Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.426
|
čitano: 2.460.170
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Samo da javim da su mi poslali fakturu u vezi mobitela.
Sad samo da mi se javi dostavna služba i to je to.
Nadam se da će i ostali biti te sreće kao i ja :)
Sretno svima
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Dana 06/02/2024 ce Vam biti dostavljen paket NRHRxxxxxxx posiljatelja CENTAR TEHNIKE D.O.O. OSIJEK 3 . Vasa Intereuropa.

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.2.2024 8:46 (Najbrži).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Također, samo mi nikad nisu jasne te dostavne službe koje ti na dan dostave jave da će dostaviti, mislim što da radim već sam na poslu =)

Dirty dosen
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

evo mene zvali sad ce donijeti mobitel.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Moj je stigao jutros.
Inače sam iz okolice Đakova.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stigao i meni. Sada peripetija s aplikacijama...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Dostavljen, meni će stajati skoro 3 mjeseca u kutiji dok se ne vratim. Čekam vaše dojmove 

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.2.2024 17:17 (Najbrži).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Stigao jučer, pouzećem.

StariGad_HR @battlefield , StariGAD#2592 @ BattleNet , uplay: StariGAD_HR StariGadHR@steam
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 mjeseca
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Najbrži kaže...

Dostavljen, meni će stajati skoro 3 mjeseca u kutiji dok se ne vratim. Čekam vaše dojmove 

 Vrh telefon, premium osjećaj u ruci, staklo i aluminiji, a snapdragon 8 i nemoguće brzo punjenje su mi dovoljni da mobitel ne prodajem.

By the way, samo punjač od 120W u kutiji s tim kvalitetnim kabelom od 1.5 m vrijedi 50 eura :D

I onda vidim ekipa kupuje mobitele od 1k eura i ne dobije punjač 

 

Ovo je stvarno bila dobra akcija.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.2.2024 0:06 (bmx65).
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
bmx65 kaže...

Vrh telefon, premium osjećaj u ruci, staklo i aluminiji, a snapdragon 8 i nemoguće brzo punjenje su mi dovoljni da mobitel ne prodajem.

Ovo je stvarno bila dobra akcija.

 Zato sam ga uzeo neka mi stoji za rezervu, sada imam Xiaomi Mi 12 koji je po specifikacijama identičan, a platio sam ga €300 prije pola godine, novozapakiranog jer ga je čovik dobio na reklamaciji Mi11 (kojeg žena i ja također imamo, samo je moj s razbijenim ekranom te još uvijek radi). Hvala na javljanju 

LOL: Crobrother
11 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
bmx65 kaže...

 Vrh telefon, premium osjećaj u ruci, staklo i aluminiji...

 hjoj, kad čujem tu poštapalicu na koju se vesele marketinški timovi... 

'premium' osjećaj zbog aluminija i stakla? nit su aluminij i staklo premium materijali, nit taj osjećaj išta znači osim prvu minutu dok ga ne uvališ u silikonsko govno od zaštitne navlake

4 mjeseca
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
picajzla0707 kaže...

Nit su aluminij i staklo premium materijali, nit taj osjećaj išta znači osim prvu minutu dok ga ne uvališ u silikonsko govno od zaštitne navlake

 Kod mobitela su dotični materijali premium i meni puno znači, po tome razlikujem generičke plastične drloge i one malo bolje jer na prvu vidiš šta valja i gdje je uložen trud u izradi.

Imao sam i POCO F5, taj ima plastičan okvir i leđa, i osjećaj u ruci je kao da se radi o entry level mobitelu od 100 eura, ukratko smeće.

Svaki flagship je staklo+aluminiji, ne bez razloga.

 

Tebi je to nebitno? Super, uživaj i nemoj bezveze filozofirat, svatko zna što mu je bitno na mobitelu i zašto mu je bitno, to nije stvar marketinga nego osobnih preferenci.

11 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
bmx65 kaže...

 Kod mobitela su dotični materijali premium i meni puno znači, po tome razlikujem generičke plastične drloge i one malo bolje jer na prvu vidiš šta valja i gdje je uložen trud u izradi.

Imao sam i POCO F5, taj ima plastičan okvir i leđa, i osjećaj u ruci je kao da se radi o entry level mobitelu od 100 eura, ukratko smeće.

Svaki flagship je staklo+aluminiji, ne bez razloga.

 

Tebi je to nebitno? Super, uživaj i nemoj bezveze filozofirat, svatko zna što mu je bitno na mobitelu i zašto mu je bitno, to nije stvar marketinga nego osobnih preferenci.

 bravo, uspio si nasjesti na marketinšku podvalu i još si sav ponosan 

staklo je premium materijal bilo za vrijeme starih rimljana, stoljećima to više nije, aluminiji to nije barem desetljećima...

 

razlog je čisto marketinški, tim više jer zbog 'premium' materijala nema smisla i osjećaj i 'tankoća' mobitela koju na silu guraju generacijama, jer kad ga uvališ u ono silikonsko govno ode sav taj osjećaj stakla i aluminija koji dodiruješ svega par minuta u vijeku trajanja mobitela, isto kao i 'ljepota' tankog mobitela

da baš žele 'premium' materijal koji nečemu koristi, onda bi napravili mobitele kao stara nokia 6.1, jedan komad aluminija ili neke legure, cnc izdubljen, bez sendvič konstrukcije i gluposti poput stakla odozada koje ničem ne služi osim da ti pukne prilikom prvog pada

 

niti sam koristio silikonsko govno na toj nokiji, pa je osjećaj hladnog aluminija imao nekakvog smisla, niti sam se plašio padova, jer monolitno kućište nema posljedica od pada, osim tu i tamo koja ogrebotina, niti staklo pukne, niti se sendvič konstrukcija razloha - jer je nema

da premium osjećaj...  

4 mjeseca
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Šta je skuplje, staklo i aluminiji ili plastika?

Ako je nešto skuplje onda je i premium, ili to treba nacrtati?

Osim toga, na poleđinu ne ide obično staklo nego neko tipa gorila glass, ostavi se bulažnjenja o rimljanima.

 

Ukratko, spamaš temu o akcijama sa svojim glupostima koje nikog ne zanimaju.

 

11 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
bmx65 kaže...

Šta je skuplje, staklo i aluminiji ili plastika?

Ako je nešto skuplje onda je i premium, ili to treba nacrtati?

Osim toga, na poleđinu ne ide obično staklo nego neko tipa gorila glass, ostavi se bulažnjenja o rimljanima.

 

Ukratko, spamaš temu o akcijama sa svojim glupostima koje nikog ne zanimaju.

 

 jel skuplji vw polo ili vw up?

jel to čini vw polo premium vozilom?

 

ovo ja valjda onaj štokholmski sindrom, kad te naguze, a ti ih još braniš 

4 mjeseca
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Je, naguzili su me, kupio sam "stakleni" poco f4 gt za 200 eura 

Daj odi kupi nešto slično u trgovinu za te pare, mozgu. 

8 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
bmx65 kaže...
picajzla0707 kaže...

Nit su aluminij i staklo premium materijali, nit taj osjećaj išta znači osim prvu minutu dok ga ne uvališ u silikonsko govno od zaštitne navlake

 Kod mobitela su dotični materijali premium i meni puno znači, po tome razlikujem generičke plastične drloge i one malo bolje jer na prvu vidiš šta valja i gdje je uložen trud u izradi.

Imao sam i POCO F5, taj ima plastičan okvir i leđa, i osjećaj u ruci je kao da se radi o entry level mobitelu od 100 eura, ukratko smeće.

Svaki flagship je staklo+aluminiji, ne bez razloga.

 

Tebi je to nebitno? Super, uživaj i nemoj bezveze filozofirat, svatko zna što mu je bitno na mobitelu i zašto mu je bitno, to nije stvar marketinga nego osobnih preferenci.

 pa i ovaj mobitel je entry level i to teski entry level za kategoriju koju napada i nije nikakav premium.

 

uzmi prave premium modele i vidjet ces veliku razliku, al kao što je kolega rekao to je najveća laž ikad....kad se nema čim drugo hvalit, marketing poseze za takvim glupostima "premium".

bmx65 kaže...

Šta je skuplje, staklo i aluminiji ili plastika?

Ako je nešto skuplje onda je i premium, ili to treba nacrtati?

Osim toga, na poleđinu ne ide obično staklo nego neko tipa gorila glass, ostavi se bulažnjenja o rimljanima.

 

Ukratko, spamaš temu o akcijama sa svojim glupostima koje nikog ne zanimaju.

 

 cijenom su doslovno tu negdje

a mislim da ne znas sto je gorilla glass, nije to nikakvo magicno staklo, to je samo brandirano staklo pojačano kalijem blabla, nista wow sta nije postojalo i prije.

picajzla0707 kaže...
bmx65 kaže...

Šta je skuplje, staklo i aluminiji ili plastika?

Ako je nešto skuplje onda je i premium, ili to treba nacrtati?

Osim toga, na poleđinu ne ide obično staklo nego neko tipa gorila glass, ostavi se bulažnjenja o rimljanima.

 

Ukratko, spamaš temu o akcijama sa svojim glupostima koje nikog ne zanimaju.

 

 jel skuplji vw polo ili vw up?

jel to čini vw polo premium vozilom?

 

ovo ja valjda onaj štokholmski sindrom, kad te naguze, a ti ih još braniš 

ma da, kupis toyotu camry i pricas o premium osjecaju zbog toga sto je u istoj klasi kao i lexus es (cak i na istoj platformi  )
za premium triba puno vise od aluminija koji kosta kikiriki

14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Nekome je kavijar premium osjećaj, meni je i grah

Dirty dosen
Moj PC  
25 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Nic kaže...

Dell Inspiron 16 5630
Cijena 753€

Specifikacije:

13th Gen Intel Core i7-1360P, 16.0″ FHD+ Display (1920 x 1200), Intel Iris Xe Graphics Card, 1TB SSD, 16GB RAM, Windows 11 Home, QWERTZ, Silver 

Kod nas bilo koji laptop sa 1360p kreće od 949€

Ovaj točan model je 1332€ s manjim diskom

 

 

 

Ima i Samsung GalaxyBook3 360 13" za 1116€

i7-1360p, 16GB RAM, 512GB SSD, Win11

Kod nas također 1500€

 Jesu ovi postovi skriveni marketing za novi web page, koji je čista kopija njemackog mydealz.de ili britanskog hotukdeals? 

 

Kako vidim većina ponuda je samo copy pasta s mydealz.de

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.2.2024 16:59 (assassin.st).
Moj PC  
9 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
assassin.st kaže...
Nic kaže...

Dell Inspiron 16 5630
Cijena 753€

Specifikacije:

13th Gen Intel Core i7-1360P, 16.0″ FHD+ Display (1920 x 1200), Intel Iris Xe Graphics Card, 1TB SSD, 16GB RAM, Windows 11 Home, QWERTZ, Silver 

Kod nas bilo koji laptop sa 1360p kreće od 949€

Ovaj točan model je 1332€ s manjim diskom

 

 

 

Ima i Samsung GalaxyBook3 360 13" za 1116€

i7-1360p, 16GB RAM, 512GB SSD, Win11

Kod nas također 1500€

 Jesu ovi postovi skriveni marketing za novi web page, koji je čista kopija njemackog mydealz.de ili britanskog hotukdeals? 

 

Kako vidim većina ponuda je samo copy pasta s mydealz.de

 Yep i meni se tako cini , nema ovo veze s popustima vec "netko" promovira taj uloviponudu site.

5 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

I ja sam to primjetio. Probao sam upisati neke stvari u trazilicu koje me zanimaju, ali 0 bodova... 

 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Dobro ste primjetili. Slobodno ubuduće prijavite takve stvari.

 

Reklamiranje neće biti tolerirano.

“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

U redu, ja sam mislio da je prikladno pomoći ljudima koji pokušavaju naći popuste, a po mom mišljenju su bile dobre ponude i vezane za ovaj forum.
Očito sam pogriješio u tome tako da neću više postavljati i kako kažete oglašavati stranicu uloviponudu.

 

Stranica istina ima sličnosti sa navedenima u prethodnim postovima (mydealz i hotukdeals) kao i mnoštvo drugih stranica po svijetu koje rade na istom/sličnom principu, a cilj je da ponude kako i piše budu za Hrvatsku tržište dostupne, nije baš većina ponuda kopija sa mydealz ali evo pretragom ima istih proizvoda ali zadnja dva koja su bila tu na forumu objavljena ako ne i tri nema uopće oglašena na mydealz ili ih ja ne vidim na primjer? Kad se već spominje većina postova...

 

Na Redditu ima post o stranici gdje je opisan oblik rada stranice tako da neću puno u tome, ali nije cilj kao nabava skupiti sve (kako neki pišu da su tražili nešto) već imati objavljene približno najbolje ponude po izboru korisnika (odnosno ukoliko netko misli da je takva pa objavi) naravno uz sudjelovanje korisnika.

 

Uglavnom neću više postavljati ništa tako da eto moja greška i ispričavam se!

Lijep pozdrav.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.2.2024 13:07 (Nic).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Nic kaže...

U redu, ja sam mislio da je prikladno pomoći ljudima koji pokušavaju naći popuste, a po mom mišljenju su bile dobre ponude i vezane za ovaj forum.
Očito sam pogriješio u tome tako da neću više postavljati i kako kažete oglašavati stranicu uloviponudu.

 

Stranica istina ima sličnosti sa navedenima u prethodnim postovima (mydealz i hotukdeals) kao i mnoštvo drugih stranica po svijetu koje rade na istom/sličnom principu, a cilj je da ponude kako i piše budu za Hrvatsku tržište dostupne, nije baš većina ponuda kopija sa mydealz ali evo pretragom ima istih proizvoda ali zadnja dva koja su bila tu na forumu objavljena ako ne i tri nema uopće oglašena na mydealz ili ih ja ne vidim na primjer? Kad se već spominje većina postova...

 

Na Redditu ima post o stranici gdje je opisan oblik rada stranice tako da neću puno u tome, ali nije cilj kao nabava skupiti sve (kako neki pišu da su tražili nešto) već imati objavljene približno najbolje ponude po izboru korisnika (odnosno ukoliko netko misli da je takva pa objavi) naravno uz sudjelovanje korisnika.

 

Uglavnom neću više postavljati ništa tako da eto moja greška i ispričavam se!

Lijep pozdrav.

 Ako se ne varam, nije neki običaj stavljati ovdje ponude s tipa mydealz stranice, jer generalno vežu probleme s dostavom pošto amazon.de nema po defaulnu dostavu u HR (ili je ista često neisplativa plus uključuje dodatni PDV trošak kao razliku na njemački VAT)

 

Osobno ju koristim i nalazim dobre ponude, ali iste uglavnom ukljucuju potrebu za dodatnom logistikom s mailboxde servisom ili dostavom kod nekog bližnjeg u DE.

 

EDIT: u svakom slucaju sretno s projektom, iako se bojim da ce biti tesko napraviti nesto kao što je mydealz, prvo jer je potrebno napraviti community (što je ovdje puno teže nego u 20x vecoj drzavi), a drugi problem je sto u nas akcije nisu akcije te ih ima puno manje nego u DE koja je visestruko vece i jace trziste.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.2.2024 14:32 (assassin.st).
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Slažem se u tome ali zato je i bila poanta stavljanja ukupne cijene s dostavom i PDV za Hrvatsku kod većine stvari odnosno kod svih laptopa koji su ovdje bili objavljeni i usporedba takve ponude s ponudom u dućanima kod nas te na osnovu toga gledati isplativost za te strane ponude. Staviti neke koje idu preko mailboxa samo ukoliko je ušteda stvarno vrijedna truda preko mailboxa za nekog tko nije navikao na takav tip naručivanja.

 

Kao možda i to da je onome tko nije navikao naručivati iz vani lakše vratiti ili bilo kakav "problem" riješiti s Amazonom na primjer direktno, relativno jednostavno kao i kad se naručuje iz naših webshopova (bar su to bila moja osobna iskustva), a i garancija vrijedi unutar EU.

I sada već je prilično velika baza dućana koji dostavljaju unutar EU bez problema (odnosno za Hrvatsku) tako da možemo računati i na to tržište te da će s tim sve bolje akcije biti i nama dostupne, a vjerojatno će se vremenom i dolaziti do naših dućana.

 

Što se tiče community-a realno da se skupi 100-tinjak ljudi već je dosta i imat će puno veću bazu interesa da bi mogli i nailaziti na relevantne ponude međusobno, bar ja tako nekako gledam na to ali da slažem se da su DE i slične zemlje daleko veće tržište za ovakve stvari.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.2.2024 17:38 (Nic).
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

 

Ok- ajd da stavio stranicu pa vidite i razmotrite, pa kako kome paše. Ja sam npr. išao malo čprkat u uzeo Baseus punjac 65W GaN3 za 23€  i zato mu hvala.

Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
Od kuda ide ovaj chuwi / dali ima ikakvo jamstvo?
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
x360gamer kaže...
Od kuda ide ovaj chuwi / dali ima ikakvo jamstvo?

 Ide iz Kine, ali bez dodatnih davanja jer je VAT uključen i ne prelazi vrijednost od 150e + PDV.

 

Piše da se dobije neko jamstvo jer je riječ o službenom Chuwi Storeu na Wishu. To vjerojatno znači da ako ti se nešto dogodi, da ga šalješ ili u njihovo EU skladište ili Kinu. 

10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

uzeo sam taj chuwi prije kojih pola godine kad je bio na istom popustu, platio ga nekih stotinjak eura. Reko nije mi zao sto eura pa iako rikne kroz dvije tri godine kad mu gara istekne. Laptop se u tih 6 mjesecu toliko usporio da je to vise neiskoristivo. Možda me zapala takva serija sa nekvalitetnim materijalima. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
J(CRO) kaže...

uzeo sam taj chuwi prije kojih pola godine kad je bio na istom popustu, platio ga nekih stotinjak eura. Reko nije mi zao sto eura pa iako rikne kroz dvije tri godine kad mu gara istekne. Laptop se u tih 6 mjesecu toliko usporio da je to vise neiskoristivo. Možda me zapala takva serija sa nekvalitetnim materijalima. 

 je opce je poznato kad je laptop napravljen od aluminija da se s vremenom to pretvori u blato pa sve uspori
Moja zena ga koristi vec 2+godine sve i dalje funkcionira super! Naravno da nemres ocekivati cudesa s 2/4 i 8 gb rama

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice