Anonimno primanje novca

poruka: 12
|
čitano: 2.030
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
20 mjeseci
protjeran
offline
Anonimno primanje novca

Pozdrav,

Radi jednog mini biznisa koji radim (a koji sam do sada naplaćivao fizički u kešu) imam potrebu naći neku soluciju da primam iznose na daljinu, a opet da nekako prođe ispod radara.

Nisu veliki iznosi i nisu učestali pa mi se ne isplati da otvaram neke firme/obrte i sl.

Znam da postoje danas razni servisi tipa aircash, revolut, kekspay, ali to su sve bankarske firme u kojima je potrebno dati masu svojih podataka.

 

Jel ima neki servis gdje prilikom registracije ne moram dati svoj oib/broj tekućeg/osobnu, a opet da mi drugi mogu uplaćivati?

Ideje?

11 godina
offline
Anonimno primanje novca

Kripto.xrp i slicno.brze i jeftine transakcije

13 godina
offline
Re: Anonimno primanje novca

Ne. Upravo zbog toga što ti pokušavaš—varanje države. Čak se i za isplate preko BitCoina traži verifikacija.

5 godina
offline
Anonimno primanje novca

Ako nisu veliki i nisu ucestali, mozes slobodno unositi podatke. Doduse, ovisi sve o tome koliko to tvoje nije veliko, zapravo i nije veliko.

I zasto ispod radara ? Kod nas uvijek prvo na pameti neka prevara....

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Anonimno primanje novca
Paypal. Za male pare te nitko neće od iza....
S ovakvim pitanjima samo privlačiš pažnju.
20 mjeseci
protjeran
offline
Re: Anonimno primanje novca
GSP kaže...

Kripto.xrp i slicno.brze i jeftine transakcije

 Treba uzeti u obzir da i osobe koje mi šalju znaju uopće što je kripto, a realno većina nema pojma pa je s te strane to problem.

Meni je prvo na pamet pao paypal, iako ni njega nemaju svi ali mi se čini kao koliko-toliko anonimno rješenje.

12 godina
offline
Anonimno primanje novca

Ovo me neodoljivo posječa na seriju .

U toj,inače odličnoj seriji,imaš jedan od načina kako.

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
8 godina
offline
Re: Anonimno primanje novca
Glavno pitanje - tko uplacuje....

Firme? Zaboravi. ;)

Privatne osobe, ovisi o ucestalosti i iznosima, bilo koja prepaid kartica, naravno moras dati sve podatke, ali ako iznosi nisu veliki, i nisu ucestali.....

Doduse to moze i tvoj tekuci, pa si opet na pocetku price, paypal je bolje rjesenje....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
11 godina
offline
Re: Anonimno primanje novca
A da ti plate u naturi?
...Ili da ti kupe određene bonove kao što rade i ostali scameri...
11 godina
offline
Re: Anonimno primanje novca
A jesi razmišljao da ideš prema tome da ozakoniš taj (za sada) mali posao i da ga usavršiš odnosno profesionaliziraš?
Nisi napisao o čemu se otprilike radi ali i da uzgajaš maricu ili slično ima načina da legalno i "bezbrižno" radiš.
6 godina
offline
Anonimno primanje novca

Dobra ideja, možeš kupljeni bon nekih firmi iskoristit za pretvorbu u bitcoin. Kasnije možeš i na btc platit porez, al ako te netko pita lako je izmanipulirat. Majnao sam, investirao sam... Uglavnom ovo sa kodovima/bonovima npr target bon, amazon... Nije loša ideja za oprat lovicu.
edit: viđe vraga, more i sa bonovima za mobitel
edit2: svejedno moraš dat svoje podatke

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.8.2022 0:05 (cvaja997).
2 godine
online
Anonimno primanje novca

pošalje ti manji paket preko pošte, u njima npr 200 €, stave još nešto da ima bar 30dkg težine/ pola kile, i stvar riješena..

 

keš je keš...

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice