Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG foruma zaključana tema

poruka: 302
|
čitano: 90.517
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG forum
ivan-zd kaže...

Ispričavam se čovjeku koji vidim da je stariji , i da je i on čak nešto dijelio drugima.Stvarno oprostite.

Isprika prihvačena. Ako čovjeku žao za grafičku karticu, meni nije žao i mogu vratitit njemu jer sam dobar u duši. Pomažem koliko mogu.

tnakir kaže...

.

 

Imam jos nesto za ponuditi: imam jedan 15'' CRT monitor, nije neko cvijece, ali ako kome treba nek se javi. Dostava je malo problem. Ja sam na podrucju Splita pa mozemo iskemijat nekakvo dodavanje iz gepeka u gepek. Ako se nitko ne javi kroz tjedan dana monitor ide na otpad.

Vidiš kako je dobar čovjek koji daruje dobar monitor pa ako neko želi neka ode kod njega i ima i osoba koji su sretni da su dobili dar. Čovjeku čini dobro djelo i  to cijenim. Osmijeh

 

Evo, pošto imam ostale pc komponenata kao što su: zvučne karticu, lan njih imam par komada a imam i printer Canon u ispravnom stanju Marka je Canon Pixma iP1300 s Cd i sa Usb kabelom te kabel za napajanje ali su tinte prazne i treba ugradit nove tinte. Mogu zvučne i lan karticu slat poštom ili primopredaju u Bjelovaru isto tako i sa printerom. Osmijeh

 

 

 

 

Nenad
15 godina
offline
RE: Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG forum
Nello kaže...
ivan-zd kaže...

Ispričavam se čovjeku koji vidim da je stariji , i da je i on čak nešto dijelio drugima.Stvarno oprostite.

Isprika prihvačena. Ako čovjeku žao za grafičku karticu, meni nije žao i mogu vratitit njemu jer sam dobar u duši. Pomažem koliko mogu.

Ne lupetaj... :)

I'm going woo woo
14 godina
neaktivan
offline
Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG foruma

Poklanjam tele2 karticu s brojem (nove su i jednom obnovljen bonom),  tko želi neka se ovdje javi ili na privat poruke. Namigiva

Nenad
16 godina
neaktivan
offline
Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG foruma
Evo tek sam sada vidio ovu temu i jedno mi nije jasno zašto se niko nije sjetio sa Crvenim Križem se organizirat i to napraviti ??? Ja sam inače iz Bosne i mi smo ove, prošle i pretprošle godine to već radili (moja ekipa i ja sklopili par "kanti" i poklonili djeci koja nemaju), ja sam sad trenutno u Ossijeku na fax-u i nemam nikakvih komponenti u sebe jer sam podijelio to već, al bit ovoga je davat, a u Crvenom Križu sigurno znaju kome je to potrebno jer imaju uvid u socijalno stanje.
P.S. Na ovakvu akciju ako se malo organizira sa redakcijom Bug-a može se aplicirati na gruntove (natjecaje za najbolje humanitrne akcije) mi samo tako izganjali donaciju od Nokie i neke španjlske firme (neznam ime jer je na španjolskom) i organizirali djeci da dobiju compove (donacija je bila u vrijednosti 20.000 kn s time da je 2.000 kn islo Crvnom Krizu za novi komp) i sve je proslo u najboljem redu, čak smo i završili na Bosanskoj Federalnoj Televiziji, tako da probajte ovu soluciju i ako bude trebala neka pomoć za sklapanje u OS slobodno se javite jer mogu pomoć, malo zafrkano za dostavu pošto sam ipak studen pa su novci problem,al mogu sastavit besplatno... :D
13 godina
neaktivan
offline
Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG foruma

Bump...imam i ja ram ddr 2 256 mb....ako bude potrebno

bas tako :D
15 godina
neaktivan
offline
Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG foruma

Bump, zasto je ovako dobra tema/ideja umrla?

 

Nemam nista za poklonit ali se javljam za besplatno servisiranje i sastavljanje kompova u osijeku.

Imam i visak slobodnog vremena za sastavljanje komponenti i slanje dalje :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.4.2011 5:26 (Escudo).
13 godina
neaktivan
offline
Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG foruma

Ima ko graficku imam 12 godina a roditelji nece a nisu ni s parama neku koja moze podrzat gta 4 ako ima neko

13 godina
neaktivan
offline
Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG foruma

kao što sam naveo u oglasniku poklanjam CRT monitor, jedino si morate sami doći po njega. u Zagrebu sam.

Monitor je samsungov CRT 17"

15 godina
offline
Re: Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG forum
evo neznam di da napisem pa cu ovdje...ako itko ima staru ili bilo kakvu webcameru za laptop ako moze da pokloni...moze i za sitne novce...moja se nezeli upalit.....zahvaljujem
Dadoh dinar, mišljah, srat ću, al' prevarih se grdno, jer samo sam prdn'o. ( ( ( msn: dj_djdado@hotmail.com ) ) )
15 godina
neaktivan
offline
Re: Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG forum

 

@dado16 msn više ne koristim,javi se na pm pomoci cu ti.(ili ostavi bilo koji drugi IM kontakt)

 

ćitajući ovo rastužio sam se i umjesto da sto mi je prvobitno bila namjera da ostavim listu hardwera koju bi poklonio..odlućio sam da ponudim pomoć ,popravka,održavanja,slaganja,sklapanja itd..da poklonim i dio svog slobodnog vremena,a za dijelove ako treba koliko mogu i da pokupujem novo iz svog djepa,a imam dosta toga i sam hmm viška(da ta lista),ali najbolje da dopunim iz vlastitog djepa,tako da cu valjda sloziti nepoznatim ljudima nekoliko racunala*(nazalost manje nego sto bi zelio,ali ja nisam bogat) od 0,do kljuc u ruke,sa svim softwerom,i sve legalno...šira okolica Ri mi je u planu,siromasniji & potrebiti i svi sa fizickim poteskocama.-jedan dan u tjednu, a kome ,kada i gdje nek odluci neki od lokalnih svećenika,mislim da poznaju situaciju bolje od mene..jer ovdje očito problem kome vjerovati,i kako vidim tužna je situacija(ispravite me ako griješim)..

 

nažalost.previše hmm klinaca slaže drugi pc za torente..ili da ne nabrajam za koje još svrhe dobro dodju raćunala već od klase  pentiumaIII i nagore(da im ne dajem ideje)....znaci oni koji vec imaju racunalo,a mozda i zvijer od racunala..manju ili vecu zvijer...iskorisavaju ovakve inicijative,..nazalost.,jer ti nisu ciljana skupina ili jesu?

 

malo sam razmisljao,i odlucio se da svećenicima prepustim odluku kome,gdje,kada,i sto...( jer ipak su koliko toliko moralne vertikale ) mislim da ja jedno popodne u tjednu mogu odvojiti za to do daljnjega.(i ne samo za informatizaciju siromasnijih)

 

inace inicijativa vam je vrlo humana,ali izvedba hmm,zbog naseg mentaliteta postaje vrlo upitna... sretno

 

mozda vama kojima se neda slagati,instalirati,trositi gorivo,placati postarine itd za Vas je najbolje staviti tu ,ovdje u ovaj topic od foruma nek uzme kome treba i ne treba,ali budite svjesni da je to apsolutno isto kao da ste stavili u njuskalo ili neki oglasnik u rubriku "poklanjam",

 

pa nek im je  na savijest što uzimaju sto je prvenstveno namjenjeno siromašnijima i onima koji uopće nemaju raćunalo a samim tim najvjerovatnije ni pristup internetu.

 

(uostalom koliko duše,savijesti,i morala  imamo ,vidi se koliko nas normalnih okupira mjesta rezervirana za invalide..nije problem novcana kriza,vec je pravi problem kriza morala,a traje dugo i potrajaće,a ta kriza morala uzrokuje i ubrzano pravi sirotinju..kojoj eto mi,oćito manjina pokusavamo pomoći,a dobro je vidjeti da nas još ima)

 

zato izgleda za sve one koji nemaju vremena ni novca i ili ne mogu se ozbiljnije pozabaviti humanitarnim radom,i traženjem potrebitih kojima zaista treba pomoć,eh za njih je najbolje sve sto vam ne treba u rubriku darujem ili poklanja se...

usrećiti ćete barem sebe,jer osjecati cete se bolje, a kome ce zaista doci ili da li im to zaista treba,eh...odnosno jesu li oni bas ti kojima ste namjenili,ehh

 

nego svaka ozbiljnija i jaca firma sad ima drustveno-odgovorno ponasanje u sklopu svojih aktivnosti pa tako valjda ima i Bug,pa sto oni i njihovi sponzori rade? eh to bi volio proćitati i ovdje i u Bug-u...djela,djela,djela...ne prazne rječi...i to u svakom broju!

 

 

hajd pošto je ovo Bug forum, Gospodo iz Buga poklonite oglasni prostor A4 jednu stranicu,firmi koja bi to platila doniranjem novog racunala(u biti po cijeni oglasnog prostora ispada i više njih,zar ne?) socijalno ugroženim obiteljima! 

 

ali,mozete i Vi,uloziti novac od samo jedne reklamne stranice A4 ili koliko vec stranica vise treba...

 

 

eto,pa sad recite da je neizvedivo! ionako vam je Bug do nedavno bio toliko pun reklama da bi ste ga trebali dijeliti i poklanjati a ne prodavati...

 

 

nego jeste li mozda Vi svi forumovci da bug poklanja pretplatu na Bug*(one najkrace,toliko ce primatelji sigurno ostati siromasni..) u svakom broju jednoj obitelji i to svaki puta iz druge županije?

 

 

 

                                                            (ne)   izvedivo  ??

 


 

 

 

Penis Bonus Pax In Domus
15 godina
neaktivan
offline
Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG foruma

ovo je popis komponenti za računalo za Tonija iz teme o poklanjanju hw-a!

znači imamo:

-case

-pržilicu

-miš, tipkovnicu, Pranjin joystick ;)

-monitor od Ukulele 

-Skyreeper je osigurao HDD, kao i PSU {#}

-zvučnici - Necrolepsy 

-mbo i cpu od onator_bubrega

potrebni su: ddr2 RAMi, GPU

Eto pyesnya o samom prekrasnom gorodye v mnrye, Moskva!!!! 14/88
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2012 14:23 (Mikovic_xD).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG forum
Mikovic_xD kaže...

ovo je popis komponenti za računalo za Tonija iz teme o poklanjanju hw-a!

znači imamo:

-case

-pržilicu

-miš, tipkovnicu, Pranjin joystick ;)

-Skyreeper je osigurao HDD {#}

potrebni su: PSU, MBO,CPU, RAM, GPU i zvučnici koji mogu biti i obični stereo najjeftiniji, samo da rade

Imam ja s478 DDR 400 AGP ploču,256 MB DDR400,P4 sa dosta iskrivljenih pinova,naći će se još nešto,pogledat ću imam li kakav disk.Zvučnike također imam,samo pogledam jesu li ispravni.Imam i Codegen 300W PSU,bit će valjda dovoljno.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Ja u paklu i vraga zajebavam ;)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG forum
donator_bubrega kaže...
Mikovic_xD kaže...

ovo je popis komponenti za računalo za Tonija iz teme o poklanjanju hw-a!

znači imamo:

-case

-pržilicu

-miš, tipkovnicu, Pranjin joystick ;)

-Skyreeper je osigurao HDD {#}

potrebni su: PSU, MBO,CPU, RAM, GPU i zvučnici koji mogu biti i obični stereo najjeftiniji, samo da rade

Imam ja s478 DDR 400 AGP ploču,256 MB DDR400,P4 sa dosta iskrivljenih pinova,naći će se još nešto,pogledat ću imam li kakav disk.Zvučnike također imam,samo pogledam jesu li ispravni.Imam i Codegen 300W PSU,bit će valjda dovoljno.

pokušavamo ako je moguće naći nešto tipa 775 ili am2, te pci ako je moguće :/ ali ovi zvučnici i napajanje su sigurno dobrodošli!

Eto pyesnya o samom prekrasnom gorodye v mnrye, Moskva!!!! 14/88
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.1.2012 17:30 (Mikovic_xD).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG forum
Mikovic_xD kaže...
donator_bubrega kaže...
Mikovic_xD kaže...

ovo je popis komponenti za računalo za Tonija iz teme o poklanjanju hw-a!

znači imamo:

-case

-pržilicu

-miš, tipkovnicu, Pranjin joystick ;)

-Skyreeper je osigurao HDD {#}

potrebni su: PSU, MBO,CPU, RAM, GPU i zvučnici koji mogu biti i obični stereo najjeftiniji, samo da rade

Imam ja s478 DDR 400 AGP ploču,256 MB DDR400,P4 sa dosta iskrivljenih pinova,naći će se još nešto,pogledat ću imam li kakav disk.Zvučnike također imam,samo pogledam jesu li ispravni.Imam i Codegen 300W PSU,bit će valjda dovoljno.

pokušavamo ako je moguće naći nešto tipa 775 ili am2, te pci ako je moguće :/

Idući mjesec bi mi trebao doći novi proc,meni ostaju s775 ploča te E3300 C2D na 3,0 GHz,s integriranom grafom,vrti CoD2 na 100+ FPS 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Ja u paklu i vraga zajebavam ;)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG forum
donator_bubrega kaže...
Mikovic_xD kaže...
donator_bubrega kaže...
Mikovic_xD kaže...

ovo je popis komponenti za računalo za Tonija iz teme o poklanjanju hw-a!

znači imamo:

-case

-pržilicu

-miš, tipkovnicu, Pranjin joystick ;)

-Skyreeper je osigurao HDD {#}

potrebni su: PSU, MBO,CPU, RAM, GPU i zvučnici koji mogu biti i obični stereo najjeftiniji, samo da rade

Imam ja s478 DDR 400 AGP ploču,256 MB DDR400,P4 sa dosta iskrivljenih pinova,naći će se još nešto,pogledat ću imam li kakav disk.Zvučnike također imam,samo pogledam jesu li ispravni.Imam i Codegen 300W PSU,bit će valjda dovoljno.

pokušavamo ako je moguće naći nešto tipa 775 ili am2, te pci ako je moguće :/

Idući mjesec bi mi trebao doći novi proc,meni ostaju s775 ploča te E3300 C2D na 3,0 GHz,s integriranom grafom,vrti CoD2 na 100+ FPS 

Rišeno ti je i napajanje CM 350 w :)...................i to ti šaljem sa hardom

So say We All
15 godina
neaktivan
offline
Re: Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG forum
skyreeper kaže...
donator_bubrega kaže...
Mikovic_xD kaže...
donator_bubrega kaže...
Mikovic_xD kaže...

ovo je popis komponenti za računalo za Tonija iz teme o poklanjanju hw-a!

znači imamo:

-case

-pržilicu

-miš, tipkovnicu, Pranjin joystick ;)

-Skyreeper je osigurao HDD {#}

potrebni su: PSU, MBO,CPU, RAM, GPU i zvučnici koji mogu biti i obični stereo najjeftiniji, samo da rade

Imam ja s478 DDR 400 AGP ploču,256 MB DDR400,P4 sa dosta iskrivljenih pinova,naći će se još nešto,pogledat ću imam li kakav disk.Zvučnike također imam,samo pogledam jesu li ispravni.Imam i Codegen 300W PSU,bit će valjda dovoljno.

pokušavamo ako je moguće naći nešto tipa 775 ili am2, te pci ako je moguće :/

Idući mjesec bi mi trebao doći novi proc,meni ostaju s775 ploča te E3300 C2D na 3,0 GHz,s integriranom grafom,vrti CoD2 na 100+ FPS 

Rišeno ti je i napajanje CM 350 w :)...................i to ti šaljem sa hardom

svaka čast dečki!!!!! {#}{#}

Eto pyesnya o samom prekrasnom gorodye v mnrye, Moskva!!!! 14/88
12 godina
offline
Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG foruma

Ako se nađe ploca s478 mogu dati CPU za nju. Nije bas nesto ekstra ali za igre starijih godina je dosta. CoD2, CSS(kad bi mogao susjedu ukrast malo interneta), GTA 3/VC/SA...uglavnom dalo bi se zanimljivih igara zavrtiti.

P4 1.8GHz + cooler 100% ispravno (koristeno do pred 2mj)

Ako zatreba PM me.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG forum

Pozz. Evo da se nadovezem malo, Hdd-ove nisam uspio jos testirati, ali nasao sam zvucnike, sad isprobao i rade oba. evo slike cu isto staviti. Marka je MS Industrial =) 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG forum
Necrolepsy kaže...

Pozz. Evo da se nadovezem malo, Hdd-ove nisam uspio jos testirati, ali nasao sam zvucnike, sad isprobao i rade oba. evo slike cu isto staviti. Marka je MS Industrial =) 

koja god da je marka, glavno da rade! super :) 

Eto pyesnya o samom prekrasnom gorodye v mnrye, Moskva!!!! 14/88
15 godina
neaktivan
offline
Re: Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG forum
Mikovic_xD kaže...

ovo je popis komponenti za računalo za Tonija iz teme o poklanjanju hw-a!

znači imamo:

-case

-pržilicu

-miš, tipkovnicu, Pranjin joystick ;)

-monitor od Ukulele 

-Skyreeper je osigurao HDD, kao i PSU {#}

-zvučnici - Necrolepsy 

-mbo i cpu od onator_bubrega

potrebni su: ddr2 RAMi, GPU

evo trenutnog stanja! :)

Eto pyesnya o samom prekrasnom gorodye v mnrye, Moskva!!!! 14/88
12 godina
offline
Re: Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG forum

Mislim da su mi u starom kompu dva keksića od 512mb a i mislim da su ddr2.

 

PM ti šaljem nakon posla!

15 godina
neaktivan
offline
Re: Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG forum
Ukulele kaže...

Mislim da su mi u starom kompu dva keksića od 512mb a i mislim da su ddr2.

 

PM ti šaljem nakon posla!

U super ako imaš 2x ddr2 ja našao jedan keks od 1 gb :)

So say We All
12 godina
neaktivan
offline
Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG foruma

Mogu li ja nekako pomoći imam hrpetinu kabela, i hladnjak za moju MBO(socket lga 775)

imam i miš ps2 i tipkovnicu MS Industials sa multi tipkama isto ps2, pa pitajte nešto pa sutra mi počinje Korizma!

Tražim starije BUG-ove...na PP...
12 godina
odjavljen
offline
Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG foruma

@Mikovic_xd:

 

Da ti donesem taj joystick? Ostavim ga u shopu pa ga pokupiš kad dođeš tamo.

SK crew
13 godina
protjeran
offline
Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG foruma

Uh kak bi men legle 2 gige rama, moje ove 2 jedva drže kompjuter na okupu lol

Dinamo živi vječno
13 godina
neaktivan
offline
Re: Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG forum
Kora kaže...

Uh kak bi men legle 2 gige rama, moje ove 2 jedva drže kompjuter na okupu lol

Koji DDR?

13 godina
protjeran
offline
Re: Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG forum
hrvoje_zg91 kaže...
Kora kaže...

Uh kak bi men legle 2 gige rama, moje ove 2 jedva drže kompjuter na okupu lol

Koji DDR?

Mislim 2

Dinamo živi vječno
13 godina
neaktivan
offline
Re: Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG forum
Kora kaže...
hrvoje_zg91 kaže...
Kora kaže...

Uh kak bi men legle 2 gige rama, moje ove 2 jedva drže kompjuter na okupu lol

Koji DDR?

Mislim 2

E jebiga,ja imam dva keksa 2 x DIMM DDR400 ako kome treba nek se javi

13 godina
protjeran
offline
Re: Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG forum
hrvoje_zg91 kaže...
Kora kaže...
hrvoje_zg91 kaže...
Kora kaže...

Uh kak bi men legle 2 gige rama, moje ove 2 jedva drže kompjuter na okupu lol

Koji DDR?

Mislim 2

E jebiga,ja imam dva keksa 2 x DIMM DDR400 ako kome treba nek se javi

LOL ja se baš ne razumijem u te termine, možeš malo objasniti? :)

Dinamo živi vječno
13 godina
neaktivan
offline
Re: Akcija pomoći siromašnijima u sklopu BUG forum
Kora kaže...
hrvoje_zg91 kaže...
Kora kaže...
hrvoje_zg91 kaže...
Kora kaže...

Uh kak bi men legle 2 gige rama, moje ove 2 jedva drže kompjuter na okupu lol

Koji DDR?

Mislim 2

E jebiga,ja imam dva keksa 2 x DIMM DDR400 ako kome treba nek se javi

LOL ja se baš ne razumijem u te termine, možeš malo objasniti? :)

DDR jedinica je to :) 

 

BTW poklanjam i printer HP F380 . Skoro nove tinte unutra ali cijelo vrijeme treperi neka lampica i neće printati.Ako kome treba motorić ili nešto 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice