Print na cd..kako cijeli cd isprintat

poruka: 3
|
čitano: 1.734
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Print na cd..kako cijeli cd isprintat

Imam ip 4700 canon..kako i s kojim programom da isprintam cijeli cd da mi ne ostane u sredini cd  bijeli krug nego da i na njega printam.

Molim program i kako da to uredim,sad printam s softverom od  canona http://cd-labelprint.software.informer.com/

 

Ako ima neki drugi soft da izbegnem taj bijeli,prozirni unutarnji krug ili možda može i ovaj program a ja ne znam

 

Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Print na cd..kako cijeli cd isprintat

Pogledaj po opcijama, imaš izbor predložaka, i između njih je jedan koji obuhvaća cijelu površinu CD-a, a također se i vanjski i unutarnji promjer površine za ispis mogu mijenjati; ne mogu ti točno reći u kojem meniju je postavka jer mi program zbog nekog razloga odbija prepoznati printer (iP 4600) na 64-bit Windowsima (koristio sam ga prije na 32-bit Windowsima normalno), tako da trenutno koristim Disketch (ali on u besplatnoj verziji nema tu mogućnost).

KaeR
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.10.2013 16:48 (KaeR).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Print na cd..kako cijeli cd isprintat
KaeR kaže...

Pogledaj po opcijama, imaš izbor predložaka, i između njih je jedan koji obuhvaća cijelu površinu CD-a, a također se i vanjski i unutarnji promjer površine za ispis mogu mijenjati; ne mogu ti točno reći u kojem meniju je postavka jer mi program zbog nekog razloga odbija prepoznati printer (iP 4600) na 64-bit Windowsima (koristio sam ga prije na 32-bit Windowsima normalno), tako da trenutno koristim Disketch (ali on u besplatnoj verziji nema tu mogućnost).

 

gledao sam ali nema te opcije nigdje koristi taj program vec nekih8 godina od kad sam kupio prvi printer za cd,ima mogucnosti suzavanja unutarnjeh kruga ja ga suzio ali printa opet po starome a ne cijeli cd ili dvd

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice