T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

poruka: 165
|
čitano: 55.418
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Evo moram sada nastavit sa svojim robstvom jer mi stara potrosi oko 300 kuna na Flex obitelj tako da sam sada odlucio uzet Tarifa Obitelj ona na 2 godine po 300 kuna

 

E sada neznam sta da uzmem imam 12000 bodova a mogu uzet

 

iPhone 4, Nokia N8-00, Sony Ericsson X10, LG E900 Optimus7, Samsung i9000, BlackBerry 9520 Storm2, HTC Desire T-Wisepilot, Samsung Galaxy Tab i sve ostalo ali ovo su one bas skupe stvari koje mogu dobit sa malo ili kunu.

 

Ima neko ideja?

 

I posto mogu uzet jos jedan mobile onda sta kazete na Nokia E52? Jel dobar?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
Mew kaže...

Evo moram sada nastavit sa svojim robstvom jer mi stara potrosi oko 300 kuna na Flex obitelj tako da sam sada odlucio uzet Tarifa Obitelj ona na 2 godine po 300 kuna

 


 

I posto mogu uzet jos jedan mobile onda sta kazete na Nokia E52? Jel dobar?

Sta mi znamo sta zelis i volis!Ja bi uzeo Iphone prodao ga drugi dan za 3000kn i koristio E52...

13 godina
neaktivan
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
CROifer kaže...
Mew kaže...

Evo moram sada nastavit sa svojim robstvom jer mi stara potrosi oko 300 kuna na Flex obitelj tako da sam sada odlucio uzet Tarifa Obitelj ona na 2 godine po 300 kuna

 


 

I posto mogu uzet jos jedan mobile onda sta kazete na Nokia E52? Jel dobar?

Sta mi znamo sta zelis i volis!Ja bi uzeo Iphone prodao ga drugi dan za 3000kn i koristio E52...

Imam vec 5800XM a ono iskreno nebi ni uzimao ista... ali eto kada vec mogu uzet znasto ne.

 

Nego jel imas ista bolje od E52 u toj klasi? Posto mi treba uzet nesto za ovih 12k bodova koje imam drugom clanu.

13 godina
neaktivan
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Pa nemaju niti jedan uređaj više za koji bi se isplatilo boriti !Tražio sam Nokiu N8 pa ništa od toga davno sam se upisao za rezervaciju i ništa ako netko zna jel ima još koja u bilo kojem centru u Hrvatskoj neka kaže !!! Možda netko zna!!!

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.1.2011 14:57 (expertxxx).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Ja cekam od 3.1.. Iphone, HTC desire ili samsung galaxy s.. pa se isto nitko nije nista javio...

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
U kojem T centru si rezervirao?
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Ništa od uređaja i olfo predbilježbi, ali Vas drže u iščekivanju kako ne bi otišli drugim operaterima koji imaju reklamirane uređaje na lageru !!

MBO Asus P5Q-Pro (P45) I Proc. Intel C2D E8600 (2x3,33GHz) I RAM OCZ PC8500 (1066MHz) 2x1GB SLI Ready I VGA Nvidia Zotac GTX 260 AMP2 I HDD WD Green 1T I DVD R/W 18x Samsung I PSU Chieftec 55
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
CROifer kaže...
U kojem T centru si rezervirao?

Avenue mall... a i reko sam ovima u sluzbi za korisnike da mi rezerviraju..

13 godina
protjeran
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
Ako imas mogucnosti otidi u t centar malo van zagreba i dobiti ces uredaj vrlo brzo!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
expertxxx kaže...

Pa nemaju niti jedan uređaj više za koji bi se isplatilo boriti !Tražio sam Nokiu N8 pa ništa od toga davno sam se upisao za rezervaciju i ništa ako netko zna jel ima još koja u bilo kojem centru u Hrvatskoj neka kaže !!! Možda netko zna!!!

Pa nemaju nista vec negdje od 10. / 15. siječnja....

Sighted but sightless - it is your gift and your curse.
16 godina
neaktivan
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

ima li tko informaciju da li ce ista od mobitela dolazit do kraja akcije???

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Dolaze mobiteli ali ne u CENTRU ZAGREBA GRADA!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
CROifer kaže...

Dolaze mobiteli ali ne u CENTRU ZAGREBA GRADA!

a gdje bi se mogao naci neki a da nije predaleko od zagreba?

13 godina
protjeran
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
mladen_87 kaže...
CROifer kaže...

Dolaze mobiteli ali ne u CENTRU ZAGREBA GRADA!

a gdje bi se mogao naci neki a da nije predaleko od zagreba?

Samobor,Dugo Selo...

14 godina
neaktivan
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Jel zna netko kako dobit broj telefona od nekog centra.. tocnije onog u avenue mallu zato kaj mi se neda ici provjeravat dal je doso neki uređaj... U službi za korisnike mi kaze da t-centri nemaju telefon... :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Ha ha da da dolaze malo morgen!!Volio bi ja da dodju,ali čisto sumljam!! Sve mi se to čini da je ta akcija jedna velika marketingška  PATKA!!

14 godina
protjeran
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
expertxxx kaže...

Ha ha da da dolaze malo morgen!!Volio bi ja da dodju,ali čisto sumljam!! Sve mi se to čini da je ta akcija jedna velika marketingška  PATKA!!

Samo ne znam kakav im je to marketing i koja im korist kad im ljudi ne sklapaju nove pretplate jer su uredjaji nedostupni. Samo su si stvorili jos neozbiljniji i iritantniji imidz.

13 godina
neaktivan
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Ma nemam pojma samo su napravili jako veliko s....e!Sa ovakvim pristupom mogu samo izgubiti eventualne  preplatnike znači rade grešku i veliki minus cjeloj tvrtki!

16 godina
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Baš to! Da mi nisu svi kući na T-Mobile mreži, definitivno bih se prebacio. Želim sklopiti ugovor s njima na 2 godine, ali nema uređaja... Veliki minus za njih.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.1.2011 13:47 (Marko).
13 godina
protjeran
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Pa nisu oni krivi sto nema uređaja...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
CROifer kaže...

Pa nisu oni krivi sto nema uređaja...

Hahahaha... nego tko je kriv? pa oni su znali da ce imat akciju par mjeseci prije mogli su se pripremit i nabavit uređaja... mislim da je ova akcija tak tolko odgovor vipu na njihovu akcija sa 50% na pretplate, pa onda lazu da mobiteli dolaze i da ih kao imaju... mene su tako prošetali 3 puta do t-centra...

13 godina
neaktivan
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Ma da nisu oni krivi krivi su ljudi što bi možda tili kupiti mobitele i uzeti pretplate!!! Ne krivim radnike ali krivim t mobile kao instituciju koja je organizirala takvu akciju i onda prevarila potencijalne korisnike  a to je totalno razočaravajuće ! Ako sam u krivu ja se ispričavam jer nebi tio da me se krivo shvati!!

13 godina
protjeran
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Kao prvo u T centrima izvan grada se uređaji dobiju za 10-ak dana a kao drugo jel znate da ni u Njemackoj nema Iphonea?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Dobro razumijem za Iphone ali da oni nemogu nabavit HTC ili samsung galaxy s... tj bilo koji malo bolji smartphone...

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)
Nix1100 kaže...

Dobro razumijem za Iphone ali da oni nemogu nabavit HTC ili samsung galaxy s... tj bilo koji malo bolji smartphone...

U kojem si T centru bio?

14 godina
neaktivan
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Avenue mall, vukovarska i hoto toranj.. I to sam isao nakon kaj su mi u službi za korisnike rekli da tamo ima mobitela...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Evo ovako piše za pretežito sve uređaje koji su možda hvale vrijedni ili vam to službe za korisnike kažu!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Ljudi ima koja nova informacija?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Akcija je zamisljena da se ociste stare zalihe i zato se i zove rasprodaja :D

Uredjaji inace redovito dolaze u T-Centre ali naravno slabiji modeli koje uspiju nekome cak i uvaliti.

 

Ja se upisao za Galaxy S jos prije 12 dana i lista je pomaknuta samo za jednu osobu - tesko reci jel osoba uzela nesto drugo ili su ipak dobili 1 komad cak jer se prodavac ne sjeca da su u zadnja dva tjedna uopce dobili jace samsunge!

 

Sad ako ima koji sreckovic da je uspio dobit evo sanse da se pohvali a nama ostalima da barem malo nade jer akcija je do 14.02. a ne kako ljudi misle do kraja 01. mjeseca! uz opasku "do isteka zaliha" :(

 

UPDATE 13:39:

 

Sad se cuo s (mojim) T-Centrom jel su mi sinoc rekli da danas nazovem jel dolazi neka roba u jutro pa da provjerim .. i kaze Galaxy S i dalje nula bodova (punih 12 dana), ali dobili nesto iPhonea (valjda za one s rezervacijama), neke Nokie i Samsung s5320.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.1.2011 13:41 (Bazzinga).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-mobile nova akcija (50% dolje na sve)

Koji centar?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice