T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

poruka: 165
|
čitano: 55.460
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
bartul kaže...

Pa koliko bodova treba za mob. od 1500 kn???

Koliko ja znam 6000 bodova ti je 400 kuna 12000 ti je 800kuna a 18000 ti je 1200kuna tako da bi trebo oko 21000 il nesto tako

 

Kad smo vec kotoga sta mislite narucio sam sredinom prvog mjesca iphone 4 kolike su mi sanse da da godibjem do 14.2 lol 0% 1%?

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.2.2011 21:11 (Mew).
13 godina
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

evo, mogu reci da se nisam razocarao u t-mobile! evo zenska iz t-centra me sada (dakle u 21:30 :O) zvala da je navodno ''iskopala'' jednu trojku za koju sam se predbiljezio u prosli utorak i da zove ovako kasno da se sve to uspije realizirati do kraja akcije tako da sam jako zadovoljan sto se svega tice iako sam vec izgubio nadu da niti njega necu dobiti za vrijeme akcije! bolje ista nego nista...taman za 2 god. kad cu prioduzivat ugovor pecam iP6 :D odmah se predbiljezavam vec sada :)

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

zna li itko sta ce biti sa akcijom poslije 14.01.,po kojoj cijeni mogu dobiti WP7 uređaje(to jest hoće li biti novih WP7 uređaja),zanima me trenutno Omnia 7.....i iPhone4..

Play Hrad Play Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
The Black Iso kaže...

zna li itko sta ce biti sa akcijom poslije 14.01.,po kojoj cijeni mogu dobiti WP7 uređaje(to jest hoće li biti novih WP7 uređaja),zanima me trenutno Omnia 7.....i iPhone4..

  Zasad ne znam hoće li biti kakva akcija nakon 14. ali znam da od 15.2 kreće 50% popust na mobile Internet tarife, samo sam na brzinu preletio mail, nisam išao u detalje.

A Omniu 7 možeš i sad uzeti, nazovi SZK, siguran sam da ih ima na Teleprodaji, tj. da ih možeš telefonski naručiti, samo je cijena paprena, preko 2000kn u TZS 200.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
16 godina
protjeran
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

a znam, mi bi uzeli jednu Omniu 7 u Tarifa Za Obitelj 300 produzenje ugovora +bodovi......bas bi volio imati taj uređaj ali rađe kupim iPhone4 prodam i kupim Omnia 7...

Play Hrad Play Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Super mi je ova računica od T-mobilea sad nakon akcije... Mislim da tolko visoke cijene nisu bile ni prije akcije...  Sad si tek neću kupit mobitel.. :(

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
Nix1100 kaže...

Super mi je ova računica od T-mobilea sad nakon akcije... Mislim da tolko visoke cijene nisu bile ni prije akcije...  Sad si tek neću kupit mobitel.. :(

Zivi smijeh

 

Ja sam kao narucio iPhone 32GB jer je bio 250 kuna na akciji sa 12000 bodova. Tako nesto

 

Sada imam mi kazu da mogu uzer 18000 bodova kao kredita, znaci imam 24 mjeseca vec Flex Obitelj 200, i sada uz podpis novog ugovora na Tarifa Obitelj 300 (7200 kuna u 2 godine) i 18000 bodova (1200 kuna popusta) mi 32GB iPhone 4 dode nevjerovatnih 900 kuna :D

 

7200+"1200"+900 = 8100/9300 kuna {#} vs 5600+"800"=5600/6400 kuna sad na akciji. Jebiga bilo je stvarno 50% lol....

 

Doci cu podit iPhone 4 i onda cu ga odbit i reci da ga duboko strpaju u rektum. Al onaku duboookoo.

13 godina
neaktivan
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Ja ne kuzim zasto su im cijene mobova sad postale tako visoke ?Morat ce oni jos neku akciju ubaciti jer su trenutno poslje akcije daleko najskuplja mreza.

 
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
cro_hamza kaže...

Ja ne kuzim zasto su im cijene mobova sad postale tako visoke ?Morat ce oni jos neku akciju ubaciti jer su trenutno poslje akcije daleko najskuplja mreza.



Potpisujem, a zna li itko kad kreće nova akcija u tmobileu i jeli vam cudno da je tocno nakon sto je zavrsila akcija pocela prodaja HTC Desira HD?
banda ....samo da snize cijene i sve bi bilo OK...

Play Hrad Play Cool
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Lopovi.Objavili akciju a koji god mobitel pitsa nema nista.

16 godina
neaktivan
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Evo ljudi da vam dam early warning, od sutra su u prodaji nove tarife. Zovu se extra tarife, i od starih tarifa ostaju samo mrak, tarifa za obitelj i flex team, ostale se prestaju prodavati (postojeći korisnici naravno mogu ostati na njima).

Djele se na EXTRA priča (ili spika nemojte me držati za riječ, već sam zaboravio) EXTRA mix, i EXTRA total. Svaka od ovih se još djeli po veličini, od nekih XXS do XXL (kako koje). U Priči imate crossnet minute i SMS-ove, i to dosta povoljne, u Mix-u još imate i neki podatkovni paket, a u Totalu flat rate GPRS.

Meni se posebno sviđaju EXTRA total tarife, sa flat rate GPRS prometom. Recimo EXTRA Total S; za 100kn mj. naknade dobijete 150 minuta crossnet/offnet/onnet, 50 SMS poruka isto prema svima, i flat rate GPRS.

 

E, al ima jedna mala caka: nakon 512 MB vam nastupa SSD (speed slow down) na 64 KB/s, pa sad tko misli da mu se isplati zna šta mu je činiti. 

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
na 64kBps ili na 64kbps?

btw ionak je brzina GPRSa 40kbps
AMD Ax2 6400+ 3.5GHz | 4GB 800MHz | Gainward 8800GT 1024MB | 250GB HDD | ASUS M2N32-SLI Deluxe Wireless | Samsung 203B
16 godina
neaktivan
offline
Re: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
8ax kaže...
na 64kBps ili na 64kbps?

btw ionak je brzina GPRSa 40kbps

  Sad, ne mogu ti garant tvrdit, jer sam samo preletio mail, ali koliko se sjećam bilo je KB. a ovo GPRS, to mi kažemo za sav podatkovni promet, da si pojednostavnimo, bez obzira koristio ti 3G mreže ili ne.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
ok... jer meni je 64kBps skroz dosta za m.Bug...
AMD Ax2 6400+ 3.5GHz | 4GB 800MHz | Gainward 8800GT 1024MB | 250GB HDD | ASUS M2N32-SLI Deluxe Wireless | Samsung 203B
16 godina
neaktivan
offline
Re: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
8ax kaže...
ok... jer meni je 64kBps skroz dosta za m.Bug...

  Dosta je za sve osim   youtuba i sličnih...

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice