Mobiteli - inf. o procesoru

poruka: 6
|
čitano: 1.369
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Mobiteli - inf. o procesoru

Evo kako uvijek gledam nove mobove na BOL-u primjetio sam da ima malih nedostataka te zbog toga moram uvijek pretrazivati net i traziti informacije o tome. Radi se o jacini procesora, koji je jako bitan u zadnje vrijeme (govorim o smartphoneovima) pa bi mogli uvesti i tu informaciju. Recimo da za SE X10 pise 1 Ghz proc (u tehnickim karakteristikama), a ne bi bilo lose ni da se uvede isto i za RAM memoriju. Što mislite o tome?

 
10 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mobiteli - inf. o procesoru

Slazem se. Smatram da bi takodjer bilo vazno da se napise (ako mobitel ima touch screen, a mnogo ih ima) kakav je touch screen. Kapacitativan ili rezistivan. Ovo bi mi ustedilo guglanja i vremena dok sam trazio nedavno koji da mobitel kupim.

14 godina
protjeran
offline
Mobiteli - inf. o procesoru

i onda sto mislite o ideji?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mobiteli - inf. o procesoru
postoje 2 stranice koje vam mogu olakšati probleme sa procesorom, prva je gsm arena ali oni nemaju uvijek podatke o procu, a druga je jbenchmark, oni rade benchmarke koji među ostalim biljeze i frekvenciju i tip proca.
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Mobiteli - inf. o procesoru

Da, valjalo bi da i dijagonala zaslona negdje piše. To isto fali.

Ivan Marijanović, univ. bacc. ing. comp.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Mobiteli - inf. o procesoru

Pise na mnogim modelima, ali ima ih i gdje ne pise a najcesce je to kod starijih mobova, al ima ih i kod novijih

 

http://www.bug.hr/digitalije/mobiteli/htc/desire/673.aspx

 

http://www.bug.hr/digitalije/mobiteli/lg/kp500-cookie/405.aspx

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.4.2010 20:46 (ATi FaN).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice