Xiaomi Mi Mix 2

poruka: 36
|
čitano: 9.087
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Mix 2

Za otprilike 10 dana izlazi ovaj uređaj pa evo da imamo i temu. 

 

Android 8,

1080 x 2160 pixels, IPS LCD

5.99 inch screen,

3400mah battery,

snapdragon 835.

64/128/256 GB, 6 GB RAM or 128 GB, 8 GB RAM


12 MP straznja

5 MP prednja 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.9.2017 12:29 (Deutsch).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Mix 2

Xiaomi Mi MIX 2

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2
CharlessS kaže...

Xiaomi Mi MIX 2

 ovo dolje desno je kamera? znaci ipak ce tu biti

8 godina
online
Xiaomi Mi Mix 2

predstavljen je danas, dostupan od petka u kini po cca 500$

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Mix 2

Xiaomi Mi MIX 2

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 2

Pričekat ću mjesec-dva, ali čini mi se da je to to, ako će biti oko 500usd i ako je kamera na razini Mi6

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 2

https://www.honorbuy.com/202-xiaomi-mi-mix-2

 

 

Ocekivao sam nesto nizu cijenu, a ovo je cijena gotovo na razini koliko kosta S8+ na njuskalu...sretno im bilo sa takvom cijenom.

Realno, za taj mob nebi dao vise od 3200 Kn.

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 2

Ja sam ga htio kupiti ali cijene su presudile, mobitel je futuristicki i preljep ali... Zato sam uzeo ipak MI 6

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 2

Ovdje su malo jeftiniji, ali svejedno je to jos uvijek previse. Uzimaju otprilike 90€ marze po uredaju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 2

Na osnovu čega ste vi zaključili da će Mix2 biti jeftin??

 

Pa nije Xiaomi lud da prodaje Mix 2 za 3000kn. 

 

Vidim da mu je cijena na Honorbuy 4200kn s dostavom. Po meni korektna cijena. Ako pogledamo da OP5 dođe 3500kn., mislim da Mix 2 nije skup.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 2

Čini mi se da je za očekivati da je cijena napuhana na launchu. Tko je nestrpljiv, platit će. Ipak ovo nije random model kineskog proizvođača nego dosta high profile uređaj.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.9.2017 9:33 (Chronosus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 2

Ali mob sam po sebi nije wow kakav je bio mix kada je izašao. Imam dojam kao da su previše štedjeli na  Mi mix2, a na Mix 1 nisu

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2
R36 kaže...

Na osnovu čega ste vi zaključili da će Mix2 biti jeftin??

 

Pa nije Xiaomi lud da prodaje Mix 2 za 3000kn. 

 

Vidim da mu je cijena na Honorbuy 4200kn s dostavom. Po meni korektna cijena. Ako pogledamo da OP5 dođe 3500kn., mislim da Mix 2 nije skup.

Na osnovu cijena komuniciranih od strane Xiaomija - http://www.androidauthority.com/xiaomi-mi-mix-2-price-release-date-799569/

 

  • 6 GB + 64 GB standard model — RMB 3299 (~$506)
  • 6 GB + 128 GB standard model — RMB 3599 (~$552)
  • 6 GB + 256 GB standard model — RMB 3999 (~$614)
  • 8 GB + 128 GB SE ceramic model — RMB 4699 (~$720)

 

Nadam se da ce sto prije krenuti prodavati uredaje i u EU pa da mozemo zaobici preprodavace.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.9.2017 13:30 (kerum).
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2
kerum kaže...
R36 kaže...

Na osnovu čega ste vi zaključili da će Mix2 biti jeftin??

 

Pa nije Xiaomi lud da prodaje Mix 2 za 3000kn. 

 

Vidim da mu je cijena na Honorbuy 4200kn s dostavom. Po meni korektna cijena. Ako pogledamo da OP5 dođe 3500kn., mislim da Mix 2 nije skup.

Na osnovu cijena komuniciranih od strane Xiaomija - http://www.androidauthority.com/xiaomi-mi-mix-2-price-release-date-799569/

 

  • 6 GB + 64 GB standard model — RMB 3299 (~$506)
  • 6 GB + 128 GB standard model — RMB 3599 (~$552)
  • 6 GB + 256 GB standard model — RMB 3999 (~$614)
  • 8 GB + 128 GB SE ceramic model — RMB 4699 (~$720)

 

Nadam se da ce sto prije krenuti prodavati uredaje i u EU pa da mozemo zaobici preprodavace.

aha...mi smo državljani Kine pa ćemo imat takve cijene ili živimo u Qatru pa kod nas nema PDV-a i carine.

 

 

 

15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2

Ima govora o tome da će prodavati u europi ili je to sam želja? 

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2
Blade18 kaže...

Ima govora o tome da će prodavati u europi ili je to sam želja? 

Mi A1 - stranica je na Njemackom, ali imas dostupnost na slici u tekstu

 

Edit - ima i na EN samo skrolaj nize

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.9.2017 14:10 (kerum).
12 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 2

Ima li tko od ovdje nazočnih forumaša da će kupit Mix 2?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2

Ukoliko bude dostupan za 10-tak dana, ja ga očekujem u ZG krajem mjeseca...

Koncept/ filozofija mi je u novoj verziji smislenija za daily use, a po hardwareu je to ionako više nego dovoljno

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2
4xMi kaže...

Ukoliko bude dostupan za 10-tak dana, ja ga očekujem u ZG krajem mjeseca...

Koncept/ filozofija mi je u novoj verziji smislenija za daily use, a po hardwareu je to ionako više nego dovoljno

Aj super...baš me zanimaju dojmovi.

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Mix 2

Evo, ja svoj dobio jučer pa ako nekog zanima nek pita bilo što..

Znam da sam ja tražio recenzije, bilo ih je jako malo pa reko ako mogu pomoć kod odluke tu sam..

Kupio na honorbuy 600 eura s poštarinom. Došao drugi dan. Nema carine ni pdv-ja.

 

Volim sve što vole mladi, a ni ostalo mi nije mrsko
 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 2

Kamera nema live view u manual mode...nisam mogao vjerovati kada sam to vidio.

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2
nev75 kaže...

Evo, ja svoj dobio jučer pa ako nekog zanima nek pita bilo što..

Znam da sam ja tražio recenzije, bilo ih je jako malo pa reko ako mogu pomoć kod odluke tu sam..

Kupio na honorbuy 600 eura s poštarinom. Došao drugi dan. Nema carine ni pdv-ja.

 

 Daj neku malu recenziju napravi. Ergonomija, dizajn, kamera, baterija itd.itd..

 

8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Mix 2

lijepi konkurent 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 2

Xiaomi konacno lagano ulazi u EU. Doduse s Mi A1 modelom, ali nada ostaje da ce uskoro ponuditi i cijeli svoj portfolio - link

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2
R36 kaže...
nev75 kaže...

Evo, ja svoj dobio jučer pa ako nekog zanima nek pita bilo što..

Znam da sam ja tražio recenzije, bilo ih je jako malo pa reko ako mogu pomoć kod odluke tu sam..

Kupio na honorbuy 600 eura s poštarinom. Došao drugi dan. Nema carine ni pdv-ja.

 

 Daj neku malu recenziju napravi. Ergonomija, dizajn, kamera, baterija itd.itd..

 

 Dakle, nakon par tjedana korištenja evo dojmova.

Moram napomenut da je meni primarno bilo uzeti mobitel s dvije kartice. Prije sam imao iphone 6s i note 4 pa mi je ovaj morao zamijeniti oba.

E sad, što se tiče hardweara, dizajn izrada i to je stvarno vrh, ali software ajaaj ajjj. 

Push notifikacije katastrofa, a to mi baš treba. Double tap to wake screen, kako da ne, često bude multiple tap to wake.

Dual aplikacije npr.whatsupp ne rade dobro. Slike su zamućene i često ih neće otvoriti, mislim tu su oni na mobu nađeš ih ti nakon par you tube tutoriala, ali to je puno koraka previše.

Nadam se samo da će novi miui9 poboljšati stvari.

Baterija ok, super brzo punjenje. Kamera ok, u rangu iphonea(ne novog). Puno kineskog bloatweara(ne ide dolje)

Sve u svemu ok mobitel, ali ništa spektakularno.

Volim sve što vole mladi, a ni ostalo mi nije mrsko
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2
nev75 kaže...
R36 kaže...
nev75 kaže...

Evo, ja svoj dobio jučer pa ako nekog zanima nek pita bilo što..

Znam da sam ja tražio recenzije, bilo ih je jako malo pa reko ako mogu pomoć kod odluke tu sam..

Kupio na honorbuy 600 eura s poštarinom. Došao drugi dan. Nema carine ni pdv-ja.

 

 Daj neku malu recenziju napravi. Ergonomija, dizajn, kamera, baterija itd.itd..

 

 Dakle, nakon par tjedana korištenja evo dojmova.

Moram napomenut da je meni primarno bilo uzeti mobitel s dvije kartice. Prije sam imao iphone 6s i note 4 pa mi je ovaj morao zamijeniti oba.

E sad, što se tiče hardweara, dizajn izrada i to je stvarno vrh, ali software ajaaj ajjj. 

Push notifikacije katastrofa, a to mi baš treba. Double tap to wake screen, kako da ne, često bude multiple tap to wake.

Dual aplikacije npr.whatsupp ne rade dobro. Slike su zamućene i često ih neće otvoriti, mislim tu su oni na mobu nađeš ih ti nakon par you tube tutoriala, ali to je puno koraka previše.

Nadam se samo da će novi miui9 poboljšati stvari.

Baterija ok, super brzo punjenje. Kamera ok, u rangu iphonea(ne novog). Puno kineskog bloatweara(ne ide dolje)

Sve u svemu ok mobitel, ali ništa spektakularno.

1. Za notifikacije da li si probao ovo : https://mob.hr/vodic-kako-natjerati-xiaomi-da-prikazuje-push-obavijesti-miui-8/

2. Šta ti se slike s whats app-a ne spramju u "Galeriju" u folder whats app slike/video??

3. Jesi probao stavit global rom pa na taj naćin maknut kineska sranja?

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Mix 2

1. Probao sam sve osim petog koraka, sad jesam ali ne pomaže na outlook aplikaciji. Već sam se pomirio s tim da moram stalno stiskati za provjeru.

2. Dakle whapp dual aplikacija na dva broja jel, često dođe foto ili video koji ne možeš otvoriti. Kao da sam ga već prije dobio pa izbrisao. i za to postoji rješenje naravno s par korka više. Sve bude u folderu explorer, pa odeš i lijepo vidiš što drugi vide odmah.

3. Nisam probao niti znam kako niti sam imao vremena. Možda ako hvatim malo vremena ze pozabavim s tim.

Volim sve što vole mladi, a ni ostalo mi nije mrsko
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Mix 2

Mogao si traziti da ti posalju sa global romom ak si uzimao od goldwaya ili mi global store. Ovaj ti je malo njesra, ali sa global ronon ti bude sve super radilo, tak je bilo meni na starom mixu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.10.2017 19:57 (TTTT).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Mix 2

Pozdrav, da ne otvaram novu temu, upitati cu ovdje.

Imam priliku uzeti mi mix 2 za ok cijenu, jedina stvar koje me brine je ta keramika. Da li je mobitel bas toliko osjetljiv? Ne zelim uzeti mob pa da mi prilikom prvog slucajnog ispadanja pukne u milion komadica :/

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2
Pogledaj neke drop testove na youtubeu. Cuj keramika, staklo sve je to tu negdje kada padne, ovisi kako padne i di, ako padne tocno na ekran ode ekran, iza onda keramika. Bas i nije da imas nekakvog izbora osim metalnog mobitela kojemu se zadnja strana nece razbit kada padne, a ekran se razbije u gotovo 90% slucaja kada padne na ekran i to ti je neka surava realnost danasnjice za sve mobitele... Uzmi lijepo maskicu i zastitno staklo pa si barem miran, znam i ja sam da narusava izgled mobitela, ali dok ne pocnu pravit jaca stakla osuđeni smo na "kondom" :D
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice