCoina traži verifikacija.

3 godine
Anonimno primanje novca

Ako nisu veliki i nisu ucestali, mozes slobodno unositi podatke. Doduse, ovisi sve o tome koliko to tvoje nije veliko, zapravo i nije veliko.

I zasto ispod radara ? Kod nas uvijek prvo na pameti neka prevara....

4 mjeseca
Paypal. Za male pare te nitko neće od iza....
S ovakvim pitanjima samo privlačiš pažnju.
6 tjedana
protjeran
GSP kaže...

Kripto.xrp i slicno.brze i jeftine transakcije

Treba uzeti u obzir da i osobe koje mi šalju znaju uopće što je kripto, a realno većina nema pojma pa je s te strane to problem.

Meni je prvo na pamet pao paypal, iako ni njega nemaju svi ali mi se čini kao koliko-toliko anonimno rješenje.

11 godina
Anonimno primanje novca

Ovo me neodoljivo posječa na seriju .

U toj,inače odličnoj seriji,imaš jedan od načina kako.

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
6 godina
Glavno pitanje - tko uplacuje....

Firme? Zaboravi. ;)

Privatne osobe, ovisi o ucestalosti i iznosima, bilo koja prepaid kartica, naravno moras dati sve podatke, ali ako iznosi nisu veliki, i nisu ucestali.....

Doduse to moze i tvoj tekuci, pa si opet na pocetku price, paypal je bolje rjesenje....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
9 godina
A da ti plate u naturi?
...Ili da ti kupe određene bonove kao što rade i ostali scameri...
9 godina
A jesi razmišljao da ideš prema tome da ozakoniš taj (za sada) mali posao i da ga usavršiš odnosno profesionaliziraš?
Nisi napisao o čemu se otprilike radi ali i da uzgajaš maricu ili slično ima načina da legalno i "bezbrižno" radiš.
4 godine
Anonimno primanje novca

Dobra ideja, možeš kupljeni bon nekih firmi iskoristit za pretvorbu u bitcoin. Kasnije možeš i na btc platit porez, al ako te netko pita lako je izmanipulirat. Majnao sam, investirao sam... Uglavnom ovo sa kodovima/bonovima npr target bon, amazon... Nije loša ideja za oprat lovicu.
edit: viđe vraga, more i sa bonovima za mobitel
edit2: svejedno moraš dat svoje podatke

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.8.2022 0:05 (cvaja997).
15 mjeseci
Anonimno primanje novca

pošalje ti manji paket preko pošte, u njima npr 200 €, stave još nešto da ima bar 30dkg težine/ pola kile, i stvar riješena..

keš je keš...

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice