OnePlus 3

poruka: 1.964
|
čitano: 387.087
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: OnePlus 3
Nije kao u S7 - bolja je ! Pretjerivanje u oštrini, kontrastu i zasićenosti ju pokapaju i stavljaju upravo na mjesto gdje je i phoneareni. Po meni OP3 najveće iznenađenje, a najbolji po meni LG.
12 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Ja sam slikao sa oba telefona navedena i meni je puno bolja na s7 pogotovo night shot.A prije sam nosao LG G2,Nokia 808PV,Nokia Lumia 1020 tako da pratim te fotografije.

Ali doduše slikao sam sa S7 podavno,možda su nešto poremetili updateom ili ??

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Ljudi, kako ste zadovoljni sa čitačem otiska prsta?

 

Kada telefon malo duže miruje, i ako iz prvog puta fulim otključavanje otiskom prsta, nema šanse da ga poslje pogodi koliko god pažljivo

pokušavao postaviti prst. Tek kada ukucam pin, i ponovo zaključam telefon, onda radi ok i kako treba.

 

Doduše i na lockscreenu mi se pojavi ona mala ikonica u dnu na sredini ekrana malog katanca, a ne ikonica otiska prsta. Jeli radim nešto pogrešno?

Pokušao sam sve prste ponovo da kroz onaj setup fino da postavim nekoliko puta.

 

Koristim OOS 3.1.2

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
OnePlus 3

Decki ko se zeli rijesiti svog OPO3 nudim ovo u zamjenu :D

VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Otisak prsta radi perfektno za sad.Sistem je O.OS 3.2.1.

 
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
I kod mene otisak prsta radi odlično.

Zanime me da li s root-om rade naše bankovne aplikacije. Konkretno RBA na dlanu?
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Jučer mi stigao mob. I idem ga prvi put napuniti a ono ne valja punjač. Jeli ima možda neko slično iskustvo, jučer sam im poslao mail, proslijedili su me servisu ali nitko se ne javlja od jučer.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 3
NorthBlue kaže...
I kod mene otisak prsta radi odlično.

Zanime me da li s root-om rade naše bankovne aplikacije. Konkretno RBA na dlanu?

Ako ti pomaže, na Oneplus x radi i RBA i Erste bankovna aplikacija bez problema. Tako da ne vjerujem da bi trebalo biti problema ni kod tebe.

12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Meni na rootanim MI4C radi mHPB i RBA na dlanu.
Tako da ne vidim zasto zbog root-a nebi na oneplis 3 radilo.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
16 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Ipak je do mene bilo, što se tiče otiska prsta, kako imam nova launcher prime, double tap je bio za screen lock, pa sam morao administrativne neke postavke dozvoliti za to, ali je 

bilo kao neko upozorenje da nije do njih nego do google-a da je nešto pošundrano sa 6.x androidom.

Uglavnom makao tu opciju, i radi sada sve kao podmazano.

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Danas narucujem uredjaj :D 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Danas u 15:00 narucio sam uredjaj, pise mi da dan dolaska na 1.8., hoce li to doc prije?? Sta nisu vama dolazili u 3-4 dana?

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 3
Napisali su da dolazi za dva tjedna i dosao je prije tak da kad bude bit ce lol
Vjerojatno budes dobil ranije.
12 godina
offline
Re: OnePlus 3
Meni je bilo pisalo 10 dana a došao za 3.
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Naručen u ponedjeljak, stigao u subotu. Neka ti to neki orjentir bude.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Da oni se ograde s tim kad napisu 2 tj... Tako i svi selleri sa ebaya .de .co.uk,ali to znam da to dodje za nekih 3-6 radnih dana.

P.S. Jel bi mogli uploadat neke slike koje ste napravili s OP3 cisto da vidim kakve su kvalitete :)

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.7.2016 13:39 (Bash).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Evo ovdje par slika od korisnika

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=3404571

Meni je op3 odlična za moje potrebe.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
OnePlus 3

OMG! Na njušci su cijene abnormalne, najjeftiniji, 3300kn  a prosječna cijena, 3500-4000kn..

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: OnePlus 3
zvonac kaže...

OMG! Na njušci su cijene abnormalne, najjeftiniji, 3300kn  a prosječna cijena, 3500-4000kn..

 

 

 Ma odma nakon 2 dana ih je bilo.... najjaci je onaj lik sta pise da za prvih 5 ide popust 500 kuna kao 3200 umjesto 3700.... i onda vidim likove sa 4500 kn... aj da daju na rate do 3500 negdje to mi i je nekako normalno za nekog ko nema tolki kes al ono je sprdacina.... da bog da im za ljek tako trazili...

VenAtoR#2231
12 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Narucio sam u pon/uto ocekujem ga da ce sutra doc kod mene? S kojom dostavnom sluzbom dolazi? Tracking number mi ne pise u orderu,kada bi to trebalo pisat?

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Chat support pitaš, daš im broj narudžbe, oni tebi dhl tracking.
Al vjerovatno ti sutra dolazi.
8 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

 

Razmišljam si uzeti mobitel i gledam OP3 i Xiaomi mi5. Je li OP3 stvarno toliko bolji nego mi5.

Za sada, proučavajući sve moguće reviewove, dobio sam dojam da su približno istih performansi, s tim da mala prednost ide OP3 na brzinu.

Ono sto mi je plus kod Mi5 to je veličina ekrana, koja je manja i to mi više paše i koliko sam dobio dojam, mrvicu bolji video, tj OSI radi bolju stabilizaciju slike.

Najveći minus mi je kad sam vidio bend test gdje je Mi5 pokao kao od šale (mobitel znam nositi u zadnjem džepu i dosta sam aktivan).

 

Obzirom da, ajmo reći, prvi put kupujem malo skuplji mob volio bi uzeti nešto što neću morati mijenjati slj 2-3god.

 

Neki savjet i po ćemu je jedan bolji od drugoga?

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
buby021 kaže...

 

Razmišljam si uzeti mobitel i gledam OP3 i Xiaomi mi5. Je li OP3 stvarno toliko bolji nego mi5.

Za sada, proučavajući sve moguće reviewove, dobio sam dojam da su približno istih performansi, s tim da mala prednost ide OP3 na brzinu.

Ono sto mi je plus kod Mi5 to je veličina ekrana, koja je manja i to mi više paše i koliko sam dobio dojam, mrvicu bolji video, tj OSI radi bolju stabilizaciju slike.

Najveći minus mi je kad sam vidio bend test gdje je Mi5 pokao kao od šale (mobitel znam nositi u zadnjem džepu i dosta sam aktivan).

 

Obzirom da, ajmo reći, prvi put kupujem malo skuplji mob volio bi uzeti nešto što neću morati mijenjati slj 2-3god.

 

Neki savjet i po ćemu je jedan bolji od drugoga?

 

 

 te neke probleme koje 1+3 ima sa kamerom, su problemi koji se mogu riješiti softwareom, jer taj senzor ne koristi samo 1+3, tako da je tu problem kod software-a, i samo je pitanje vremna kada se to bude riješilo 

jedan od glavnih razloga zašto bih ja išao na 1+3 je dev svijet i open source kod koji su pustili van sa trojkom

to  mi je veliki plus jer će bit velik broj (nadam se) custom romova i nadogradnji, modifikacjia i slično koji će samo dodatno poboljšati već ovako odličan uređaj

ukoliko ti veličina nebi bila problem (na koju ćeš se brzo priviknuti) ja bih kako god išao na 1+3, jer u mojim očima je jednostavno bolji mob, od specifikacija do samog dizajna i materijala izrade

no ukoliko smatraš da bi ti veličina mogla biti problem, ni mi5 nije loša opcija, dapače i to jako dobra, no sam si prevagni što i kako bi ti bilo najbolje, jer na kraju ipak tražiš nešto što će tebi najbolje odgovarati, ne nekome drugome

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
8 godina
offline
Re: OnePlus 3
Realno, uzmi koji ti se više sviđa.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3

Oneplus3 - po recenzijama bolja kamera,Oxygen OS (vrlo blizu AOSP),službena EU garancija 2 godine,Amoled ekran(iako nije u klasi Samsung Amoleda).

Mi5 dolazi sa Miui-em(nekome ne odgovara),ovisno gdje se kupi - dodatno prtljanje sa Romovima i flashanje. Ne podržava LTE 800 Mhz (ruralna područja Vip i Tmobile).

27.7 je predstavljanje Redmi Pro ( Note 4) i u 8. mjesecu Mi Note 2 pa će vjerojatno ostalima nešto pasti cijena.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.7.2016 10:45 (sus).
Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Ja bih zaobišao mi5 zato što keramički nije dostupan a onaj drugi se slomije kao slamka.Pogledaj jerryrigeverything review od oba i odluči sam za sebe .Al mislim da je op3 bolji.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3

Dok nisam vidio taj review bio sam uvjeren da kupujem mi 5. Nakon toga nije mi svejedno, jer mob cesto drzim u zadnjem dzepu, pogotovo za izlaske i ples.

A nakon jos malo istrazivanja vidio sam da mi5 koji dodju iz kine dolaze s nekim cudnim unofficial romovima pa bi se trebao i s tim zezati. A iskreno, ne da mi se.

 

Mislim da cu pregrmiti taj 5.5" ekran i par sto kn vise pa uzeti 1+3 pa dobijem i garanciju u EU i super mob.

 

Druga stvar, sta je bolje, case, skin ili naked phone.

Napominjem da do sada nisam razbio niti jedan mobitel,a uvijek sam koristio naked. Istina bilo je padova i tu i tako koja ogrebotina, ali nista strasno

14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
buby021 kaže...

Dok nisam vidio taj review bio sam uvjeren da kupujem mi 5. Nakon toga nije mi svejedno, jer mob cesto drzim u zadnjem dzepu, pogotovo za izlaske i ples.

A nakon jos malo istrazivanja vidio sam da mi5 koji dodju iz kine dolaze s nekim cudnim unofficial romovima pa bi se trebao i s tim zezati. A iskreno, ne da mi se.

 

Mislim da cu pregrmiti taj 5.5" ekran i par sto kn vise pa uzeti 1+3 pa dobijem i garanciju u EU i super mob.

 

Druga stvar, sta je bolje, case, skin ili naked phone.

Napominjem da do sada nisam razbio niti jedan mobitel,a uvijek sam koristio naked. Istina bilo je padova i tu i tako koja ogrebotina, ali nista strasno

 5.5" ekran će ti brzo postat normala, i manje od toga nećeš htjet, vjeruj mi, istog sam razmišljanja bio i ja prije nego li sam kupio jedinicu, mislio da mi bude bila prevelika, a kad sam ju koristio kojih par dana, više nisam ni pomišljao da idem na nešto manje

a što se tiče skina, case ili naked

case volim imat za osiguranje i zlu netrebalo dok mislim da bi mi dobro došao oviso o situaciji i ako želim dodatno neku zaštitu dok sam negdje gdje bi mogao da nastrada lako

ali podrobnik sam naked korištenja moba i ako je nešto dizajnirano tako kako je, onda mi je bezveze da ga prekrivam nečim sto će ga učiniti još večim ili debljim, netko se trudi napraviti uređaj da bude što ljepši ili da bolje leži u ruci, i onda netko gore na njega stavi case ili što drugo i pretvori ga u ciglu ...

skinove nisam nikad probao, no volio bi ih probat, da imam 1+3 sigurno bi radije stavio skin nego li case, najviše zbog toga jer u jednu ruku štiti uređaj, ne daje dodatni bulk na sam uređaj i imaš feeling korištenja naked uređaja sa drugačijom teksturom

dakle meni osobno je ili skin ili naked uređaj

uz to se podrazumijeva da na ekranu nema ništa manje od tempered glass protectora za zaštitu, nikad neznaš kad možeš negdje kvrcnut sa mobom i da ekran pukne (osobno sam razbio 2 tempered glass protectora, ekran netaknut zahvaljujući njima)

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
16 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Kod kombinacija case+tempered glass treba malo vidjeti iskustva korisnika jer neki nisu kompatibilni.Case diže staklo na rubovima.

Službeno staklo je po reakcijama korisnika na njihovom forumu katastrofa.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Ja imam sad vec par dana Orzly staklo i njihov grip-pro case. Nema nikakvih problema kaj se tice stakla i casea i vrlo sam zadovoljan, a cak ni nije tolko bulky za drzat u ruci (od oka, oko 1cm-1.2cm sve zajedno). Ali definitivno bi preporucio nabavku malo boljeg casea jer broj ljudi kojima je mob pao s vrlo male visine i potpuno im puklo staklo je zacudujuce visok. Ima tema na sluzbenom forumu, na srecu popravak nije tolko skupi (oko 100-100€) i to ukljucuje troskove slanja u servis i nazad, cijenu novog ekrana i sam poso zamjene. Kad velim da nije tolko skupi, na Nexusu 5 me kod nas kostalo oko 1200kn par mjeseci nakon izlaska moba, pa se ovo cini i vise nego ok cijena.

Moj PC  
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice