CoD:WaW problem s otvaranjem zaključana tema

poruka: 4
|
čitano: 1.998
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
odjavljen
offline
CoD:WaW problem s otvaranjem
pitanje

jucer sam instalirao cod:waw i problem je u sljedecem nemogu ga pokrenuti.... pojavi mi se poruka dali zelim pokrenuti igru u safe modu i koji god odgovor dam nista se nedogada... to je i za multiplayer i za singleplayer... prije sam to rijesavao tako da izbrisem igru pa ponovno instaliram i to je to... al opet nakon nekog vremena bi dobio taj problem.... znate u cemu je problem?????

Bolje pitat i bit glup 5 minuta, nego šutit i bit glup ostatak života Na pitanja u vezi Hardwera i Softwara ne odgovaram na PM, pomozimo i drugima, pitajte na forumu
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
CoD:WaW problem s otvaranjem

Pretpostavljam da igra nije original,jesi li je probao pokrenuti bez cracka?Izlanuo se

Ako niti tada ne radi,onda je do igre,ako ti se to dogada i s ostalim igrama,onda je do tvojeg kompaViče

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
CoD:WaW problem s otvaranjem
autorov komentar

ovako prije sam igrao cod4 i niti jedan problem nisam imao.... nikad!!! e al kad sam instalirao cod5 onda cu se pocela dogadat ta sranj_a... i od tad uvijek isto... rijesim tako da izbrisem igru i onda instaliram... mislim da nije problem u kompu jer sam igrao far cry 2 bez problema moja konfiguracija:

 

Processor:

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2160 @ 1.80GHz (2 CPUs)

Memory:

1024MB RAM

Hard Drive:

250 GB

Video Card:

ATI Radeon HD 2600 PRO

Monitor:

Plug and Play Monitor

Sound Card:

Realtek HD Audio output

Speakers/Headphones: Keyboard:

USB Root Hub

Mouse:

USB Root Hub

Mouse Surface:

Laser Tracker 3D

Operating System:

Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Service Pack 3 (2600.xpsp_sp3_qfe.080814-1300)

P.S. dobro mislis igra nije original
Bolje pitat i bit glup 5 minuta, nego šutit i bit glup ostatak života Na pitanja u vezi Hardwera i Softwara ne odgovaram na PM, pomozimo i drugima, pitajte na forumu
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.2.2009 13:51 (Radeon PRO).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
CoD:WaW problem s otvaranjem

to je radi igre ni ja nisam ima original, i kad bi uša u igru čeka bi dobre 3-4 min

pa bi se nešto pokrenilo ali uglavnom crn ekran

AMD Athlon 3200+, Asus K8N, 1.5GB DDR, HD 3650 512MB, WD 160GB Maxtror 40GB, Power supply 400W ma šta da kažem zvir bez zuba
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice