Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG foruma zaključana tema

poruka: 302
|
čitano: 90.547
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG forum

Ola decki evo sklapam neku konfu za jednu obitelj sa dvoje malih klinaca imam nesto toga ali treba mi jos par stvari tako da bih i nesto i mijenjao od svojih komponenti,

Trendsonic Opera case sa 400 w napajanjem 

Logitech orb web cameru

Sata Dvd przilicu

 

To nudim u zamjenu za Pci-e grafu,proc,ddr 2 rame 

Evo i ploca koju imam http://www.biostar.com.tw/app/en/mb/introduction.php?S_ID=370&tab=2#

http://www.downloadmoreram.com/
12 godina
neaktivan
offline
Re: Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG forum
SPLICO212 kaže...

Ola decki evo sklapam neku konfu za jednu obitelj sa dvoje malih klinaca imam nesto toga ali treba mi jos par stvari tako da bih i nesto i mijenjao od svojih komponenti,

Trendsonic Opera case sa 400 w napajanjem 

Logitech orb web cameru

Sata Dvd przilicu

 

To nudim u zamjenu za Pci-e grafu,proc,ddr 2 rame 

Evo i ploca koju imam http://www.biostar.com.tw/app/en/mb/introduction.php?S_ID=370&tab=2#

 

Imam ti za ponudit ASRock 478 Plocu sa Celeronom 2.4GHZ i 256mb rama,samo za cijenu postarine netreba nista u zamjenu. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.7.2012 2:02 (fade).
14 godina
neaktivan
offline
Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG foruma

 

 

Pozdrav svima!

 

Imam nekoliko popis stvari dijelova od laptopa pa odlučih da poklanjam.

 

  1. Cd rom IDE 1 kom.  Slika 14.
  2. CD RW pržilica IDESlika 15.
  3. Floppy disk drive za stolna računala. Slika 16.

 

 

I nakraju šaljem poštom.

 

Slobodno na javite na PP ili možete ovdje odgovoriti na sve upite. Hvala!

 

 

 

 

14 14
15 15
16 16
Nenad
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2013 20:12 (Nello).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG forum

EDIT

 

 

Rješio već :)

Time and time and time and time again...
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.7.2012 2:33 (lipaaa).
11 godina
neaktivan
offline
Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG foruma

Evo ljudi ako ima nekome nesto da treba od sljedecih stvari poklanjam ako  nekome treba za neku obitelj ili nekoga tko nema mogucnosti da ima racunalo

 

Imam dvije maticne ploce Jedna je 478 ima i sata ulaze gore ima procesor 3.0 full Intel pentium

Imam maticnu 754 socket gore je neki amd atlon 3000+ nema stock Kuler

 

Eto ako ekome treba neka me samo pp

Slike cu naknadno staviti

Curo ja znam da se ja tebi svidjam a ti meni??
14 godina
offline
Re: Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG forum
Dvije tipkovnice, mis, agp graficka od 256mb, webcam speedlink, sluske sa microfonom.. To je za sad.
Barcelona FC
12 godina
neaktivan
offline
Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG foruma

Ovako, imam HDD od 160GB Samsung, model: HD161HJ 7200 rpm SATA.
Ali mislim da je to HDD koji ima bad sectore ili kako se to već zove, rado bih provjerio ali nemam kako pa ako netko zna kako to popraviti ili pogledati

slobodno se javite :)
Također trebam imati neki mali milijun tipkovnica malo starijih te zvučnih i modem kartica, vjerovatno bih se našlo još pokoja komponenta ali to vam budem javio kad budem potražio :) 

Kurve,janjetina i Vuco.
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.10.2012 14:40 (Rawrrr).
13 godina
offline
Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG foruma

Slažem prijatelju nekakav PC koji bi koristio kao kasu i fali mi samo grafička.

Ako netko ima da pokloni bio bih jako zahvalan. Bilo koja s agp sučeljem.

Kontakt na PP.

12 godina
protjeran
offline
Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG foruma

Pogledaj PP

AŠrot Superman, Gigabyte Kryptonite, If you want ŠROT buy ASRock, if you want quality buy Asus
13 godina
offline
Re: Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG forum

Karticu mi je poslao Bulldozer, čak je i poštarinu platio i ovim putem mu se još jednom zahvaljujem.

12 godina
offline
Re: Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG forum
Ja poklanjam Bitdefender Total Security (with Online Backup) koji vrijedi do 24.11, onom tko se prvi javi ma PM.
12 godina
protjeran
offline
Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG foruma

Dino.Randić poklanja jedan CRT 17" vaša poštarina ili dostava

AŠrot Superman, Gigabyte Kryptonite, If you want ŠROT buy ASRock, if you want quality buy Asus
14 godina
neaktivan
offline
Re: Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG forum
Nello kaže...

 

 

Pozdrav svima!

 

Imam nekoliko popis stvari dijelova od laptopa pa odlučih da poklanjam.

 

  1. Kučište komplet HP Compaq nx6325 sa i bez poklopca jedan ima cijeli a drugi samo donji.   Slika broj 1, 2 i 3.
  2. Tipkovnica Gericom Model N755 ima Hr slova.   Slika broj 4 i 5.
  3. Tipkovnica za HP nx6325 Model 405963-BA1 Slika broj 6 i 7.
  4. Iverter Ambit rev:0 T511061.01Slika broj 8.
  5. Floppy disk drive za starije laptope. Panasonic JU-226A273FC. Slika broj 9.
  6. PCB Card Reader Slika 10.
  7. Modem kartica za laptope. Više komada. Slika broj 11i 12.
  8. HP uložak za hdd 2 komada. Slika broj 13.
  9. Cd rom IDE 1 kom.  Slika 14.
  10. CD RW pržilica IDESlika 15.
  11. Floppy disk drive za stolna računala. Slika 16.

 

 

I nakraju šaljem poštom na vaš trošak.

 

Slobodno na javite na PP ili možete ovdje odgovoriti na sve upite. Hvala!

Pošto nema zainteresirani kojeg ja poklanjam a ostaje na temi sve dok neko ne pokupi sve što imam.

Nenad
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2012 14:58 (Nello).
12 godina
odjavljen
offline
Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG foruma

Znam da baš nije najbolja tema za pitati,ali-ima li tko mehaničku tipkovnicu a da mu ne treba?

 

Starost nevažna,priključak nevažan,može imati i oštećenja,samo da radi. Poželjno Cherry ali može bilo koja marka.

 

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
11 godina
neaktivan
offline
Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG foruma

Poklanjam maticnu plocu sa procesorom socket je 775 ide ddr2 do 8 giga ide  procesor je intel pentium 3.0 ghz i cooler

maticna ima samo jedan problem nerade usb na njoj al kada stavite pci na nju usb onda sve radi kako treba nema problema sa time meni je visak pa ako bude nekome trebao neka se javi pa cu ju drage volje pokloniti

Ti si žena mog života nasu pjesmu nocas pjevaju
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.12.2012 19:39 (deluux).
12 godina
offline
Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG foruma

ima li tko možda matičnu ploču (ili s procesorom ili socket478)s agp utorom za ddr rame

ili

procesor amd athlon x64 xp

 

i

 

grafičku karticu agp s barem 256 mb memorije(minimum 128mb)

 

ostalo ja imam :

case, napajenje 400w, 2 gb ddr rama, dvd/cd pogon i 40gb hdd

Toni
14 godina
offline
Re: Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG forum

4 x 512mb DDR2 rama. Ne dostavljam niti saljem postom. 

Bolje ispasti GLUP, nego iz autobusa.
12 godina
offline
Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG foruma

HITNO MI TREBA MATIČNA PLOČA SOCKET 478 S DDR RAM MODULIMA I AGP SLOTOM! IMA LI TKO? NEK SE JAVI U PP

Tony :-)
11 godina
offline
Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG foruma

Evo imam nesto starih djelova samo skupljaju prasinu


1.gigabyte 78LMT-S2P (ima i garanciju)

2. Napajanje 350 W

3. 2GB rama 1333mhz

4. HDD 80 gb

POKLANJAM {#}

Šaljem prvome ko se javi u PP.

 

 

EDIT: Poklonio sam Blazen22 

 

Prodajem matičnu ploču GA-78LMT-S2P stara 8mjeseci garancija u Protisi Cijena 250-200kn
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2013 19:38 (Vuk15).
12 godina
offline
Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG foruma

Molio bih ako ima itko bilo kakvu matičnu za poklonit

(bilo bi poželjno da je socket am2 i da ima pci express utor, ali može i bilokakva samo da radi)

12 godina
protjeran
offline
Re: Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG forum

Vecer svima...Evo zamolio bih ako tko ima stock cooler za 775 socet po mogucnosti sa 4 pina na podrucju Zagreba/Petrinje da poklanja ili da mijenja za amd stock cooler ili nesto drugo zamolio bih da se javi...Cooler mi je potreban da bi osposobio jednog starog 775 socet celerona a nemam bas nikakvog 775 coolera...Hvala i lp...

TL-za zahvalu klikni hvala
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.2.2013 1:04 (Tomo53nja).
12 godina
protjeran
offline
Re: Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG forum

Zar nitko nema stock cooler za 775?? Ajde bilo tko dajem napajanje ili bilo sta drugo u zamjeno,treba mi popriclino hitno sad,moze i neki bolji do 50 kn...Hvala...

TL-za zahvalu klikni hvala
12 godina
neaktivan
offline
Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG foruma

Ovako frendu mi je crko komp a ja imam od jednog popravljenog kompa 775 maticnu i cekam preko frenda vec mjesec dana kodnezatore a profesor iz oeta mi je dao procesor celeron neki jer sam mu dosta puta popravljao kompove.. e sad ako je netko vidio il se sjeca kad sam imao temu pod sve i svasta bilo je svega i svacega i ostalo mi je dosta citaca, intel pentium 3, 2 komada, ramova imam misecini nesto, graficki ( mozda al neispravne mislim ) i jos par sitnica , kome god sta treba neka se javi i molio bih ako netko ima 775 cooler i maticnu jer me strah da mi ova nece radit nakon mjenjanja kondezatora jer bi mi valjda sutra trebo frend dovest ... Kome god sta treba neka javi i pita a ja cu pogledati dal imam . p.s. imam i par hddova 40-20 gb bez bad sectora ! i jos ponesto napajanja  {#}

 

EDIT: usput ako netko ima ddr2 za prodat neka se javi , ne zelim ispast s**** da mi se poklanja bez obzira sto slazem drugom za dzabe komp ... 

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.3.2013 21:25 (Damir1908).
11 godina
neaktivan
offline
Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG foruma

poklanjam pcie ethernet modeme il kako se zovu nmg se sjetit przi me neka temperatura .... imam 2 komada 

rade
kutija i sve

 

12 godina
offline
Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG foruma

 

Pozdrav!!! Molim ako netko ima socket 478 matičnu s agp utorom, da bratu i tati sližim neki pc

 nabavio sam neku grafičku, napajanje (300w), proc (neki celeron 1,7 ghz) i hdd 40 gb od frenda, i 2gb rama,optiku, i neko kućište od susjeda

 ako tko ima nek mi se javi na pp.

 

 

bez td!

This cat Is cat A cat Good cat Way cat To cat Keep cat An cat Idiot Cat Busy cat For cat 20 cat Seconds cat Sad pročitaj rieči bez cat
10 godina
protjeran
offline
Re: Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG forum
Tony1999 kaže...

 

Pozdrav!!! Molim ako netko ima socket 478 matičnu s agp utorom, da bratu i tati sližim neki pc

 nabavio sam neku grafičku, napajanje (300w), proc (neki celeron 1,7 ghz) i hdd 40 gb od frenda, i 2gb rama,optiku, i neko kućište od susjeda

 ako tko ima nek mi se javi na pp.

 

 

bez td!

Dajem ti TD jer u jednoj temi trazis savjet koje zvucnike kupiti a ovdje molis da ti netko nesto pokloni.

 

12 godina
offline
Re: Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG forum
VedranOo kaže...
Tony1999 kaže...

 

Pozdrav!!! Molim ako netko ima socket 478 matičnu s agp utorom, da bratu i tati sližim neki pc

 nabavio sam neku grafičku, napajanje (300w), proc (neki celeron 1,7 ghz) i hdd 40 gb od frenda, i 2gb rama,optiku, i neko kućište od susjeda

 ako tko ima nek mi se javi na pp.

 

 

bez td!

Dajem ti TD jer u jednoj temi trazis savjet koje zvucnike kupiti a ovdje molis da ti netko nesto pokloni.

 

ok, nije meni problem kupit tu matičnu, samo pitam jel ima možda koja dobra duša na ovom forumu koja možda ima matičnu da ju netreba

This cat Is cat A cat Good cat Way cat To cat Keep cat An cat Idiot Cat Busy cat For cat 20 cat Seconds cat Sad pročitaj rieči bez cat
12 godina
offline
Re: Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG forum
Tony1999 kaže...
VedranOo kaže...
Tony1999 kaže...

 

Pozdrav!!! Molim ako netko ima socket 478 matičnu s agp utorom, da bratu i tati sližim neki pc

 nabavio sam neku grafičku, napajanje (300w), proc (neki celeron 1,7 ghz) i hdd 40 gb od frenda, i 2gb rama,optiku, i neko kućište od susjeda

 ako tko ima nek mi se javi na pp.

 

 

bez td!

Dajem ti TD jer u jednoj temi trazis savjet koje zvucnike kupiti a ovdje molis da ti netko nesto pokloni.

 

ok, nije meni problem kupit tu matičnu, samo pitam jel ima možda koja dobra duša na ovom forumu koja možda ima matičnu da ju netreba

Pa ako ti nije problem kupiti zasto to trazis u temi pod nazivom ''Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG forum''

10 godina
protjeran
offline
Re: Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG forum
Tony1999 kaže...

 

ok, nije meni problem kupit tu matičnu, samo pitam jel ima možda koja dobra duša na ovom forumu koja možda ima matičnu da ju netreba

Ajde ti budi dobra dusa pa meni pokloni svoj komp kad budes kupovao drugi.

12 godina
offline
Re: Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG forum
VedranOo kaže...
Tony1999 kaže...

 

ok, nije meni problem kupit tu matičnu, samo pitam jel ima možda koja dobra duša na ovom forumu koja možda ima matičnu da ju netreba

Ajde ti budi dobra dusa pa meni pokloni svoj komp kad budes kupovao drugi.

bilo bi dobro da ja često dobijem novi komp, dobijem jedan u 10 godina, prije ce ovo nesto crknut nego cu ja dobit novi komp

{#}

 

 

This cat Is cat A cat Good cat Way cat To cat Keep cat An cat Idiot Cat Busy cat For cat 20 cat Seconds cat Sad pročitaj rieči bez cat
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice