Što je to vpn ?

poruka: 11
|
čitano: 28.616
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Što je to vpn ?

E ovako trebao bih nekoga da mi pojasni što je to vpn i kako ga postaviti i čemu uopče služi? Unaprijed zahvaljujem. {#}

Škotska - Viski Rusija - Votka Mexico - Tequila Njemačka - Jagermeister Zagorje - Vino, rakija, višnjevac, viski, jagermeister, tequila, votka, bambus......
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Što je to vpn ?
crni pauk kaže...

E ovako trebao bih nekoga da mi pojasni što je to vpn i kako ga postaviti i čemu uopče služi? Unaprijed zahvaljujem. {#}

VPN ilitiga virtualne privatne mreze omogucuju pojedincima i tvrtkama za razmjenu i pristup informacijama s bilo kojeg računala bilo gdje.

Da ne duljim,ovdje ti je detaljo objasnjeno kako ga napraviti.

14 godina
offline
Re: Što je to vpn ?

Tnx p,s čuo sam kao da se telefon može spojiti preko nekog vpn-a i da se besplatno razgovara na dva mobitela npr ili na dva telefona ili više njih kako to funkcionira i što mi treba za to :O 

Škotska - Viski Rusija - Votka Mexico - Tequila Njemačka - Jagermeister Zagorje - Vino, rakija, višnjevac, viski, jagermeister, tequila, votka, bambus......
11 godina
neaktivan
offline
Re: Što je to vpn ?
crni pauk kaže...

Tnx p,s čuo sam kao da se telefon može spojiti preko nekog vpn-a i da se besplatno razgovara na dva mobitela npr ili na dva telefona ili više njih kako to funkcionira i što mi treba za to :O 

hmm,zanimljivo.vidis nisam cuo za to.

14 godina
offline
Re: Što je to vpn ?

Hehe ma neznam to su mi objašnjavali na poslu kako gazda ima spojeno preko vpn-a telefone da ne treba plačati naknadu t comu pa sam se zapitao kaj treba za to i kak je to moguče pa sam mislio da tu neko zna :) 

Škotska - Viski Rusija - Votka Mexico - Tequila Njemačka - Jagermeister Zagorje - Vino, rakija, višnjevac, viski, jagermeister, tequila, votka, bambus......
14 godina
neaktivan
offline
Što je to vpn ?

To o cemu ti gazda prica su ti vpn bizniz paketi koje ti naši operatori nude poslovnim subjektima. To nije "onaj" vpn za računalo.

 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Što je to vpn ?
crni pauk kaže...

Hehe ma neznam to su mi objašnjavali na poslu kako gazda ima spojeno preko vpn-a telefone da ne treba plačati naknadu t comu pa sam se zapitao kaj treba za to i kak je to moguče pa sam mislio da tu neko zna :) 

To ti je za velike firme.

http://www.vipnet.hr/veliki-poslovni-korisnici/fiksni-i-mobilni-vpn

 

Recimo za Vip.

Stručnjak za paranormalne pojave
14 godina
offline
Re: Što je to vpn ?

Hvala momci što ste mi razjasnili nisam nigdje mogao nači na googlu o tome a nisam imao koga pitati ( odn. bilo me sram pitati da nebi ispo neki n00b)

Tema može iči pod lock saznao sam što sam želio lp ljudi

{#}

Škotska - Viski Rusija - Votka Mexico - Tequila Njemačka - Jagermeister Zagorje - Vino, rakija, višnjevac, viski, jagermeister, tequila, votka, bambus......
12 godina
offline
Re: Što je to vpn ?
crni pauk kaže...

Tnx p,s čuo sam kao da se telefon može spojiti preko nekog vpn-a i da se besplatno razgovara na dva mobitela npr ili na dva telefona ili više njih kako to funkcionira i što mi treba za to :O

  Vpn brojevi se koriste u velikim firmama koje posjeduju veliki broj mobitela, kod mene u firmi imamo vpn brojeve i međusobno lajemo za 0 kuna dok baterija drži.

Što se tiče tvoje želje za umrežavanje 2 moba to ti pada u vodu, mislim kako moraš imati firmu i onda s provajderom dogovaraš ostatak.

Interesantno je što mobitel radi na dva broja recimo 098 xxxxxx i vpn xxxx uz sve to još kad s moba zovem u firmu na fiksni biram ispred 6+broj i to je 0 kn i obrnuto.

Dakle kao fizička osoba mislim kako ne prolazi a kao pravna da.

Bdw mi smo na T-mobile mreži.

11 godina
odjavljen
offline
Što je to vpn ?

ja sam skido nes prek torenta na stolnom racuanlu i poavio mi se VPN kako se brise imam xp vindows

 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Što je to vpn ?

bilo tko???

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice