Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.478
|
čitano: 2.540.030
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
14 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jesam, pise da je nevazeci?!

De gustibus non est disputandum.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ne znam, meni radi. Jel artikl skuplji od 300kn?

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.1.2017 21:02 (_mark0_69).
12 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pozz.

Vidim na Abrakadabri mobiteli na popustu (konkretno Samsung Galaxy J3 2016) . Nećaku bi to bio prvi smartfon a i taj želi... Sad je 1149 kn a bio je 1699 kn.

Zanima me procedura kupnje... Regam se kod njih, odaberem način plaćanja i dostave? I malo pohlepe, jel bi dobio popust, onaj kod ABRAKADABRA...?

Hvala i sretna Nova.

 

EDIT: U Vip-u košta 1099 kn, na bonove varijanta, otključan i verzija s boljom kamerom kao i onaj iznad... Još daju i slušalice.

Nisam ja ništa prčko.
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.1.2017 23:50 (Spiridon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Spiridon kaže...

Pozz.

Vidim na Abrakadabri mobiteli na popustu (konkretno Samsung Galaxy J3 2016) . Nećaku bi to bio prvi smartfon a i taj želi... Sad je 1149 kn a bio je 1699 kn.

Zanima me procedura kupnje... Regam se kod njih, odaberem način plaćanja i dostave? I malo pohlepe, jel bi dobio popust, onaj kod ABRAKADABRA...?

Hvala i sretna Nova.

 

EDIT: U Vip-u košta 1099 kn, na bonove varijanta, otključan i verzija s boljom kamerom kao i onaj iznad... Još daju i slušalice.

 Praktički ista situacija kao i s onim Xiaomi-jima od rujna. Nadalje, nije neki mobitel. Popišam se na takve popuste.

 

 EDIT Meni su dali 5% popusta. Očito nisam dovoljno para spiskao kod njih pa zato ne dobih bolji popust. Šalu na stranu, i ovo je OK, cijenim jer poklonjenom konju u zube se ne gleda.

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.1.2017 12:15 (Caesar et Brutus).
8 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ekupi ima u ponudi nekoliko miševa s besplatnom dostavom:

1) Logitech M170 wireless sa 119.99 snižen na 69.99. Uz kod "nova2017" dobivate dodatni popust od 35 kuna pa je miš 34.99 kn s besplatnom dostavom
http://www.ekupi.hr/Logitech-M170-wireless-910-004642-mis-799242.aspx

 

2) Logitech B100 wireless sa 69.99 snižen na 48.99. Uz kod "nova2017"  13.99 kn s besplatnom dostavom.
http://www.ekupi.hr/Logitech-B100-Optical-USB-black-910-003357-mis-955622.aspx

 

3) Speedlink Aklys, crno-crveni 89 kuna. S kodom je 54kn.

http://www.ekupi.hr/Speedlink-Aklys-crno-crveni-mis-782692.aspx 

 

Trenutno imam navedeni B100 već godinu dana i zadovoljan sam njime. Al mislio sam kupit ovaj bežični na akciji. Što kažete?

 
4 0 hvala 2
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ljudi baš često postaju u krivu temu. Odjednom su komentari u glavnoj, a ponude u P&O temi.

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
mata94 kaže...

Ekupi ima u ponudi nekoliko miševa s besplatnom dostavom:

1) Logitech M170 wireless sa 119.99 snižen na 69.99. Uz kod "nova2017" dobivate dodatni popust od 35 kuna pa je miš 34.99 kn s besplatnom dostavom
http://www.ekupi.hr/Logitech-M170-wireless-910-004642-mis-799242.aspx

 

2) Logitech B100 wireless sa 69.99 snižen na 48.99. Uz kod "nova2017"  13.99 kn s besplatnom dostavom.
http://www.ekupi.hr/Logitech-B100-Optical-USB-black-910-003357-mis-955622.aspx

 

3) Speedlink Aklys, crno-crveni 89 kuna. S kodom je 54kn.

http://www.ekupi.hr/Speedlink-Aklys-crno-crveni-mis-782692.aspx 

 

Trenutno imam navedeni B100 već godinu dana i zadovoljan sam njime. Al mislio sam kupit ovaj bežični na akciji. Što kažete?

 Kakav bi B100 bio naspram nekog kineskog za 5 dolara s ebaya? (doduše tad je koštao čak 1 dolar lol)
I ima li M170 kakvu garanciju?

Siky1234
14 godina
moderator
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
_mark0_69 kaže...

Ljudi baš često postaju u krivu temu. Odjednom su komentari u glavnoj, a ponude u P&O temi.

 Onda lijepo prijaviš, pa se riješi problem...

With the first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably.
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Evo došao miško za 35 kn. Hvala još jednom na dojavi!

Moj PC  
6 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Meni isto jučer ujutro došlo. Što je najbolje tu malu kutiju od miša zapakirali u ogromnu (u kojoj moš praktički manje kućište dostavit) i još nabacali neke spužve tak da ovaj bude fiksiran. 

Za 35 kn vrhunska ponuda.

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
8 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Nema frke ljudi. Bome smo svi odmah u ponedjeljak pokupovali na eKupi. B100 za 13.99 je nestao vec do večeri, a bezicni M170 tijekom noci :D
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

I meni je stigao onaj Speedlink Aklys. :) Hvala dojavljivaču.

Znam da je off topic, ali kad će više BUG forum na tapatalk? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pokušavam uzet Corsair m65 RGB Pro miš sa Amazon UK i ne šalju u HR,jel sam ja vidio da je ekipa uredno naručivala nedavno ili sam pobrkao lončiće!?

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
volegradele kaže...

Pokušavam uzet Corsair m65 RGB Pro miš sa Amazon UK i ne šalju u HR,jel sam ja vidio da je ekipa uredno naručivala nedavno ili sam pobrkao lončiće!?

 Neki vendori šalju u Hr, neki ne.

Probaj na njemačkom amazonu.

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Amazon DE ne prima Diners,a i 73 eura košta!(standardi Amazon 39.90 eura)

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.1.2017 14:24 (volegradele).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Gdje je na uk skladistu 39.90??
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
myroman kaže...

I meni je stigao onaj Speedlink Aklys. :) Hvala dojavljivaču.

Znam da je off topic, ali kad će više BUG forum na tapatalk? 

 Puno očekuješ. Tu prvo treba normalne modove postavit i promijeniti mnoga pravila a tek onda raditi na tehnikalijama.

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Patrick_cro kaže...
Gdje je na uk skladistu 39.90??

 Nema na UK,govorim o standardnom Amazonu (US)

AUDIOFIL
12 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jel mi moze netko reci koja je trgovina bila da mozes birati cpu tipa 6600k na 4.6, 4,8ghz tj provjereni stable oc primjerci po vecim cijenama, znam da sam nedavno vidio negdje kod nas no nemogu se sjetiti gdje??lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stjepanj kaže...

Jel mi moze netko reci koja je trgovina bila da mozes birati cpu tipa 6600k na 4.6, 4,8ghz tj provjereni stable oc primjerci po vecim cijenama, znam da sam nedavno vidio negdje kod nas no nemogu se sjetiti gdje??lp

 To postoji?? Odlična fora :D

To bi mogao biti dobar poslovni potez. Otvoriš desetak CPUa i GPUa, vidiš do koliko ide overclock, i kupci znaju na čemu su.

 

Napiši ti ak se sjetiš.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ma i tu smo na forumu nesto pricali no nema sanse da se sjetim...znam da je 6600k na 4,8ghz kostao oko 2800kn...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Caseking nudi pojedine tray procesore testirane na određenim taktovima, ali glavni igrač je silicon lottery. Samo nisam siguran šalju li u hr, a i ako šalju, plaćaš sve namete za uvoz iz usa. Nisam siguran jel caseking nudi i delidanje, za SL sam siguran.

12 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ma tu je neka trgovina kod nas bila, nedavno mozda prije cca 1mj komentirali negdje, al nikako naci

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stjepanj kaže...

Jel mi moze netko reci koja je trgovina bila da mozes birati cpu tipa 6600k na 4.6, 4,8ghz tj provjereni stable oc primjerci po vecim cijenama, znam da sam nedavno vidio negdje kod nas no nemogu se sjetiti gdje??lp

Dosadilo ti biti pehista?

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
_mark0_69 kaže...

Caseking nudi pojedine tray procesore testirane na određenim taktovima, ali glavni igrač je silicon lottery. Samo nisam siguran šalju li u hr, a i ako šalju, plaćaš sve namete za uvoz iz usa. Nisam siguran jel caseking nudi i delidanje, za SL sam siguran.

 caseking je njemacka i nista ne placas, ja sam uzimao kuciste.

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pričao sam o silicon lottery, za caseking je jasno.

12 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Znači ni riječi o tome gdje je kupljeno, kad je kupljeno, jel ima ambalažu, jel ima račun i jamstvo, koliko još traje jamstvo...

Jedna rečenica (i to nepismena) i jedna slika i sad bi njega netko morao zivkati i ispitivati stvari koje je on trebao napisati u oglas.

To je smeće, a ne dobra akcija, a prodavač je debil.

 
1 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
bill_jobs kaže...

Znači ni riječi o tome gdje je kupljeno, kad je kupljeno, jel ima ambalažu, jel ima račun i jamstvo, koliko još traje jamstvo...

Jedna rečenica (i to nepismena) i jedna slika i sad bi njega netko morao zivkati i ispitivati stvari koje je on trebao napisati u oglas.

To je smeće, a ne dobra akcija, a prodavač je debil.

 Prodavač je u gužvi da je jedva stavio oglas na njuškalo a kamo da izdvoji još 30 sec da išta drugo napiše :)

 

I to sam ja :)

12 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Joj daj nemoj mi te priče prodavat, pazi ti to, u gužvi.

Koliko traje da se napišu 3 rečenice sa bitnim stvarima? 20-30 sekundi?

Ako ne znaš sastavit oglas onda ga nemoj ni postavljat.

 
1 3 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Koga zanima ovaj komba zvat će i dobit će sve što ga zanima!

 

A to da se nema vremena za običan oglas objesi mačku o rep!!

AUDIOFIL
Moj PC  
2 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice